Tánc

Több
18 éve 11 hónapja #272213 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
:cry: :cry: :cry:
Hétfőn megpróbálom visszaváltani a bérletem. :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272205 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves másodéves Ronanesek! Ma elvileg véglegesített lett a táncórák időpontja, mely a jövőben valószínűleg a következőképpen fog alakulni:
Hétfő: Forgách u. 9/a, "haladó" 16:30-tól 17:45-ig, a kezdőknek 17:45-től 19:00-ig.
Péntek: Oktogon, "haladó" 18:00-tól 19:15-ig, kezdőknek 19:15-től 20:30-ig.

Itt is küldöm Irunak a gyógyenergiákat, szegénynek ma újra kificamodott a bokája táncon. :( :cry:
Gyógyulj meg Iru, veled vagyunk! :wink:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272197 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Kincső (Thilanna) írta: Hmm...
Farsangon volt olyan hogy Ring-Mil Elemek és Esgal-Luthin Lidércek (bocsi ha téves a cím :roll: ), meg még nemtom...
Meg voltunk gyárban Nightquesttel meg SonoftheSunnal.
Másegyéb volt? :roll:


És Laci és Rouge nem léptek föl? és Lauék?

A Nightquest-ről tudok ^.^


De csaknemtudom pontosan és nemakartam hülyeséget mondani :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272172 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Hmm...
Farsangon volt olyan hogy Ring-Mil Elemek és Esgal-Luthin Lidércek (bocsi ha téves a cím :roll: ), meg még nemtom...
Meg voltunk gyárban Nightquesttel meg SonoftheSunnal.
Másegyéb volt? :roll:


És Laci és Rouge nem léptek föl? és Lauék?

A Nightquest-ről tudok ^.^

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272138 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Másodéves Ronanesek!
Gondolom, aki megadta múltkor a számát, az mind kapott sms-t, de volt pár hiányzó: ma nekünk 18:00-tól 19:15-ig van tánc az Oktogonon (a régi gyerek csoporttal együtt).
Az új kezdőknek pedig 19:15-20:30.

Én nem tudok menni :? sőt ha így marad vsz nem fogok járni, csak szeptemberre még bérletem van :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272099 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Hmm...
Farsangon volt olyan hogy Ring-Mil Elemek és Esgal-Luthin Lidércek (bocsi ha téves a cím :roll: ), meg még nemtom...
Meg voltunk gyárban Nightquesttel meg SonoftheSunnal.
Másegyéb volt? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272069 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Tünceim!

Most kaptam Pandától egy levelet, amelyben fölkér az InfoCsoport nevében, hogy írjak le pár dolgot, ami a tánc-szekcióval történt a LEP óta. Én ezt nagyon szívesen megtenném, csakhogy erre a hétre kell a dolog, és az nem fog menni, ugyanis marokszám tömöm magamba az algopyrint, és a láztól igazából gondolkodni sem vagyok képes...

Valaki meg tudná ezt csinálni? Esküszöm, díjazom majd valamivel.

(és OFFtopic: Ladis talált valakit, aki Ady-szakértő?)

Tsók: Míriel


Ennyire ne lelkesedjetek!

Ha mást nem, akkor legalább annyit tegyetek meg, hogy mindenki, aki a LEPen és azóta részt vett bármiben, küldje el, hogy mire táncoltak, hányan, és ki volt a koreográfus ill. ki tanította be...

HELP ME!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 órája #271893 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Tünceim!

Most kaptam Pandától egy levelet, amelyben fölkér az InfoCsoport nevében, hogy írjak le pár dolgot, ami a tánc-szekcióval történt a LEP óta. Én ezt nagyon szívesen megtenném, csakhogy erre a hétre kell a dolog, és az nem fog menni, ugyanis marokszám tömöm magamba az algopyrint, és a láztól igazából gondolkodni sem vagyok képes...

Valaki meg tudná ezt csinálni? Esküszöm, díjazom majd valamivel.

(és OFFtopic: Ladis talált valakit, aki Ady-szakértő?)

Tsók: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271766 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Semmi sem segít, csak az segítene, ha korábban lenne a tánc. :(

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #271676 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
ZNK bevetése szülők ellen nem segít? :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271655 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Másodéves Ronanesek: Úgy néz ki, hogy ha pénteken marad a fél 8-tól 9-ig tartó óra, akkor nem fogok tudni járni táncra. Abban reménykedtem, hogy az első órán meg tudjuk beszélni az időpontokkal kapcsolatos problémákat, de amikor láttam hogy az egészet már biztosnak vették, nem kezdtem el ugrálni. Viszont nagyon-nagyon-kimondhatatlanul szeretnék továbbra is járni szteppre, és ha most egyedül nekiállok "balhézni", hogy nekem nem jó a péntek, akkor nem valószínű hogy csak miattam át fogják tenni. Hétfőn még megpróbálok erről beszélni a tanárral, de nem jósolok magamnak sok esélyt. Viszont ha esetleg ti is tudnátok valamit segíteni, hogy nektek is ideálisabb lenne egy másik időpont, akkor lehet hogy meg tudnánk oldani a dolgot. Persze ha nektek így a legjobb, nem baj, de reménykedem.

[size=9:1zf5w0h2]Lééééci segítsetek, mert ha nem járhatok szteppre, kettéhasad a szívem. Nyüff.[/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271597 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Másodéves Ronanesek: kéretik JÖNNI órára, mert ma 3-an voltunk :? vagy legalább szólni előre. Ha eddig valakinek nem tűnt volna fel, a csoportunk 7 emtétésből és 2-3-4 "külsősből" áll [size=9:1szj75h5](a 4 az Zsuzsi Ági Szandi Gabi lenne, de utóbbi kettőről ki tudja, jönnek-e...)[/size]. Szóval tessék jönni. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271184 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Odajutás: elész az Oktogonig 4-6-os villamossal. Ha megállónak azon a végén állsz, amelyik a Nyugatihoz van közelebb, akkor átmész a zebrán. Ha minden igaz, arra az oldalra, ahol a Vajassüteménybolt is van. Tehát nem az, ahol pl a Rotchild van. Szóval, átmentek, és ott a elindultok egyenesen, mert az már minden bizonnyal az Aradi utca ott a sarkon. Elindultok rajta, és elvileg kicsit az utca vége felé ott lesz a kapu. Nem kell sokat menni.
Na, ez egy meglehetősen egyéni útleírás volt, de szvsz meg lehete találni...
Fizetni pedig két renszerben lehet: vagy fizettek óradíjat minden alkalommal, ami 1400 pénz, tehát szvsz jó drága, vagy bérletet vesztek, ami 8300. Én a bérletet tudom javasolni, kivéve annak, aki csak heti egy órát jár - ha valaki tényleg dolgozik edzéseken, akkor ezt lehet így művelni addig, ameddig nem kezdtek kopogni, mert akkor már kell a heti két óra.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271143 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Új kezdők!

Volt ma egy jó kis kavar, mert az Oktogon hibás meghirdetésének köszönhetően ma is volt jópár újkezdő aki odajött. :P Még nem tudni, mi lesz a végleges időpont, de aki szeretne kezdeni, az legyen pénteken (szept.16.) 18:00-ra az Oktogon Tánccentrumban (Aradi u. nemtudomhány, ha nem tudjátok hogy juttok oda elmondjuk). Ekkor lesz egy órátok ami 19:30-ig tart, hogy a másik mikor, az még bizonytalan... :roll:
Gyertek/menjetek, szaporodjanak a tüncök! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271047 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: "Valódi" új kezdőről még nincs infó, de szerzünk :twisted: :wink:


Megköszönném :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271011 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal írta: Figyu, kezdőtüncök!

Szvsz mivel senki nem tudja az útvonalat az új terembe, csak én vélem azt gondolni magamról:
találkozzunk mondjuk 17.00 és 17.15 között a Forgách utcai metróállomáson, lent a peronnál. Aki gondolja, jöjjön.


Ez okos gondolat :) ott leszek

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271006 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyu, kezdőtüncök!

Szvsz mivel senki nem tudja az útvonalat az új terembe, csak én vélem azt gondolni magamról:
találkozzunk mondjuk 17.00 és 17.15 között a Forgách utcai metróállomáson, lent a peronnál. Aki gondolja, jöjjön.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270875 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: "Valódi" új kezdőről még nincs infó, de szerzünk :twisted: :wink:


Igen.
Azt.
Kérünk szépen
:)

Ladis, drukk a többihez is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270869 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon gratulálok Ladis! :D

Nekem még mindig alakulóban van az órarendem, ami valószínűleg jövő héten tisztázódik le. A kedd-csütörtök nekem is jónak tűnik.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270865 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Iru, ne kavarj :) Ha visszaolvasol, láthatod, h. ami az Oktogonos hírlevélben "új kezdő" címszóval szerepel, az valójában mi vagyunk, bár még módosulhat az időpont. Ennek megbeszélésére szept. 12-én 17:30-kor találkozunk a Forgách utcában.
"Valódi" új kezdőről még nincs infó, de szerzünk :twisted: :wink:

Esgal írta:

Cicó a levelében írta: Sziasztok Szépségeim!

A tánc szeptember 12.-én, a Forgách utcai teremben kezdődik, szal úgy ahogy
az Oktogon meghírdette, annyi különbséggel, hogy ők ezt kezdőnek hírdették!
Ez nem kezdő tanfolyam lesz, hanem TI! Arra kérlek benneteket, hogy
szóljatok mindenkinek, mert egy csomó e-mail címet elvesztettem :( és nem
tudok mindenkit értesíteni!!! Köszi!!!

Remélem sokan visszajöttök és találkozunk. Az is jöjjön akinek amúgy nem lenne jó ez az időpont, valami megoldás biztos lesz...

Puszi!

Cicó


Na, akkor ezexerint hétfőn ez úgyis szóba kerül...


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270858 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Irunien írta: Egyébként a Ronanos tüncöknek: Csak kezdő órát hirdettek meg, az most hétfőn(12-e) kezdődik


Hetfon mikor? Mert en meg szeretnem elkezdeni... es, pontosan hol? Vki segisten plz...

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270841 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Szijasztok!!
Mostanában nem néztem a fórumot, de sajnos volt oka.
Szóval, látom, h itt vmi táncikálás szerveződik és én is nagyon szívesen részt vennék benne, persze csak ha nem maradtam még le róla.

Egyébként a Ronanos tüncöknek: Csak kezdő órát hirdettek meg, az most hétfőn(12-e) kezdődik, de, félig-meddig-haladós tüncök, ti nem tudtok vmit, h lesz-e nekünk esetleg vmi más időpont...???
Mintha Esgal mondott volna vmit, h Cicó majd szól....
Mert én nagyon szeretném már folytatni, de nem előlről kezdeni!!

Puussz, a sok táncos lábú tüncnek!!
És LADIS: NAGYON NAGY GRATULA! :D :D

Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270800 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: FelvetteK!!!
bár csak a felvételi előkészítőre, de az annyit jelent, féllábbal benn vagyok a kortárs táncműv. egyetemen... -most virul a fejem... :D


Gratulálok! :cheers: :bounce: :bounce: :bounce:

Hát, ami azt illeti, nekem a kedd és a csütörtök kivételével mindegyik nap jó :) A csütörtök is, csak hatig be kell érnem az egyetemre :?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270795 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Beszélek hétfőn a suli izgatónőjével, hogy tudjunk rendszeresen próbálni, csak mikor? Azt kéne tudnom, mikor lenne nektek jó? Mert Kincsőnek semmiképp nem jó a szerda... melyik nap legyen tehát?
Úgy kéne, hogy 3-4ig Nightquest, aztán 5ig gyertyás.... tudom, hogy rövid, de, ha készen van a korreográfia, és mindenki mindent belead elég lesz....

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270794 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
FelvetteK!!!
bár csak a felvételi előkészítőre, de az annyit jelent, féllábbal benn vagyok a kortárs táncműv. egyetemen... -most virul a fejem... :D

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270739 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Tisztelettel megkérem a Ronan óráira járó népeket, hogy alkalomadtán érdeklőldjenek a kezdő órák felől, mert nekem eddig az illetékesek (Cicó) csak nemtudomlagos válaszokat adtak.

köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270576 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Nem haragszom...
Azért kérdeztem rá megint mert eredetileg az sms-ben azt írta h. 5-ig maradhattok/-unk, és ha már elmentem odáig arra a 20-30 percre benéztem volna, de eszerint mégelőbb kidobtak. :?


Igen, jött egy harcrakész amazon partvissal a kezében :(

Ja, és Ladis kitöltette velünk a mindenféle fellépő nyilatkozatot: így lettünk Hárömfélkörös ívjárat XD - ez volt az első marhaság, ami eszembe jutott.

De ha nagyon cp nevet szeretnétek, ott van az Esgal-féle vmi kalapács...

Vagy esetleg átnevezhetjük magunkat Equilibriumnak. Az is az egyensúlyi szerv neve, de ezt már mindenki fényesre koptatta, úgyhogy mi is megpróbálhatjuk.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270546 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nem haragszom...
Azért kérdeztem rá megint mert eredetileg az sms-ben azt írta h. 5-ig maradhattok/-unk, és ha már elmentem odáig arra a 20-30 percre benéztem volna, de eszerint mégelőbb kidobtak. :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270529 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Sajnálom, hogy nem tudtam ma menni, de ehm, egy kicsit össze kell szednem magam, eléggé megváltoztak a követelmények, ezért sorry!
Igyekszem eljárni a próbákra! de tényleg.


Hiányoltunk :( De megértjük ;-)

Kincső: ne haragudj, de csak akkor tudtuk meg, hogy az iskola az eddig megszokott 6 óra helyett csak 5ig van nyitva, egy takarítónő szólt róla nekünk, azonnal hívott Laci, hogy akkor már ne utazz keresztül a fél városon, csak nem ért el - magyarszak suck, kettes lettem mondattanból, nah..

Szóval ne haragudj :) Egyébként lett volna értelme, hogy odagyere.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270518 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Sajnálom, hogy nem tudtam ma menni, de ehm, egy kicsit össze kell szednem magam, eléggé megváltoztak a követelmények, ezért sorry!
Igyekszem eljárni a próbákra! de tényleg.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére