Star Wars

Több
20 éve 3 hónapja #203278 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Bármi Obi-vanról :wink: ,de minden újdonság érdekel! 8)


itt minden megtalálható

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203259 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
Ilyet elfelejtettem: van www.starwars.hu Sokminden a 3.részről :D

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203254 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Bármi Obi-vanról :wink: ,de minden újdonság érdekel! 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203250 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
Mi érdekel? :? Amúgy én sem v.ok profi angolos,de a neten egész jól megy.De egy angollal... :oops:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203235 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Hú,ez tök jó :D !Bár kár,ogy "csak" egy hang lesz :( .De akkor is imádom!Na jó ez kicsit OFF lett.
Szal a lényeg az,hogy a Lucasarts.com-on már elvileg sok mindent meg lehet találni a III.episodról csak az a baj,hogy nem tudok angolul :oops: ,szóval valaki utánanézhetne,aki tud 1-2 dolognak. :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202707 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars
Sirius lesz Grievous tábornok: index.hu/kultur/mozi/gary0623/

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202660 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Buffy írta: :D Jó témát találtatok :o Tudtátok,h. hamarosan kijön DVD-n az utsó 3 rész? :lol:


A bővített trilógia? És mikor?

A tengerentúlon szeptember 21-én fog megjelenni, azaz nálunk kb. egy hónapos csúszással. :? 4 lemezt fog tartalmazni, ebből 3 korongon a film lesz, a 4-en pedig mindenféle extrák. :D Az extrákról itt olvashattok bővebben. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202611 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Buffy írta: :D Jó témát találtatok :o Tudtátok,h. hamarosan kijön DVD-n az utsó 3 rész? :lol:


A bővített trilógia? És mikor?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202607 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
:D Jó témát találtatok :o Tudtátok,h. hamarosan kijön DVD-n az utsó 3 rész? :lol:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202542 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Obi-van,amikor azt mondta Yodának,hogy tanítani fogja Anakint,akkor már Jedi lovag volt,hiszen épp erről beszélt Yoda,hogy az helyes,hogy Obi-vanból Jedi lovag lett,de a fiú tanítását nem támogatja.
Amikor pedig Qui-gonnak ígérte,hogy kitanítja a fiút,akkor nem tagadhatta meg mestere utolsó kérését és amúgy is már a próbák előtt állt.Szóval megérdemli szerintem! 8) :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202529 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Star Wars
Obiról, hogy helyes-e hogy tanács tagja lesz szerintem kicsit túlzás. Például ha jól emlékszem még el sem végezte a próbákat, amikor már elvállalta Anakint.
Mondjuk muszáj is volt, Anakin kezdett kiöregedni, szeretett mestere halálánál pedig ígéretét tette, hogy Jedit csinál belőle.
Attól függ mennyit fejlődött addig is bölcsességben és erőben.
A II. részben mindkettőben kevésnek bizonyult, bár kardvívásban (azt hiszem a III.típust használja...nem tudom) egész jó.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202527 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Star Wars

Iras írta: De olyan furcsa lesz a Tanácsban látni. Kicsit gonosz vagyok, mert ilyenkor mindig eszembe ötlik a "Nem találom a bolygót" akciója, amikor is egy kb. 5 éves gyerek megmondta egy 30 éves ( ugye 30 éves volt a 2. részben? vagy 35?) Jedi-lovagnak a megoldást.


Szerintem Obi van is gondolt a gyerek megoldására. Egyszerűen annyiról van szó, hogy a gyerek milyen naív. "Lám mily csodálatod a gyermeki elme".
Obi van mint már említettem biztos gondolt rá, de mivel csak Jedi törülhette ki a bolygót, ezért elvetette ezt a megoldást, és valami bonyolultabbra gondolt, miközben az egyszerűbb a helyes.
Ez a példa egyébként mindennapi életben előfordul.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202401 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Ezt két módon is fel lehet fogni!
1:hogy Obi-van mindig is szentnek és sérthetetlennek tartotta a Jedi rendet és a Templomot,ezért nem gondolt erre a megoldásra. 8)
2:úgy hiszem tapasztalatból mondom,hogy néha a gyermeki elme-hála nagy képzelő erejének-"könnyebben" fényt derít egy ilyen feladványra :wink: .
Na és,hogy még tovább védjem,Yoda-nak sem tűnt szembe ez a megoldás.(Persze ráfoghatnánk,hogy csak azt akarta,hogy a padavanok jöjjenek rá :roll: ,de szerintem nem erről volt szó)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202384 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Star Wars
De olyan furcsa lesz a Tanácsban látni. Kicsit gonosz vagyok, mert ilyenkor mindig eszembe ötlik a "Nem találom a bolygót" akciója, amikor is egy kb. 5 éves gyerek megmondta egy 30 éves ( ugye 30 éves volt a 2. részben? vagy 35?) Jedi-lovagnak a megoldást.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202358 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Igen, legújabb hírek szerint valóban a Tanács tagja lesz, és szvsz télleg megérdemli, jó lesz majd ott látni. :D


Szegény, nem sokáig lesz tanácstag... :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202118 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Igen, legújabb hírek szerint valóban a Tanács tagja lesz, és szvsz télleg megérdemli, jó lesz majd ott látni. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202052 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Hú,az király lenne!Igazán meg is érdemli!Ahogy Anakin mondta:Ő olyan bölcs,mint Yoda mester és olyan erős,mint Windu mester. :wink:


Hát azért... ne essünk túlzásokba.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201989 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Hú,az király lenne!Igazán meg is érdemli!Ahogy Anakin mondta:Ő olyan bölcs,mint Yoda mester és olyan erős,mint Windu mester. :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201984 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
Aha, asszem így lesz. :?

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201956 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Star Wars
Mit szóltok hozzá, hogy Obi ( állítólag) a Tanács tagja lesz az EP 3-ban?
Szerintem az lehetett élete csúcspontja ( onnan már csak sajnos lefelé vezet út.).

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201915 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Állítólag Yoda a III. részben a Kashyyykon (reméelm jól írom :roll: ) tudja meg, hogy hogy tud szellemként visszatérni a halál után, és ezt továbbadja Obi-Wannak. A bolygón van vlmi ős i Sith, vagy Jedi (nem tudom pontosan, milyen) templom, amihez Chewbacca viszi el. Közben pedig a klónok támadják őket, mivel addigra már Palpatine átvariálta őket. :) Szal a Jedik azelőtt nem tudták, h vissza lehet jönni szellem alakban a halál után, esetleg a hangjukat tudják hallatni, vagy ilyesmi.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201887 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Ja,ezen már én is sokat gondolkodtam!Több féle ötletem is volt ezzel kapcsolatban,de szerintem a legvalószínűbb az,hogy Qui-gon erőszakos halált halt,ezért nem tud békében visszatérni a "lelke"-"belső ereje".Mert ha belegondoltok,akkor Yoda elszúnnyadt,Obi-van pedig hagyta,hogy elszálljon a szelleme!Legalább is nem hiszem,hogy Vader ilyen könnyen legyőzhette! :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201833 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Igen, az Qui-Gon hangja, és állítólag a III. részben is lesz egy hasonló. ;)


8O Tyű, ez fel sem tűnt még... :roll:

Amúgy érdekes, h. Qui-Gon nem tért vissza, mint szellem az Episode II.-ben...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201741 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Ja és azt akartam kérdsezni,hogy a II.Episodban,amikor Anakin megöli a buckalakókat,akkor az Qui-gon hangja,aki felkiállt,hogy:"Anakin,ne!"-vagy vmi ilyesmi-? :?:

Igen, az Qui-Gon hangja, és állítólag a III. részben is lesz egy hasonló. ;)

:!: :arrow: Június 22-én 18:00-kor ismét StarChat lesz a Star Wars Galaxison. A vendégek: Plokoom és Atlas, a StarWars.hu és a SWForever.hu szerkesztői. Gyertek el mindenképpen :!: :D Megéri. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201646 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Star Wars
FIGYELEM!

Akinek van
- Harry Potteres
- Gyűrűk Urás
- Star Warsos
Fan-artja, amit ő rajzolt, és szeretné, hogy fent legyenek az új honlapomon, melynek címe: fanart.uw.hu , akkor kérem küldje el a Fan-artját a fanart@freemail.hu -címre.
Köszönöm.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201623 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Megnéztem DVD-n,de én nem találtam! :oops: Nem baj,azért még próbálkozok! :wink:
Ja és azt akartam kérdsezni,hogy a II.Episodban,amikor Anakin megöli a buckalakókat,akkor az Qui-gon hangja,aki felkiállt,hogy:"Anakin,ne!"-vagy vmi ilyesmi-? :?:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201208 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Azt még nem néztem meg elégszer!Pontosan hol van? :?: :twisted:


Amikor Palpatine a szenátusban befejezi a mondókáját, és mindenki elkezd tapsolni, akkor látszik Lucas az egyik lebegő pódiumon...

Ezen a képen nem nagyon látszik, de ha DVD-n nézed és kinagyítod, akkor tisztán felismerhető...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201151 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Azt még nem néztem meg elégszer!Pontosan hol van? :?: :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201089 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Amúgy Lucast észrevetted az Episode II.-ben?

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: galaxis.starwars.hu/site/modules.php?name=cwepisode
:wink: :) És jövő tavasszal jön a következő öt rész!! :D


Köszi! :wink: Következő öt rész? 8O

Igen, lesz még öt rész, egyenként kb. 12 percesek, szal hosszabbak az első húsznál és velószínűleg többször szerepel benne Grievous tábornok is. 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201071 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: E.T., amint két társával vadul rázza az öklét...


Ezek szerint mégis jól láttam... :) Az egyik ismerősöm ugyanis nem akarta elhinni nekem, pedig másodpercre megmondtam neki, h. melyik résznél nézze, de csak nem akarta meglátni őket... :roll:

Amúgy Lucast észrevetted az Episode II.-ben?

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: galaxis.starwars.hu/site/modules.php?name=cwepisode
:wink: :) És jövő tavasszal jön a következő öt rész!! :D


Köszi! :wink: Következő öt rész? 8O

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.714 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére