Tánc

Több
19 éve 3 hónapja #261040 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: Míriel!

Mi van velünk? Mármint kellünk ebbe v. nem? Nem probl., csak tudjam, hogy akkor kell-e mostanság próbát beütemezni vmikorra...

Köszi és pusz a rózsaszín tüncös sapkáért :D

J.


Szia Julcsi-chan!

Igen, igen, kelletek, a jövő héttől próbálnék Veletek is! Tudom, nálatok már játszik olyan, hogy vizsgaidőszak, de amúgy sem hosszú a darab, ne aggódjatok!

Sziv a sapkát!

Talált már vki próbatermet?

:***

(Jah, ez közérdekű: Elijah Wood szerepel a Sin Cityben, vigyázat, piros tizennyolcas a film! Bár én megnézném a helyetekben!)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260975 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel!

Mi van velünk? Mármint kellünk ebbe v. nem? Nem probl., csak tudjam, hogy akkor kell-e mostanság próbát beütemezni vmikorra...

Köszi és pusz a rózsaszín tüncös sapkáért :D

J.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260966 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ok....öööhm... akkor most mikor és hol lesz a köv próba??? :roll: - még több show, még több látvány :D ...
A -90% nem az aminek látszik! Hanem: - 90% - oké??? :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260882 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Tüncz!
Először is bocsánat, hogy nem voltam ott pénteken a próbán, csak osztálykirándulni voltam Egerben... azaz gasztronómiai kiránduláson vettem részt borkóstolással egybekötve- ez az én programom volt... :D
Szóval mégegyszer elnézést érte, jövő héten ígérem mindent bepótolok! Míriel: Mennyiben alakult át a tánc az eredetihez képest? És mikor és hol lesz ez a fellépés? Segíthetek valamiben, gondolkodjak valami részen, vagy már az egész véglegesen kész?


Drágák!

Akkor most a június 24-ével kapcsolatban pár dolog: A hely a Gubacsi út 23-ban van. Majd sztem együtt megyünk oda, előtte - valszeg délelőtt - fényképezkedés, ezen a tüncformációk vesznek részt (ezért kell profi ruha, meg színes haj).

A legfontosabb: nem kapunk fizetséget a táncért, DE mindenki ingyen
behozhat 1 db embert! Sztem érdemes a barátodat, tesót vagy ilyesmit elrángatni, anyu nem feltétlenül szükséges, sőt, apura se hozzuk rá a szívrohamot! Ja, persze, mi is ingyen és bérmentve megyünk be.

Egy koncert lesz előttünk, kb max 11-kor kerülünk "színpadra", ugyanis az ottani színpadon nem férünk el - nevetségesen kicsi, nem táncra lett tervezve, hanem zenekaroknak. A helybeliek körbemécsesezik a táncterünket, így senki sem fog belénkjönni. Esetleges kellemetlenkedőket elvezetik. Ami még fontosabb: a jövő hét közepén lehetőségünk lesz próbálni a helyszínen (ez a házigazdáinknak is fontos, hogy lemérjenek minden eshetőséget). Öltözőt kapunk.

Nagyon fontos lenne végre valami állandó helyszín, ahol ugrálhatunk. Tüncnek előre is köszönjük a helyet a hastánchoz! :*

LAd, drága: igen, szinte az egész meg fog változni, a koncepciót kivéve. Több akro lesz benne, a tüncök kicsit showbbak lesznek, és többen lesznek.
No para, meg fogjátok tanulni, csak gyertek! Most csütörtöktől minden hétköznap próba, jó, drágák?
Amúgy: eddig nagyon ügyik voltatok! :***

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260858 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

elodyke írta: :) :):D:D ......[size=9:e9su4j7i]lehet enis tok egy csoporttal.. izé.. szóval próbálkozom náluk[/size]


helyes helyes! gyertek csak drágaságok gyertek!

(létezik egyáltalán olyan hogy -90% mármint lehet % negatívban mértni...öööö)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260794 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Tánc
Az est időpontja mégegyszer -90%- okt.1 OMK- Óbudai Művelődési központ.

-90% ????
:) :):D:D ......[size=9:u7ad82ph]lehet enis tok egy csoporttal.. izé.. szóval próbálkozom náluk[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260780 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncz!
Először is bocsánat, hogy nem voltam ott pénteken a próbán, csak osztálykirándulni voltam Egerben... azaz gasztronómiai kiránduláson vettem részt borkóstolással egybekötve- ez az én programom volt... :D
Szóval mégegyszer elnézést érte, jövő héten ígérem mindent bepótolok! Míriel: Mennyiben alakult át a tánc az eredetihez képest? És mikor és hol lesz ez a fellépés? Segíthetek valamiben, gondolkodjak valami részen, vagy már az egész véglegesen kész?

Másodszor, szeretném kérni, hogy mindenki aki szeretne fellépni ezen az esten, az légkésöbb a nagy-tábor végéig mondjon el nekem mindent- kik, mire, milyen koncepcióval, milyen stílusban táncolnak...öööö...miről szól, mi a címe, milyen hosszú... asszem ennyi...-,hogy a műsorkeretet összeállíthassam, és félig-meddig megírhassam a konferanszié szöveget...
Ja, és aug. végén megnézzük mire jutottunk: a helyszínt és időpontot még nem tudom- mármint a "meghallgatásét". Szeptember elejétől pedig heti egyszer finálét tanulunk- ebben az összes fellépő táncolni fog, valami kis egyszerűt, ez kb 4-5próba, amin mindenkinek ott KELL lennie.
Kriszana válalta, hogy levezeti az estét, és a konferálásokat, úgyhogy őt bízom meg ezzel a feladattal, és köszönöm neki!
A műsorról DVD készül, amit minden táncos megkap egy DVDért cserébe.
A további infókat szintén ide írom, vagy, ha privivel megkerestek, arra is válaszolok...
Az est időpontja mégegyszer -90%- okt.1 OMK- Óbudai Művelődési központ.
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260621 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
a miriel féle táncokkal kapcs:
:arrow: mindenki nézzen termet! főleg a nightwishos tánc miatt!
:arrow: hastáncpróba lehet jövőhéten nálam ha az nektek jó (ha nincs terem, meg szvsz amiatt ne fizessünk terembérletet)
:arrow: hastáncba sürgősen kéne egy 8. ember! ötlet?
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260269 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem is van vagy kétalbumnyi reneszánsz ill. középkori zeném, ha kell...

Na, és az eddigiek alapján, amivel valsz beijesztem a népeket táncesten:
:arrow: Fatánc - készüljetek fel, lehet, hogy kicsit ki lesz bővítve... de nem biztos.
:arrow: Moondance - Kincsővel együtt írjuk, pogány tánc lesz, mer az jó :) persze steppel.
:arrow: Macskák - ezt én csinálom. Ring, akkor kölcsönkérném azt a bizonyos DVD-t, tudod hozni csütörtökre?
:arrow: és opcionális esetben lesz egy Lidércek, esetleg extended. Luthin még nem jelzett vissza, úh nem tudom, vállalja-e.

Szvsz ennyi reális. Amit meg kérnék: a fák jelezzenek vissza, hogy ráérnek-e augusztusba próbálni, a Moondancere meg a Macskákra pedig kérek jelentkezőket! Minél többen vagyunk, annál jobb.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260261 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: ha jól emlékszem Luthin-nak volt valami reneszánsz tánc kapcsolata...nem tudom az hogy mutat színpadon, de szvsz mehetne:D
érdekel valakit?

nekem vannak nagyon jó reneszánsz számaim, még Prágában vettük, és eszméletlen jók!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260125 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ha jól emlékszem Luthin-nak volt valami reneszánsz tánc kapcsolata...nem tudom az hogy mutat színpadon, de szvsz mehetne:D
érdekel valakit?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260012 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Jah, énis kérek Moondance jelentkezőket (némi alap ír stepes előképzettség nem árt, mert én ilyen elemekre gondoltam)!
Esgal, szvsz simán csinálhatjuk együtt, csak meg tudunk egyezni... :P :wink:


Hű! Ez remek ötlet! Sztem csináljátok együtt, az mekkora lesz már! :D DD
és jelentkezek rá!

De addig is: június 24 a cél: most komolyra ferdítve a szót: sztem bármelyik itt készült produkció mehet majd a táncestre, és én még Lad-dal csinálok egy gyertyásat, max egy fátylasat (is) - de azt valszeg majd a táborban rakjuk össze.

Lad, tsókosom, istenkirály vagy! : *

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259949 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Jah, énis kérek Moondance jelentkezőket (némi alap ír stepes előképzettség nem árt, mert én ilyen elemekre gondoltam)!
Esgal, szvsz simán csinálhatjuk együtt, csak meg tudunk egyezni... :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259892 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
szvsz fás tánc az fákkal jó :D nem kell köré színdarab, csodásan megállja a helyét anélkül is :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259871 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Azért kérdeztem, h lenne-e rá igény, h tudjam, belefogjak-e vagy ne... tehát: akit az általam felsoroltakból érdekel vmi, az jelezze, mert akkor fogom elkezdeni, ha van rá elég jelentkező.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259787 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon örülök, hogy így felkeltette az emberek érdeklődését a dolog... de egy valamire nagyon vigyázzatok! Ne kapkodjatok össze-vissza, mert akkor a sok ötlet között elveszik a lényeg...a megvalósítás! :!: Tehát arra kérek mindenkit, hogy ha megfogant a fejében egy ötlet, az gyűjtsön rá táncosokat, írja meg a korreográfiát minnél hamarabb, mert azt még be is kell tanítani... és mint tudjuk, az idő egyre telik, és nagyon nehéz megfelelő próba alkalmat találni. Én bízom bennetek, hogy sikerül, minden esetre augusztus végén, szeptember elején meghallgatás lesz, amin megnézzük mire is jutottatok!
Sok sikert a próbákhoz, és kitartás! :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259728 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Karmica táncban és/vagy a Dzsungelkönyvésben én szívesen benne lennék:) ja és mi még az őősidőben terveztünk egy Hair táncot amiből aztán végül semmise lett...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259721 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
huhh, ez az utóbbi Karminca sic :D ez jó.lehetne mjúzikel tánc is, pléjbeckre, előadva. mondjuk Dzsungel könyvéből a csajos-asszonyos cucc? sajna nem vagyok koreográfus, inkább vki más, de jó lenne :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259690 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Hát, fatánc felőlem mehet, de akkor össze kéne nagyon próbálni... szvsz működhetne... meg, ha van rá igény, Luthinnal kipofozhatjuk kicsit a lidérctáncot, és akkor az is mehet.
Kincső: Moondance-re én is gondoltam, bár nekem inkább valami pogány ünnep ugrott be - amibe belefér a stilizált vadászat is. Én is nagyon szívesen megcsinálom, de csinálhatjuk közösen is, vagy akár egyedül te, ha úgy szeretnéd, elvégre te vetetted fel, vagy mi...
Meg terveznék egy valamit, ami szintén ír tánc lenne, leginkább light, meg efféle, és sok tünc kéne hozzá. Esetleg ez is mehet.
Meg korábban volt olyan, hogy a Macskákból esetleg a Karminca bált... sok emberrel...na?
Mindez persze nem egyben, mert az időm eléggé véges. De ha szerintetek valami ezekből jó, és mindenáron... akkor én nagyon szívesen... meg minden...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259669 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Lehet, hogy lesz egy Romeo és Júlia (Vérone) , erről azonban még konzultálnom kell a hölgyeménnyel. Fás tánc? Hű, ewrről megkérdezema többieket. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy "fás" lesz, mert lehet, hogy a sztori nélkül nem lenne olyan poén. Majd kigondoljuk.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259656 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Fa-táncok részemről oks :wink:

illetve az utóbbi egy héten épp azon filózom, hogy a Nightwish: Moondance c. számára kellene krejálni egy táncit, de még teljesen kidolgozatlan a dolog... az alapötlet egy vadászat lenne (az eredeti kép, ami beugrott, az "a farkas üldözi a szarvast" volt, de a végére a zene már nem "üldözős", úgyhogy) egyelőre valamely természeti nép (pl. ősemberek, indiánok) vadászata a koncepció, és a végére egy kis győzelmi tánci. ha tehetitek hallgassátok meg a számot erre az elképzelésre figyelve pls :)
akit érdekelne a tosz szóljon, és akkor próbálok konkretizálni koreográfiát :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259647 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tánc
Engem érdekelne a dolog, de az időpont még nagyon messzi, és ismerve magamat meg a környezetemet, elég nagy rá az esély, hogy közbejöjjön valami... De előreláthatóan érdekel a dolog (nézőként).

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259644 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem!
Kedves mindenki, szeretném bejelenteni, hogy a tavalyi -főképp énekes- musical est után felbátorodva, idén megrendezésre kerül egy -táncosabb- tánc est is :wink: !!! Az időpontban még történhetnek változtatások, de október 1-jére szeretnénk -szombat- megrendezni, az Óbudai Művelődési központba. A jegyárak 800-ft körül lesznek, és szeretném, ha minnél többen eljönnétek, egyrészt, hogy támogassátok a produkciót, másrészt, mert igazán színvonalas lesz...[size=9:tshy0usm]becs szó, nem lesz több impró [/size]8) !
Szeretném felmérni az érdeklődést is rá, úgyhogy, aki úgy érzi valószínűleg eljönne rá, az írjon privit, vagy hozzászólást a tánc topicba.
Aki pedig fellépni szeretne, az szintén írja meg minnél elöbb, milyen zenére, milyen táncot adna elő, és milyen hosszú lenne a produkció. A többiről értesítünk majd még titeket. Szeretnénk minnél több résztvevőt.
Ugyanakkor nem teljesen MTTs rendezvény lesz. Rajtunk kívül, még fellép néhány iszonyú tehetséges ember, akiket azért hívtam, hogy színesítsék a műsort...pl: hip-hopposok, hastáncosok, latinosok, rockysok, néptáncosok...stb. Ezenkívül láthattok még modern, jazz-balett, ír-sztepp, flamenkó, gyertyás táncokat és alter táncokat, amiket mi viszünk...öööö...vagyis ti...na értitek! :?
A műsor kb. másfél, 2órás lesz -attól függ 2 vagy 3 blokk. Ja és szükségem lenne majd egy emberkére, aki felkonferálja a táncokat...és a többit intézi.
Ha minden igaz lesz meglepi is, de azt nem árulhatom el, mert... csak :twisted: !
A táncok, melyeket szeretném ha mennének:
1. Tomb Raider zenéjére a szobortánc
2. Nightquest felújított version
3. Fák táncai
4. Ring és Mil tűz-víz tánca
5. Míriel írhatna egy gyertyás, kendős táncot.
6. Lau, Julcs flamenkó
7. Boszorkány tánc extend.... végre
8. Rogueval egy újabb közös tánc
9. és nekem még lesz egy modern táncom...

Ezenívül várok minden kezdeményezést! Ennek az egésznek tulajdonképpen az lenne a célja, hogy kicsit felrázzuk az MTT táncosait a melankólikus ábrándozásból, és lehetőséget adjunk nekik. Másrészt megismerkedhet mindenki tök sok stílussal, és talán rájöhet, melyik illik hozzá legjobban...stb. Nem ragozom tovább a szót... 8)
A lényeg: jöjjetek minnél többen, akár nézőként, akár táncosként!!! :D

u.i: érdeklődni priviben....

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259327 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Most kaptam az értesítést, miszerint nem lesz színjátszó, tehát minimum még egy órával tovább maradhatunk!

ÉLJEN! És gyakorlunk ezerrel, de most már tényleg!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259293 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

olorin.papa írta:

Laurelen írta: míriel neked(ööö mármint nekünk :) ) kellenek doboznyitófülek? hozzám került egy borítéknyi belőle, azokat akkor elviszem pénteken.
tünc


:dance: a borítéknyi doboznyitó fülem végre célhoz ér... :bounce:


Ez Off!


Hát, igen, az NEKTEK kell, és köszönöm szépen, Olorin :)

Jöjjenek a hastáncosok is, nekik is lesz óra, meg a sok-sok tünc!

Puszi: MírC

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259209 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: míriel neked(ööö mármint nekünk :) ) kellenek doboznyitófülek? hozzám került egy borítéknyi belőle, azokat akkor elviszem pénteken.
tünc


:dance: a borítéknyi doboznyitó fülem végre célhoz ér... :bounce:


Ez Off!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259204 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
míriel neked(ööö mármint nekünk :) ) kellenek doboznyitófülek? hozzám került egy borítéknyi belőle, azokat akkor elviszem pénteken.
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259178 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
hastancos cucc lesz, vagy ne siessek?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259173 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Oké, tüncök!

Kész a koreográfia, úgyhogy gyertek ám pénteken!

Puszi a gyógyulgató Irunak!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258432 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
ááááá :D
pénteken rendeltem meg, és ma már ki is hozta a postásbácsi, tök zsííír!!!
tudom, hogy off, de most nagyon örülök
éppen töröm be a stepcipőt
pusz!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére