Tánc

Több
16 éve 4 hete #369223 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: regardez videó vissza adta az életkedvem:D


szintén :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hete #369221 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Tánc
Tedd fel, tedd fel... :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hete #369219 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta: Uhú, jútúbra vele. :D

Szívesen felteszem, szabad? :) A béna kapolcsos verziót meg akkor leszedem. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369215 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Uhú, jútúbra vele. :D

Amúgy szvsz a regardez a legtökéletesebb válasz a "Mégis, mi a halál az az emtété?" kérdésre. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369207 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
regardez videó vissza adta az életkedvem:D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369180 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nyíííí ^^
Hihetetlen hogy ennyi embert össze tudtatok fogni erre, csajok. Nehéz lesz valaha felülmúlni! 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369116 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Asszem ez halhatattlanná tett minket , köszi csajok.Jah és ezt is érdemes megnézni a táncoslábúaknak, naonjó:
www.mtv.hu/videotar/?category=370

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369099 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Sötét Úr írta: Vau!

Izé, bocs, hogy beleugatok, de Ulmo felrakta a 2007-es LEP-en készült Regardez-videót, hátha kell az infó valakinek... KLIKK IDE (19,5MB)


Wooow, ezt én még nem láttam :lol:
Háháhá, mázli, hogy nem minket néztek az emberek Narbbal, mennyit bénáztunk :D
Dejó ezt így visszanézni, az összes hiba ellenére :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369057 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369056 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tánc

Gandalf írta: Valaki gyorsan be tudná nekem írni ide a tündéres-manós farsangi keringő zenéjének a pontos címét, előadóját? Köszi! :P


Emanuel Moire - Je Fais De Toi Mon Essentiel

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369052 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Valaki gyorsan be tudná nekem írni ide a tündéres-manós farsangi keringő zenéjének a pontos címét, előadóját? Köszi! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #369038 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
Vau!

Izé, bocs, hogy beleugatok, de Ulmo felrakta a 2007-es LEP-en készült Regardez-videót, hátha kell az infó valakinek... KLIKK IDE (19,5MB)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #367979 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Tánc
Fellépni vágyóknak, meg csak egyszerű látogatóknak is ajánlom, jól =) :

Dear artists, acrobats, jugglers, actors, dancers, body
people ... !

TIME RUNS so I would really like to know about your
INTEREST and your IDEAS depending on the

"TRANSYAPIT FREE ARTS FESTIVAL" 2008 -> sept 31 - oct
19 in istanbul/turkiye
See more :
www.trans-yapit.eu/en_pages/Gazhane.html

To hear from you soon ! :)

Judith (Bieger) Zabel
Tel.: 0049 - (0)30 - 62 90 49 89
www.myspace.com/acrodance


"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #364540 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Hahó!

Olvastam a rendi táncos topikban, hogy kerestek olyan helyet, ahol jó táncos nadrágot lehet venni. :)

A Championban tudom, hogy vannak nagyon jók. Asszem van fekete, sötétkék, és szürke. Sokféle fazon van, meg többféle anyag, a baj csak az vele, hogy picit drága. (6.000-10.000 között) Viszont nekem 2 éve van meg, nagyon sokat használom és jó, szóval aki sokat táncol és nem csak a tábor kedvéért venné, annak megéri...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361674 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Tánc
Lehet, hogy rosszul tippelek, de azt hiszem nem lesz művészetek völgye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360890 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Tánc
Fuvolista és hárfás lány, valamint jómagam zongorám kiséretében keresnénk délutánonként próbatermet. zenélni.
Ehhez szeretnénk segítségeteket, ajánlásotokat kérni, nagyon örülnénk neki, ha valaki aki tud ingyenes lehetőségről, vagy minél olcsóbb bérlési lehetőségről meglökne engem egy privivel.
Felszerelésre nincs szükség, habár zongora/pianínó előny, annak hiányában konnektor szükséges.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360347 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
de szép, de szép cipő.... :nosztalgia:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360309 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tánc
Május 29-30. (csüt-pént) táncbemutatók este 7től az MMS-ben. (Mozdulatművészeti stúdió) Kis ízelítő a kurzusokból. Akit érdekel (hardcore táncosok főleg), szóljon, emberek limitált példányszámban vihetőek, csak be kell jelenteni őket.

Nem show, inkább csak ilyen helló, ezek vagyunk mi, ilyesmit csinálunk.

Priviben megtalálható vagyok.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360218 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Hahó!

Aki ír táncol és szüksége lenne light shoe-ra, annak írok.
Kaptam ajándékba egy gyönyörűszép Hullachan Pro AP pumpot (light shoe) 7-es méret / Wide widht.

A 7-es méret alapértelmezetten 40-es lábméretnek felel meg, de a Hullachannál nagyon erős bőrből készülnek a cipők, és kisebbek is mint a többi, kicsit el van csúszva a számozás, ezért ez a 7-es méret egy magyar 38-39-es méretnek felel meg.

Ha valakinek ebben a méretben szüksége van light shoera, írjon kuszogeb kukac gmail.com címre, vagy hívjon a 06-70/411-49-48 -as telefonszámon. Viszonylag sürgős lenne, mert ha nincs vevő rá, megpróbáljuk visszaküldeni cserére, csak a postaköltség miatt lenne olcsóbb, ha valaki itthon megvenné. (46 font+postaköltség)

Itt lehet megnézni: www.antoniopacelli.com/irish_dan ... p_pump--HP

Ja, lehet, hogy nem volt egyértelmű, de azért szeretném elpasszolni mert rám kicsi, és egyszer sem használtam, vadonás új, stb...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359644 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Bár ez első körben színházas felhívásnak van írva, azért remélem, a mozgásművészeket is érdekli...

A Társulat v. 2.0.

Lelkes (izé, van itt még olyan? szóval inkább...) Emberek!

Idén is megyünk Kapolcsra. Ahol nem ártana, ha lenne néhány színpadi produkció is. Állítólag többen élveznék. Közönség, rivaldafény, miegymás, ugye, ez mindenkit orrcimparemegtető várakozással tölt el?

Nohát.

Az idén a színpadi programok koncepciója kissé eltér majd az eddigiektől - természetesen továbbra is várok konkrét, önálló produkciókat, mellyel, ahogy mondani szokás, emelni lehet egy előadás fényét, ám gondolkodunk egy kissé más volumenű projektben is. Kérem tehát, hogy mindenki, aki kedvet érez magában a színpadon szereplésre, ripacskodásra, komédiázásra és drámázásra; szeretne csendes súgó lenni a háttérben, vagy a meg nem értett zseni szerepét inkább hosszú monológban, a színpad kellős legközepén szeretné inkább vállalni; aki volt már színpadon, vagy aki csak most szeretne lenni; nos, a világot jelentő deszkák csak rátok várnak, jelentkezzetek hát.

Két feltételem van:

-Kapolcsra kell jönni. Még nem tisztázott, pontosan mely napjain is megyünk le a teljes dzsemborinak, ezért jelezzétek, mikor érnétek rá. Ha esetleg végig, és mindegy, mikor megyünk, úgy pláne kitárt karokkal fogadunk majd, s ölelünk hamar Thália keblére (ööö, pátosz gomb off, belegabalyodtam a képzavarokba :P ) Ha nem érsz rá végig, akkor is szeretünk :)

-Nem árt, ha van némi időd próbára jönni Kapolcs előtt. Bár a magam részéről minden tiszteletem az improvizáció jeles képviselőit illeti, azért hátha érdekel, mit is játszol, és kikkel, és hogyan.

Aztán, ha összejött a Társulat, kezdünk is vele valamit rögvest.

Ha e cikk hatására leküzdhetetlen vágyad támad jelentkezni, kérdezni, tüzes istennyilát küldeni a szerzőnek, netán egyéb mondandód van, ami a 'Kapolcs' és 'színpad' kategóriák valamelyikébe sorolható, úgy kérlek, eressz meg egy mélt.

esgal 'kukac' freemail 'pont' hu

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359636 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Az első időpontja: 2008. jún. 19-22 (cs-v)


igenigenigen.
(sztem a második is:D )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359634 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ömm... én meg szánom bánom bűnöm, hogy egyetemista vagyok, azaz: hibernálom a táncórákat június 26-ig!!! :oops:

Ez idő alatt nem fogok egyetlen órát sem tartani, azonban utána ha minden jól megy már balettszőnyeges termünk lesz (Brandir jóvoltából) a Csepel Plazában. 8)


Ladis: Én a nyári intenzívre beneveznék. Nem 100% de az igény és a törekvés megvan 8)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359455 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nah, akkor egy kis konkurencia :twisted: ...

Kedves Ismerőseim!

3 oknál fogva írok.

Az első, hogy most is megrendezésre kerül a Budapest Kortárstánc Főiskola estje a Trafóban, amelyre szeretettel várlak titeket. 3 új darab kerül bemutatásra május 20-21-én (kedd, szerda) 8-kor. Részleteket itt találhattok: www.trafo.hu

A második, hogy ezen a nyáron is tartok intenzív tánckurzust. Kortárstánc technika, kontakt és kreatív feladatok adják az órák gerincét, majd egy rövid koreográfiát is alkotunk. Különösebb előképzettséget nem igényel a dolog, így mindenkit örömmel látok a kurzusokon.
Az első időpontja: 2008. jún. 19-22 (cs-v)
A második időpontja: 2008. aug. 21-24 (cs-v)
Csüt-pénteken este fél7-fél9ig, szombat-vasárnap pedig délután 4-6ig.
Helyszíne: Budapest Tánciskola - 1036. Bp., Perc u. 2.
A kurzus min. 8fő esetén indul, és maximun 14fő részvételével.
A kurzusok anyagi vonzata:
Csak egy kurzuson való részvétel: 5000Ft
Mind2 kurzuson: 8000Ft
(A teljes kurzus díjjat ki kell fizetni, hiányzásoktól függetlenül...)
Jelentkezési határidő: 2008. máj. 25-ig (vasárnapig)
Jelentkezni e-mailben lehet: flp_lacee@freemail.hu
Ugyanitt tehetitek fel kérdéseiteket is.
Befizetési határidő (!!!) 2008. jún. 13-ig (péntekig) - Személyesen vagy átutalással (megadom a számlaszámom annak, aki így szeretné...)
Telefonszámom (a biztonság kedvéért, de inkább sms-t írjatok...): 0630-230-91-03
Ha valakit érdekelhet az ismerőseitek közül, hivjátok őt is!

A harmadik szintén hasonló. A kérdésem az, kinek lenne kedve jövő ősztől rendszeresen járni a kortárstánc kurzusomra, a Budapest Tánciskolába, heti 2*, hétköznap este 7-fél9ig (a nap még bizonytalan), havi 8alkalommal? Várható költség 6000Ft/hó.

Ennyi lenne. Köszönöm.
Üdv:
Ladis

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359454 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc
MEGNYUGODTAM. huh.

Köszi az infót! :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359451 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
lesz leeeeex:D juhé
nagyon köszönöm az infót!!

jó kis nyár lesz:D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359449 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tánc
Én amúgy Szántó Dóránál voltam, nagyon tudom ajánlani. Főleg azoknak, akik nyitottak némi kontakrta, némi szabad (és felszabadult) impróra és szeretnék megismerni azt a csont-ín-izom kombinációt, amivel nap, mint nap rohangálnak.

(és aye, most látom, már be lettek pötyögve egyszer, bocsi, Ring!! Na de sebaj, van részletes infótok :P )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359448 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tánc
Intenzív nyári tánckurzusok 2008 a Mozdulatművészeti Stúdióban

2008. júni 9-12.
17.30-19.30 Méhes Csaba: Klasszikus Pantomim
17.30-19.30 Dombi Kati: Kontakt tánc
19.30-21.30 Méhes Csaba: Afro tánc
19.30-21.30 Szilágyi Erzsébet: Akroatikus modern tánc alapjai

2008. júni 16-19.
17.30-19.30 Pálos István: Graham alapok
17.30-19.30 Mándy ildikó: Kontakt tánc
19.30-21.30 Pálosi István: Mozdulatművészet
19.30-21.30 Lakatos János: Jazz közép-haladó

2008. júni 23-26.
17.45-19.15 Rácz Eszter: Pilates technika
17.30-19.30 Molnár Éva: Afro tánc
19.30-21.30 Feicht Zoltán: Kortárs tánctréning
19.30-21.30 Szántó Dóra: testismeret - Önismeret

2008. aug 4-7.
17.30-19.30 Lex Alexandra: Full koordinációs hét
17.30-19.30 Dezső Virág: Fizikai színészet / Mime
19.30-21.30 Buday Melinda: Limón alapok
19.30-21.30 Inhof Katalin: Flamenco kezdőknek

2008. aug 25-28.
17.30-19.30 Lőrinc Katalin: Graham tánctechnikai kurzus
17.30-19.30 Magusin Anna: Modern tánc
19.30-21.30 Fenyves Márk: Mozdulatművészet - Orkesztika alapok (elmélet, gyekorlat)
19.30-21.30 Máthé Gabriella: Kortárs tánc

További infó és jelentkezés:
Mozdulatművészeti Stúdió
1077 Bp. Rottenbiller utca 31.
Tel.: 06/20/3617821, 321-9745
mail: info@mozdulatmuveszet.hu
www.mozdulatmuveszet.hu

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359427 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy alakult, hogy én sem tudok menni. :(

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359422 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta:

Kincső (Thilanna) írta: Akkor most holnap... 3 óra Kazy? És lehet csatlakozni? Úgyis ha nem bizti h. rendszeres lesz? (elvileg számtech konzutáció lesz péntekenként 2-f4)



Igen, igen 3 óra Katinczy! Gyertek nyugodtan olyanok is,akik még nem! Nem egymásra épülős :) Másrészt pedig lassan vizsgaidőszak szóval a rendszeresség az kétséges. De én igyekszem!
Csóközön!


Viszont úgy tűnik ma mégse tudok menni, közbejött vmi és nem érnék oda csak hn4 körül :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359410 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Akkor most holnap... 3 óra Kazy? És lehet csatlakozni? Úgyis ha nem bizti h. rendszeres lesz? (elvileg számtech konzutáció lesz péntekenként 2-f4)



Igen, igen 3 óra Katinczy! Gyertek nyugodtan olyanok is,akik még nem! Nem egymásra épülős :) Másrészt pedig lassan vizsgaidőszak szóval a rendszeresség az kétséges. De én igyekszem!
Csóközön!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére