Star Wars

Több
19 éve 10 hónapja #226979 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Szerintem Sidious és Yoda párharca is jó lesz, hasonló lesz, mint a Dooku vs. Yoda, mmint annyiban, hogy nemcsak fénykarddal fognak harcolni, hanem villámmal, meg gondolom berendezésdarabok hajigálásával. :D


Lehet én emlékszem rosszul, de Yoda kizárólag fénykarddal harcol. Dooku szórta ugyan villámokat, meg ilyesmi, de Yoda nem.

Ben Kenobi írta: Palpatine és Darth Sidious egy és ugyanazon személy. Ez biztos. ;)


Csak a halál biztos. ;) Én azt mondanám, hogy valószínű, mert eddig még soha, sehol senki nem jelentette ki explicite, hogy a két karakter ugyanaz. Bár természetesen én is ezen a véleményen vagyok, Lucas még megkeverheti. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226976 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Gandalf jól mondja: a fénykard színének semmi jelentősége nincs a Jediknél. Ízlés szerint megy a dolog. :)
Szerintem Sidious és Yoda párharca is jó lesz, hasonló lesz, mint a Dooku vs. Yoda, mmint annyiban, hogy nemcsak fénykarddal fognak harcolni, hanem villámmal, meg gondolom berendezésdarabok hajigálásával. :D
Palpatine és Darth Sidious egy és ugyanazon személy. Ez biztos. ;)

SPOILER követekezik! :twisted:
Palpatine felfedi Anakinnak valódi kilétét, hogy ő valójában Sith. (Palpi a corucanti csata után Anakint megteszi személyes testőrévé, mert kimentette őt a szeparatisták "fogságából") Windu rájön, hogy ki is valójában a főkancellár, ezért néhány Jedivel beront Palpi tikos szobájába (amit eddig még nem láttunk, még csak az ajtót se). Palpatine (vagy Sidious, tökmindegy) kinyírja a kísérő Jediket, asszem Winduval is küzd, de őt végül Anakinra hagyja. Mint említettem, Anakin ezután megkapja a Darth Vader nevet (a név jelentése is ki fog derülni 8)).

A Kashyyyk, a wookie-k szülőbolygója pedig úgy kerül a képbe, hogy Yoda odamegy harcolni a klónokkal, a wookie-k természetesen segítik őt. A mestert ott éri a 666-os parancs, miszerint a Jedik ellenségek, és a klónok génjeit megváltoztatva, azok az eddigi Jedi vezetőik ellen fordulnak. Chewbacca segít Yodának elmenekülni az akkor már ellenségessé vált klónok elől. A Kashyyyknak és a wookie-knak kb. ennyi szerepük van a sztoriban.

És máris van egy kimaradt jelenet. A film elején Grievous a zászlóshajóján lefejezi Shaak Ti Jedi lovagot. Kár, hogy ezt a jelenetet kihagyták, szívesen megnéztem volna. :twisted: De gondolom nem akarták túl hamar felfedni a tábornok személyét.

SPOILER vége

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226975 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: - Yoda megin vívni fog ami sztem még mindig gáz...


/sigh


:)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226973 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért kardozás mellett lesz villámszórás is, ne aggódjatok! 8) Nem csak fénykardokkal küzd meg a 2 mester, beleadnak apait-anyait. :twisted:

A fénykard színe meg tök mindegy, egyedül a Sitheknél nem, mert az övék mindig piros. Nem az határozza meg a mester mivoltot, hogy zöld vagy kék. Lila kardja pedig csak és kizárólag Mace-nak volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226935 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem is fölösleges belemenni, hogy milyen fénykardot kedveltek a mesterek (Obi Van kéket Yoda zöldet, Windu lilát, Darth Vader pirosat :twisted: )-egyébként az egyik haverom (aki saját bevallása szerint SW rajongó) szerint a lila volt a mesterek színe.
(...az enyém meg a zöld, csak én nem vagyok mester...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226933 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars

Well-of-Souls írta:

Alyr Arkhon írta: Yoda megin vívni fog ami sztem még mindig gáz...

OFF
Hát igen, szerény véleményem szerint már a II. részben is kissé olyan volt, mint a molylepke a csillár körül... :)
/OFF
Már elnézést azoktól, akiknek tetszett... :oops:


Igen ezzel én is egyetértek,de ettől függetlenül nem ítéle el Yoda fegyveres harcát! :wink:
Amúgy meg Obi-van igenis teljes jogú mester,szvsz pusztán jobban szereti a kék fénykardot.Bát olvastam,hogy ált.a mesterek zöldet használnak,de ez szerintem hülyeség.Obi-van,ahogy Anakin is mondta olyan erős,mint Windu és olyan bölcs,mint Yoda.Kétségtelenül kulcs szereplő és az egyik legjobb lovag-mester!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226907 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Yoda megin vívni fog ami sztem még mindig gáz...

OFF
Hát igen, szerény véleményem szerint már a II. részben is kissé olyan volt, mint a molylepke a csillár körül... :)
/OFF
Már elnézést azoktól, akiknek tetszett... :oops:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226902 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Nekem sokkal inkább bejött, amit a császár mondott a Jedi visszatérben . "Fénykard... a Jedi-k fegyvere... " épp csak azt nem tette hozzá, hogy neki nincs szüksége rá...
(mint ahogy nem is volt)


Na jó, de akkor és ott könnyen gúnyolódott, hiszen valljuk be, Luke azért koránt sem volt annyira jó harcos, mint a korábbi jedi lovagok, ráadásul Vader meg ott áll kivont fénykarddal mellette, h. szükség esetén közbelépjen... Yodával szemben már nem menne sokra villámszórással, nyilván ezért is kényszerül vele majd az Episode III-ban fénykardviadalra...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226847 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Tudtommal a 3. részben Obi-van és Anakin is tagja lesz a Jedi Tanácsnak (Obi-van ténylegesen mester lesz, Anakint meg tehetsége és "kiválasztott volta" miatt veszik be).

Alyr, nem hallottál még kivehető protézisről? :wink: :twisted: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226828 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Szóval, vélemény az előzetesről:
- Kétségteleül kiderült, hogy Palpatine szenátor és Sidious nem ugyanaz a személy, mivel utóbbinak nincs foga. (ennek ellenére a császár az a régi filmekbőlírtregények szerint Palpatine lesz, személye tehát továbbra sem tisztázott, lehet hogy Sidious csak az ő tanítványa/testvére, aki itt ki fog esni erőszakos halál okán... )
- Obi-wan még mindig nem igazi mester mert kék fénykardja van, esetleg szimplán jobban tetszik neki ez a szín (nem hinném, hogy bármi komolyabb jelentősége van a színnek, kivéve persze a pirosat...)
- Yoda megin vívni fog ami sztem még mindig gáz... Nekem sokkal inkább bejött, amit a császár mondott a Jedi visszatérben . "Fénykard... a Jedi-k fegyvere... " épp csak azt nem tette hozzá, hogy neki nincs szüksége rá...
(mint ahogy nem is volt)

Anakinnak valószínűleg azért lesz kék fénykardja, mert épp akkor hasonlik megfele.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226813 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars

Celebriel írta:

Felagund írta:

Cerebrum írta: Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...


Darth Maul kínai (kung-fu) jellegű technikáját elnézve feltehetően ő is azzal ;)


Szerintem ahhoz ő kicsit öreg - jó, persze ez nem akadály, de ő nem olyan alkat (emlékezzetek a Kill Bill 2-re... 8) )


[size=9:37hfgnzl]Láttad volna a Kung-fu VK-n milyen formagyakorlatot mutatott be egy kb 80 éves kínai mester... ;) [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226745 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Majd meglátod! :wink:

A Darth Vader nevet Anakin már korábban megkapja, nem csak a "gépesítése" után...


Ezt már régen meg szerettem volna kérdezni, hogy ezek a nevek jelentenek-e valamit??? :lol: Azt olvastam valahol, hogy a 'Darth' előnév kb. annyit tesz, mint a Lord vagy a Sir, bár ez se biztos...

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226726 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:
Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...


És Windu-ról se feledkezzünk meg, bár őt végül Anakin dobja ki, de eredetileg Sidius-sal kezd balhézni.

A wookiek pedig Yoda egy utazása miatt lesznek. A szülőbolygójukon lesz, mikor a klónokból gonosz rohamosztagosok lesznek és ellenük lázadnak.

I live to serve all believers.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226703 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth (Endóriel) írta: Wazz nagyon ott lesz ez a rész!!!!!!!!!!!!!!
Na a lényeg,hogy Dooko-val kapcs szvsz ő azért nem fonnyad meg,mert a kapzsisága hajtja a rossz oldalra,nem a gyilkolás,gyűlölet,bosszú...Meg persze ő benne azért több a Jedi kontrol,annak ellenére,hogy gonosz lett.
Szerintem Sidius harca nem lesz rossz,mert azért mégis csak egy sith és nem mindig a puszta Erőt használja,hanem a fénykardot is.Ez kellet! 8)
Én örülök,hogy nagy hangsúlyt fektetnek az Obi-van - Anakin harcnak,bár a fénykard színek nekem sem tetszenek.Amúgy ha megfigyelitek Obi-van túl nyomó töbségben minden ep-ban kék élű pengét használ.Szal,akkor már tényleg nem volt fear Anakinnnak is azt adni,főleg,mivel éppen mesterét próbálja megölni! :?

Neki akkor más piros fénykardja lesz, nem?
Legalábbis én ezt olvastam valahol.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226701 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Wazz nagyon ott lesz ez a rész!!!!!!!!!!!!!!
Na a lényeg,hogy Dooko-val kapcs szvsz ő azért nem fonnyad meg,mert a kapzsisága hajtja a rossz oldalra,nem a gyilkolás,gyűlölet,bosszú...Meg persze ő benne azért több a Jedi kontrol,annak ellenére,hogy gonosz lett.
Szerintem Sidius harca nem lesz rossz,mert azért mégis csak egy sith és nem mindig a puszta Erőt használja,hanem a fénykardot is.Ez kellet! 8)
Én örülök,hogy nagy hangsúlyt fektetnek az Obi-van - Anakin harcnak,bár a fénykard színek nekem sem tetszenek.Amúgy ha megfigyelitek Obi-van túl nyomó töbségben minden ep-ban kék élű pengét használ.Szal,akkor már tényleg nem volt fear Anakinnnak is azt adni,főleg,mivel éppen mesterét próbálja megölni! :?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226681 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Ehh...
Végre megtaláltam a cuccot a windowsmedia.com-on...
Még emésztem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226674 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

gilloth írta:

Gandalf írta: Yoda Sidious-szal fog küzdeni, fénykarddal is, meg egyéb módon is (és a kis zöld öreg veszíteni fog...),


és akkor hogy marad életben? 8O
Mert ugye a Sithek nem épp a könyörületességükről híresek.... :roll:
(NEM kötekedni akarok csak kíváncsi vok... :) )

Majd meglátod! :wink:

A Darth Vader nevet Anakin már korábban megkapja, nem csak a "gépesítése" után...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226649 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta: Igen, két dolog van, aminek nem örülök: Sidious fénykarddal és a wookie-k. :?


Meg kicsit fura, h. Obi-Wan és Anakin ugyanolyan színű fénykarddal harcolnak... :roll: Miért nem piros fénykardja van már akkor Anakinnak? Vagy azt már csak Darth Vader-ként kapja majd?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #226647 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Yoda Sidious-szal fog küzdeni, fénykarddal is, meg egyéb módon is (és a kis zöld öreg veszíteni fog...),


és akkor hogy marad életben? 8O
Mert ugye a Sithek nem épp a könyörületességükről híresek.... :roll:
(NEM kötekedni akarok csak kíváncsi vok... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226634 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta: Igen, két dolog van, aminek nem örülök: Sidious fénykarddal és a wookie-k. :?


Ez utóbbiaknak mért nem? 8)
Egyébként engem is érdekelne, hogy kerülnek majd oda... :roll:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226633 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Igen, két dolog van, aminek nem örülök: Sidious fénykarddal és a wookie-k. :?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226630 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
SPOILER JÖN!

[size=9:31rdg3xu]Igen, Yoda Sidious-szal fog küzdeni, fénykarddal is, meg egyéb módon is (és a kis zöld öreg veszíteni fog...), de az egész nem lesz valami hosszú jelenet, ha jól tudom, olyan 1,5 perces, a hangsúlyt inkább az Obi-van vs. Anakin párbajra helyezik.

Ami meg a Sith Lord vívótechnikáját illeti: már olvastam olyanok beszámolóját, akik láttak ebből valamennyit, s csak ennyit mondtak: "Ez a Sidious egy ÁLLAT!!!" :twisted:

[/size]
SPOILER VÉGE!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226626 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Well-of-Souls írta: Én Dooku-n nem láttam ezeket a torzulásokat. Vagy az csak a III. részben jön...?

Na igen, ez érdekes. Dookun nem tudom, miért nem mutatkoznak ezek az eltorzulási jelek (ami valóban egyfajta átalakulási folyamat része, egro az Uralkodó nem veszi fel többé a régi Palpatine alakját, de a továbbiakban már nem is lesz szüksége rá). Talán azért, mert régen Jedi volt, meg kissé önfejűbb, nem követi annyira Sidious utasításait? Passz. :D

Sidious valszeg Yodával fog harcolni. 8) Az, hogy milyen stílusban, az rejtély. Mindenesetre Yoda állítólag ugyanúgy fogja elővenni a fénykardját, ahogy azt az Ep2-ben tette. :) Sztem nem úgy fog harcolni, mint Maul, hanem valamilyen elegánsabb stílusban, talán, mint Dooku, csak kicsit erősebben. Maul kung-fus technikája részben a duplapengéjú kardból ered, míg Sidiousnak csak egypengés kardja van.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226613 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Star Wars

Felagund írta:

Cerebrum írta: Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...


Darth Maul kínai (kung-fu) jellegű technikáját elnézve feltehetően ő is azzal ;)


Szerintem ahhoz ő kicsit öreg - jó, persze ez nem akadály, de ő nem olyan alkat (emlékezzetek a Kill Bill 2-re... 8) )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226611 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Star Wars
Én Dooku-n nem láttam ezeket a torzulásokat. Vagy az csak a III. részben jön...?

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226606 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...


Darth Maul kínai (kung-fu) jellegű technikáját elnézve feltehetően ő is azzal ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226599 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:
Hajaj, még több mint fél év... :roll:

Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...


Én is!!! :bounce:
Valszeg többet ugrándozik majd, mint a Jedi visszatérben... 8)

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226540 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: A III. részben valószínűleg láthatjuk majd, amikor Palpatine átalakul, leveti emberi külsejét, és felveszi azt az eltorzult alakot, amit a film végén, illetve a Trilógiában is láthatunk. :)


És akkor már végleg olyan is marad? Szóval ez egy folyamat? A Sötét Oldal végül a külsőt is eltorzítja? Vagyis mikor a trailer végén Darth Sidious vicsorít fénykarddal a kezében, akkor már többé nem is tudja felvenni Palpatin alakját?

Ben Kenobi írta: Egyébként trailer nagyon rúúlz! :D 8) :!: Tök jó, hogy végre olyan érzése van az embernek, hogy ez a hat film tényleg egyetlen, nagy, összefüggő filmsorozat, végre összekapcsolódik a két trilógia. :) Legyen már május! :D


Hajaj, még több mint fél év... :roll:

Amúgy visszatérve Darth Sidious-ra, állati kíváncsi vagyok milyen technikával harcol majd... És főleg, h. kivel...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226538 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Amúgy a trailer kapcsán eszembe jutott vmi, amit nem értek... Hogy lehet az, h. Darth Sidious egyszer rendes embernek néz ki (Palpatinként), máskor meg mikor a csuklyás ruháját viseli, vörösen izzik a szeme, és az arca is olyan asszott? (A trailer elején amúgy Anakin is látható egy pillanatra hasonló ábrázattal...)

A Sötét Oldal hatása. A III. részben valószínűleg láthatjuk majd, amikor Palpatine átalakul, leveti emberi külsejét, és felveszi azt az eltorzult alakot, amit a film végén, illetve a Trilógiában is láthatunk. :)
Anakin is hasonlón megy át, és az Ep6 végén ő is elég csúnyán néz ki, de őt többnyire nem látjuk a páncél miatt.

Egyébként trailer nagyon rúúlz! :D 8) :!:
Tök jó, hogy végre olyan érzése van az embernek, hogy ez a hat film tényleg egyetlen, nagy, összefüggő filmsorozat, végre összekapcsolódik a két trilógia. :) Legyen már május! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226530 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Amúgy a trailer kapcsán eszembe jutott vmi, amit nem értek... Hogy lehet az, h. Darth Sidious egyszer rendes embernek néz ki (Palpatinként), máskor meg mikor a csuklyás ruháját viseli, vörösen izzik a szeme, és az arca is olyan asszott? (A trailer elején amúgy Anakin is látható egy pillanatra hasonló ábrázattal...)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.711 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére