Tánc

Több
19 éve 4 hónapja #253325 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: ring, kincső, iru, mil, esgal, luthin: május végéig már ne is várjatok, nem fogok jönni, mer be vagyok havazva. jó stepet, meg mindent.

ja, és ma láttam az árkádban lishenkát :)

üdve
aeglos


:(
[size=9:3ba6pu7k](Nagyon le fogsz maradni, ugye tudod?...)[/size]
[size=9:3ba6pu7k]caps lock és/vagy shift nincs a billentyűzeten? :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253312 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
ring, kincső, iru, mil, esgal, luthin: május végéig már ne is várjatok, nem fogok jönni, mer be vagyok havazva. jó stepet, meg mindent.

ja, és ma láttam az árkádban lishenkát :)

üdve
aeglos

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252746 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Ringbearer írta: nyüssz, és pont most nem tudok menni valszeg. :D
amúgy nagyon ügyi vagy!! :wink:

káár:(
(74%-s étcsoki...)

ajjaj...akkor még meggondolom, hogy bizti, hogy nem megyek-e! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252727 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
Ciiiiiicaaaaaaaaaaaaa nagyon ügyes vagy -)))))))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252460 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: nyüssz, és pont most nem tudok menni valszeg. :D
amúgy nagyon ügyi vagy!! :wink:

káár:(
(74%-s étcsoki...)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252449 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
nyüssz, és pont most nem tudok menni valszeg. :D
amúgy nagyon ügyi vagy!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252395 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, gratula! :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252385 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ügyes vagy tüncike!!!csokiiii!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #252375 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ezt a diszkriminációt, és aki arra a próbára nem jár?... :D
Amúgy:
GRATUUU! :wink: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252373 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv újra itthonról! :twisted:
Nagyszerű volt, imádom Amszterdamot!!! Olyan szép- csak a biciglisták őrültek....és a holland csoki 8O eszméletlen finom, vettünk vagy 3-4kgot :D ...
Na akit bővebben érdekel mi volt annak, majd pénteken, a próbán elmesélem....
A lényeg, hogy az 5 tánc amiből indultam így sikerült:
--baby reel 1.hely
--hard reel 1.hely
--baby jig 4.hely
--treble jig 2.hely
--baby hornpipe 4.hely
I'm very happy :D !
(na meg persze slip jig különdíj :lol: .... az a hüle lonen molgen nem volt hajlandó indítani.... pedig úgy imádom...)
Na pussz nektek péntekig, majd hozok csokit a próbára :wink: ...érdemes eljönni :roll: ...
-- Sziváj --

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252366 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
Hajrá Laciiiiiiiii :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252023 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
me volt szó,hogy lehet lesz magyaro-n is verseny:D
UNGA_BUNGA sztívem! érem nélkül haza se gyere (nem hiszem hogy ez a veszély fenn áll :P )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251881 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ungabunga jár, de nagyon! :wink: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251870 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Te is mész Hollandiába? De jó neked.... *picitirigy*
Szvsz nem fogod lejáratni az iskolát, mert az egyik órán Betti NEKÜNK ajánlotta, hogy menjünk majd nyáron v ősszel Münchenbe meg még nem tudom h hova versenyre, mint versenyző, és hát azért na. De azért ungabunga! :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251844 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Szijjjjasztok pici tüncikéim, tgim,...stb...!
Rég nem láttalak benneteket, de majd jövőhéten a próbán találkozunk :D !
És most: Kérek egy hatalmas "unga-bungát", vagy miafészkesfenét- szóval drukkoljatok most szombaton, mert kinn leszek hollandiába!!! Kicsit aggódom, nem kéne lejáratnom az egész iskolát.... :?
Szóval mindenkinek pusszantás!
ja és egy kis igyen reklám: jöjjetek normál táborba, mert lesz több meglepetés a számotokra, ami jóóóóóóó!!!!- már mint meglepődni... :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251591 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
és bothasúakat :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251573 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: meg aztán ne égessük le mírielt, hogy botlábúakat protezsált be :wink:
pénteken megyek én is.
fel új kihívásokra! :D


*bólogat*

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251484 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
meg aztán ne égessük le mírielt, hogy botlábúakat protezsált be :wink:
pénteken megyek én is.
fel új kihívásokra! :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251413 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Ha valakinek még szüksége van egy 5 és feles hard shoe-ra használtan, szinte új szegény, akkor írjon nekem!

Amúgy meg: ejnye-bejnye azoknak, akik nem voltak a próbán! Tessék már ezt komolyan venni, mert komoly kizárások lesznek, de tényleg! Itt a lehetőség, hogy megmutatjuk ország-világ (szubkultúra) előtt, hogy mit tudunk, tehát húzzunk bele már, nah!

Tsók azoknak, akik ott voltak! :wink:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251279 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ery írta:

Esgal, mivel lusta átjelentkezni, írta: Kincső, ajánlok még 2 helyet, próbáld meg...
www.irtanc.hu ezen belül fórumok, ott meg apróhirdetés, vagy
www.irishfeet.fw.hu ott meg a cipőbörze.

Ja, és az a lány, akitől ma a light shoet vettem, eladna egy 5 1/2-es hard shoet. Be sincs törve, és olyan 14-15 000 pénz. Ha valakit érdekel, megadom a számot.


Köszi, ezeket megtaláltam én is! 8) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251223 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal, mivel lusta átjelentkezni, írta: Kincső, ajánlok még 2 helyet, próbáld meg...
www.irtanc.hu ezen belül fórumok, ott meg apróhirdetés, vagy
www.irishfeet.fw.hu ott meg a cipőbörze.

Ja, és az a lány, akitől ma a light shoet vettem, eladna egy 5 1/2-es hard shoet. Be sincs törve, és olyan 14-15 000 pénz. Ha valakit érdekel, megadom a számot.


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251196 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ha valakinek van használt light shoe-t eladni kívánó ismerőse, szóljon pls :!: (e-mail, privi, stb.)
Köszi! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #251079 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Egy olyan szám, amire a hard reelt szoktuk néhanapján gyakorolni, nem tudom a címét meg semmit, de megvan. :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250974 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Mi meg Luthinnal gondoltunk arra, h majd egyszer vmikor összehozunk egy kobold táncot.
Zene már van! :D

mi a zenétek?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250704 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Mi meg Luthinnal gondoltunk arra, h majd egyszer vmikor összehozunk egy kobold táncot.
Zene már van! :D


:D DD

Én meg gondoltam arra, egyszer majd összehozok egy Lidérc-nyomást :D DD

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250630 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Mi meg Luthinnal gondoltunk arra, h majd egyszer vmikor összehozunk egy kobold táncot.
Zene már van! :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250580 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Lagoril/Niéla írta:

Míriel írta:

Lagoril/Niéla írta: Remélem, nem off: tudunk vmit Középfölde népeinek folklórjáról? (Népzene, néptánc, miegymás...)


Igen, egész pontosan a körbehoppról tudunk bármit is, meg hogy Lúthien Tinúviel milyen jól táncolt. Ennyit.


Kár, pedig érdekes lenne... milyen táncrendek voltak Rohanban, Gondorban, tündéknél, orkoknál:twisted:...

találjuk ki! :wink:
végülis erre vagyunk
nagy álmom megvalósítani egy ork törzsi táncot:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250544 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Lagoril/Niéla írta: Remélem, nem off: tudunk vmit Középfölde népeinek folklórjáról? (Népzene, néptánc, miegymás...)


Igen, egész pontosan a körbehoppról tudunk bármit is, meg hogy Lúthien Tinúviel milyen jól táncolt. Ennyit.


Kár, pedig érdekes lenne... milyen táncrendek voltak Rohanban, Gondorban, tündéknél, orkoknál:twisted:...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250533 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Lagoril/Niéla írta: Remélem, nem off: tudunk vmit Középfölde népeinek folklórjáról? (Népzene, néptánc, miegymás...)


Igen, egész pontosan a körbehoppról tudunk bármit is, meg hogy Lúthien Tinúviel milyen jól táncolt. Ennyit.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250513 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Tánc
Remélem, nem off: tudunk vmit Középfölde népeinek folklórjáról? (Népzene, néptánc, miegymás...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.668 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére