Humor

Több
20 éve 7 hónapja #172003 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Drakula mindenkinek! Bő termést olvastam végig, és majd' lefordultam a székről! :lol: :lol: :lol:
bookloaf.net/avatars.html :arrow: még egy kis székrőllefordító... Szvsz fantasztikusak! :mrgreen:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171978 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: FANTASZTIKUS! :lol: :lol: :lol: Itt nézik már mellettem, hogy min röhögök ennyire. :itscool:

Mostpedig:
Urak Gyűrűje
Víziótól a valóságig Gi: -Igaz kevés törpasszonyt látni. Általában azért, mert nyári álmot alszanak, mert a nagy melegtől olyan forróvérűek lesznek, hogy minket – törpférfiakat – már veszélyeztetnek.

Eowyn kérdőleg ránéz Aragornra.
A: -A szakaáll teszi.
E: -Na ne már! Tényleg?
A: -Azér van itt ész.
Gi: -Persze vannak, akik azt állítják, hogy nincsenek is törpasszonyok. A törpök meg csak kiugrálnak a földből.
E: -Tényleg Gimli! Nem kérsz egy kis ragut.
G: -Őőő…

Eowyn már nyújtja Gimlinek a ragus tálat, de a törp kiveri a kezéből, amiből az következett, hogy Eowyn hanyatt vágódott, és a tál a fején kötött ki.
G: -Őőő… Nem kell felháborodni! Szándékos volt! Szándékosan csináltam!

A ló hirtelen meglódul, Gimli kiesik a nyeregből, és fejjel lefelé befúródik a földbe. Eowyn kárörvendve elkezd röhögni.
T: -Eowyn rég nem nevetett ennyit. Még eddig soha nem olvastam neki vicceket, mert csak a Gondoriak írtak, és hó’ volt Gon… Ja, ez csak később következik.



Később:

E: -Hol van az a lány?
A: -Elküldtem a fenébe.
E: -Jó-jó de a másik?
A: -Azt is elküldtem.
E: -Ennyit kikosaraztál?
A: -Nem… Az a szemét Elrond még nádat sem adott a kosárfonáshoz.
E: -Én arról a lányról beszéltem, akitől ezt kaptad.

Tétován mutat, Aragorn nyakában lifegő izére. Aragorn nem válaszol csak révedő képpel, a semmibe bámul. Elképzeli, hogy Völgyzugolyban, Arwen társaságában van, de ezt a nyálas csókjelenetet cenzúráztuk. Aztán hirtelen Elrondot vélte látni.

Elrond: -Idefigyelj gyámfiacskám! Arwen hajókázni akar.
A: -Felőlem…
El: -Szállj le a lányomról, vagy nagyon megbánod!
A: -Arwen ENGEM szeret.
El: -Ez nem igaz! Engem jobban szeret, mivelhogy én vagyok az apja!
A: -Én meg a Khirály.
El: -Úgysincsen esélyed! Az én papám erősebb!
A: -Dehogy! Az én papám simán megveri a tiédet!… Ő… A fenébe. Ő már halott…
El: -De az enyém nem! Bi-bi bíííí! Tehát megegyeztünk?…

Aztán újra Arwent látja maga előtt.

Arw: -Így akarsz te elsurranni te szemét!
A: -Nem tehettem mást. A papád aztmondta, hogy hajókázol.
Arw: -Dehogy! Erre már semmi esély. Figwit szerencsésen ráült az eddig gondosan összehajtogatott papírhajóimra a Tanácson.
A: -Jut eszembe, ezt visszaadom! Kimerült belőle az elem.

Aragorn odanyújtja Arwennek a nyakára akasztott, pislákoló gyémánt-tamagocsit.

Arw: -Ajándékba adtam.
A: -Ja bocs akkor talán Gandalfnak majd talán sikerül feltöltenie. Te meg csak hajókázz el.
Arw: -Ne mondj ilyet.
A: -Ez egy Álom volt Arwen… Nna, hajózzá’ Nyugatra.
-
E: -Uram!
A: -Ja persze! Hol is tartottunk… Arwent is elküldtem a fenébe.


Közben Faramir faggatja Frodót:

-Mi a ménkűt kerestek itt?
F: -Azt! Ménkűt! Geológus vagyok, és telefonálni szeretnék az ügyvédemnek.
Fa: -Sajnos ez már Mordori terület, és beszüntették GOTÁV Rt.-t.
F: -Milyen telefontársasághoz lehet hozzáférni?
Fa: -Csak a SZEMSZÁJFÜLOFSZAURON jön be. Azt meg lehallgatják. Mellesleg tájékoztatlak, hogy itt nincs semmiféle ménkű, úgyhogy Geológusnak itt nincs semmi helye.
S: -Ne beszéljen így Frodó úrral!

Itt a beszélgetés egy pillanatra megszakadt, mert egy olifánt becsörtetett a beszélgetők körébe.

S: -Aszta! Egy Oifánt!
Fa: -Befejeznéd má’ te kis bolyhos. Még be sem mutatkoztál.
F: -A neve Csavar.
Samu (elvörösödve): -CSAVARDI! Samu.
F: -Ja bocs Samu… Tudod a Gyűrű…
S: -FRODÓ!
Fa: -Milyen gyűrű! Csak nem Isildúr Átka?
F: -Öhm… Izé. Dehogy. Tudod… Tudod, az előbb hazudtam. Nem Geológus vagyok, hanem Biológus, és éppen Gyűrűs férgek után kutatok.
F: -Ennek igazán örülök… Most pedig velem jöttök!

Milyen?

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171971 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, Ery: mindkettő nagyon Khirály! :wink: :itscool: :evil3: :up: FOLYTATÁST MIELŐBB!!! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171947 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Mae govannen!

Alyr: a Kaland nagggyon szuppper!!! (még az utóbbi kettőt nem olvastam el tudod, de mivel a chaten felmerült, hogy még nem reagáltak rá, ezért én fogok először... :D )
Egyébként a "KUSS"-ra az utolsó volt a legjobb... :roll: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171944 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Az Öregerdő-Bombadil Toma háza



F: Ments meg!
S: De Frodó úr! Te egy folyóban vagy! Az veszélyes!
F: Segítsééééég!
S: De akkor vizes leszek!
F: Saaaaa-muuuuu!
S. Izé... tessék?
F: Seeeeegííííts!
S: Na jó...
F: Köszi... ez a gyökér meg akart folytani...
S: Ugyan, Frodó úr, nem baj ha elaludtál fürdés közben...
F: De én nem... mi van Trufáékkal?
S: Jé tényleg, ők is velünk vannak...

( Pippin helyén egy bezárt odú van, amelynek szélei kísértetiesen emlékeztetnek egy vigyorgó szájra. Trufa félig kilóg, a lábai kalimpálnak, aztán elérik az ételestáskát és lassan felemelik. )

S: Trufa! Az az összes tartalék élelmünk!
T: (bentről) : Most stresszhelyzetben vagyok! És hátha meg tudom vesztegetni a fát...
S: Tedd le szépen... Adj neki inkább pipafüvet...
T: Persze, hogy a füsttől mérges legyen, mi?
F: Csinálnunk kéne valamit.
S: Megvaaan! BALTA!

(A környező fák hátraugranak, de az öreg Fűzfa marad. )

S: Engedd ki őket, különben hozom a baltát!
T: Azt mondja, nem fél tőle...
S: Majd fog...
T: Röhög rajtad... Ez tök jó! Egy szomorúfűz amelyik vidám! AAAAAUUUUU! Jólvanna, nem vicelek többet...
S: Akkor felgyújtom!
T: Azt mondja, akkor összeroppant minket!
S: És az kit érdekel?
F: Segííííííítséééééééééééééég!
S: EZ jó ötlet: Seeeeeegíííííítséééég!

(A távolból dal hallatszik)

"Hupikék Zekéje, de mégsem törpike
Sárga a csizmája, mégse egy tünde
Csini a kalapja, toll is van rajta
Ha éppen arra jár, segít a bajba'
Bombadil Toma hej! Vidámság haverja
Hogyha nem vigyorogsz, rajtad ezt leverja
Vidámnak kell lenni ez itten a törvény
Hogyha ez nem tetszik, akkor az egy problém'
De ne keseregj, nem maradsz te sem
Nevetetlenül
Aranymag tollat fog
S csikland kegyetlenül
"


F: Segítsééég!
S: Seeegííítséééég!
BT: Bombadil Toma vidámság haverja
Hogyha nem nevetsz, arcod pofonverja

F: Seeegííííts!
BT: Sziasztok hobbitok? Ti mért nem nevettek?
S: Mert Trufát és Pippint bezárta míagába a Fűzfa!
BT: Na a vén kópé! olyan viccet mondok neki, hogy kiröhögi a gyökerét a földből!
F: Csak engedje el...
BT: Várj... Most épp egy se jut eszembe... nem lehetne holnap?
S: Dehát megfulladnak!
T: És éhen is halunk!
BT: Na jó... Mit mond az ork a trollnak reggel? Na mit?
S: mit?
BT: "Mi kő, barátom?" Hehehehehee...

(A Fa odvai kinyílnak, a hobbitok kiesnek)

BT: Na, még egy ilyen és teljesen lefárad...
F: Ki vagy te?
BT: Bombadil Toma vagyok, az erdő védelmezője.
S: Miért kell ezt védelmezni?
BT: Csak.
P: De mégis...
BT: Gyertek, Aranymag már vár minket.



Vasudvard

(Gandalf fent ül a torony tetején, és elkapja az arra szálló lepkét)

L: Felrepültem... ilyen dög magasra... dekirály vagyok... jáj...
G: Vigyél hírt Szélura Gwaihirnek!
L: Hééé! Majdnem letörölted a port a szárnyamról!
G: Repülj Szélura Gwaihirhoz...
L: Dehogy repülök! Egyébként is, ki az a Gwaihir?
G: Észak legnagyobb sasmadara!
L: Repüljek egy sashoz?!
G: Pontosan! És szólj neki hogy jöjjön és mentsen meg engem...
L: Nem repülök! Biztos valami sziklán lakik és sehol egy virág...
G: Itt sincs virág...
L: Hogyhogy nincs? És Szarumán muskátlija? Meg a többi virág?
G: Izé... Éhes voltam...
L: Megetted a virágokat???
G: Mondom hogy éhes voltam!
L: Mindet?
G: Nem volt olyan sok...
L: Dehát... még fekete tulipán is volt, meg szép rózsák...
G: De régen csak fehér virágokat tartottt... Hóvirágot, margarétát... De az a Fehér Szarumán volt... ez most a Sokszínű Szarumán...
L: Akkor azért festette csíkosra a haját...


Pár szinttel lejjebb


Sz: Kovácsoljatok...
Ork: Főnök! elkészült az első...
Sz: Áááá...

(Odasétálnak egy hatalmas rakás sárhoz amiben alakok mozognak. Hirtelen az egyik letörli magáról a sarat, elkap egy orkot, megfojtja és megeszi)

Sz: Te ütődött, mennyi élesztőt tettetek ebbe?
O: Há' izzé... Úgy jól megszórtuk...
Sz: Dehát ez kövér!
O: Te mondtad, hogy uruk-hájas orkot akarsz...
Sz: Nem ezt mondtam...
O: de! Ők a Hájas orkok és te vagy az Uruk!











milyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171924 Írta: Trixee
Trixee válaszolt a következő témában: Humor

Nimdraug írta: The Sponge of the Rings :D


Ez fájt.(ordító emotikon mér nics?)

Nekünk csak arról kell döntenünk,mihez kezdünk az idővel,mely megadatik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171842 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Ery: Ez borzasztó jó! Váljon el minél hamarabb, annyira birom Melkort, hogy már szinte fizikai fájdalmat okoz nekem!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171827 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Melkor naplója 10. rész

279. RIC: Na ma mozgalmas napom ill. RIC-m volt. Jött ugyanis egy bámulós! No és mit akart? Nem-nem kedves naplóm, nem harcolni, de még átejteni sem, hanem szórakoztatni! Ez új! Novum! Ilyennel még nem találkoztam. Rögtön be is vezettettem a farkasával együtt, aztán előadta a műsorszámát. Oh, te jó Én! Ha annak idején a Főnök helyett Ő énekelt volna, az egész sztori másként alakul... vagy mégse? egy idő után kezdett ez is unalmassá váni... bele is aludtam rendesen. Aztán felébredtem, erre elkezdett táncolni, de valami gyönyörűszépen! Mikor végzett megkérdeztem mit kér jutalmul. Eleinte csak hebeget, végül hosszas unszolás után kibökte, hogy az egyik szilmarilt akarja. No azért annyira nem volt jó a kicsike, vagy mégis? (Nem Úgy értendő!) Szóval szabódni kezdett, aztán sírva fakadt (Natessék egy Nienna 2!) Próbáltam vígasztalni, eleinte nem sok sikerrel, de végül hüppögve csak kibökte, hogy csak akkor mehet férjhez, ha a vőlegénye egy szilmarilt ad az apjának nászajándékul. Nohát ez kegyetlenség! Kérdeztem, hogy hol a vőlegény? Hát nem ő volt a farkas? (tudhat valamit a kis bámulós!) Jéé! Most látom csak, hogy ez az a srác akit bejuttattam Doriathba! Láttam nagyon szeretik egymást, szóval ha már közvetve összehoztam őket, akkor kegyetlenség volna megtagadni a kérést (meg aztán, hátha rájönnek a sorozatgyártás titkára) szóval kaptak egy követ (az olvasólámpába kettő is elég...) Kedélyes, jóhangulatú vacsi után, pihenőre tértünk. Reggeli után útjukra bocsájtottam őket, sőt! kiadtam a I/14/280.001-es hadparancsot melynek értelmében a tácoló bámulósokat nem szabad bántani. Megígértettem velük, hogy pontosan számolnak be az eseményekről.
Valamit elfelejtettem... Jajj! a kutyusnak szólni! hopsz! remélem nem lesz komoly gondjuk...
285. RIC: Úgytűnik nem lett. Kezdem magam jól érezni, újabb jópontokat gyüjtöttem! Talán megúszom komolyabb baj nélkül a ványadtaknál! De valami még mindig nem stimmel...

319. RIC: Ahha! Megvan! Kibújt a szög a zsákból! Maedhros szervezkedik, nem fér a bőrébe! Kigründolt egy haditervet... Hmmm... lássuk csak... Nem is rossz! egész ügyes egy produktívtól. Ez megér egy kézszorítást... kár, hogy nem tudom megtenni... Oh! miket is beszélek! Hisz meg tudom tenni! Jól megszorítottam Maedhros jobbját!
321. RIC: Megtettem a szükséges előkészületeket, ha Maedhros jönn, majd jól az orrára koppintok!
322. RIC: Van két lehetőségem, de igazából egyik sem tetszik:
1. Hagyom magam legyőzetni. Áh nemjó! Önbecsülés is van a világon.
2. Sok kicsi miszlikre verem szét őket. Áh az se jó, elveszítem az összes jópontot amit eddig gyüjtöttem...
Hopp! van egy harmadik alternatíva! beszélek Galadriellel! Megmondom neki, hogy tudok a tervekről. Ő majd tájékoztatja a többi produktívat, így majd elállnak a támadástól, csak túl késő ne legyen!
378. RIC: Várok-várok-várakozok.... Igazán hívhatna már! Sajnos én nem tudom hívni, mert vagy foglalt, vagy egy bájos hang (talán Vardáé? nem-nem akkor nem lenne bájos!) közli, hogy a hívot számon előfizető nem kapcsolható.

385. RIC: Na végre! Felhívott! De tiszta csalódás volt az egész. A tüncitáncos, meg a vőlegénye totál más sztorit adtak le, teljesen meghamisították az eseményeket! de ezzel nem volt vége. Galadriel mindneféle csúfsággal gyanusított meg! Pl. a kertészkesztyűm bámulósbőrből készült, meg az orkjaim bámulósbőr rucit viselnek... Esküszöm ennek a fruskának az agyára ment Doriath! természetesen kategórikusan visszautasítottam a vádakat, de persze nem hitt nekem, ez várható volt... Na mindegy... Jószándékuan figyelmeztettem, hogy Glaurung kezd megbízhatatlanná válni, így jobb lesz ha felkészülnek a sárkányjárásra, de hiába. Nekiállt pocskondiázni, hogy az uralkodás annyira igénybeveszi az erőmet, hogy már saját teremtményeimet sem tudom kordában tartani! Na ez kész! (Miért hiszi mindenki, hogy kegyetlen zsarnok vagyok, aki mindenkit irányít? Jójó renben, néha odaütök keményen ha feldühítenek, de ezt rrendszerint azonnal megbánom [kivéve Maedhrost]) Felajánlottam neki, hogy jöjjön be és nézzen szét, de csak kacagot és kijelentette, hogy majd ha megbolondult! Visszakérdeztem, hogy akkor már holnap várhatom? Erre letette...

Mindezek függvényében persze a figyelmeztetés elmaradt. Maedhros jön, én meg szétcsapom. Pech... csak bámulóssal ne kezdjen a vala!

395. RIC: A csata megtörtént. Úgy elvertem őket, hogy szinte sajnáltam. Pedig a terv jó volt, megérdemelték volna, hogy sikerüljön, de az élet kegyetlen (ja és ilyenkor én is). Durcifiú gyermekei megint megpucoltak...
Viszont előjött Turgon! (hurrá, akkor nagyjából tudom merre kell őket keresni!) Fél jóhír, hogy egy főproduktívval megint kevesebb. No és melyikkel? Bizony-bizony Fingonnal! Na most már tényleg ad acta tehetem az F szekciót. A kis háziverseny eredménye a következő
1. Én: 2 F betűs
2. Gothmog: 1,5 F betűs (Durcifiút csak megsebesítette...)
3. Szauron: 1 F betűs

396. RIC: Természetesen a halottakat már megint nekem kell eltakarítanom... jellemző! Na, hogy lássák kivel van dolguk, szép rendes tömegsírt kapnak, igaz ráment az összes talaljjavító, fűmag és virág mennyiség amit Galadrieltől kaptam, de remélem nem sértődött meg túlságosan és kapok hamarosan utánpótlást.
Ja! jut eszembe van egy fogoly (több is de ez speciális) egy főember, aki benyelte a produktív propagandát, mint kacsa a nokedlit. A viselkedése velem szemben minősíthetetlen volt. Eree fogtam magam és felttettem a 2. sz kilátótoronyba, hogy saját szemével győződjék meg az igazságról. kapott egy párnázot széket is, hogy ne kelljen mindig ácsorognia.
Este: Sajnos Glaurung megszökött, remélem nem okoz túl nagy gondot, na mindegy majd elválik!

Elválása következik!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171819 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Kincső írta: Alyr: mint mindig! :wink:

Alyr Arkhon írta: F: Én vízberakom a lábam... aztán jövök vissza...
T: De ott ne hagyd... hehehehrrrrrrr....

:D :D :D
És különben is a KUSS nem jelent semmi csúnyát, csak azt, hogy "kérem uram, susogjon sejtelmesen". :wink: Igaz? :)


Természetesen nem jelent csúnyát, Gandalf felkiáltása Manwéhoz is csak arra vonatkozott ( ti: "Basszus, Manwe...") hogy a szél túl magasan fütyül és így nem tud aludni. ;)

KUSS= Király Úr Sisakja Sárga
Kereplés Után Sok a Seregély
Kapható Utcánkban Sajt Sonka
Ki Után Sompolyog Samu?
stb...

(lehet választani)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171799 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171712 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: mint mindig! :wink:

Alyr Arkhon írta: F: Én vízberakom a lábam... aztán jövök vissza...
T: De ott ne hagyd... hehehehrrrrrrr....

:D :D :D
És különben is a KUSS nem jelent semmi csúnyát, csak azt, hogy "kérem uram, susogjon sejtelmesen". :wink: Igaz? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171672 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor

Pippin (Kinga) írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Műkorcsolya és Jégtánc Bajnokság &#8211; Vasudvard, Középfölde


Én is néztem az EB-t, majdhogynem mást se csináltam egész héten. :wink:
A férfi rövid programot mindössze 3-szor láttam, a párosok szabadtáncát 2-szer... :roll:

Nagyon jó a paródia! :lol: :itscool:
A legjobban Gandalf és Szarumán párosa tetszett.

Többiek: Mind nagyon jók vagytok! :itscool:
A legszívesebben Sünee-t és Alyr-t olvasom. :lol:


Áhh! Sirály! :D :D :D Én kinn is voltam, és ezt edzésen alkottuk :D No, akkor folytatom majd, akkor jön a Férfi Egyéni, és Gimli revűje.


Sünee, Theala: naon sirály :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171590 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Izé... és ennél jobb véleményt nem mondhatok. :itscool:
Sünee: Na neee... Ez már sok az én érzékeny lelkemnek! :D
Brisa: Érdekesnek ígérkezik, folytatnod kéne! :lol:
Jamez: Na ez már kiforrottabb és poén is van benne! Csak így tovább! :wink:
Artemisz: Fura, kicsit lazább a szokásosnál, de nem rossz. :mrgreen:
Namarie: Folytasd lécci, nekem ez begyön! :up:
És itt jövök én, egy újabb kapitális hülyeséggel.

A Nagy Folyó

Aragorn: Most, hogy elhagytuk Lothlórien varázslatos táját, sötétség ereszkedik ránk.
Frodó: Talán, ha kinyitnád a szemed, nem látnád olyan sötétnek a jövőt.
A: Ez igaz. Viszont nyitott szemmel nem látom tisztán a közelgő sötétséget.
F: Csukott szemmel meg nem látod az a sziklát, ami felé tartunk.
A: Miiiii??!!
/A: az utolsó pillanatban elkormányozza a csónakot, Samu a vízbe rókázik./
A: Köszönöm, Gyűrűhordozó! Megmentetted Gondot Khirályát a vízbefúlástól!
S: A Királyok nem tudnak evezni?
A: A Khirályoknak nem az a dolguk. Ők uralkodnak.
S: De te még nem vagy Khirály. Te csak egy északi kósza vagy.
A: Éhszaki Khósza, ha kérhetném!
Pippin: /a másik csónakból/ Nahát, éhszaki az én is vagyok. Nagyon é(es)szaki!
Trufa: Én is!
Boromir: Pedig már megzabáltátok a csónakban találhatóm összes lembast, a hátizsákomat, a csizmám talpát és a fél evezőt.
P+T: Lakjál te jól egy evezővel!
A: Rendben, megállunk éjszakára!
B: Dehát délelőtt 11 óra van!
A: Most miért kekeckedsz?!
/A parthoz eveznek és megállnak./
Gimli: Biztonságos ez a környék?
Legolas: Orkok!
G: Tehát nem.
B: Ugyanmár, megszokhattad volna, hogy Legsie csak ezt az egy szót képes kimondani! Lórien óta nem mondott mást!
L: Nem igaz! Énekelni is tudok!

"Lórien arany fái alatt
Szikrázik a fény,
S Galadriel varázstükrében
Fésülködöm én..."

G: Hát ez tipikus! Mondd, tudnak a tündék másról is énekelni, mint a fákról, meg a szépségápolásról?
L: Persze. Kívánod meghallgatni a Haldírhoz írt szonettjeim egyikét?
G: Nem kívánom, sőt kifejezetten visszautasítom ezt a lehetőséget!
L: Kár.
/Közben S. tüzet gyújt, elővesz egy ökröt és sütni kezdi./
F: Minek ennyi kaja, Samu?
S: Hogy jóllakjunk!
F: És a maradék?
S: Azt hiszed lesz maradék?
T+P: Nem! Nem lesz!
Gollam: Kár elrontani finom ökröckét cúnya tűzzel!
S: Ne aggódj miatta, neked úgy sem hagyunk!
G: De akkor mi meghalunk, drágaszágom!
F: A sztori végén úgyis meghalsz, nem mindegy, hogy előbb vagy utóbb?
Tolkien: Te elolvastad előre a vázlatot?!
F: Naná! Nem vállalok olyan szerepet, ami nem tetszik!
T: És ez tetszik?
F: Egész jó, bár vannak ellenvetéseim...
T: Például?
F: Hát hogy Gollam a végén leharapja az ujjamat...
G: Finom ujjacka!
T: Ez az! A fejedet fogja leharapni!
G: Finom fejecke!
F: Nagy így már egyáltalán nem tetszik! Hogy fogom a nyakamra húzni a Gyűrűt?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171570 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Móriában

Ga: Közel a híd!
A: Ez neked közel? Bazzeg, ez legalább egy kilométer, és nézd meg a lépcsőt!
Ga: Mi van vele?
A: HIÁNYZIK A KÖZEPE!
L: Nem akadály! (Átugrik + hívogatva integet Gandalfnak)
Ga: Hülye perverz tünde! Neked most is azon jár az eszed!?!
A: Ugorjá má ba***ki, mer itt fulladunk meg!
Ga: Eszemben sincs, amíg ott integet nekem az a buzi tünde!
A: Én Király vagyok, és én parancsolok. Átugrani!
Ga: Nem!
A: Dehogynem! (seggberúgja Gandalfot, mire az átesik Lego karjaiba)
B(felkarolja P-t és T-t. ) Mi is jövüüüünk!
A: Menjé te is Samu, nehogy kimaradj a jóból!
S: És mi lesz Frodó úrraaaal???
A: Nyugi, biztos kezekben marad.
Gi: Hát, a buzulás és a fulladásos halál buzulással közül inkább a sima buzulást választom!
(Aragorn megragadja a vállát)
Gi: 1 törpöt senki sem fog dobálni!
A: Igazad van, még sérvet kapok!
Gi: (átugrik, közbe kiabál) Menjetek arrébb, menjetek arrébb! Nem fogok odaférni! (a lépcső szélén landol, rémülten +próbál egyensúlyozni) Mondtam, hogy menjetelk arrébb, a krrva szátokaaa ÁÁÁÁÚÚÚ! Mivan, apillálni akarod a szakállam, és elhordod parókának?
L: Elengedhetem, ha akarod!
Gi: Nenenene! Nem azér mondtam!
L: nem engedem el, ha megígéred, hogy ezentúl minden nap fogat mosol, és nem böfögsz.
Gi: Ez túl nagy áldozat.
L: Te tudod. Akkor elengedem!
Gi: Nenenene! Megígérem!
L: Azé! (felhúzza Gi-t)
F: Bakker, Aragorn, leszakad a súlyod alatt ez a szar lépcső!
A: Húb***ki, télleg! (gyorsan följebb másznak) Nem hittem volna, hogy ennyit híztam, mióta eljöttünk Völgyzugolyból,.
F: A tünde kaja és Samu főztje között lehet egy kis különbség!
AQ: Hát ja. Kb. 420000 kalória.
F: azé eszik lagolas mindig csak répát?
T+P: RÉPAAA???
Ba: Pupp! Csitt! Csatt! Bumm! Dörr! PÚÚÚPPPPP!!!!
Ga: Fúj, ez minden eddiginél durvább löket! Koccoljunk!
A: Én Király vagyok! Itt ne hagyjatok!!!
F: Én meg gyűrűhordozó!
Gi: Bakker, mér pont a két legfontosabb szereplőt hagytuk hátra?
S: Mer szarul van megírva a forgatókönyv.
Ga: Te már csak tudod!
S: ráadásul nem hagyhatjuk itt őket, mert akkor miről szólna a 2. meg a 3. rész?
F+A: Háhá! Szívtátok!
A: Mi vagyunk itt a lényeg, úgyhogy a forgatókönyvben biztos megmentenekm minket vhogy!
(föntről leesik egy szikla, elvágva mögöttük a visszautat)
A: Mondom megmentenek, nem még nagyobb szarba dobnak!
F: Jesszum pepi, ez mingyár ledől!
A: de pont előrefelé megy!
F: Király!
A: Az vagyok. Jó, hogy végre felfogtad édes! (előrelifteznek a lépcsővel a többiekhez, és rohannak tovább)

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171546 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

A Megye

F: Vegyétek már komolyan!
S: Hiszen ezek a fekete lovasok...
T: Nem tudhatjuk mit akarnak...
P: Hátha csak elhagytunk valamit...
T: Vagy autogrammot kérnek...
P: Vagy izé...
T: Izé?
P: Izé.
T: Ez nem is vicces...
P: De!
T: Nem...
P: De szerintem az...
T: Áhhh... ostoba Tuk...
F: Hagyjátok abba!
S: Biztos nem megyünk az új házadba, Frodó úr?
F: De megyünk... Fel kell készülni az útra...
T: Akkor mostan hol vacsizunk?
F: Evésről nem volt szó... ha ti enni kezdtek, egy hétig nem szabadulunk...
P: Nem is igaz...
T: Megvan az két hét is...
P: Vagy több...
T: Vagy...
S: Kuss!
P: Nademégishát! Hogy beszélsz velünk?! Mi rocksztárok vagyunk!
T: Méghozzá imidzzsel!

(hasonló hangulatban érnek Frodó töbörlyuki házához, ahol Bögyös Pufi alussza álmát, miután úgy döntött, hogy esetleg minden étel megromolhat másnapra, ezért mentési célból megette őket.
Szerencsére Frodóéknál még maradt némi étel, úgyhogy eszenk, alszanak és másnap hajnalban el is indulnak az Öregerdő felé, Pufi mindebből észre sem vesz semmit)

S: Muszáj erre menni?
P: Hát igen, az Öregerdő...
F: De az utat figyelik...
S: De ez az erdő olyan...
T: Öreg...
P: Mit több, vén...
T: És a fák mozognak benne...
P: Főleg ha fúj a szél...

(Bemennek az erdőbe, Trufa és Pippin lassan elhallgatnak, rájuktelepszik a csend)

T: Olyan... ellenséges...
P: Ebből olyan, de olyan rockoperát lehetne írni...

(A fák elkezdenek zúgni és susogni, egy-két ág esik le melléjük)

T: Van egy olyan érzésem hogy nem szeretik a rockot...
P: A metált se?
T: Túl fémes nekik...
P: Igaz a balta is fémből van...

(A balta szó említésére az erdő megdermed, a fák mintha hátraugranának... )

P: Hűdekirály!
S: De mi van ha erősebbnek érzik majd magukat? Akkor esetleg rádugranak, ha érted, mire gondolok...
F: Inkább énekeljünk... van is Bilbónak egy dala...
P: Nem szeretem Bilbó zenéjét, valahogy nem bírom a countryt...
F:

"Indul az út trallala
Az erdőbe visz trallala
Az erdő csúnya trallala
Túloldalán jó kocsma...

Az erdőnek vége trallala
A fák elfogynak trallala
Odaérsz végre trallala
De rád szólnak: Záróra!"


T: Nem akarlak megsérteni, de volna egy kérdésem...
F: Mi lenne az?
T: Mennyi sört ivott mielőtt ezt költötte volna?
F: Keveset... Azt hiszem túl keveset...
P: Azt hiszem a fáknak se tetszett...
S: Inkább emnjünk tovább csendben...

(Mennek tovább csendben, egyre vadabb részekre érnek, néhol mókusok csontvázai, akik véletlenül betévedtek az erdőbe és bogyóikat a fákra merték tenni...
Egyszer csak egy folyópartra érnek, hatalmas füzek állnak a partján, némelyik szomorú, némelyik vidám. )

T: Ajajaj! Ez a Fűztekeres völgye! Az egész Erdő legrosszabb helye...
P: Akkor siessünk innen el...

(Sietnek onnan el)

S: Olyan álmos lettem...
F: Nem szabad megállni...
P: De feküdni, azt ugye... ugye... hrrrrrrrr....
F: Én vízberakom a lábam... aztán jövök vissza...
T: De ott ne hagyd... hehehehrrrrrrr....
S: Nem kéne eztet...hrrrrr...

(Mind elalszanak, Pippin és Trufa a fának dőlve, aztán Samu fölriad két furcsa hangra és egy csobbanásra... A folyóhoz rohan, ahol Frodó fuldoklik egypár gyökérrel harcolva...)

S: Muszáj volt ezt pont most? Olyan szép kolompérról álmodtam...







milyen?



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171502 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Szolgálati Közlemény !

Sajnálattal kell közölnöm, hogy Melkor naplója lassan a végéhez(?) közelít. De nem kizárt, hogy egyes elveszett oldalak később előkerülnek.

De addig is egy kis beharangozó:

JÖN! JÖN! JÖN!

A móriai kaland ! Avagy a Gyűrűk Ura szerepjáték stílusban! Miként reagálnak az eseményekre a játékosok? Hogyan dob mentődobást Frodó? Mi a titka Legsi káprázatos ügyességének?

Hamarosan megjelenik!

written by Dameron

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171449 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humor
Brisa: jajjj! :biggrin2:
Szerintem érdemes folytatni...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171439 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Képzeljétek, engem is megszált az Ihlet. :mrgreen: Kitaláltam valamit, ami egyenlőre még nagyon kidolgozatlan. Azért rakom most be egy picinyke részletét, hogy megnézzem a reakciókat. :wink:

Tudni kell ehhez, hogy a humort teljességében csak az élheti át, aki aktív társasági életet él, ismeri valamelyest az MTT-s emberkéket. Ugyanis a kerettörténet a következő: mi itten olvassuk a GyU-t. Ebben még semmi szokatlan nincs, csakhogy a szereplők és az olvasók képesek társalogni egymással...

Mondok egy példát:

Rohan, Edoras:

Théoden: Mikor legutoljára szétnéztem, Théoden, s nem Aragorn volt Rohan királya. [size=9:2t1e0l0i](A kidolgozatlanság már itt is jól látszik: ez filmbéli idézet... :roll: )[/size]
Aragorn: Pszt... Pók... Hahóó... Gumipók Csodapóóók! - ordította suttogva.
Pók: Hm? Mi van?
Aragorn: Te, ez a szakállas...
Pók: Gimli?
Araforn: Nem, a másik...
Pók: Gandalf?
Aragorn: Neeeem!!!
Pók: Talán ha pontosabban fogalmaznál...
Aragorn: Talán ha végighallgatnál... Szóval Théoden...
Pók: Na végre.
Aragorn: ... azt mondja, ő a király. De én úgy tudom, én vagyok.
Pók: Figyelj rám, haver. Te csak LESZEL király. Azaz még nem vagy az!
Aragorn: De mér?
Pók: Tedd a kezedet a fejedre: érzel ott valami koronaféleséget?
Aragorn: Nem.
Pók: Ellenben Théoden fején... ARAGORN!!! Le ne tapizd nekem, le ne tapizd a fejét...
Aragorn: Jóvanna.
Pók: Csak vesd rá sas szemeidet. Látod a koronát?
Aragorn: Hát van ott valami, amit az ilyen durva népségek koronának hívhatnak... De most már értem.
Pók: Ennek örülök.
Aragorn: De az én koronám ezerszer jobb lesz ennél a hajráfnál!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171359 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: Műkorcsolya és Jégtánc Bajnokság &#8211; Vasudvard, Középfölde


Én is néztem az EB-t, majdhogynem mást se csináltam egész héten. :wink:
A férfi rövid programot mindössze 3-szor láttam, a párosok szabadtáncát 2-szer... :roll:

Nagyon jó a paródia! :lol: :itscool:
A legjobban Gandalf és Szarumán párosa tetszett.

Többiek: Mind nagyon jók vagytok! :itscool:
A legszívesebben Sünee-t és Alyr-t olvasom. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171218 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor

Artemisz (Celebthil) írta:

Galadh írta: Artemisz: szerintem tegyél bele több humoros dolgot, vagy hogymondjam, mert szerintem inkább normális naplónak tűnik.


Ebben van valami..viszont NEM AKARTAM TÚLERŐLTETNI, REMÉLEM, MEGÉRTED! :wink:


Persze, tudom. De sztem pl azok a naplók, amiket még Áfi fordított, nincsenek túlerőltetve, mégis humorosabbak.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171211 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki túlerölteti
- Lásd az enyémet
Gyémánt_Hajnal: Kölcsönösen mondanál te is véleményt az enyémre?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171210 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Galadh írta: Artemisz: szerintem tegyél bele több humoros dolgot, vagy hogymondjam, mert szerintem inkább normális naplónak tűnik.


Ebben van valami..viszont NEM AKARTAM TÚLERŐLTETNI, REMÉLEM, MEGÉRTED! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171205 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt_Hajnal: "A következő csapat az orkok csapata volt, és rózsaszín tűszoknyás ruhában vonultak fel a jégre és a zenéjük Carmen volt, abból is a legismertebb részei."

:D Kíváncsi vok, hogyan táncoltak Cameronra- véletlenül nem írnád meg ezt a részt részletesebben? :twisted:

"De a nézőközönség rengeteg virággal és plüss Galadriellel jutalmazta a hobbitokat. "

Ez is jó, csak én még ezt a mondatot egy kicsit kiegészítettem volna, valahogy így:
De a nézőközönség rengetek csokival és plüss Galadriellel jutalmazta a társaságot, akik a rózsaszín "plüsscsibe" helyett elképzeltek egy igazi, vad Galardielt. :D

" tökéletes programot futott párost a nézőközönség felállva tapsolta, és plüss balrogokat dobáltak be nekik a jégre, no meg plüss molylepkéket.
"

Akkor már miért nem igazi molylepkéket? 8)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171194 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Hát a miénkre nem mond senki semmit? Hát szépen nézünk ki... :cry:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171134 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Humor
Történet amely:
|Zen| Tollából született
Jogok: Engem illetnek
Olvasása: 8 éves kortól :D
2004: Febr: 4=14:27 perc, és istentuggya hány másodperc


Néhányan az asztalnál
Középfölde, Völgyzugoly ;

- Mit gondoltok erről a szadista módszerről? Nem volt semmi, ahogy belevágta Legolas pofájába a makarónit... - mondta Gimli, épp egy teáskanalat nyalogatva.
- Komoly? És még milyen módszer lesz az, amilyet én elkövetek ellened. - sétegette Aragorn.
- Azt hiszed félek tőled!? - csattant fel Gimli.
- Kuss, te idétlen törpegombóc!
- Ne illessétek egymást hozzátok illő nem szavakkal... ez olyan idétlen, és ovis. Csak ennyi telik ki belőletek!? - szitkozódott Elrond.
- Hm, megszólalt a Mindenható-tudó okosság... - motyogott Gandalf.
- Netán hozzám szóltál Gandalf barátom?
- Nem csak egy igazságot mondtam el a véres hurkámnak...
- Akkor már értem. - mondta Elrond, és leült.
- Mi a téma, MC Hawerkáim? Nem megy a duma? Majd én segítek... GLÓM... GLÓM...
- Klón... - fejezte be Glóin mondatát Elrond.
- Te csak ne nevess az anyám nevén, te bőrszerkóba öltözött Mátrix-egér!
- Nem is én mondtam, Kló... Akarom mondani, Glóin. - viccelődött Elrond.
- Üjl le, és egyél közöttünk! Fogyaszd el a mai tízóraidat! Anexsunamun! Egy főtt kását ide!
- Köszönöm, Elrond barátom. - mondta Glóin, és leült Gimli mellé. - Hát Legolas?
- Ő most szépítkezik. Tudod, női dolog.
- Áhh, akkor már értem...
- Te mindent mindig csak értesz, de semmit sem tudsz. - vetette oda Aragorn Glóinnak.
- Csodálom, hogy ha leülsz, nem szakad össze alattad a szék! Biztos vasból lehet!
- Ezzel most vérig sértettél! - kiáltott oda Aragorn.
- Ez volt a célom!!!
- Ne veszekedjetek, hisz kint esik a hó! Gyertek, menjünk hógolyózni! Hívjuk le Szauront is, és dobjuk abba a szutykos pofájába a havat!
- Ne örülj, ez csak Almageddon!
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Armageddon! Armegeddon! ÁÁÁÁÁÁÁÁ! ...ööö, mi az? - kérdezte Aragorn.
- Világ vége, de ez most mindegy, gyertek, bújjunk el Szauron szoknyája alá. Gyorsan!!! - mondta Gimli.
- Igenis, mami. - hangoztatta Elrond.

Bocs, ha van benne helyesírási hiba, az azért van, mert elromlott a Word-m. (Az ilyen nagyobb helyesírási hibákat, mint pl. az "istentuggya"-t, meg az ilyeneket, direkt csináltam). Csak hogy tudjátok.

Milyen? Szeretném, ha más is mondana vleményt, mert ezen most tényleg sokat dolgoztam!

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171081 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Artemisz: szerintem tegyél bele több humoros dolgot, vagy hogymondjam, mert szerintem inkább normális naplónak tűnik.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171038 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor
Jelentkeznék szívemszotty Éomerről írt szösszenetemmel!
:wink:

Éomer NAGYONTITKOS naplója:
[size=9:moarb3kn][Megjegyzés: annyira titkos, hogy le se írta a szentem.. csak a fejében született. Tudjátok, a rohírok nem írnak könyveket ;-) ][/size]

Első nap:
Eddig sem volt túl nyugodt itt az élet, de Szarumán egyre több bajt kever! Ránk küldte a spionmadarait! De ez még hagyján, Gríma mostanában igencsak gyanússá vált! De a király nem hagyja, hogy maceráljam. Mit eszik rajta vajon?

Néhány hónap múlva:
A király egyre rosszabb állapotban van. Csikó legyek, ha ez nem Szarumán műve.. vagy Grímáé?... mindegy. Lényeg, hogy már mindennel nekem kell törődnőm.. Idegesítő, mondhatom!

Később:
Ez a korpás fejű pondró kiszemelte magának a húgomat! Csak próbáljon egy ujjal hozzáérni! Szegénykémnek így is van épp elég baja.

Egy hét múlva:
Nyugatvéget elárasztották az orkok. A királlyal már beszélni sem lehet. Théodredet úgy kapartuk ki a hullák közül. Még él, de nem hiszem, hogy sokáig húzza.
Vázoltam a helyzetet a királynak, de csak Gríma pofázott vissza folyton. Bepöccentem és nekiugrottam. Erre elkaptak a csicskái, ez meg az orrom alá dugott egy iratot, miszerint számúznek Lovasvégből! És tényleg a király írta alá! Hogy hogy érte ezt el?!
Agyő, Edoras! Még jó, hogy a barátaim velem tartanak.. Mi jöhet még!

Két nap múlva:
Kár volt kérdezni! Szembekaptunk egy uruk-hai hordát. Rengetegen voltak, de leszámoltunk velük. Sajna vesztettem pár embert, de elsülhetett volna rosszabbul is. Most Északnak tartunk.

Másnap:
Valami vándorokkal futottunk össze. A törp beszólt nekem. Majdnem leszabtam a szakállas fejét, de a haverja jó fej. A pajtásaikat keresik.. hobbitok, vagy mi... ilyet se hallottam még! Alig hiszem, hogy megtalálják őket a füstölgő orkok között, de azért adtam nekik lovat. A törpnek felajánlotta a tünde, hogy üljön az ő háta mögé a lóra. Ez az egy szerencséje. Neki nem adtam volna!

Pár nap múlva:
Gandalf utolért minket Keselyüstökkel. Elmondta, hogy meggyógyította a királyt. Mindig tudtam, hogy jó fej az öreg!
Visszafordultunk a Helm-szurdok felé. Remélem, időben odaérünk!

Helm-szurdok:
Mennyi ork! Még jó, hogy frászt kaptak Gandalf világításától, a lovak tuti nem lettek volna hülyék belerohanni az előretartott lándzsákba!
Győztünk! Rég verekedtem ilyen jót!

Másnap:
Szarumán erődjét szétkapták az entek. Itt végre megtaláltuk Aragornék kis barátait. Épp jóízűen eszegettek. Hát.. nem kaptak nagy sokkot az orkoktól, úgy tűnik..
Edorasba visszatérve nagy partit csaptunk halotti tor fedőnév alatt. Szegény hugicám rettentően bele van zuhanva Aragornba. És ami még rosszabb, ki is mutatja! Mintha Aragorn nem hordaná elég feltűnően azt a csecsebecsét... Vacak...

Következő nap:
A nagyokosok fel vannak zaklatva. Valami palantírról szövegelnek. Csak tudnám, az mi a bánat! Most akkor befigyelt ránk Szauron, vagy mi van? Gandalf mindenesetre elvágtatott Gondorba, és magával vitte az egyik hobbitot. Már úgyis agyamra ment a kornyikálásuk.

Újabb két nap múlva:
Gondorban meggyújtották a jelzőtüzeket. Megyünk segíteni! Ollé!

Dúnharg:
Itt várjuk be az erősítést. Leszünk jócskán, csupa bátor katona, de a király úgy látom, kevesli. Majd meglátjuk!

Másnap:
Aragorn elhúzott a Holtak Ösvényére a törppel meg a tündével. Gáz. Ráadásul itt hagyta a nyakunkon a megmaradt hobbitot. Előtte persze gondja volt még arra is, hogy közölje Éowynnal, nem lehet köztük semmi. Naná, hogy szegénykém kikattant. Most azzal vigasztalódik, hogy agyonajnározza a hobbitocskát. Meg kellene értenie végre, hogy nem harcra termett!
Na, indulunk!

Pelennor:
Hát, itt tisztes nagy bunyó lesz! Életemben ennyi szörnyet nem láttam!
ROHAAM!
Hű, mekkora dögök! Minket támadnak! De én nem ijedek meg! Remélem, a lovam se.
Ni, hogy vigyorog az ott fent! Hopp, egy dárda. Na, várj csak!
Hehe! Nem csak karddal tudok én bánni! Most röhögj, öreg!
-valamivel később:
Disznóság! Megölték a királyt!... Várjunk csak... ez most akkor azt jelenti, hogy ÉN vagyok a király?! Ejha!
Éowyn! Mit keresel te itt? Te vágtad le ezt a rusnya pteroszauruszt? Nagy vagy, hugi! .. Hugi! Hugi! Nehogy már te is meghalj! Jaaaaaj!
Bocs, hugi, de most dolgom van. Maradt még itt épp elég ork. De majd kitalálok valamit!
-5 perc múlva:
Befutott Aragorn egy csomó fluoreszkáló zöld zombival! Hová kerültem!
-egy órával később:
Ezek a takonylények egész jók! Se perc alatt kipucolták a Várost. De jó, hogy már elmentek. Zavart a neonfényük.

Másnap:
A tegnapi nap tényleg zúzós volt. Ezek után azt hinné az ember, hogy még alhat is. Azám! Aragorn hajnalban képes volt felzavarni, hogy haditanács. Kopjon le rólam!
Hogy vonuljunk Morannonhoz? Oké, felőlem! De azért figyelmeztettem Aragornt, hogy én se most jöttem le a falvédőről, tudom, mekkora Mordor serege, ezek ellen nem győzhetünk. Erre föl beszólt, hogy ne dumáljak vissza, mert ő Király lesz. Mire közöltem, hogy én MÁR az vagyok. Na bumm!

Következő nap:
Aragorn meggyógyította hugit! Többet tud, mint hittem! Ezentúl nem dumálok vissza neki!
Éowyn mindenáron jönni akar, alig tudtam lebeszélni. Törött karral, szép is lenne!

Morannon:
Én megmondtam! Többen vannak, mint a sáskák! A Szem meg ott figyel!
Rettentően idegesít, hogy ez a kis hobbit itt fityeg a hátam mögött, de mit csináljak, megígértem huginak, hogy vigyázok rá.
Tessék, ő kezdett el elsőnek rohanni Aragorn után! Mit mondok Éowynnak, ha agyoncsapják?!
Trufa! Jössz vissza, de rögtön!... akarom mondani: Veled vagyok, Aragorn!
Ez eszméletlen! Egyszer csak elkezdett minden összeomlani, még a világítótorony is!
Aha, ez amiatt a másik hobbit miatt van, persze, bedobták a Gyűrűt a kráterbe! Most már kezdek képben lenni, mire volt jó ez az egész!
Mind megúsztuk élve! Hihetetlen!

Koronázás:
Azannya! Aragorn remekül mutat a koronával a fején. Csak azt nem értem, mit énekelt tündéül.. mindegy. A húgomat se eszi már a penész utána, a Helytartó fia nagyon udvarol neki. Rendes srácnak tűnik.
Jött egy csomó csicsás ruhájú tünde, hozták Aragorn menyasszonyát. Nem mondom, csinos darab! Csak a fülei.... hááát, az valahogy nem az igazi... De hhát ízlések és pofonok.. Lehet, hogy nekem se ártana már megnősülni?

Pár nappal később:
Újra itthon vagyunk Edorasban! És már hivatalosan is király vagyok! Szuper! Az én koronám is van olyan pofás, mint Aragorné!


Milyen?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171031 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL IGENCSAK TITKOS NAPLÓJA

Két hét múlva

Kedves drága Celeborn se teljesen épelméjű. Nem tudott aludni, erre bement a vegykamrába, és megivott egy pohár tömény altatót. Hogy mit kapott érte, nem részletezem...a legnagyobb szívfájdalma az volt, mint utólag kiderült, hogy én is leszidtam. Bánatában kiült az Esgalduin partjára, és a folyónak mondta el az ő nagy keservét, és sikeresen megszólította Ulmot. Aztán meg annyira meglepődött azon, hogy Ulmo válaszolt, hogy ügyesen belesett a vízbe, ijedtében, és persze teler létére csak állóvízben tud úszni. Gratula, nyáron megtanítom...látom a szemében, hogy alig várja.

Mablung meg be akar szervezni a hadseregbe, Melian meg nem akarja. Én sem, mert kegyetlenül utálom a kardokat meg minden ilyesmit.. valahogy rossz emléketeket idéznek fel.. Sajna tesóimra muszáj hallgatnom. Finrod azzal érvelt, hogy mi van, ha valakit meg kell védenem, Orodreth meg azzal, hogy egyetért Mablunggal, túl gyenge a karom. Angrod és Aegnor kivételesen csendben maradtak, csak annyit mondtak, hogy ne őrájuk nézzek,ilyen könyörögve, mert ebben Mablung a főnök. Köszi!!!
Tehát most megyek vívni tanulni, meg ilyenek.

Pár nap múlva

Mablung kiállított minket a placc közepére, hogy lőjünk. Celeborn jó messzire előtte a saját íját , meg is lett dicsérve, hogy az erejét mégse vette el az altató. Amikor sorra kerültem, sehogy se tudtam ellőnni, de hát a találékonyság meg Melian tanítása csodát művelt. egy - két varázsige, és csakúgy repült az a vessző. Sajna Mablung rájött, úgyhogy most futhatom körbe Menegrothot. Fantasztikusan utálom, ahogy mindenki kinn áll, és biztat, Mablung meg közli Celebornnal, hogy max.
röhögéstől lehet könnyes a szeme...Nem tudom, ki sajnált kit jobban- én Celebornt, hogy bánkódik, vagy fordítva. De miért sajnálom én ezt a fiút? Nem értem magamat...

Egy hét múlva:

Na végre! Melian és egy pipec kis bokaficam véget vetett Nerwenke férfivá változtatásának. Teljes páncélzatban meneteltünk (szidtam is magamat, hogy miért nem fogadtam el anno még Valinorba azt, amit Feanor csinált, legalább szoktam volna) amikor valami sáros nyákos valamin megcsúsztam, és megindultam a domboldalon lefele. A csörgést, amit műveltem, inkább nem írom le.. a lényeg, az a nyomorult alkotmány szanaszét potyogott, és amikor valahogy az általános dermedtség közepette megpróbáltam felállni, belegabalyodott a lábam egy nyavalyás ágba, és még egyet estem. És ahogy megint zúdultam alá, éreztem hogy a mai menetgyakorlatnak számomra vége...

Melian, amikor meglátott, Celeborn ölében, hatszorosára dagadva, kékre- zöldre verve, hát szóval, nem finomkodott Mablunggal. Közölte vele, hogy a tudtával a kislányok, és egyáltalán a gyerekek nevelése az ő dolga, és Mablung okosabban teszi, ha ebbe nem szól bele, és most amíg lábra nem állok, mehet Mablung mosogatni. Menet közben előkerült Thingol, és ráförmedt szegény Celebornra, hogy de azonnal engedjen el. Eleinte vonakodott, de amikor Thingol másodjára rádörrent, azonnal elengedett- pár percnyi sötétség után csak annyit kérdeztem Meliantól, hogy megéledtek a kőmadarak? A legszebb az volt az egészben, hogy Celeborn, hogy a bordám ne törjön, a hajamnál fogva akart felrántani.

Eredmény: Melian kis híján kizavarta az összes férfit, csak azért nem tette, mert minekutána Doriath krémje elintézett, valakinek fel is kellet emelnie..

Két nap múlva:

Milyen jó is a lábadozás! Mablung és Celeborn abszolút rajongását élvezem, de különösen Celebornét, akinek sikeresen betetvesedtek a rózsái. Csináltam neki - ágyban fekve- tetűirtót csalánból meg vízből, és közöltem , ültessen a rózsák közé levendulát. Mablung meg állandóan kamillateát hoz, nagy bűnbánóan. nincs szívem megmondani, hogy enyhén szólva is herótom van a teától. Celeborn meg egész nap fésülna, felkelni se enged, és megint életbe lépett a fülesszatyor- effektus. Vagyis Celeborn meg Mablung állandóan hurcolásznak ide- oda, még jó, hogy amikor fürdök, nem akarnak ott lenni, hogy megtartsanak.

Három nap múlva:

Végre felkelhettem, meg is köszöntem Ulmonak, hogy Celebornt jópár napja kirakta. Erre csak annyit mondott nagy tömören, hogy hát nem hagyhatta vízbe fúlni...de valami azt súgja, Ulmo titkol előlem valamit....nagyon titokzatosan mosolyog, és azt javasolta, törődjek kicsit jobban Celebornnal.... Hogy őszinte legyek, ezt nem igazán értem, és még Melian se mondott erről sokat, csak annyit, hogy Ulmo szavai jelentését eszembe ne jusson Thingoltól megkérdezni. Ha ő mondja, nem is..


Ery: remek jó a naplód, de várj csak a sorodra...
Gyémánt: jaaajjj... (csak azt sajnálom, hogy szegény Plusenko nem nyert.....) a szösszeneteden kifeküdtem
Alyr: "basszus Manwe, muszáj volt idefújnod ezt a felhőt?" - nagyon jó![/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color]

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171025 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Humor
Mindenkié nagyon jó! Csak így tovább!

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170959 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humor

Sil írta:

Nólindir írta: Egy ismerősöm műve, nekem nagyon tetszett... :lol:

Ismered Olórint, vagy az ismerősöd más tollával ékeskedett? :roll:


Nem, nem ismerem, sőt, azt sem tudtam, hogy ez a szöveg (ezek szerint) fenn volt már itt. Én ezt e-mailben kaptam, és - mivel nem volt feltűntetve, hogy más munkája lenne - úgy gondoltam, ő írta, ez azonban figyelmetlenég is lehet. Nos ha Olórin volt, szép munka!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.430 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére