Állatbarátok

Több
19 éve 2 hónapja #262558 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem semmi jót, lehet, hogy allergiás... 8)
Ha egy kutya sokat alszik szvsz a betegség jele... az álvemhesség biztosan megkínozta, ha nem romlik az állapota, akkor majd kialussza, de ha igen, akkor legjobb ha orvos is látja... egy hét...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262557 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mit jelent ha akutyánk sokat alszik és tüsszög? Néha fél percig sem bírja abbahagyni a tüsszögést és mostanában nem is olyan vidám mint eddig... most kap valami gyógyszert mert álvehmes volt (állítólag) és megindult a teje és el kellett apasztani. Lehet, hogy ettől van? Bár a hugom elviszi holnap(ajánlom neki) orvoshoz de fene se tudja.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262553 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Részemről az ilyesztő tökéletes mert nem vagyok
valami nagy helyesíró! :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262549 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem nagyon szimpi a ly! ilyesztő :P
Hejesírás ruuulz! :evil3:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262548 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ijesztő ====> jjjjjjj

Indítsunk szavazást, ha ragaszkodik Ethuil ly-hoz! :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262546 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Ethuil írta: ki fog most dönteni?
:?


ly-nal sosem láttam még leírva az ijesztőt.

Meg a helyesírási szótár se. :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262541 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: ki fog most dönteni?
:?


ly-nal sosem láttam még leírva az ijesztőt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262534 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ki fog most dönteni?
:?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262530 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

PiciRigó írta: OFF:

Bocs a közbemakogásért,de mintha az ijesztő J lenne nem Ly, de most ez kérdéses számomra.. :roll: De J, igaz? Vagy nem? :?

ON

A J a jó. :) Tuti. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262528 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tegnap elvittem a kutyát sétálni, és elmentünk egy ismerősünkhöz, mert ott voltak anyámék. Nekik is volt a beagle-jük és amikor meglátta a kutyát, rögtön felágaskodott a kerítésre. Az én kutyám meg odament, majd mint a vadállat rontott volna neki. Hülye csóri. :lol: Biztos az volt a baja, hogy fiú volt, meg meg akarta mutatni, hogy ő a menő. 8)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262526 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
OFF. szvsz a LY a jó... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262522 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
OFF:

Bocs a közbemakogásért,de mintha az ijesztő J lenne nem Ly, de most ez kérdéses számomra.. :roll: De J, igaz? Vagy nem? :?

ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262479 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cica nagyon aranyos, a béka az ilyesztő! :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262461 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Már régen ígértem, de most itt van a számítógép kompatibilis macska:
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502526#2
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502525#2

Ehhez igen hasonló képeim nekem is vannak, még Frici kiskorából. :D Valahol megvannak, majd felrakom őket. ;) A levelibéka nagyon aranyos! :D :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262448 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez nagyon durva ez a cica!! :D Egyik osztálytársam macsekja A Kör közben ijesztegette őket. Nézték a filmet teljes átéléssel és elkezdte nyalogatni a lábukat, ők meg visítva szaladtak ki a szobából, majd a film végére rájöttek, hogy a macsek volt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262444 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Már régen ígértem, de most itt van a számítógép kompatibilis macska:
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502526#2
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502525#2


Nagyon cuki! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262435 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Már régen ígértem, de most itt van a számítógép kompatibilis macska:
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502526#2
kep.tar.hu/papaiolorin/50086445/13502525#2

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262422 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi is vödörbe szedjük a szőrt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262416 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: nektek is vedlik a kutya? tiszta szőr minden 8O :?


De még mennyire!! Tiszta szőr az udvar. Borzalmas.. már kiszedtem 3vödör szőrt.. :? És még mindig van.. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262410 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kis süni nagyon baba! :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262395 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nektek is vedlik a kutya? tiszta szőr minden 8O :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262386 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262352 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

.Elessar király. írta:

Vikil írta: Történt az eggyik barátunkkal hogy a magyar vizsláját lelötte csak úgy 1állat! :evil: :x aztán beperelte a fickó és iderült hogy valami 5 kutyát lelött már!! A magyar vizslát letagadta mert azért sokat kapott volna! De a többit beismerte! :twisted: :evil:

Az ilyen embereket úgy kéne büntetni, mintha 5 embert lőtt volna meg!

Csak nem tudom ha 5 kutya 5 ember akkór hány évet varnának a nyakába? Én imádom a kutyákat + minden, de szerintem a kutyákat nem lehetne így embrnek mondani! :oops:


Szerintem egy kutyát lelőni nagyobb bűn mint egy embert.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262351 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Visszahozták a zöldike-fiókákat, hogy nem tudnak velük mit csinálni... Egy már elpusztult, a másik kettő megy csak csipogott éheségében. :( Adtunk nekik vizet, de nem fogadtak el enni. Anya barátnője elvitte őket, mert a zebrapintyei költenek, és hátha etetnék a zöldikéket is... ha meg nem, akkor megpróbálja őket megtömni... Szönyű, hogy le van írva szépen pontonként a könyvekben, hogy így és így kell megetetni/megtömni egy elárvult madárfiókát. Aztán mikor kézbeveszed azt az ötgrammos kis madarat, akkor a) kevés a kezed, hogy fogni is tudd, szét is feszítsd a száját, meg etesd is meg... b) úgy érzed, fogja magát és összeroppan a kezedben, ha egy kicsit is megszorítod... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262348 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

.Elessar király. írta:

Vikil írta: Történt az eggyik barátunkkal hogy a magyar vizsláját lelötte csak úgy 1állat! :evil: :x aztán beperelte a fickó és iderült hogy valami 5 kutyát lelött már!! A magyar vizslát letagadta mert azért sokat kapott volna! De a többit beismerte! :twisted: :evil:

Az ilyen embereket úgy kéne büntetni, mintha 5 embert lőtt volna meg!

Csak nem tudom ha 5 kutya 5 ember akkór hány évet varnának a nyakába? Én imádom a kutyákat + minden, de szerintem a kutyákat nem lehetne így embrnek mondani! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262346 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Nekünk, mikor még anno panelban laktunk, az erkélyre költözött egy galambpár. :) Volt is egy tojás a fészekben, aztán egyik napról a másikra eltűntek. Fészkestül, mindenestül... 8O :?

Biztos nyertek egy wellnes hétévégét! :lol: 8)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262343 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én már azon is ki vagyok akadva, ha a verebeket légpuskázzák. :evil:


Jah, nálunk az állatorvos szokta megfenyegetni a verebeket. Múltkor áll kinnt a sarkon (merthogy sarkon van a háza és közvetlenül mellette egy nagy fa, ami nyüzsögni szokott verebekkel). És kezében egy puska miközben hangosan szidja a verebeket, hogy hangosak meg piszkosak. Komikus egy látvány, de szerintem csak "megrendszabályozta" őket, és nem lövöldözött ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262316 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk, mikor még anno panelban laktunk, az erkélyre költözött egy galambpár. :) Volt is egy tojás a fészekben, aztán egyik napról a másikra eltűntek. Fészkestül, mindenestül... 8O :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262223 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mikor még a 2. emeleten laktunk, az ablakpárkányra fészkelt egy verébcsalád, de egy viharban kilyukadt a fészek, és a fiókák mind kiestek. :cry: Azán mikor télen elmentek anyám egy seprűnyéllel leverte az egész fészket, mert mindig odasz*rtak a párkányunkra. :?
Ennek ellenére nyáron visszajöttek, és újraépítették a fészket. :P

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262221 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Abban a faluban, ahol Anya dolgozik, is lelőttek a múltkor egy kutyát. :x Akkora bírságot akasztottak a lövöldző nyakába, hogy csak pislogni tudott, mert a falu belterületén lőtt... :x

Én már azon is ki vagyok akadva, ha a verebeket légpuskázzák. :evil:

Apropó veréb, tegnap vittek Anyáékhoz a rendelőbe 2 félig tollas madárfiókát, amik kiestek a fészekből. Anya odarendelt engem, hogy mondjak vmi okosat. :P MOndtam a lányoknak, akik hozták, hogy a) tegyék vissza a fészekbe b) tegyék egy kalitkába, és akasszák a fára, a szülők elvileg etetik őket tovább (papíron... :? ) Fél óra múlva visszavitték a madarakat, hogy nem érik fel a fészket, és nincs kalitkájuk... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.062 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére