Tolkien Tábor 2024

Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?

×

Szavazás: Melyik, Középföldén jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Fullánk (Bilbó/Frodó kardja)
20 9.5%
Andúril (Aragorn kardja)
27 12.9%
Legolas íja
20 9.5%
Gimli fejszéje
9 4.3%
Gúthwine (Éomer kardja)
8 3.8%
Orcrist (Tölgypajzsos Thorin kardja)
8 3.8%
Hadhafang (Idril/Elrond/Arwen kardja)
20 9.5%
Gandalf botja
17 8.1%
Nazgúl tőr
11 5.2%
Glamdring (Turgon/Gandalf kardja)
17 8.1%
Belthronding (Beleg Cúthalion íja)
15 7.1%
Gurthang (Túrin kardja)
18 8.6%
Aeglos (Gil-galad lándzsája)
11 5.2%
Grond (Morgoth pörölye)
9 4.3%
Szavazók száma: 43 ( Miya, Aranill, Lordrobee77, *Berenice*, Cinderella ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 11 hónapja #258402 Írta: Iowa
Fullánkra esett a választásom. :D
(Meglepő módon.=)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258376 Írta: Gerion
Legolas íjára szavaztam, de majdnem a törpfegyverek közül választottam.

Not thirsty am I for the blood of Redeemer of thy creed
My hunger can't be satisfied with the flesh of thy Nazarene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258272 Írta: Narmo
Sztem Gandalf botja a király :) Szeressem a varázscuccokat. :D Szimpi viszont az összes többi is, kivéve párat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258164 Írta: Narbeleth
A varázsholmik engem is megkísértettek, de aztán győzött szeretett Gil-galad királyom harci eszköze. (/me ha valahova elpakolná magát Középföldére, akkor az Forlindonba lenne... )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258145 Írta: Lora
hát, én meg a nazgúl tőrre szavaztam.. :) az volt szimpatikus..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258108 Írta: Namarie

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Gollam némi előtanulmánnyal szolgálhat..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257963 Írta: .Elessar király.
Gandalf botja csábító volt, de azért Anduríl a menő!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257912 Írta: Timona

Tinwe Menelluine Lindis írta: enthez méltó fegyvert nem leltem a listán.

Egy ent használja a kezeit, akarom mondani az ágait :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257896 Írta: Tinwe Menelluine Lindis
Szimpátiából Gimli fejszéjére adtam volna voksom. No de egy ent fejszét mégsem választhat, a felhozatalból Gandalf botja jobb döntésnek tűnt. Bár ha még mélyebben elgondolkodok .............................................................................................................................. , egyrészt lemaradok a szavazásoról, másrészt enthez méltó fegyvert nem leltem a listán.

Alakul ez lassacskán, hisz ráérünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257886 Írta: Alyr Arkhon

Alcarcalimo írta:

Vikil írta: Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)


Ki az a Legolász és Arágorn???


Biztos két új szereplő.
Lehet h megjelent a Gyűrűk Ura 2.0 és abban szerepelnek...

:D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257881 Írta: Alcarcalimo

Vikil írta: Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)


Ki az a Legolász és Arágorn???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257841 Írta: Vikil
Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257823 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Nos mivel elfogult vagyok Aragorn irányába,ezért én Andúrilra szavaztam,de mivel íjászkodom,ezért a második Legolas íja lett volna... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257818 Írta: Nefadar
mivel vívok, én ezért Andurilt vagy Gandalf kardját választanám, mert ezek a fegyverek állnak a legközelebb hozzám

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257814 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Bots, ha már írta vlki, de én azért hiányolom Samu lábosát...Arwen akcentusát (pszichikai fegyver), Aragorn borostáját (szúró f.) és többek között Gollam testszagát (biológiai f.) is.

[size=9:3n3plhd3]Kacérkodtam a Hadhafng-gal, de végül (egyenlőre egyedül) mégis csak a Gúthwine-t vinném. [/size] Ti csak közösködjetek nyugodtan :D

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257811 Írta: Ringbearer
Forevör Fullánk csakazértis!!
Angwen, mi az, hogy bicska? hörrr. :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257796 Írta: Kincső

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Jaj ne, ezt elképzeltem...

Egyébként valamilyen szintű HM biztosan volt Középföldén is, ha más nem, hát olyan mint a lovagi "harcművészet" Európában.


Igen elgondolkoztam, hogy ebben a szövegösszefüggésben mi a HM... 8O :P aztán továbbolvastam. :D [size=9:3o3jm4ow]:blogfügg:[/size]


Íjak akkor is rúlz, ha nem szavaztok rájuk... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257782 Írta: Ecthelion

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.


Láttad te a Király Visszatért? (vagy legalább a KHE-t?)


Hát igen, elég nagyokat oda lehet csapni vele. :lol:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257756 Írta: Alyr Arkhon

Nóli írta: De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.


Láttad te a Király Visszatért? (vagy legalább a KHE-t?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257724 Írta: Nóli i linantea
Hm. Én Grondra szavaztam, mer tállat vok... :twisted:
No, nem. A pöröly szó az ami megfogott. Azt úgy el tudom képzelni a kezemben. Nagy, nehéz, tüskés... Meglóbálom... És a vas súlyos zuhanása... (szóval mégiscsak állat vok...Vagy csak simán perverz módon vonzódom az ilyen dolgokhoz. Szóval ez utóbbi. Meg talán az első is)
Amúgy még Gandalf botján gondolkodtam, mert praktikus:
:arrow: támaszkodni lehet rá
:arrow: nincs több gyertyagondod
De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257719 Írta: Namarie
A Glamdringra szavaztam. Befolyásolt a film, és amikor láttam kiállítva a kardokat, Arwen kardját valamiért nem tartottam igazán tündésnek, a Glamdringot viszont igen. legjobban az egyszerűsége fogott meg.

Második helyen nálam Legolas íja áll, de azért nem erre szavaztam, mert bár szép és hatékony, ha elfogy a ynílvessző, akkor sok mindent nem lehet vele kezdeni.

Ha benne lenne a felsorolásban, valószínűleg a nolda tőrökre szvaztam volna, de nem a filmbeliekre. Szerintem azok egyáltalán nem tündések, túl durvák, leginkább egy mai túlélőkést juttanak az eszembe.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257699 Írta: Alyr Arkhon

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Jaj ne, ezt elképzeltem...

Egyébként valamilyen szintű HM biztosan volt Középföldén is, ha más nem, hát olyan mint a lovagi "harcművészet" Európában.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257604 Írta: Felagund
A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257524 Írta: Olorin.papa

Artemisz (Erenya) írta:

Phaedra/Namarie írta: lassan levonhatjuk a konklúziót: minden, ami Középföldén fellelhető, felhasználható fegyverként.


Hehe, ez erősen emlékeztet arra a mondásra, mely szerint: Mi is a shaolin legjobb fegyvere? ;)

Pedig Középföldén még nem is volt kung-fu ( se tai-chi ) :P :P


Hmmmm
:roll:
Viszont, ha nem PJ rendezi a filmet, hanem egy Hon-kongi rendező, akkor szvsz megjelent volna a filmben a hobbitok önvédelmi harcművészete... :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257521 Írta: Fehér Szarumán

Ille / Lórien írta: Én Fullánkot szeretném. Az kicsi és könnyű. Még én is elbírnám. Bár nem vagyok egy harcias típus.
Úgy látom, eddig még senki nem szavazott rá. Enyém lehet? :wink:


Én is rá szavaztam. Éljenek a kékizzásútünderúnáshobbittólhobbitnakadott kardok. Fullánk! :D :P

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257482 Írta: Ille Lórien
Én Fullánkot szeretném. Az kicsi és könnyű. Még én is elbírnám. Bár nem vagyok egy harcias típus.
Úgy látom, eddig még senki nem szavazott rá. Enyém lehet? :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257370 Írta: Niph

Felagund írta:

Toma gazda írta: És Legolas tükre hol marad??????????

és a fésű?

Aragorn borotvája??


Ezek fegyverek? :hein:


Miért ne lehetne?????? :twisted: :twisted: :twisted:
A szükség törvényt bont. :twisted: :twisted:

Na jó én maradok a Kardnál.......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257369 Írta: Artemisz

Phaedra/Namarie írta: lassan levonhatjuk a konklúziót: minden, ami Középföldén fellelhető, felhasználható fegyverként.


Hehe, ez erősen emlékeztet arra a mondásra, mely szerint: Mi is a shaolin legjobb fegyvere? ;)

Pedig Középföldén még nem is volt kung-fu ( se tai-chi ) :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257342 Írta: Silima

Alyr Arkhon írta:

Nimrocco mirimafea írta: :lol:
:lol:
:lol:
Ha már itt tartunk akkor a nazgulok "madara" is fegyvernek számít.Na meg a lovak foga,patája.

(ááá,szakad az esőőőő)


Najah. Meg az öklöd. Az ököl ugyanis mindig kéznél van. (kivéve Maedhrosnál, ugye)


Jujj... :mrgreen: :lol: Ez fájt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257324 Írta: Alyr Arkhon

Nimrocco mirimafea írta: :lol:
:lol:
:lol:
Ha már itt tartunk akkor a nazgulok "madara" is fegyvernek számít.Na meg a lovak foga,patája.

(ááá,szakad az esőőőő)


Najah. Meg az öklöd. Az ököl ugyanis mindig kéznél van. (kivéve Maedhrosnál, ugye)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére