Humor

Több
21 éve 8 hónapja #96020 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: király lett :up:
Láttátok a FotR DVD-n a tanács paródiáját?
Haláli! :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95957 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Mi a közös Aragornban és Gollamban?
Egyik se lesz kozmetikus.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95954 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: Humor
Jajjajjajjaj,könyörgöm, kíméletet! Ez már a vég! Halálra röhögtem magam! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95949 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Naon-naon Aragornok vagytok! A képekért bocsi, nekem bejöttek... :oops: :oops: :oops:
Coming Soon:
Sztárinterjú Csavardi Samuval a TündeRádióban
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95937 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, ez fergeteges!!! Csúcs!!! Kibuktam, alig bírom abbahagyni a röhögést... :itscool: :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95934 Írta: lunepierre
lunepierre válaszolt a következő témában: Humor
[size=9:829xzgru]Jajjaj... én nem bővítem a sort, csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy: [/size]

a rekeszizmaim már nem nagyon bírják... :D

[size=9:njes6fr3]"Ha pokolra jutsz, legmélyére térj. Az már a menny, mert minden körbeér."[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95880 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Maffia írta: B. Trufiádok: Csatlakozom az előttem szólóhoz, hozzátéve, hogy Piton professzor egy gonosz vén trotty. Ja, bocsánat az egy másik könyv.

:D :D :D

Elen írta: Én, én... Én Főbányász!

:D :D :D

Én is kitaláltam egyet:

*Aragorn a "halála" után megérkezik Helm szurdokba.*
Legolas: Elkéstél!
Aragorn: *egy kis ideig hallgat, majd* Egy mágus sosem késik... Ja, bocs, ez a Mester szövege Frodónak.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95861 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: nagyon-nagyon Aragorn!!!!!! 8) :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95844 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.

Hát igen :oops: Ma láttam másodszor, és tényleg fenséges volt!
Te pedig zseniálisan írsz, Rayan!!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95791 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Humor
Vonulnak a Helm-szurdok felé.Gimli alatt megindul a ló.
G.:Te rühes dög!Miért nem törtétek be?!
Éo:Oh!Bocs, asszem elcseréltük a lovakat.(Éo.odamegy segíteni)
G:Vedd le rólam a kezed te szőke prosti!!!
A:Hogy beszélhetsz így vele?
G:Süket vagy?
A:Nem!Király vagyok!!!
G:Jó neked,én nem!
A:Befogod,mert beverem a pofád!
G:De elötte moss kezet!
A:Te,Te..............
G:Én,Én.................Én főbányász!

Ui.:Értékeljétek!!!
Elen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95644 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!


Hayráá Rayan!! :up:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95641 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Rayan,Maffia:szuuuupppppiiii!! Folytatást! :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95592 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Huhúúú... Olvastattam egy kicsit a haverommal... Fiheküdt.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95544 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.


Öh...ezzel kikre céloztál :mrgreen: ????

Egyébként nagyon RULZ vagy ;) :lol: :lol: :lol:
A telefonbeszélgetésekre nem emléxik senki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95532 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Humor
Rayan nagyon jó vagy! :bounce: :P :hello:

Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!


Ez naon király!!! :mrgreen: :sungl:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95517 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Brutálisak vagytok :) )))
Hadd pofátlankodjak ide kicsit saját szerzeményemmel (tegnap megígértem bizonyos embereknek ;) )


Haldír o Lórien naplója (A Két Torony idejéből)

Első nap
Ezt muszáj leírnom! Galadriel bukik rám. Ma mélyen a szemembe nézett, és megkért, hogy vegyem föl a saját készítésű páncélját. Ah, végre megértette, hogy jobb vagyok, mint az a leszázalékolt Celeborn.

Következő nap
Remekül nézek ki új cuccosomban. Kivéve, hogy a szexi szőke megsúgta; ezzel háborúba is kéne menni. Utálom, ha egy gyönge férfit kihasználnak a nők.

Utána követező nap
Galadriel utamra engedett négyszáz tündével. Lenyomott valami "Ai laurië" szöveget, és kaptam tőle 20 kiló lembast. Azt hiszem, még mindig kísérti annak a nyolc idiótának az emléke.

3 nappal később
Eltévedtünk a pusztában. Körülbelül száz közkatona hirdetett sztrájkot, mivel herótjuk van a lembastól. Elindultak húst keresni, mi meg elindultunk nélkülük. Végtelen síkságok és mezők, de Kürtvár még mindig sehol.

1 nap múlva
Olyan sötét van, hogy nem látok semmit. Megfújtuk a kürtöt, hogy biztosan ne menjünk neki semminek. A hang visszaverődik a sziklákról, gyanítom, hogy végre elértük a szurdokot.

Negyed óra múlva
Teljes pompájában felsorakozott a seregem. Igazán klasszul festenek, mindenki minket bámul. Aragorn a nyakamba ugrott. Örültem, hogy újra látom, de túl sokáig ölelt. Inkább Legolas lett volna ilyen buzgó, ő csak a vállamat tapogatta.

Később
Lórienből hozott joystickommal tökéletesen egyszerre mozgathatom a tündéket. Pöpec!

Még később
Megérkeztek azok a ronda orkok. Párat rögtön le is lőttem közülük, szinte hallom a rajongólányok sikolyát, ahogy az esővíz lefolyik fenséges arcomon.

2 óra múlva
117 halott ork, hiába, formában vagyok. Aragorn ordítozik valamit sindául, de nem tudom, hogy mit, újabban sokat felejtett a nyelvtanból.

5 perc múlva
Áh, szóval Aragorn azt akarta, hogy vonuljunk vissza a toronyba.

Sok év múlva
Haldír, talán le kellett volna venni azt a szőrös fülvédőt. Amúgy nyugodj békében! Aragorn

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95422 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: Humor
Maffia: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihihehehahahuhuhohohehehh....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95417 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Humor
Én is írtam vmit (a NoKomplett után :wink: )

A KRFK (Középföldi Rendőr-főkapitányság) titkos aktái

Vizsgálat tárgya: Az „Egy Gyűrű” eltulajdonítása
Sértett: Szauron Elemér, Mordor tiszteletbeli elnöke, Középfölde leigázója

Gyanúsított: Magukat „A Gyűrű Szövetségének” nevezők, név szerint:
Zs. Frodó – hobbit
Tettestársak:
K. Gandalf – hivatásos mágus
G. Aragorn – király @#&!3/=!… elnézést, Király
E. Boromir – a tárgyaláson elhalálozás miatt nem vehetett részt
B. Legolas – tünde
Cs. Sámuel, T. Peregrin, B. Trufiádok – hobbitok
Tényállás: A KRFK Értékeltulajdonítási Főosztályára bejelentés érkezett, melyben a sértett (Szauron E.) ékszereltulajdonítás miatt eljárást kezdeményezett a gyanúsítottak ellen.

Sértett szerint: A Másodkor 1600. évében elkészítettem nejem, Szauronné E. Ilonka számára a gyűrűt, s befejeztem kis palotánk építését, amit Középföldén Barad-dúrnak neveznek. Ekkor egy Isildurnak nevezett alak hadat indított ellenem, nekem meg ugyebár védekeznem kellett. Ilonka odaadta nekem a gyűrűt, hogy legyen, ami emlékeztet rá a harcban.
Isildur sajnálatos módon nekirohant a kardomnak, s amikor segíteni akartam neki, fia, Elendil egyszerűen leszúrt! Így jár az, aki segíteni akar! S mindennek tetejébe még Ilonka gyűrűjét is elvette! Most gondoljanak bele, mit kaptam otthon az asszonytól!
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: A fent nevezett két személyt elhalálozás miatt nem tudtuk kihallgatni.
Sértett szerint: Később rájöttem, hogy egy Gollamnak nevezett lényhez került a nejem gyűrűje. Mordorba jött, ahol kellemes vacsora közben elmondta, hogy egy bizonyos Zsákos Bilbóhoz került a gyűrű.
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: Zs. Bilbót nem tudtuk kihallgatni, Nyugatra hajózott.
Sértett szerint: Kilenc lovasomat elküldtem a Megyébe, hogy ettől az úrtól kérjék vissza a gyűrűt, de az illető nem akarta, elmenekült előlük. Völgyzugolyba, ahol az én kedves barátaimat egyszerűen folyóba akarták ölni! Onnan Mordorba indult az úr, de akkor már kilencen voltak. Barátaim követték őket, de mivel a lovaikat megölték, szárnyas lovakat adtam nekik.
Mordorba az úr egy másik hobbittal érkezett meg, és amikor megérkeztek, elpusztították! Beledobták a Végzet-katlanba! Hiába kérlelte a kilenc lovas, ő nem törődött vele! Hát hogy magyarázzam ezt meg az asszonynak?
Gyanúsított előadja:
A nyomozás vezetőjének megjegyzése: Nem sikerült elérni, Nyugatra hajózott. Levelében leírja, hogy minden vádat K. Gandalfra illetve Elrond V.-re hárít, mondván, ők vették rá, hogy pusztítsa el a gyűrűt. Mivel a két fent nevezett egyén szintén elhajózott, kihallgatásukra semmi esélyünk nincs.
A tettestársak vallomása:
B. Legolas: Elhajózott, kihallgatása nem volt lehetséges
Cs. Sámuel: Szintén elhajózott, nem lehetett kihallgatni
E. Boromir: Elhalálozott, vállalkozót nem találtunk arra, hogy Mandos csarnokaiban kihallgassa
T. Peregrin: Kérem, én még csak nem is láttam Mordort! Visszautasítok minden vádat! A gyűrűhöz nekem semmi közöm sincsen, hagyjanak már lógva!
B. Trufiádok: Csatlakozom az előttem szólóhoz, hozzátéve, hogy Piton professzor egy gonosz vén trotty. Ja, bocsánat az egy másik könyv.
G. Aragorn: Hogy mer maga ilyeneket kérdezni a Királytól? Csak az ügyvédem jelenlétében vagyok hajlandó válaszolni a kérdéseire! Tekintettel arra, hogyl Középföldén nem találtunk ügyvédet, ez a kihallgatás is meghiúsult.
A nyomozás vezetőjének összegzése: Mivel a gyanúsítottak nagy részét nem tudtuk kihallgatni, a nyomozást ezennel lezárom!

Sértett: Nem tehetik ezt velem! Hát most mit mondjak az asszonynak?

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95413 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Humor
Emberek, kegyetlenek vagytok! :) :) :) :)
Filmes ,,félrehallásokról" jut eszembe:

Mikor Aragornt csókolgatja a ló, Aragorn megszólal: ,,Aroth!"
nahát ezt én teljesen úgy értettem, hogy : ,,A rohadt..!"

A kibővített DVD-ben, angolul is volt egy hasonló.
Aragorn plusz 4 hobbit éjszakáznak a mocsár közepén, Aragorn nekiáll üvegtörő hangon énekelni valamit Lúthienről, mire Frodó felül, és megkérdezi: ,,Who is she?"
Mivel a szájacskáját nemigen nyitja ki, ez vhogy így hangzik: ,,Úristen!"

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95398 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor

Area írta: Húúú, én az egész filmet átnevettem. Aragorn csókolgatja a lovat, lembas, Samu, a testőr, amikor Arwen mondja: "Már hogy ne szeretnélek apám", "Jó a kardod", "a kumplit meg tartsd meg", Gollam énekel, behalás.....


Hehe....Mi se voltunk semmik a moziban...végigröhögtük az egész filmet,beszéltünk...sóhajtások stb És a végén..ó hogy nem lincseltek meg minket... (Aug ;) )

Huhhh... :lol: :lol: :lol: :lol: Nagggyon jók vagytok...mééég :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95363 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: :biggrin2: :mrgreen: :up: :D :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95303 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Valahol azt hallottam, hogy a humor az intelligencia jele. Következtetés.... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95248 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Elrond: :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95247 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Manndil: :lol: Ez még nem jutott soha eszembe :lol:
Elrond: :lol: ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95246 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Hát akkor folytassuk:

Tr: Mi az az aknamező?
Bo: Lépj rá és meg tudod...
Tr: *megteszi*
Ga: Ezt inkább mégse kellet volna...
*Trufa egyben földet ér, de arcán láthatólag megtapasztalta a légkör minden csodáját, illetve tett egy kis űrsétát*
Tr: Heeeeelllóóóó!! Jóóóóól vaaaaaagyooooooooooook! *elájul*
L: Imkább forduljunk vissza Völgyzugolyba.
Ga: Jó ötlet.

Völgyzugolyban:

L: Jó estét, visszajöttünk!
E: Legolas, te ide be nem teszed a lábad! TAKARODÓ!!!

Ismét úton

Ga: Az ott mát a Caradhas igaz Gimli?
Gi: Igen ott az mellette a Gsdexjakfyl, és a Hasjhglfil. Ősi nyelvemem ez azt jelenti: Hjkfgasor, és Khjkjdsjifaet.
L: Orkok!!
Ar: Te, hülye ilyen magasra nem jönnek fel!
L: De érzem a szagukat a levegőben...
Ga: CSAK NEM TE VOLTÁL AZ, PIPPIN????



nos, milyen?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95245 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Humor
Európa = Eru nagypapa
(Eru Opa)
(direkt cseréltem fel két betűt)

Haláliak vagytok!!!
Rengeteget nevetünk a tesómmal!!!
:itscool:

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95239 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Fiona: ez nagyon joó Mééég

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95238 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Hehehehe... Ez naon jó!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95236 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor

Idril Celebrindal. írta: ...mikor Aragornék állnak Kürtvár falain és Aragorn elkiáltja magát tündéül hogy: Íjakat felhúzni! én a vászon alján azt olvastam hogy: Ideje elhúzni!...


:lol: Ez jó!!!
Ezeket látnotok kell!!!
Az összes szereplő emotikon kivitelben!!!
www.members.shaw.ca/korinchan/adoptee/lotr.html
Fiona:Teccik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95235 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
Én is írtam egy paródiát. Nem olyan jó de azért olvasható. Alapötlet: Sötét Úr Valavilágja.


Jó estét kívánok! Üdvözlöm önöket a TV készülék előtt és itt a stúdióban. Én Elrond vagyok, a Völgyvilágból. Mint tudják, fergeteges sikerekre tett szert ez a műsor. Naponta özönlenek a villához tündék, emberek, orkok. Még maga a Sötét Úr is állandóan tekinti a villát és annak lakóit. Már mindenki jelentkezik a VölgyVilág 2-re, amely az ezután következő VölgyVilág. A játék időtartama 15 év, elzárva a külvilágtól. Mivel ilyen hosszúra sikerült ez a játék, jaj, mit mondanak a fülembe, nem hallottam… á, igen most mondták a fülembe, hogy ha valaki most telefonál, akkor 1800 aranyról 1799 aranyra csökkentettük a telefon díjat.
Mint tudják, a villában már csak tízen maradtak: 1 ork, 1 istár, 1 tünde, 1 törp, 2 ember és négy hobbit. Eddig kibírták egymást eben a nyolc évben, de most már kezdenek egy kicsit eldurvulni a dolgok, az összefoglalóban meg is tapasztalhatják. És most ezúttal 3 lényt jelöltek meg a villalakók: Lurztot, az orkot, Legolast a tündét és Aragornt, a kószát. És önök szavazhatnak arra, hogy ki legyen a szerencsétlen, aki nem fog visszamenni a villába. Önök szerint ki legyen az a balfék? Lássuk a telefonszámokat: Ha Lurtz húzzon vissza a sárba, akkor hívják az Interurbán/ Vögyzugi/020468911111 számot vagy küldjön sms-t a 88888 számra VV Lurtz. Ha Aragorn húzzon haza Gondorba és ott, festegesse magáról az önarcképeket, akkor hívják az Interurbán/Völgyzugi/02046922222 számot vagy a 88889-es számra írjanak sms-t VV Aragorn. Ha azt akarják, hogy a villa szép, Legolas húzzon haza a hajápoló készletéhez, akkor hívják az Interurbán/ Völgyzugi/ 020468933333 számot vagy a 88887-es számra írjanak sms-t: VV Legolas .A vonalaink több mint 1000000000000000 hívást tudnak egyszerre fogadni, úgyhogy barátom, aki ott ülsz a TV előtt bátran, hívj minket, hiszen a telefon is olcsóbb lett. 1800 aranyról 1799 aranyra csökkentettük az árat. Ilyen lehetőség még egyszer nem lesz, mint ahogy úgyse, hogy 15 évig össze legyenek önök zárva valakivel. Jelentkezzenek a VV2-re és felejthetelen élményben lesz részük. Hívják az Interurbán/Völgyzugi/ 020486920202020-as telefonszámot és 7 év múlva várja önöket a villa. Nem is szaporítom tovább a szót, kapcsoljuk a villát.


1217. nap, reggel 9 óra

(Hálószoba, Legolas és Gimli egy ágyban, Lurtz a kutyus helyén, Boromir, Pippin és Trufa is egy ágyban, Samu Frodó ágya szélén ül, és birkákat rajzolgat őrzés közben)
Samu: 1917822 bárányka, 1917823 bárányka…
(Trombitaszó hallatszik a kert felől, egy hamis bariton hang és odaégett szag terjeng a levegőben)
Legolas: Jaj, istenem, pont most? A legszebb tünde álmomból vertek fel! (felül, ránéz Gimlire, kiugrik az ágyból) Mit keres ez itt?
Samu: Mi van Lego? Megint horpasztottál, mint egy törp?
(Legolas durcásan ránéz)
Legolas: Még a legnagyobb szépségeknek is szükségük van szépítő alvásra!
Samu: Még hogy szépítő, akkor hetekig kéne horpasztanod!
Legolas: Jellemző hobbit kotnyeleskedés!
Samu: Mi az, hogy kotnyeleskedés?
(Legolas észreveszi, hogy nincs rajta ruha, gyorsan felveszi a szívecskés, horgolt boxeralsóját, amit még egy régebbi lakótól, bizonyos Lúthientől kapott. Kimegy az ajtón, majd sikít és becsapja az ajtót)
Legolas: Aragorn egy nagy serpenyővel a tökénél énekli a gondori szakácsok áriáját!
Samu feláll, kinéz, becsapja az ajtót, odarohan Frodó ágyához)
Samu: még alszik… nem akarsz felébredni?
(Legolas közelít az ajtóhoz, megfogja a kilincset, majd hirtelen Aragorn bevágja az ajtót. Legolas elesik. Aragorn egy esticsillag-mintás nyakkendőben, tökén hatalmas serpenyővel, a sevillai borbély dallamára énekli:
Aragorn: Lássáátok bennem a legnagyobb szakácsot!
Lalalalalala LAAAA!!!
Királyi meló ez, nem vitás.
Lalalalalala LAAAA!!
(Legolas belerúg és a sok tányér rántotta szétröpül mindenfelé.)
Samu: Mit csinálsz Aragorn? Most fürdettem meg Frodót pár perce!
Aragorn: És ő tudott róla?
(Samu szeme villámokat szór. Közben a többiek is felébrednek.)
Boromir: Szép reggelt, elvtársak! Ó micsoda… finom kaja. Orosz recept, nemdebár?
Gimli: Ez neked jó reggeli?
(Beletúr a rántottába és egy egész mókus tojásfehérjével borítva jelenik meg.)
Gimli: gusztusos…
Aragorn: A specialitásom! Elevenen főtt mókus tojásfehérjébe mártva. A fehérjére mindenkinek szüksége van, és a mókus belsőségeire is, abban van a vitamin! Mert a belsőségek is benne vannak, csupa apró pici jóság.
(Gandalf már épp elkezdte enni, de Aragorn mondókája végén hirtelen kiköpi a falatot, és egy nagy mókus jelenik meg a kamerán.)
Pippin+Trufa: ez a fejedelmi köpés!!!!!
(Megszólal a hangszóró.)
C.: Hello, itt Celeborn. Ce-leborn. Láttam, mit csináltatok ma reggel. Ezért három büntető feladat
lesz:
1: Letakarítjátok a koszos kamerát.
Aragorn: Nem is koszos. Csak függőlegesen van tálalva. Lurtznak. Neki úgyis mindegy.
Lurtz: (a sarokból) grrrrr…
Celeborn: (a hangszóróból) Lurtznak azt üzeni bizonyos Fehér Szarumán, hogy ma van böjt és imádság napja.
Lurtz: grrrrr….
Celeborn: 2.: Aragorn megismétli a reggel leadott műsort.
Frodó: (eddig félálomba, most hirtelen felébred) ÉLJEN!!!! (felugrik, de beveri a fejét a plafonba, és megint kinyúlik.)
Samu: Jaj Frodó úr!!! Nem baj, csinálok önnek egy jó fürdőt….
Celeborn: 3.: Csavardi Sámuel nevű völgylakótól elvesszük az eperillatú habfürdőt.
Samu: NEEEEE!!!!
(bőgve az ágyra rogy)

SZLOGEN-ZENE

Elrond: Ez buli volt…! Most reklám, de ne csüggedjenek, mert hamarosan folytatjuk.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.419 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére