Tánc

Több
19 éve 9 hónapja #232031 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Mint mondtam, megyek pénteken, de vsz félre nem leszek ott. Monnyuk háromnegyedre már valszeg igen. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232009 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Tánc
Szia MIndenki!

Lenne egy óriási kérésem!!!!!!!! Az egyik barátnőmet otthagyta a táncpartnere (szalagavatós keringő) és hétfőre sürgősen szereznie kell egy másikat! irtóztatóan fontos lenne, mert nagyon sokat jelent neki ez a szalagavatós tánc!
Megkérnék minden táncolni szerető fiut, hogy segitsen!
irjatok nekem privit, vagy hivjatok a 0620/2506333-on. Köszönöm! KÁJ

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231887 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Fák!

Tudom, h későn szóltam a próbáról meg minden, de ennél kicsit több aktivitást várnék el tőletek. Eddig három ember volt próbán, ha a következőn sem lesznek többen, lefújom a cuccot, és majd lesz más a tánc helyett, szóval úgy készüljetek.
A következő próba pénteken az Ajtósin, fél négytől várom a delikvenseket. Paraméterek bővebben lentebb. Ugyanazokat várom. Fontos a próbák az elkövetkező hetek szerdái és/vagy péntekei lesznek, esetleg mindkettő. Aki nem tudja bevállalni a rendszeres megjelenést, most szóljon. Köszi.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231834 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Míriel írta: Százezer üdvözlet!

Hát, nem tudom, én elsősorban ilyen tünctáncfélére gondoltam, sőt, nem bánnám, ha Ladison kívül még lenne 2 fiú, de tudom, ne legyenek nagyok az igényeim...
Ilyen 1 picit alter tünctánc, mint a piroizé, de itt lightolnánk...


esetleg brandirt rá lehetne venni...meg elődben is van ám lelkesedés! :D
Míriel, értsem ezt úgy hogy megcsinálod a táncot a lepre?(ugyeugyeugye)
jamegigen, akkor énis táncolnék meg ilyenek
főtünc -nemis csak átlagtünc nagyzási mániával


Százezer üdvözleT!

Nos, nem. Nem leszünk ezzel a tánccal a LEP-re készen... sajnos. De ne aggódjatok, ez, amint lemegy a LEP, aktuálissá válik a dolog...
Addig meg sürgősségi tüncgyűlés. (Ja, jelentkező tüncök jegyezve: 1 db Lau, 1 db Nólinc, 1 db Lad, 1 db Kincső, 1 db Milendoria - nem utolsósorban :D )

Ja, és télleg, Lau, elfogadod a csoportajánlást? :P

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231658 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nah, beszéltem Esgallal:
Szerda Aredhelfatánc-próba Csepelen!!!

Időpont: 17:30-18:30.
Találkozó nektek 16:30-kor a Boráros téren a HÉV-nél, aki nem jön dobjon sms-t Esgalnak (ha nagyonmuszáj nekem is lehet).
A 16:47-es HÉV-vel kéne jönnötök, szóval negyed óránál többet senki se késsen. Várlak Titeket a Szent Imre téri HÉV-megállóban, ha elindult a Boráros térről a HÉV, csörgessetek meg.

Ring: én kb. fél4-háromnegyed4-re érek az Ajtósira, szvsz talizzunk akkor, aki később ér később, úgyis kiszámíthatatlan a próba rendje.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231641 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
En penteken tuti tartok probat az Ajtosin.
Proba elott vagy utan tartsuk?
Kerek mindenkit jelezzen vissza, aki ezt olvassa,
nincs penzem mindenkinek irni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231558 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Tök jó lenne tudni tart-e holnap valaki próbát és ha igen hol! :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231002 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
mint ahogyan senkinek semmi kifogása a csoport iromány ellen, ezzennel megkezdem az aláírás-gyűjtést(természeten megvárjuk Fulet)továbba az elnökséghez való postázást.
t

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231000 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Köztünc magamutogatás céljából LEP-re jelentkezik. Stop.

Üdv: Köztünc

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #230977 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Százezer üdvözlet!

Hát, nem tudom, én elsősorban ilyen tünctáncfélére gondoltam, sőt, nem bánnám, ha Ladison kívül még lenne 2 fiú, de tudom, ne legyenek nagyok az igényeim...
Ilyen 1 picit alter tünctánc, mint a piroizé, de itt lightolnánk...


esetleg brandirt rá lehetne venni...meg elődben is van ám lelkesedés! :D
Míriel, értsem ezt úgy hogy megcsinálod a táncot a lepre?(ugyeugyeugye)
jamegigen, akkor énis táncolnék meg ilyenek
főtünc -nemis csak átlagtünc nagyzási mániával

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230975 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Brisa írta: Igazán nem akarok problémázni, de ti még csak most fogjátok kitalálni a táncot a LEP-re? 8O

pontosan

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230870 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Igazán nem akarok problémázni, de ti még csak most fogjátok kitalálni a táncot a LEP-re? 8O

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230857 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Százezer üdvözlet!

Hát, nem tudom, én elsősorban ilyen tünctáncfélére gondoltam, sőt, nem bánnám, ha Ladison kívül még lenne 2 fiú, de tudom, ne legyenek nagyok az igényeim...
Ilyen 1 picit alter tünctánc, mint a piroizé, de itt lightolnánk...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230838 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Szükségem lenne infóra a színpadi produkciók ügyében.

18.00 Beren és Finrod
18.30 MTT Kórus
18.50 Tánc Középföldén
19.00 Aredhel és Eol
20.30 Kis humoros előadás



:arrow: a darab definíciójára. Pl. dráma 2 felvonásban
:arrow: a szereplők neve. Pl. Kis Pista - Lúthien Tinúviel :mrgreen:
:arrow: és egy rövid leírás a darabról. (Pl. A szilmarilokból ismert z. és X. tragikus szerelmi történetét dolgozza fel a darab.)
:arrow: a Kórusnál és a Táncnál is kellenének a fellépő emberkék nevei, és egy rövid leírás (Pl. Tolkienei versek megzenésítve)

Priviben vagy mailben ( brisa@tolkien.hu ) várom mielőbb a szükséges infókat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230766 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Esgal írta: Figyelem, Fák!
Többen jelezték, h pénteken fél háromra nem érnek ide, ezért javaslom, toljuk át 15.30-ra. Megfelel?
És még valami: sikerült erre a hónapra szabaddá tenni a szerdáimat, tehát lehet, h nem kell majd a darab próbáiból időt elvenni, hanem én is szerdákon fogom megtanítani a cuccot. Jó lesz így?


Háttöö, ha minden igaz, akkor úgy áll a helyzet, hogy Ring (is) pénteken tartaná a próbáit az Ajtósin, merthogy Rákosborzasztóról messze van Csepel (és valóban, ugyan ahol mi lakunk az a Boráros tértől 10-15 perc lenne, de ahol a terem van, az még tőlünk egy szűk félóra). És Ring tegnap azt mondta, hogy a Talentumos hely csak erre az egy alkalomra volt. Persze továbbra is áll a csepeli fél 6 - fél 7 terem (amíg vissza nem mondom, ha ugyanakkor máshol próbálunk :P ), és szvsz ugyanúgy mint most a Talentumba is belóghatunk. :roll: :idea:

miután mindkettő az aredhelhez kell, így nyugodtan lehetnek egymás után a próbák ugyanott vagy ilyesmi, lehet hogy esetleg szerdán is van ajtósi majd utána nézek...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230762 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal írta: Figyelem, Fák!
Többen jelezték, h pénteken fél háromra nem érnek ide, ezért javaslom, toljuk át 15.30-ra. Megfelel?
És még valami: sikerült erre a hónapra szabaddá tenni a szerdáimat, tehát lehet, h nem kell majd a darab próbáiból időt elvenni, hanem én is szerdákon fogom megtanítani a cuccot. Jó lesz így?


Háttöö, ha minden igaz, akkor úgy áll a helyzet, hogy Ring (is) pénteken tartaná a próbáit az Ajtósin, merthogy Rákosborzasztóról messze van Csepel (és valóban, ugyan ahol mi lakunk az a Boráros tértől 10-15 perc lenne, de ahol a terem van, az még tőlünk egy szűk félóra). És Ring tegnap azt mondta, hogy a Talentumos hely csak erre az egy alkalomra volt. Persze továbbra is áll a csepeli fél 6 - fél 7 terem (amíg vissza nem mondom, ha ugyanakkor máshol próbálunk :P ), és szvsz ugyanúgy mint most a Talentumba is belóghatunk. :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230761 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: A tánclépések pontos ismerete?- az impróra gondoltál? :lol:

ne, nem kiadni a színfalak mögötti titkokat... :)

nagy tünctánc...ööööhöm...hátizé, nos igen....

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230735 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Pussz Minden Tüncnek- és mindenki másnak is, aki nem érzi magát annak... nem szép dolog a diszkrimináció :D !
Lau: Ezt aztán szépen megfogalmaztad! 8O Korreográfia írás? A tánclépések pontos ismerete?- az impróra gondoltál? :lol:
MírC: köszönöm 8) ! Milyen fajta korreográfia? - ugye nem kell hastáncolnom :lol: - És mikor kezdődnek a próbák? Ha nem hétfőn, v. pénteken -csak 3-1/2 5ig érek rá- lesznek, akkor ok...
Na és még valami; a LEPre nagy tünc tánc! Lau, válalod, hogy megcsinálod? Én, ha kell hely, az iskolát tudom csak felajánlani hétköznap 2-1/2 6ig... de ez mindenképp FONTOS!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230713 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: ööö mit kéne csinálni?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230699 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Lau: pl én Laurelent sem bánnám a tagok között :lol:

Ja, amíg el nem felejtem:


:cheers: BOLDOG SZÜLINAPOT, LADISLAS

Ja, és szükségem lenne 9 önként jelentkező tüncre (persze csak Aredhel-es próbák után) Elsősorban kistüncöket várok, pl Milendoriát, Kincsőt, Luthint (bár ő már nem kicsi :D ), Rougot, Galadhot. De persze mindenkit szeretettel látok, sőt, Lad, Rád még számítok is!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230670 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem, Fák!
Többen jelezték, h pénteken fél háromra nem érnek ide, ezért javaslom, toljuk át 15.30-ra. Megfelel?
És még valami: sikerült erre a hónapra szabaddá tenni a szerdáimat, tehát lehet, h nem kell majd a darab próbáiból időt elvenni, hanem én is szerdákon fogom megtanítani a cuccot. Jó lesz így?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230600 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Mit jelentene a rendszeres próba :?:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #230591 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
nos, roppantmód unatkoztam így este 11 körül úgyhogy alkottam egy ilyet: (megfelel? óhajsóhaj stb?)
MTT Tánc csoport

1. Tevékenységi kör
Minden, ami tánc vagy bármilyen formában táncnak nevezhető. Ezen belül is kettő kategória:
• Tolkien után szabadon, vagyis Tolkien művei által ihletett koreográfiák, illetve a Színjátszó csoport darabjaiban szereplő táncok.
• Free-style, minden egyéb, ami nem kapcsolódik a Tolkienhez, viszont szép és esztétikus, és a vezetőség beleegyezésével előadható különböző rendzevényeken.
2. Célok
Évente minimun három tánckoreográfia megírása és betanítása.
A táncosok tudásának és színpadi gyakorlatának fejlesztése.
3. Alapelvek
Ki táncolhat velünk?
• Bárki, aki vállalja a rendszeres próbákat és az esetleges fellépést.
Ki léphet fel? Feltételek, és preferenciák:
• A koreográfia pontos ismerete és esztétikus reprodukálása
• Fegyelem a próbák ideje alatt (mind a próbák látogatásában, mind az ott-tartózkodás alatt)
• Színpadi megjelenés illetve színpadi gyakorlat
Ki írhat koreográfiát?
• Bárki, feltétel hogy igényes legyen.
4. Tagok:

Kérem mindenkit aki szeretne tagja lenni visítson!! itt egy kezdetleges taglista(ahogy azt móricka elképzeli):
Míriel
Ladislas
Cicafül
Nólindir
Angwen
Loth
Luthin
Finc
Esgal
Rog?
Milendoria
Ring?
Kincső?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230115 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Szerdán próba a rottenbiller utcai tánciskolában.
Cím: rottenbiller utca 16-22. Talentum tánciskola. Blaha után egy megálló
a Keleti felé 7es busszal.
Idő: Fél 6-fél 7ig. (sajna hamarabb nem érek ki)
mindenki jelezzen vissza, hogy jön e.
azt is ha nem jön.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229991 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Nah csak annyit tennék Esgal beszámolójához, hogy mindkét táncban szerepelnek azok akik táncolnak (Siss mondta). Szerdán próba lesz, ha más helyet nem találok, akkor Csepelen lesz Kincső által felajánlott helyen.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229835 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
/me menni, de félháromra tuti nem érni oda. :roll: :P [size=9:316ecbbq](és járni magyar tanfolyás :twisted: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229754 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem! Aredheles "fák"!

Bizonyára tudja mindenki, aki az Aredhelben táncol, h két tánc lesz, ezek közül az egyiket Ring, a másikat én csinálom majd. Ringgel ha minden igaz, szerdán próbáltk, én viszont, mindazokat, akik az én táncomban (is) lesznek, várom pénteken fél háromtól az Ajtósi Dürer sorra, az ELTÉre. Ha nem találtok oda, találkozzatok olyasvalakivel, aki tudja, hogy kell idejutni, vagy végső esetben írjatok sms-t, vagy hívjatok fel, és kimegyek elétek. Ha minden jól megy, ez alkalommal meg tudjuk majd tanulni a koreográfia nagyobbik részét. Amit kérek, hogy olyan cipőben jöjjetek, amiben lehet táncolni, tehát kényelmes, és az sem hátrány, ha hangja van. :) Akik a listámon vannak: Mag, Adelard, Minerva (szólt, h nem jön most), Galadh, Kincső, Mírrand, Luthin. Illetve legalábbis ez az a lista, amit én Ringtől kaptam. Ha nem akartok benne lenni, vagy most nem tudtok jönni, akkor privizzetek, vagy ilyesmi.

Maga a tánc arról szólna, h szerénytelen személyem (Lómiel) megbűvöli az erdőt, amit Eol előzőleg bezárt, és kiengedi belőle Aredhelt és Maeglint. A zene, amire mindezt működni fogjuk, Inkubus Succubus: Whore of Babylon (remélem, jól írtam :P :oops: ), ami a Vampyre Erotica c. albumukon van rajta, ha valakit érdekel, utánanézhet. Nem az egész számra fogunk denszelni, ez egy nem egészen két perces kivágás lesz belőle.

Még valami: mivel az alapötlet szerint ilyen jó hosszú textíliák lógnak majd a karotokról, nem hátrány, ha hoztok jó nagy kendőket, hogy szokjátok, és ne gabajodjatok bele.

Üdv:
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229750 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Szegény Angie. Bármi is az ok, biztosan nagyon komoly lehet. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229741 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor Ti/Te többet tudtok/tudsz mint mi. :roll:

Amúgy ha jól csiripelték a verebek, akkor most az oly' népszerű és naaagy kedvenc táncot vesszük. :mrgreen: [size=9:3pdaz08q](Alias Single jig.)[/size] Nekem tetszik mert könnyű :D Kellet már egy pici lazítás (hangsúlyozom: nekem). Kb. 20 perc alatt megtanultuk 1,5 lépéssorát. 8)

Gondoltam beírom, mert volt hiányzó is. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229688 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Leginkább lelki sérülése miatt, de ezt most hagyjuk...Már régóta tervezte, és így lett neki a legjobb... már amennyiben ebben az esetben létezik jó megoldás. Most kb 2. évig nem taníthat a szerződés miatt, de aztán, ha sikerült annyagilag megteremteni a feltételeit, akkor lehet, hogy nyit majd egy saját iskolát...-én nagyon remélem :roll: ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.680 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére