Állatbarátok

Több
21 éve 4 hónapja #118746 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rago: a képek rohadt jóóók!!! :)
Vasárnap megyek versenyre, és majd ott megkérdezem a csapattársaim, hogy mit gondolnak, a Papád milyen állatkát lelhetett.
Vasárnap DU-n már tudok is mondani neked fejleményeket!!! :) :)
OKÉ???????????

Nefi azt elfelejtette neked leírni- merthogy a számtech órán az én gépemen nem volt net-, hogy csak akkor rakj fel nekem képeket, ha tudsz, de ha nem, akkor ne szenvedj vele!!! :) :) :)
OKÉ?????

Az edígi képeket is naon szépen köszönöm!!!

ÜDV.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 4 hónapja #118717 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elrond:Naon ari vagy!Az tény,hogy Nagyapám már 70éves,de elég jó +figyelő :wink: kiváncsi leszek a válaszra!
tengeri röfik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118712 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta:
Más:
Nagyapám szokott horgászni a Duna-parton(flun lakik)és látott egy állatot csak nem tudja mi lehet.Itt van ahogy nekem leírta,hátha tudtok vmi tippet adni:
"...Egyszer csak velem szemben kibújt a parti bozótból egy állat, és a víz szélén sétált vagy 50 métert, azután egy nagy fa mögött eltünt. Nem tudtam azonosítani, segíts ebben. Rókavörös színű bunda, hosszú lompos farok, rókaszerű fej, hosszú, kisátmérőjű kerek törzs, rövid lábak. Orrtól farokvégig kb 130 cm, ennek egyharmada farok. Nem magasabb egy macskánál. A hosszú törzs, a rövid lábak miatt hasonlít egy tacskóhoz, de a törzs vékony. Biztosan ragadozó. Volt benne valami nyest vagy menyétszerű. Na mi lehetett?"

Most rendes leszek :)
Megkérdem a biosztanáromat hétfőn, ha ő nem tud válaszolni akkor vagy a nagyapád tévedett, vagy idegen fajról van szó.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118686 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118679 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw: Cuppanós a cicusoknak! Gratu az anyucikának! Barátnőmnél nyáron születtek.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118666 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw drága!Télleg úúúgy örülök a ciccnek!Mondtam én hogy meglesz a kis huncut! :wink:

Törpe usziról nem tok képet berakni,mert nem talál túl sok mindent a kereső.Lécc segítsetek,hogy vajon angolul hogy mondják(írják) az uszkárt..

Más:
Nagyapám szokott horgászni a Duna-parton(flun lakik)és látott egy állatot csak nem tudja mi lehet.Itt van ahogy nekem leírta,hátha tudtok vmi tippet adni:
"...Egyszer csak velem szemben kibújt a parti bozótból egy állat, és a víz szélén sétált vagy 50 métert, azután egy nagy fa mögött eltünt. Nem tudtam azonosítani, segíts ebben. Rókavörös színű bunda, hosszú lompos farok, rókaszerű fej, hosszú, kisátmérőjű kerek törzs, rövid lábak. Orrtól farokvégig kb 130 cm, ennek egyharmada farok. Nem magasabb egy macskánál. A hosszú törzs, a rövid lábak miatt hasonlít egy tacskóhoz, de a törzs vékony. Biztosan ragadozó. Volt benne valami nyest vagy menyétszerű. Na mi lehetett?"


min veszekednek az oroszlánok?
naon tündér!
maci a vízben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118623 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerwen, de legalább maradhat. :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118411 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De kis tündéérek a képeckék :lol:
Rago: átadtam :lol:
Most hízlalom cegínyt mer naon soványka a drága. Egy árokban bukkantunk rá tök véletlenül és úgy remegett :(
Anyum meg megengedte h a házban maradjon, pedig eléggé kényes a cicc a házban dologra :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118344 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: xyz üzeni Neked, ha tudsz akkor még tegyél föl képeket törpe uszkárról . Az ő gépén nincs net... :P

[size=9:1d0b9zd1]Huh, ez volt a 800. hozzászólásom...[/size]

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118250 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Uszkár:
szürke uszkár
mama&kölök
kis fehér
fekete közép uszi
uszkárról leírás
cikk az uszikról
usziról nyem találok képet.Pedig biztos van,csak segítsetek,hogy angol oldalon hogy lehetne megtalálni..
ez nyem uszkár,meg csak animáció,de ari!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118243 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szaszók!

Képeket szivesen.Most akkor vadászok akitát meg uszkárt.Mmint róluk képet mindjárt.
Hogy honnan szerzem?Aki keres az talál..csak jó helyen kell keresni! :wink:
Nerw:UUUUUUUUUU!!!Komolyan!??!De jó!!!Vakargasd meg a fejét a nevemben is!Kérdezd meg tőle,hogy hol járt! :wink: és mondd meg neki,hogy máskor iet ne csináljon!Tök jó!!Örülök neki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118207 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megvan az ujdonsült kutyusa a barátnőmenek! Olyan cuuukik a kölökakitáááák! Egy nagy szörcsomó az egyész! Azt se tudod hol a feje!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118094 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: a képek csodásak :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118084 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Kényszer pihim után itt vok, nem tom meddig, lehet h csak ma, aztán júniusba gyüszök újra :x
Rago akkora puszit küldök neked h beleszekadsz! :D Meglett a kiscicc, itt gubbasszt az ölemben :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118063 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Árnyelfet lehet bombázni az Akitás kérdésekkel, mivel neki ilyen típusú kutyája van... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118037 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Fiona: kössz! engem mindíg kidobott a kereső! Biztos ő se tudta milyen... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118032 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: ilyen az Akita. Legalábbis ezt dobta ki a kereső :) Ha nem ez az akkor sorry az akita tulajdonosoktol. :)

www.kutya.hu/0007/32.htm

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118019 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:roll: a barátnőmnek akitája lesz. van valakinek képe róla, mert én nem tudom milyen....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117986 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
öh....a hernyók nálunk leveleket esznek(öh, nem a borítékosat :wink: )

és az egyik fényes fekete izébe bábozodott, a másik meg fehérbe...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117840 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rago:
Köszike a képeket!!!
Eszméletlen jók.Pláne az 1., mert pont olyan mint az én tutyim!
Azt még szeretném megkérdezni, hogy hol az istenbe szeded ezeket a képeket?
És +1 kérés, ha nem baj: Tudnál nekem TÖRPE USZKÁR-ról ilyen képeket felrakni a fórumra?
Ha nem az sem baj!!!

Előre is köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117822 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon szépen köszönöm! :D
Amelyiket kérdezted az nem lajka...hanem amerikai-kanadai juhászkutya. A lajkát vagy vele, vagy a huskyval (nem fekete-fehér husky :P ), de még a németjuhásszal is összekeverik...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117810 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117809 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: ha nem vagyok pofátlan... :oops: [size=9:16r8jezz](bár, ha így kezdem, már biztos az vagyok...)[/size]
Nem néznél körül nekem is lajkák után kutatva?? Millió puszi érte! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117808 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117807 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xy:Borderről kerestem egyszer rengeteg képet,kicsvel hátrébb nézz körül.
jagdról én se naon találtam,még kutakodok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117804 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rago:
Ha tudsz, akkor keress már ilyen képeket a jagdokról is, mert én nem nagyon atláltam.
Vagy esetleg Border collikról.

Ha sikerül, akkor please tedd már fel őket így, mint a többit!!!

Köszke!!!

ÜDV.: XYZ:-)))

Ui.: Jók a képek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.150 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére