LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
19 éve 1 hónapja #268220 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Coralie (Nim) írta:

cortez71 írta: Coralie(Nim): szegénynek ajánlgathatod a szabálykönyvet, szvsz elég bonyolultan van felépítve, nem egészen átlátható...

Igen, én is csak akkor értettem meg a kártyajátékok lényegét, amikor valaki személyesen elmagyarázta, de azt hittem, én vagyok analfabéta, hogy a szabálykönyv alapján nem fogtam fel. :oops:

3 éves tapasztalat, h a szabálykönyv alapján szinte senki sem fogja fel :)
Vagy ha fel is fogja, akkor gyakorlatban lámul az illető. Én azt szoktam ajánlani, ha vki meg akar vele tanulni játszani, ne a szabálykönyvvel kezdje a tanulást...
Ráadásul szerencsétlen decipher oldalán az ősrégi Fellowship of the Ring szabálykönyv árválkodik magyarul, holott már réges-rég elavult, hiszen más a helyszínrendszer, meg több finomítást hajtottak végre a játékon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268211 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta: Coralie(Nim): szegénynek ajánlgathatod a szabálykönyvet, szvsz elég bonyolultan van felépítve, nem egészen átlátható...

Igen, én is csak akkor értettem meg a kártyajátékok lényegét, amikor valaki személyesen elmagyarázta, de azt hittem, én vagyok analfabéta, hogy a szabálykönyv alapján nem fogtam fel. :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268209 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Rion (Orome) írta: Ezekkel a lotr.-s kártyákkal hogyan kell jáccani? Vagy mi a lényegük, mennyibe fájnak?

Hát elég bonyolult, de meg lehet tanulni. Ha van msned, vegyél fel, a címem cortez71@freemail.hu , szívesen elmagyarázom, ugyanis decipherAgent voltam három évig, szal konyítok egy keveset a játékhoz. Amúgy van egy ingyenes on-line változata, amit innen sogsda.cjb.net/ lehet letölteni, bár ez csak a játék ismerete mellett használható igazán... Szóval ha kérdés akad, bátran keressetek :)
Coralie(Nim): szegénynek ajánlgathatod a szabálykönyvet, szvsz elég bonyolultan van felépítve, nem egészen átlátható...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268206 Írta: .Elessar király.
Nagy erőkkel készítik a bfme2-t :!: :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268172 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Rion (Orome) írta: Ezekkel a lotr.-s kártyákkal hogyan kell jáccani? Vagy mi a lényegük, mennyibe fájnak?

Sokat nem konyítok a témához, de itt találsz letölthető magyar játékszabályt is.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268169 Írta: Rion Pendragon
Ezekkel a lotr.-s kártyákkal hogyan kell jáccani? Vagy mi a lényegük, mennyibe fájnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267897 Írta: peris
peris válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Először is üdvözölnék mindenkit, most járok itt először.

Van egy eladó Lord of the Rings : The return of the King hivatalos játékom. Kiváló állapotban van, nem használtam sokat (lévén ajándékba kaptam és nem vagyok olyan nagy fan). Teljesen angol nyelvű (kézikönyv is!!!) külföldi kiadás. Megválnék tőle jutányos áron (boltinál 2-3k-val olcsóbbért)

Tudom kicsit pofátlanság e-miatt regisztrálni de úgy gondoltam hogy itt biztos találok olyan valakit aki szivesen megveszi. :)

Stargate - One gate, countless andventures!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267818 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
(tudja valaki a Return of the King telepítőkódját? :lol: :D ?)

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267561 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta:

TharThalion írta: Tudtátok hogy az Offical Game- tól megvette a Eagames a Lord of the rings re vonatkozó jogokat tehát elég sok jó játékot fognak kiadni.

Én ebben sajnos nem lennék biztos... Pl a BfME sem lett egy teljesen feddhetetlen alkotás, a BfME kettő meg állítólag még tágabb lesz. Majd meglátjuk :)


Hogyhogy tágabb? :confused2:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267514 Írta: Rion Pendragon
A Heroes 3 pedig király! És Rion a legjobb hős. A 4-es egy rakás szar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267306 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta:

TharThalion írta: Tudtátok hogy az Offical Game- tól megvette a Eagames a Lord of the rings re vonatkozó jogokat tehát elég sok jó játékot fognak kiadni.

Én ebben sajnos nem lennék biztos... Pl a BfME sem lett egy teljesen feddhetetlen alkotás, a BfME kettő meg állítólag még tágabb lesz. Majd meglátjuk :)


A BfME valoban nem rossz de ha megnézed a többi alkotásukat akkor sok jora számíthatunk.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267305 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

TharThalion írta: Tudtátok hogy az Offical Game- tól megvette a Eagames a Lord of the rings re vonatkozó jogokat tehát elég sok jó játékot fognak kiadni.

Én ebben sajnos nem lennék biztos... Pl a BfME sem lett egy teljesen feddhetetlen alkotás, a BfME kettő meg állítólag még tágabb lesz. Majd meglátjuk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267303 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Tudtátok hogy az Offical Game- tól megvette a Eagames a Lord of the rings re vonatkozó jogokat tehát elég sok jó játékot fognak kiadni.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266854 Írta: .Elessar király.
Ezt láttátok már?
online.decipher.com/

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266853 Írta: .Elessar király.
Király kártyák. Tudnál nekem priviben küldeni pár linket?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266845 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Sajnos magyarul csak ennyi jelent meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266843 Írta: cortez71

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266842 Írta: cortez71

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266840 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

.Elessar király. írta:

.Elessar király. írta: Nem tudjátok, hogy hol lehtene találni a aneten magyar decioher kártyákat?

Nincs őtletetek?

Pill, linkelek. Amúgy nekem megvannak a magyar kártyák :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266833 Írta: .Elessar király.

.Elessar király. írta: Nem tudjátok, hogy hol lehtene találni a aneten magyar decioher kártyákat?

Nincs őtletetek?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266832 Írta: Ecthelion

TharThalion írta:

Ethuil írta: Én néha játszom a Heroes 4, [size=9:xd5pskg2]de kezdem unni[/size] :P

énszerintem a Heros sorozat egy rosz grafikájú és élveszhetetlen játék menetű játék.


Nem tudom mennyire tartozik ide (ha off bocsi :D ), de péládul a 3. része szvsz az egyik legjobb sz.gépes játék. :) Én órákat töltöttem a gép előtt vele. A grafika szvsz pont megfelelő (a 4. részé nem tetszik, nagyon csicsás :P ), a játékmenet pedig szerintem nagyon is élvezhető (Hot seat mód rulez :D ).
A 4. rész nekem sem tetszett, kevés volt az újítás, és gáz rossz volt a grafika. :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266825 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ethuil írta: Én néha játszom a Heroes 4, [size=9:27m3nl6b]de kezdem unni[/size] :P

énszerintem a Heros sorozat egy rosz grafikájú és élveszhetetlen játék menetű játék.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266818 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Én néha játszom a Heroes 4, [size=9:1muo4qiy]de kezdem unni[/size] :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266768 Írta: .Elessar király.
Nem tudjátok, hogy hol lehtene találni a aneten magyar decioher kártyákat?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266763 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Rion írta: Játsza valaki a Disciples2-t vaqgy a Heroes 4-et?


Ha a Disciples2 Dark Projectről beszélsz akkor tudom miről van szó.
Pár szép órát már eltöltöttem vele :wink: .

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266127 Írta: Rion Pendragon
Játsza valaki a Disciples2-t vaqgy a Heroes 4-et?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265400 Írta: .Elessar király.
Én nem tudom megunni azt a játékot. Neten én is nyomtam, de nagyon keveset. Szívesen játszanék onlinon. Egyébként ha megválnál tőle, én szívesen megveném. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265389 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

.Elessar király. írta: Nem tudjátok, hogy hol lehetne megvenni a bfme-t 5000 Ft nagyságában?

Sehol, ugyanis még egész új játék, asszem még a CDgalaxisban is 10k fölött van.
Még egy-két évet vársz és kiadják majd EAGames Classic sorozatban, ami 4000 körül mozog. Sztem ez egy évnél nem lesz több. Amúgy miért kell neked ennyire eredetiben? :D
Nekem megvan, neten is nyomtam vele, de egy idő után unalmas lesz, meg nem szeretek kezdőkkel játszani. Szal a netes játék miatt sztem annyira nem éri meg. Én eladnám a sajátomat, csakhát azért mégis LOTR, ezért fáj a szívem megválni tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265384 Írta: .Elessar király.
Nem tudjátok, hogy hol lehetne megvenni a bfme-t 5000 Ft nagyságában?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265300 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Demon Stone rulez :D
lehet benne irányítni Drizztet, amúgy full olyan, mint a RotK játék, csak nem Középföldén, hanem Faerúnon gyakhatod a gonoszokat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.558 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére