Állatbarátok

Több
21 éve 4 hónapja #122390 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rían írta: Bár az egyik unokatesóm meg néhány hangyát (dirrekt),bár ő nem állat, úgyhogy ez most kissé OFF volt... :oops:

Az egyik kis barátnőm is evett 1x hangyát! A másik barátnőm kiskorában megnyalta a varangyot. Kíváncsi volt rá, milyen íze van! A barátom meg 1x szétharapott egy darazsat, ami bicózás közben a szájába sodródott!
Sőt!! Egy ismerős srác meg egyszer 2 GUPPIT evett meg, nyersen és elevenen!! Ehhez mit szóltok?!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122387 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám a múltkor majdnem megkajált egy CSIGÁT :dead: !!!Bár az egyik unokatesóm meg néhány hangyát (dirrekt),bár ő nem állat, úgyhogy ez most kissé OFF volt... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122321 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
NYERS GOMBÁT??! Szent ég!! Hogy nem fordult még fel?!!
Az egyik kutyipajtásom meg, mikor a gazdija krumplit hámoz, odaáll mellé, és azon földesen-dzsuvásan gyömöszöli befelé a krumplihéjat! Mit szóltok! :dead: (Fuj!)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122288 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen, a nyulak néha furcsa dolgokat is megesznek; a miénk például odavan a Frolic márkájú kutyakajáért....

Bár a rekorder még mindig a macskánk: imádja a csokit, a chipset (ezt végsô kétségbeeseésemben próbáltam ki, mikor már az egész család rosszul volt a Lays-tôl, de még mindig nem volt meg az összes GYU kártyám), a kenyeret és a NYERS GOMBÁT!

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122215 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én nyuszom a fagyit és a Piros Mogyoróst részesíti előnyben.Kolbásszal még nem próbálkoztam...

Amikor a macska kicsi volt a Cézi hozta-vitte a szájában,mintha a kölyke lenne pedig ő kutya volt ráadásul fiú :roll: Ha hideg van a macs azóta is a kutya hasán alszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122167 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nyúl? Koldászt? Kannibál? 8O :lol:
Velem ilyen még egyszer sem történt. Pedig nekem is volt nyulam... bár azok csak tápot ettek.
Macs story 2.:
Nyáron kivittük a Balatonra a macskát, és a tengeridisznót is. Amikor kint legelt a malac, a ?acs folyton piszkálta. Vigyáztunk is a malacra, nehogy a közelébe kerüljön a szőrgombóc, de nem eléggé. Egyszer csak azt látjuk, hogy hozza a szájában a macska a malacot. Leteszi, és tuszkolja a hasához. Meg akarta szoptatni! Feltört cegénykémben az anyai ösztön!!! :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122076 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran, KÖSZIIII!!!!!
Kolbászról szólva, egyik haveromnak van egy 6kilós anyanyula, az legszívesebben sült krumplit és kemény tojást fogyaszt. De egyik egyetemi csoporttársnőm barátnőjének van 1
fekete baknyula, az 1x beszabadult a spájzba, és bezabált 1 szál gyulait !!! Nem semmi, mi? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122033 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area ez aztán a nem semmi :D megnéztem volna. Sleepy ilyesmit még nem csinált. Eddig csak annyi tellt tőle, hogy egy hónapnyi kérlelés után lepisilta azt az autót, amelyiknek a gazdáját utálom.
Múltkor tudjátok mit csinált? A barátom kinyitotta a hútőajtót, hogy valami harapnivalót keressen. Sleepy kényelmesen odaslattyogott, benézett a hútőbe, majd szép óvatosan kiemelt belőle egy jó nagy darab lecsókolbászt. Mindezt a legtermészetesebben. Megfordult és elsétált. Párom rádörrent, hogy "Mit csinálsz?!" Sleepy oda se fordulva a nyelvével kilökte a falatot a szájából és slattyogott tovább, mintha mi se történt volna. Végül persze az övé lett.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122017 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Te szegény.Lehet,hogy így jobb dolga lesz,lesz majd új kedvenc kutyid! :wink:
A képek cépek!
Ezek a sztorik naon aranyosak!
Artemisz: Én imádom a goldikat
(mondjuk mindegyik kutyit:o)
és szerencsére rengeteg kép leledzik róluk.
fríz paci
pici cicc
ez tündéér!!
dönölű pacis kép!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121902 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sil: :oops: :oops: :oops: :roll:
Laurien: :D :D :lol: Hajrá kutyik!
Artemis: ez nagyon állat!!!!!!!!!!

Velem is volt hasonló, csak a macskámmal. Reggel mentem amamámékhoz, mert beteg voltam, és sikerült olyan korán odaérnem, hoggy ők még aludtak. Macs, a macskám azonnal rohant hozzám egy bozót alól, mert be akart menni, de az ajtó még zárva volt. Ő felugrott az ablakpárkányra, és elkezdett nyávogni. Én leintettem, mert a nem abban a szobában aludtak, és mondtam neki, hogy csak a csengő édresztené fel őket. Erre kinyujtotta a mancsát, és....... na?..... csengetett!!!! 8O 8O 8O Azt hittem képzelődöm. (Jó korán volt, még lehet, hogy álmodtam)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121803 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor már én is beírok 1 hihetetlen sztorit, melynek főszereplői Linda, egy gyönyörű, okos, bűbájos német juhász (amúgy pedig nem kedvencem ez a fajta, bár nem is utálom), meg egy rusnya, idegbajos, Picur névre hallgató kis korcs vakarék. A Duna-parton, Mohácson Keresztmamámék szomszédjai. 1x épp kenuval tértek haza Keresztpapám, meg 2 unokatesóm. A 2 kutya odarohant, és ez a kis seggdugó torkaszakadtából ugatott rájuk, és nem akarta abbahagyni. Keresztmamám odaszólt Lindának: "Üss már rá a fejére, hogy hallgasson el!" Mire halljatok csodát! Linda felemelte a mancsát, és akkorát csapott a kis dög fejére, hogy csak na! Persze, hogy rögtön elhallgatott! Na, mit szóltok? Ez szó szerint ÁLLATI!! :D :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121800 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én adtam neki ezt a nevet, mert amikor meghoztuk Szombathelyről egész úton aludt és még utána legalább egy hétig ilyen nyugis volt. Ha most kellene elneveznem azt hiszem inkább Csibész lenne.Olyan kajla a szentem. Persze még csak most egy éves.

Nos az első sztorim legyen mondjuk ez: A régi lakásunkban a mi szobánkban lakott, mert a folyosón elég hideg volt ősszel s télen. Az volt a szokása, hogy mindig fölment az ágyra. Persze ezt nem szabadott neki. Miután többször is megszidtuk érte arra lettünk figyelmesek, hogy elhagyta ezt a rossz szokását. Kitörő örömünk nem tartott sokáig. Csakhamar rájöttünk, hogy dehogyis hagyta abba , csak túljárt az eszünkön. Mikor hazaértünk valahonnan ő leugrott az ágyról a helyére sietett és mire benyitottunk a szobába már egy hatalmas ásítással battyogott ki onnan, mint aki akkor ébred. Csakhogy az ágy még meleg volt ahol ott feküdt. Persze ennél külömb dolgokat is csinált, de majd legközelebb. :D

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121744 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Artemisz írta: Szerintem nem csak én imádok ilyen sztorikat olvasni-hallgatni!


Csatlakoznék Artemiszhez!Szerintem is jó ötlet, ha leírod! :)
Ha tudok, akkor majd én is írok efféle "szaftos" sztorikat drága kiskutyim működéseiről!!!
És ha valaki tud,és akar is ilyesmi sztorikat írni, akkor PLEASE írjatok, hisz mások "hibáiból" tanul az ember (gazda)!
Előre is köszike!!!

ÜDV.:
XYZ

Ui.:
Rago: Merre jársz?Már naon hiányoznak a cuki képeid! :( :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121607 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Laurelin írta: Ha akarjátok majd leírom Sleepy kutyám néhány csínyét.

Mire vársz? HAJRÁ!!! Szerintem nem csak én imádok ilyen sztorikat olvasni-hallgatni!!
Sleepy? Milyen aranyos név! Te adtad neki?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121567 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok! Ide még nem is írtam, pedig én is naon szeretem az állatokat.Van egy huncut tacskó kutyusom, meg két aranyhalam. De rossz nyelvek szerint ha tehetném még egy lovat is beállítanák a félszobába. Legjobban a kutyusokat szeretem, de a pókokon kívűl bármit a szívembe tudnék fogadni. Ha akarjátok majd leírom Sleepy kutyám néhány csínyét.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121464 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta: home.kimo.com.tw/fuhoren21/guineapig/fun01.htm ez nagyon édi!!!!!!!!!!!!!!! nem linkeli meg, ezért másoljátok ki, és illaszétek be![/color]

És így: home.kimo.com.tw/fuhoren21/guineapig/fun01.htm ? Az automatikus linkeléshez kell a http is... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121318 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ki szereti itt a golden retrievereket ? Kismillió imádnivaló képem van róluk, ha érdekel titeket, mindet felpakolom! Nos?
Amúgy lóbarátok, jelentkezzetek!
Fríz lovak képeire lenne szükségem! Kösszke!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121303 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem voltam hétvégén, és csak két hozzászólás van???????? Pangás....... itt van pár kép. Tengeriröfik:
axel.hu/data/21/21922/15410.jpg
www.animalaid.org.uk/youth/image ... neapig.jpg a kis ééédes!
www.petplanet.co.uk/petplanet/im ... ruvian.jpg ponpon kettő :lol:
www.brevillier.org/guineapig3.jpg zabagép
www.system-n.co.jp/puchipet/anim ... g/td02.jpg jajdecukor! kis drótszőrű
www.nickgifford.co.uk/piggies/ga ... neapig.jpg ilyen a mi röfink is, csak tiszta feketében
www.pethealthcare.co.uk/firstpet ... ig_hay.jpg Ennyire hullana a szőrőm?
www.roadscholars.ca/images/episo ... eapig1.jpg NOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
home.kimo.com.tw/fuhoren21/guineapig/fun01.htm ez nagyon édi!!!!!!!!!!!!!!! nem linkeli meg, ezért másoljátok ki, és illaszétek be!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121184 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: én is sajnálom.... :cry: :cry: :(

nah ha ne3m ma, holnap leiratom a tesommal a hernyós cuccot...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121032 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: sajnálom :cry: :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120985 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ennyit erről. :l anya elment, és megnézte volna, de a kutyit más elvitte. :crying: Az a valaki kertesházban lakik, egy öt éves gyerek várta otthon a kutyust, és neki odaadták. Fél órát késtünk. :cry: Most már soha többet nem látom Hektort! :bawling: By, by kutyuskám! :closed:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120896 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: én is szorítok neked meg a kutynak is. :wink:
Majd írd meg mi lett a vége a dolognak.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120862 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Naon szurkolok Neked,meg a kutyinak!!!Hajrá!!Figyeld meg még észbe sem kapsz és lesz egy kutyid! :wink:

Azt a mosómacis képet már én is beraktam és oda is írtam,hogy mosómac :roll:

Nefa:Köcce!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120803 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Holnap megnézi anyu a kutyit!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚÚÚÚÚÚgy izguloooooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120789 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

NEFI: De csak az után, miután kibuktam, hogy senki nem ismeri fel, és még az is azt írta, hogy nem tudja, hogy micsoda, aki felrakta a képet :!: :!: :!:
És ezt te is tudod, mert ott ültél mellettem :!: :!: :!:
Vagy tán nem így volt :?: :!:

XYZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120731 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz:-))): én is megmondtam, hogy az. Ott ültél melettem :P

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120663 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta: Az elsőhöz: szerintem borz



Nem hiszem, hogy senki nem tudja azt az állatkát felismerni :!: :!:
Hisz a vak is látja, hogy nem BORZ :twisted:

Amúgy az egy kis mosómaci!!! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120660 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sil, Rago: a képek tüncik :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120619 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Namarie:Köszönjük az allergiás gyorstalpalót!

Namarie írta: On:
Amikor nekem először kirobbant az allergiám, volt, aki azt mondta, a cicáktól. Tudtam, hogy 100000000%, hogy nem, és nekem lett igazam. És engem sem érdekelne, ha cicaszőrre lennék allergiás.Ha valakit igazán szeret az ember, az a pár tüsszentés nem számít. :)


Azért nem mindíg úszod meg pár tüsszentéssel.Én idönként fulladok,köhögök,könnyezik a szemem,majd meghalok..

Sil:Jók a képek,párat már beraktam,de ezek háttérkép méretűel,tök arik!Köcce!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120612 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta:
Sil írta:

path=images800/Allatok/Cica/Cica030.jpg]kismacs meg egy… nemtommi[/url]
path=images800/Allatok/Cica/Cica074.jpg]vöröske[/url]


Az elsőhöz: szerintem borz

A másodikhoz: ugye, hogy nem lehet elég korán kezdeni - a polcozást, asztalozást, függönymászást, stb.??, :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.085 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére