Tánc

Több
19 éve 7 hónapja #240959 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Vagy lehet, h nem is lesz belőle semmi. :( Az az igazság, hogy kicsit alábecsültem ezt a táncot, meg a saját kapacitásomat. Ráadásul a video megette a kazettámat, puskázni se tudok az eredetiről...:/ De ezek után asszem, gáz lenne, ha közölném, hogy mégse lesz belőle semmi.
De akkor jó, próbáljuk meg. Szvsz ez a péntek a népek nagy többségének megfelel. Csak nem tudom, hogyan és hol. Szvsz az Ajtósin Aldarionozni fognak, és öt-hat után már gány lenne máshova csoportosulni. Meg elvileg rendezem az Aldariont is, de asszem, most egy darabig vissza fogok minősülni segédrendezőnek, farsangig, úgyis gillz érti jobban a dolgát, meg minden. Ezt megbeszélem A~ stábbal, és meglássuk.

/lúzer

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240823 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem táncidőpontilag jó:
hétfő du. és szerda du., de Esgal, megtaníthatbád színjátszos-tosz után.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240777 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv, népek!
Siratócucc: arra jutottam, hogy mivel alapvetően majdnem mindenki mást csinál, megoldhatnánk úgy, h egyenként tanítom meg a népeknek, amit kell. Így meg van oldva, h mindenki ráérjen, ez estben nálam is elférünk. Ez azért jó, mert megkérdeztem a sulink tornatermét, csak azzal az a baj, hogy 4000 pénz/óra, ilyen összeget pedig szvsz nem nagyon tudunk bevállalni. Aztán majd ha mindenki tudja a részét, összerakjuk. Nos? A lent említett időpontok alapján meg fogom keresni a népeket priviben, és mondom, mikor tudok vele próbálni. Drasztikus ötlet, de szvsz működhet.
Kezdőtüncülés: én szívesen megyek előbb csütörtökön, de már említettem: a szombati próbákat nem tudom bevállalni, mert időm kevés van, pénzem meg egyáltalán nincs rá. )csórótünc. Evvan... :( azér igyexem ám haladni a jónéppel, csak hát ugye...körülmények.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240737 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: Míriel: Mikor indulnak be a Líthas-próbák??? Már várom! :D


Nem, az csak farsang után lesz, hogy ne raboljuk az időt a sürgősebbtől :D Én is várom :wink:

Jah és mikor van a legközelebbi SIRATÁS?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240701 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Én csütörtökön tudnék csak odamenni előbb, szombaton csak max. negyed órával. Viszont mégegy lehetőség eszembe jutott: akik siratósok is, azok ha annak a próbája után tudnának picit maradni megtaníthatnák egymásnak ha vmelyikük hiányzott. (Aprópó: holnap ugye lesz Adelardnál siratópróba?...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240700 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Tánc
Milendoria/Macskaszem\n

Ringgel ketten voltunk csak az MTT-ből.

Csütörtökön én is szóltam, hogy szombaton nem tudok menni, mert az unakatesómnak volt szülinapja!
Viszont azt jó lenne megbeszélni, hogy akik hiányoznak az órákról, hogyan tudnak pótolni. Én igyekszem minden órán ott lenni, így többnyire tudom vállalni, hogy órakezdés előtt 1 órával odamegyek! Persze, csak ha majd lesz rá igény.(szerintem elég,ha ezt csak csütörtökön lépjük meg, mert általában szombaton hiányzik a nép többsége)
Márcsak azért is lenne jó ezt megbeszélni, mert ahogy Cicó mondta, már több, mint egy hónapja nem haladtunk és lehet, hogy már rég kopoghatnánk. Mondjuk az is igaz, hogy az emberkék többsége a vizsgák miatt hiányzott. :roll:
Szval, hozzászólás? :)


Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240645 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: Mikor indulnak be a Líthas-próbák??? Már várom! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240641 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Nép!

A farsangra február 13-áig lehet jelentkezni műsorral a farsang_fellepok@yahoo.com címen, a műsorszám megjelölésével, időtartamával, esetleges eszközigénnyel!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240630 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Ringgel ketten voltunk csak az MTT-ből.

Egyébiránt nem tudom hogy akad-e még olyan egyed, aki szeretne elkezdeni írszteppelni, de most fog indulni egy kezdőcucc az eredeti suliban (Rottenbiller utca nemtomhány). Ha vkit érdekel, akkor kérjéték el Betti vagy Ronan számát (beírnám, csak én sem tudom).
Pussz!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240629 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: kezdőtüncök,
ma már megint 4en voltunk órán. :(


Bocs részemről ez a havi 1 alkalom hiányzás volt, Veszprémben voltam és szóltam előre *vállatvon* :roll:
És úgy néz ki csütörtökön sem leszek, mert megpróbálom az énekkart megint. :roll:
Amúgy a 4-ből mennyi volt MTT-s?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240624 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
kezdőtüncök,
ma már megint 4en voltunk órán. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240266 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Laurelen írta:

Kincső (Thilanna) írta: /me lemaradt mint a borravaló: hogyan is lehet itten csoporttag lenni?... :roll:

szvsz annyi, hogy mondod hogy csoporttag akarsz lenni és felírlak :wink: . az aldeon topicban csak annyit írnak hogy van max, azt nem hogy hivatalosan hogyan kell nyilván tartani.


Jó: szólok :wink:
A kérdés főleg arra vonatkozott, h. milyen feltételei/következményei vannak... elméletileg kell csoporttalikat tartani meg ilyesmi... az nálunk részekre tagolódva oldódik meg? (táncórákon pl.)

jegyezve.
taliknak jók szvsz aziok amikor épp betanulunk egy táncot vagy épp a ronanes órák :P

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240189 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem este jó. Öt-hatkor. Bár tudom, ez senkit nem fog meghatni, úgysem akkor lesz próba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240169 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Kincső (Thilanna) írta: /me lemaradt mint a borravaló: hogyan is lehet itten csoporttag lenni?... :roll:

szvsz annyi, hogy mondod hogy csoporttag akarsz lenni és felírlak :wink: . az aldeon topicban csak annyit írnak hogy van max, azt nem hogy hivatalosan hogyan kell nyilván tartani.


Jó: szólok :wink:
A kérdés főleg arra vonatkozott, h. milyen feltételei/következményei vannak... elméletileg kell csoporttalikat tartani meg ilyesmi... az nálunk részekre tagolódva oldódik meg? (táncórákon pl.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240165 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: /me lemaradt mint a borravaló: hogyan is lehet itten csoporttag lenni?... :roll:

szvsz annyi, hogy mondod hogy csoporttag akarsz lenni és felírlak :wink: . az aldeon topicban csak annyit írnak hogy van max, azt nem hogy hivatalosan hogyan kell nyilván tartani.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240162 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria/Macskaszem írta: Teremhez annyit, hogy ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor, hányan és meddig, akkor írhatok az igazgatónak egy levelet, és valszeg átengedi a tornatermet nekünk, ha akkor nincs kiadva. (de nem biztos!)
Uff. Szólottam.


Igen. Ezért kérem a nagy közös időpontegyeztetést. Úgyhogy mindent bele, órarendeket akarok :wink:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240136 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
/me lemaradt mint a borravaló: hogyan is lehet itten csoporttag lenni?... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240106 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ma kinyomtatom a csoport nyilatkozatot, aláírást gyűjtök és legkésőbb jövő héten feladom postán a tisztelt elnökség felé.
a jelenlegi tagságot nem írtam rá az alapító nyilatkozatra, hanem külön vezetem. az eddigi névsor:
1. Gelencsér Vera (Míriel)
2. Fülöp László (Ladislas)
3. Csikós Júlia (Nólindir)
4. Spiegel Eszter (Loth)
5. Csávás Viktória (Cicafül)
6. Veréczi Gabriella (Finduilas)
7. Abonyi Barbara (Esgal)
8. Várkonyi Orsolya (Luthin)
9. Ürmössy Zsuzsanna (Angwen)
10. Molnár Mónika (Adelard)
11. Szalay Zsófia (Laurelen)


tünc!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240077 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Hm. Ezexerint vagy nagyon elszántak vagytok, vagy fogalmam sincs miért, de bíztok benne, hogy még megtanuljátok tőlem ezt a táncot. Addig jó:)
Szóval: a kedd nekem abszolúte stimmel, igaz, minden 2. kedden csak ötig
a hétfő fél ötig jó
a szerda nem jó
csütörtök táncig jó
péntek színjátszó, nem jó
hétvége oké, csak termünk nem lesz
nnna, evvan

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240049 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Ami jó nekem:
hétfő - csak később jó, olyan 4-től, 5-től
kedd - viszonylag ideális
szerda - u.a.
a többi nap nem szerencsés.
Teremhez annyit, hogy ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor, hányan és meddig, akkor írhatok az igazgatónak egy levelet, és valszeg átengedi a tornatermet nekünk, ha akkor nincs kiadva. (de nem biztos!)
Uff. Szólottam.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240039 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: No mármost: ki és mikor ér rá?


Hétfő: 14:25-ig van órám a suliban, Pesterzsébeten
Kedd: elméletileg 16:00-ig vagyok oroszszakkörön, de ha nagyon muszáj variálhatok ezzel...
Szerda: 16:00-ig drámaszakkörön vagyok, mozdíthatatlan... :roll: :P
Csütörtök: nem oks, mert suli és a 17:30-as tánc között tanulni is kéne
Péntek: színicsoportcucc, nem oks

A hétvége gondolom iskolák esetén nem rúg labdába... :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240029 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
No, kistüncök, nagytüncök, és egyebek figyelem!

Esgal és Milendoria valszeg tud nekünk termet szerezni próbák céljából. No mármost: ki és mikor ér rá? Az összesített eredményből válogatunk...

Tsók: Topicgazdi

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238897 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem, siratók!
Bocs, h a hétfőiről nem írtam, nemigen jutottam géphez, kissé elcsúsztam mostság a dolgaimmal, de.
Jövő hétfőn, azaz 24-én próba. Fél háromkor a Keletinél, a metrókijáratnál. Ne késsetek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238787 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Rogue írta: Ha megkérhetem Esgal táncosait, valaki irjon nekem sms-t ha proba lesz mert nem sűrűn vagyis főleg random tudok csak fórumra járni. köszönöm.

06306658755


Én Esgal táncosa vagyok, de sajnos dunsztom sincs arról, hogy volt-e tánc tennap vagy sem, merthogy senki nem írt föl egy büdös szót sem. Jó lenne, ha 1. vagy eleve fixálnánk az időpontokat
2. Vagy valaki minden próba előtt jó 2 nappal beírná biztosan, hogy lesz-e...

Tünc: csak neked, priviben: megmondom :wink:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238778 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
Ha megkérhetem Esgal táncosait, valaki irjon nekem sms-t ha proba lesz mert nem sűrűn vagyis főleg random tudok csak fórumra járni. köszönöm.

06306658755

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238674 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
mi aza skandi-egyiptomi????? most már nagyon érdekel!!! tüüüünc!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238634 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Míriel írta: kicsit nagyon rendhagyó zenére szeretném csinálni


ööö...nightwish?
vagy az már nem számít rendhagyónak?:)


A Nightwish szvsz már nem rendhagyó :D De ne ijedjetek meg, a skandináv zene szerelmesei és az egyiptomfanok egyaránt örülni fognak neki :D

Jah, és szentivánéji táncnak a reneszánsz zene és a darkside szerelmesei fognak örülni...

Amúgy: lesz most tánc?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238537 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: kicsit nagyon rendhagyó zenére szeretném csinálni


ööö...nightwish?
vagy az már nem számít rendhagyónak?:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238511 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Hahó! Lesz próba most hétfőn a siratósoknak, vagy nem? Esgal szombaton még azt mondta, nem biztos... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238279 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: Nem biztos hogy ez a legjobb megoldás... megkérdeztem a tesitanárt, és azt mondta, hogy csak bérelni lehet a termet (:grrrrrr:), a gazdaságin lehet érdeklődni hogy mennyiért, de majd megpróbálok széppennézni, meg esetleg felajánlhatjuk, hogy valamilyen alkalmon eltáncoljuk (végülis csak én égek), viszont anyu megkérdezi még a sulijában, az meg a Kossuth térnél van, könnyen megközelíthető. Adelarddal kapcs. meg csak annyit, hogy a Damjanich u. 32.-es szám alatt laktam, úgyhogy szvsz odatalálok.... :D
Pussz mindenkinek!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.682 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére