LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
19 éve 3 hónapja #261808 Írta: Ilúvatar Gyermeke

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyasmiről, hogy lesz új Gyűrűk Urás játék?


Lesz egy Middle Earth online nevű játék (Shadows of Angmar az alcíme) kb. 2006 első negyedétől. Amint a neve is mutatja egy online PC játék lesz. :P

Ezenkívül vlsz. folytatják a "The Third Age" (A Harmadkor) c. játékot - de ez csak konzolokon lesz elérhető, ahogy az első része. Ennek pontos címe és megjelenése nem ismeretes még. :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261803 Írta: .Elessar király.
Nem tudtok olyasmiről, hogy lesz új Gyűrűk Urás játék?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259234 Írta: 3.Aragorn
Meg tudná valaki mondani, hogy a SW Jedi Knight III: Jedi Academy-ben milyen kóddal tudom a fénykard színét változtatni? A piros színre gondoltam... Természetesen a single player módban, azaz akkor, amikor Jaden történetét játszom végig.
Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #257162 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nimrodel (Melklerien) írta:

TharThalion írta: Valami ismer győri klubbot?Mert szeretnék valahol játszani.
:gimliaxe:

Van egy New Ork nevű szerepjátékos szakbolt [size=9:3j9ezsla](és napközi...)[/size] az Arrabona áruházzal szemben. [size=9:3j9ezsla]Időnként kinn áll előtte egy darkmágus, vagy minek mondja magát, de sajnos eléggé időnként csak, mert egyszer megszólták, hogy sátánista szektát hírdet. :wink: [/size] Na, a lényeg, hogy Gyűrűk Urát nem nagyon játszanak, elég Magic központú hely, de persze lehet, hogy csak előttem tagadják le, szóval érdemes benézni és érdeklődni. Ha érdekel, a pontos címnek is utánajárhatok, ha esetleg így nehéz lenne megtalálni.


Sajnos csak hétvégén jutok haza ezért nem tudok elmenni mert akkor is a családommal lehetek végre.
Pedig elmennék. :? :(
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256878 Írta: Olorin.papa

TharThalion írta: Valami ismer győri klubbot?Mert szeretnék valahol játszani.
:gimliaxe:


Győrben nem, de most alakult a Kártya csoportom, és velük felveheted a kapcsolatot...
Juniusban, a pápai NEJ-en kintleszünk mi is... :hello: :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256874 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

TharThalion írta: Valami ismer győri klubbot?Mert szeretnék valahol játszani.
:gimliaxe:

Van egy New Ork nevű szerepjátékos szakbolt [size=9:caf1ojz3](és napközi...)[/size] az Arrabona áruházzal szemben. [size=9:caf1ojz3]Időnként kinn áll előtte egy darkmágus, vagy minek mondja magát, de sajnos eléggé időnként csak, mert egyszer megszólták, hogy sátánista szektát hírdet. :wink: [/size] Na, a lényeg, hogy Gyűrűk Urát nem nagyon játszanak, elég Magic központú hely, de persze lehet, hogy csak előttem tagadják le, szóval érdemes benézni és érdeklődni. Ha érdekel, a pontos címnek is utánajárhatok, ha esetleg így nehéz lenne megtalálni.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256833 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Valami ismer győri klubbot?Mert szeretnék valahol játszani.
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256548 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

olorin.papa írta: :hello: Örömmel közlöm veletek, hogy ma megalakult a Pápai Gyűrűk Ura Klub LOTR kártyajáték csoportja.
Szívesen vesszük fel a kapcsolatot más játékosokkal! :hello:

Pápán is van szerepjátékbolt? Cool :)
Csak kár, hogy nyíregxházi lévén messze vok... nálunk már 3 éve van egy nagyon jó kis társaság, egyre scak szaporodunk, immár 18 aktív játékos van itt... De ha gondoljátok, csere vagy egyéb segítség céljából bátran keressetek (már 2 éve én vagyok a nyíregyházi versenyszervező :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256544 Írta: Olorin.papa
:hello: Örömmel közlöm veletek, hogy ma megalakult a Pápai Gyűrűk Ura Klub LOTR kártyajáték csoportja.
Szívesen vesszük fel a kapcsolatot más játékosokkal! :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254366 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Név szerint melyik pálya ez? Mert nekem nagyon nem rémlik, ez hol van... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254355 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Cerebrum írta:

TharThalion írta:

cortez71 írta: Még mindig ezt a full nehéz gammát nyomjátok? :D
A RotK meg a FotR game-k nagyon lolok lettek, sajna, ez az igazság... Valaki nem játszik a Battle for Middle-Earth-szel?

Én nekem most lett meg de a jókkal megakadtam a gonoszakkal meg csak tegnap elött keztem.
:gimliaxe:


Hol akadtál el?


Ott ahol favágó házakat kell elpusztítani időre.
De mindíg elkapják az enteket de a az embereim se húzzák sokáig.
Mittegyek??????
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254226 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

TharThalion írta:

cortez71 írta: Még mindig ezt a full nehéz gammát nyomjátok? :D
A RotK meg a FotR game-k nagyon lolok lettek, sajna, ez az igazság... Valaki nem játszik a Battle for Middle-Earth-szel?

Én nekem most lett meg de a jókkal megakadtam a gonoszakkal meg csak tegnap elött keztem.
:gimliaxe:


Hol akadtál el?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254214 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta: Még mindig ezt a full nehéz gammát nyomjátok? :D
A RotK meg a FotR game-k nagyon lolok lettek, sajna, ez az igazság... Valaki nem játszik a Battle for Middle-Earth-szel?

Én nekem most lett meg de a jókkal megakadtam a gonoszakkal meg csak tegnap elött keztem.
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253850 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Én még játszok vele... :) Bár a "jókkal" már végigvittem, a "rosszakkal" most arra hajtok, h. legyen balrogom Minas Tirith ostrománál... :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253608 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Még mindig ezt a full nehéz gammát nyomjátok? :D
A RotK meg a FotR game-k nagyon lolok lettek, sajna, ez az igazság... Valaki nem játszik a Battle for Middle-Earth-szel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253236 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gwareth írta: ez elég nehéznek tűnik.az ork hewer az a bónusz cucc?mert valamit megnyomtam azután elkezdett valamit kijabálni utánna meg valami felfő vette körül.egyszer már sikerült kiosztani.de utánna a távolból lőttek rám.


A játék közben megtudod nézni hogy mejik gomb kombinácioval tudod elő hozni az ork hewert. De vannak más hasznos kombinációk. Az a füst hatására (ha piros) hamarabb eléred a "Perfect modo"-t.
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252966 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gilgolwen Nimrandir írta:

Ilúvatar Gyermeke írta:

Aragond írta: Nemtom ismeritek-e a GYU játékok közül a Gyűrű szövetségéhez kapcsolódót, amiben Frodóval kell lenni. Miután eljutottunk a fűzfához, mi a fenét kell csinálni? Mert már legalább fél éve evvel szenvedek.


Szólhattál volna előbb is... :lol: :wink:

Korábbi hozzászólásomat idemásolom:

Az öreg Fűzfa apóra gondolsz? Ravasz ám az öreg! De azért legyőzhető...
A legfontosabb, hogy sose dobd a törzsét meg, csak a "kezeit", amivel le akar csapni téged! Ha a törzsét 3x megdobod, akkor sajna kinyírja a 2 hobbitot, s game over...
Javaslom, hogy az elején 1x (!) dobd meg a törzsét, mert ekkor olyan helyre állít téged a gép, amikor sem a "keze" nem talál el, sem a földből kibúvó növények nem tesznek kárt benned. Utána válts át a "célkeresztre", s várd meg, míg lecsap az öklével, s ezt dobd meg - pontosan célozz, s jó időzítéssel, mert ha a törzsét találod el, akkor baj lesz... Kb 80-szor kell így megdobálnod - elég uncsi ez a rész- ezután megjelenik Bombadil Toma, s segít...

Remélem, sikerült segítenem... 8)

Annak idején én is itt akadtam meg :) De onnantól megint nem volt semmi különösebb nehézség :D




Úgy látszik, mindenki ezzel szenvedett a legtöbbet. Egyébként az is a problémám, hogy öt perc játék után lefagy. Mindig. Nemtom, ezzel mit kezdjek. Bár a játék a sokadik másolat másolata.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252901 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Most mi van? :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252866 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
csak sajnos van egy kis gond.az öcsém letöröltette az apámmal és nemtom felrakni.nemtudja valameikőtök hogy hogyan kell,

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252863 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
ez elég nehéznek tűnik.az ork hewer az a bónusz cucc?mert valamit megnyomtam azután elkezdett valamit kijabálni utánna meg valami felfő vette körül.egyszer már sikerült kiosztani.de utánna a távolból lőttek rám.

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252826 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Egérrel játszottad??? Dehát nem is lehetett körbeforgatni a kamerát...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252794 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Cerebrum írta: A lényeg az (és ez nagyjából minden ellenfélnél igaz), hogy nem csupán nyomkodni kell ezerrel a támadás gombot; a megfelelő pillanatban a védekezés gombot sem árt használni... :wink:


Ez így igaz nekem ezért ment tönkre az egerem.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252733 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
A lényeg az (és ez nagyjából minden ellenfélnél igaz), hogy nem csupán nyomkodni kell ezerrel a támadás gombot; a megfelelő pillanatban a védekezés gombot sem árt használni... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252693 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gwareth írta: nemtudja valameikőtök hogy hogy lehet a hullakirályt hidegretenni?


Amikor elindul a pálya akkor "Ork hewer"-rel csapj oda neki aztán amikor a többi élőholtat küldi ellened menj be akő mögé és onnan íjal lődd le öket. Majd amikor "nagy szelet" küld ellened akövek mögött maradj ezután szépen lassan körönkén kombinalt ütésekkel megölöd.ezután jön a java a nagy futás...
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252585 Írta: .Elessar király.

Gwareth írta: nemtudja valameikőtök hogy hogy lehet a hullakirályt hidegretenni?

A rotk-ban?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252576 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
nemtudja valameikőtök hogy hogy lehet a hullakirályt hidegretenni?

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252476 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na, a "jókkal" végigvittem a BfMe-t... :) Kemény volt a csata Morannon-nál, ezek után kíváncsi leszek Minas Tirith ostroma mennyire lesz nehéz a "gonoszakkal"...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252430 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Az egyik haverom megcsinálta a Gyűrű Háború pályát Warcraft2-n. 3 játékos verzióban.
Nagy show volt, mikor a törp egységek átrobbantották a Hamu- és Árnyékhegységet :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252418 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Lutrz hadnagy írta: Szerintem meg igen is jó. Főleg amikor megvan a kilenc nazgul. MEg az összes hős.


Ha sikerült játszanod a Warcaft 3-mal (A War of the ring meg ez utóbbi ugyanojan) rájössz hogy nemis jó. De a mikor megakadsz egy pályán és 2 hétig ott rostokolsz akkor egy idő után megünod.(Amúgy azon a pályán akadtam meg amikor A 3 fát kell megtelálni)
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252011 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

gilloth írta: me pedig megvette a LOTR Király Visszatér játékot, 4000ért, és itthon derült ki, h az - alaplapba integrált, ezért nem bővíthető és nem cserélhető - videokártya képességeit a játék meghaladja. :crap: :dead: :cry:
Tanulság: mielőtt az ember PC játékot vesz, képezze magát szgépügyben és nézze meg a saját gépét, vagy vigyen magával egy szakértő ismerőst aki ismeri a játékot venni szándékozó gépét. :mad2: :( :?


Venni kell bele egy normális videókártyát, és setupban azt kell beállítani elsődlegesnek...that's all. AGP-bus biztos van benne...elég régen láttam olyan laplapot, amiben nincs...és akkor még nem is létezett :D .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére