Állatbarátok

Több
17 éve 5 hónapja #321476 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nilla írta: Ki képes állatot ölni?

Sajnos nagyon sok "ember". :? :evil:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321473 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ki képes állatot ölni?

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321470 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta:

Kisvakond írta:

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

jobban


igen, teljesen egyetértek.. ;( :cry: :cry: :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321468 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kisvakond írta:

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

jobban

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321434 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:


Kínnal teli halalált haljon mindegyik!!! (ugyan úgy mint szegény állat :cry: )

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321414 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mérgező szomszédokat/utcatársakat meg kéne mérgezni. :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321377 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nicorell írta:

keshu írta:

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

ojjé...az enyém is milyen féltékeny volt. Rögtön hisztizett ha mással foglalkoztam.


az enyém akkor kivétel. Borzi nem féltékeny sosem :D még Marci cicára se volt soha.. :S de Marci már nincs.. az a ***** szomszéd megmérgezte! ;( :cry: :cry: :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321364 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Állatbarátok

keshu írta:

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

ojjé...az enyém is milyen féltékeny volt. Rögtön hisztizett ha mással foglalkoztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320730 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekem 3 kutyám van, de az egyik lakik a szomszédban, a másik2 meg az utca végében... de a szomszéd kutyám(Teo), akkor adja ki a hangját, ha anyum v vki kimegy az udvarra, és állandóan a 2 cicát ugatja =) Pedig ha nincs kint senki, egymás mellett ülnek nyugiban =)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320727 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.


Ismerős, nálunj 2 kutya van, és napokig képesek megsértődni, ha a másikkal csak egy másodperccel is többet foglalkozunk :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320605 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát a mi kutyánk csak féltékeny szokott lenni de nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320382 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyánknak csak mutatod h helyedre, és befut magától. De nem is kell rákiabálni. Az elmúlt pár hétben mamám kórházban volt, és kiengedtük... pár óra múlva ugatott, vinyított, mindent csinált, nem tudtuk mi a baj... majd anya megnézte, és kiderült h be akart menni=D Annyira édi =) imádom=)

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320243 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyánk is tud ám érdekeseket művelni. Amióta ivartalnítva lett pöppet szélesebb az eddignél. Ha valami idegen mondja, hogy "hmm minhta kövérebb lenne a kutyátok mint eddig" elkezdi magát hánytatni:/
Ha pedig valaki beteg vagy rosszul van akkor odaül mellé és addig nyafog ameddig oda nem adja neki a kezét, hogy nyalogathassa.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a kutya is remekül be tud sértődni. Olyankor nem néz ránk, elfordítja a fejét, és enni se hajlandó. Egy macskának azért van annyi esze, hogy az evésről ne mondjon le. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320229 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezért vagyok kutya párti. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320214 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: És az a legmegdöbbentőbb, hogy látom rajta, hogy szemrehányóan néz és még ő van kiakadva...

Macska. :D Legtöbbször, ha vmi rosszat tezsnek és az ember megszidja őket, még nekik áll följebb (ha Frici a szobában rosszat csinált, fölment, ahova nem kéne, és lezavartam, akkor szépen leült az ajtó elé [csukva volt, h a lakásba máshol ne mászkáljon] és tüntetőleg hátat fordított nekem... aztán látta, h semmi esély és megbékélt. :D ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320212 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben írta: Viszont megsértődne ha két napig koplaltatnád. :mrgreen: :P

[size=9:307nlnv6]Hát a diétája miatt lehet, hogy nem is venné észre... :P (Jó dolog a fogyókúra, csak drága, mert csak állatorvosnál kapni, dehát fő a macska egészsége... :P ) Bár azt a két falat párizsit is úgy követeli, mintha három hete nem evett volna. És az a legmegdöbbentőbb, hogy látom rajta, hogy szemrehányóan néz és még ő van kiakadva...[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320210 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: [size=9:11ni0yvf](Amikor bezzeg nekem fájt a torkom, az én macskám nem jött oda, csak néha meglegyintette előttem a lobogó farkát és elvonult... :P Szemtelen. :) )[/size]

Viszont megsértődne ha két napig koplaltatnád. :mrgreen: :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320208 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cica megérzi, ha szereted és értékelni fogja, ha kedves vagy vele, nem kell folyton simogatni, de érzi ő azt, ha törődnek vele és meghálálja :)
Elég makacs kis állatok, de nagyon hálásak. Egy-két nap koplalás, remélem, nem olyan vészes.
[size=9:43d8gj7e](Amikor bezzeg nekem fájt a torkom, az én macskám nem jött oda, csak néha meglegyintette előttem a lobogó farkát és elvonult... :P Szemtelen. :) )[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320206 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha jó a állatdoki, akkor nem :) Ne aggódj Namarie, csak szeretgesd.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320203 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kérlek, írd meg mi lett vele..én meg egy kis biztatást kérnék a cicánk nevében.. harmadszor fájdul meg rövid idő alatt a torka, harmadszor visszük vissza.. nem tud enni szerencsétlen, pedig szereti a pociját. Ugye nem hal meg a cica???????

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320145 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igazán nincs mit :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320137 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Ha felhívod az állatkertet, ott általában meg tudják mondani, hogy milyen "szakrendelések" vannak hol, ismerősöm múltkor így vitte szakdokihoz a leguánját...
Vagy keresgélj az allatorvos.lap.hu/ -n.


:oops: Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!!! :wink:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320072 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha felhívod az állatkertet, ott általában meg tudják mondani, hogy milyen "szakrendelések" vannak hol, ismerősöm múltkor így vitte szakdokihoz a leguánját...
Vagy keresgélj az allatorvos.lap.hu/ -n.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320033 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gandalf írta: Sürgősen vidd el állatorvoshoz, olyan rendelőbe, ahol értenek is a fajtájához!


Ok értem.

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320032 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sürgősen vidd el állatorvoshoz, olyan rendelőbe, ahol értenek is a fajtájához!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320031 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Ööööö alapvetően szüksége van egy degunak a farkára? Egyensúlyozás szempontjából? Mert ha nem akkor... :twisted: :twisted: :twisted:
Najó... Hmmm. Nemtom.


Igen, hiszen fára is mászik, mókus féle.Meg újból meg kéne tanulnia egyensúlyozni.

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320029 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ööööö alapvetően szüksége van egy degunak a farkára? Egyensúlyozás szempontjából? Mert ha nem akkor... :twisted: :twisted: :twisted:
Najó... Hmmm. Nemtom.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #320028 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta:

Sil írta: Azért csak óvatosan, a deguk farkát nem igazán szabad piszkálni. Mint degutulajdonos biztos tudod, hogy van egy a gyíkokhoz hasonló védekezési módszerük, azaz ha bántják a farkukat, akkor megszabadulnak a végétől (akár a harmadától vagy a felétől is): sebes lesz és vérzik, aztán leszárad és a végén lerágják, ráadásul nekik nem nő ki újra.

Nem tudtam :oops: :oops: :oops:


(én tudtam) :cry: Nagyon kétsegbe vagyok esve.Egyenlőre betadinnal kezeltem, de nagyon féltem szegénykét.Fogalamam sincs mi lehet a baja.
Soha nem értem még a farkához! :cry:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!!! :wink:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319954 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Azért csak óvatosan, a deguk farkát nem igazán szabad piszkálni. Mint degutulajdonos biztos tudod, hogy van egy a gyíkokhoz hasonló védekezési módszerük, azaz ha bántják a farkukat, akkor megszabadulnak a végétől (akár a harmadától vagy a felétől is): sebes lesz és vérzik, aztán leszárad és a végén lerágják, ráadásul nekik nem nő ki újra.

Nem tudtam :oops: :oops: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.099 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére