Versek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32543 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Próbálkoznék, de nem megy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32542 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Krisie, Sesy Olórea! Meg kéne írni a második kötetet is röviden (mint eddig), versben, nem? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32541 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
nem az a gondom, hogy nem Te írtad, hanem, hogy Arwen Girl hozzászólásából arra lehet következtetni, hogy ö viszont azt hiszi, Te írtad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32540 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ha nagyon szeretnéd,Amanibhavam,akkor írhatok be sajátot is,bár ilyen még egyelőre nem létezik.Csak azért írtam be,mert annyira szeretem ezt a verset-valahogy annyira megfog a hangulata,kedvem támad azonnal nekiindulni Középfölde kies tájainak..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32539 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
persze Tar-Ancalime nem a sajátját idézte be... (bocs)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32538 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Tar-Ancalime:Nagyon jó!!!!<br> Krisie:A Tiéd is nagyon jóóóó!!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32537 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Indul az út a küszöbről<br> Ha nem vigyázok,elszelel<br> Felkötöm én is a sarut<br> Gyerünk utána,menni kell<br> Utak találkozása vár,<br> Futok,a lábam bizsereg<br> Csak ott lehetnék végre már!<br> Aztán hová?ki mondja meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32536 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Krisie: Dizájnos. :) Kicsit olyan rap-szerű, ha nem sértődsz meg...<br> Én nem vagyok költő, de néha nagyon kiakadok és akkor:<br> 'Sírva vesznek a percek a mélybe,<br> repülj, hajóm az éjből a fénybe,<br> túl a világon, távoli tájon <br> Eressea, boldog kikötőd várjon!'<br> <br> :) Kár, hogy 'minden út görbe'...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32535 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
A Merry, Trufa értendő Pippin, Trufa elirtam bocsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32534 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Hát én is megírtam a saját GYU versemet. Remélem tetszik nektek.<br> <br> <br> A gyűrű szögessége - avagy a gyűrű éneke<br> <br> Ég gyémántja tó kristálya<br> pillangónak puha szárnya<br> Meseszerű tündetáj<br> Ég mélykékje tó sötétje<br> Orkok vad hörögése<br> Zord Mordor tüzére vár<br> ---<br> Egy gyűrű gaz sose igaz<br> Sötét éj kél mindenki fél<br> Gyűrű honol sötét jobbon<br> Ork hadsereg sötét dombon<br> Középfölde szabad népe<br> Csatára kész még ma délbe<br> ---<br> Csata zaja ló sikolya<br> Trappol, dobog ezer pata<br> Vad kegyetlen ádáz csata<br> Jő a gonosz nézz csak oda<br> --<br> Sötét gyűrű sötét erő<br> Ez itt ma nem legyőzhető<br> Fényes a kard hullik az uj<br> Sötét gyűrű el ne gurulj<br> ---<br> Hegy tüze vár szó hangja száll<br> Féltékenység árja, Isildur halála<br> Kristályos tó homok fénye<br> Gyürüt rejt mély sötétjébe<br> ---<br> Idő árja s a tó fogja <br> Mélysötétben csillogó legenda<br> Ármány készül Gollam örül, <br> A gyűrű új kézbe kerül<br> ---<br> Gyűrű fénye csalfa lénye alázatos Gollam éke<br> Barlang mélye éj sötétje gonosz ármány új reménye<br> Gyűrű koppan Gollam horkan Csontos ujja meg <br> <br> megroppan<br> --<br> Zsákos Bilbo hobbit ficko <br> Százegy éves jo tökfilko<br> Megye körül táncra pördül,<br> Gandalfnak sok gyerek örül<br> --<br> Bor, dal tánc meg tüzijáték<br> Merry, Trufa cseles szándék<br> Sárkány röpte torta sütve<br> Zsákos Bilbo gyűrű trükkje<br> --<br> Frodo, Gandalf kupaktanács <br> itt a gyűrű nem maradt más<br> Sam lesz a hű utitárs<br> A kis csapat hamar halad<br> Merry, Trufa pácban ragadt<br> --<br> Éj szele kél utról letérj<br> Gyűrűllidérc most ideér<br> Mindenki fut hosszu az út<br> Fekete nazgul vizre nemjut<br> --<br> Gyűrűlidérc Bree-be ha érsz jól körülnézz<br> Sötét szoba mélyén, ágyak puha fészkén <br> négy hobbit felkél<br> kilenc nazgul rikolt a négy hobbit sikolt<br> Aragorn veletek jol kitolt<br> --<br> Gyűrűlidérc jaj utolérsz most nagy a félsz<br> Nincs hova bujj Morgul tőr szúr, Frodo elnyúl<br> Fény és hideg Frodo liheg, Arwen siet<br> --<br> Gandalf,Sarumán két ősi aggastyán <br> Küzdenek Orthanc sötét tornyán<br> Sas röpte Gandalf szökte<br> Sarumánt a düh kitörte<br> --<br> Levél réze fal csipkéje<br> Tündér Arwen Völgyzugoly szépe<br> Apja Elrond hős tünde vezér<br> Frodo ágyában magához tér<br> --<br> Itt a tanács, Legolas jő<br> Messze ő a legszebb íjlövő<br> Gimli a kis köpcös<br> Bárdja jó öblös<br> Boromir rajtad csalfa a pír<br> --<br> Szövetség jő Sarumán fehér feje fő<br> Caradhras hegyét le is omlasztja ő<br> Nem marad más út csak Moriába<br> Veszélyes az út de irány oda<br> --<br> Paci Buga ez nem zsuga <br> Vár otthon a meleg ruha - eredj oda<br> Mondd jóbarát, s lépj be-nohát<br> --<br> Druin Hídja omlik, <br> Gandalf meg is botlik<br> Balrog tüze izzik<br> Ostora kínt izzít<br> --<br> Jaj nagy a kín mindenki sír<br> hosszú az út boszú nemjut<br> Utunk Lothlorienbe fut<br> --<br> Lothlorien erdő lombja, Galadriel a gyűrű fogja<br> Igazmondó tükör képe, Galadriel lépj a fényre <br> <br> Galadriel örült, mert a kísértés nem sikerült<br> --<br> Továbbindul a kis csapat <br> Earendil csillagfénye mutasson nektek utat<br> Szálljatok most vízre végre<br> Vár reátok ősapáitok hatalmas képe<br> --<br> Boromir szíve zöldül, a gyűrű pördül<br> Frodo védd mgad, ez neked túl nagy falat<br> Odaát lásd meg a kiutat<br> --<br> Orthanc gödreiből sötét szörny most előretör<br> Uruk hai hada halad<br> Remeg a föld most védd magad!<br> --<br> Legolas lő az ijja jő<br> Ugy kell neked gonosz ork fő<br> Aragorn vad kardja halad<br> Hord el magad te rusnya had!<br> --<br> Hobbit szaladj nyomodba jaj<br> Boromir jő hőst játszik ő<br> Ij messze szál Boromir már<br> Az örök vadászmezőkön jár<br> --<br> Merry Trufa két kis buta hebehurgya<br> Rugkapál és visít de az ork nem sipít<br> Cipelik őket Orthancba hol rút szörnyek otthona<br> --<br> Frodo rohan vár a roham<br> Sam kiabál : Ne menj uram!<br> Hajo repül Sam elmerül<br> Frodo kihuzza a vizből<br> --<br> Két jóbarát régi, LEgolas és Gimli<br> Tanácstalanul nézi<br> Legolas meg is kérdi:<br> Nem kéne utánuk menni?<br> --<br> Aragorn jő választ ad ő<br> Két jóbarát csak reánk vár<br> Rohanjunk hát adjuk meg már<br> Ami a csúf orkoknak jár.<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #31 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Versek
A régi Versek téma folytatása.
Tolkien és a látogatók :) költészetének szentelve!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32533 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Sesy: Nagyon ügyi vagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32532 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Jó volt, Sesy. Szép, csak így tovább. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32531 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Én átköltöttem egy dalt. A Legolasos topikba beírtam egyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32530 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Na, elkeztem irni, egy hmm... elbeszélő költeményt (?) a GyU-rol:)<br> még nincs kész, de ha tetszik folytatom:<br> <br> Egy történet, nagy hősi tett<br> Mit most elbeszélek én<br> Egy dolog, mire sokan emlékeznek<br> Egy Örökéletű esemény!<br> <br> Volt hajdanán egy Sötét Úr, ura<br> Mordornak, Szauron!<br> Övé volt az Egy Gyűrű, kortlátlan hatalma<br> Mindent elpusztított.<br> <br> De a Gyűrűt levágták<br> Halálos fekete kezéről<br> S bár elvesztette alakját<br> Szauron lát, s tud mindenről.<br> <br> A hatalom eszköze<br> Isildurhoz, a királyhoz került<br> De ellene tört orkok vad serege<br> Isildur meghalt...a Gyűrű víz alá merült.<br> <br> Uj hordozója Gollam lett,<br> Ki csak rosszatt tett vele<br> Régi otthonábol csak a Ködhegységbe mehetett<br> És ott a Gyűrű lassan bekebelezte!<br> <br> Majd az értékes ''csecse-becse''<br> Cserben hagyta a megkínzott hobbitot<br> De a sors miatt, ez véletlen?<br> Talált egy uj, érdekes hordozót.<br> <br> Zsákos Bilbó volt ez ki reá lelt<br> Az egyszerű hobbit, egy agglegény<br> A Gyűrűt zsebrevágta és elszelelt<br> De Gollam ebbe belerokkant szegény.<br> <br> Hatvan év mult el nyomtalanul<br> De Bilbó mégis megfáradt<br> Hirtelen elment hát, és hagyatékul<br> Unokaöccsére hagyott vagyont, házat...<br> <br> És míg valamit! egy borítékban<br> Apró aranygyűrű lapult<br> Ez biztosította a teljes hatalmat<br> És ezt imádta mindenki bolondul!<br> <br> Frodó - a unokaöccs és házigazda<br> Nem sok mindent kezdhetett vele<br> Gandalf a mágus veszélyesnek modnta<br> De neki nem volt szíve kárt tenni benne<br> <br> Teltek multak az évek, lassan<br> Már a húsz is odalett<br> Frodót egy alkonyon meglátogatta Gandalf<br> S végre Frodó is megtudta mi a Gyűrű története<br> <br> A águs sürgette, keljen utra hamar<br> Menjen a tünde-lakta Völgyzugolyba<br> Gandalf aztán elment, és elmult a tavasz<br> Majd a nyár, mire Frodó elindult az Útra.<br> <br> Veletartott hű szolgája, a kertész<br> Csavardi Samu a szomszédból<br> Kibe nem szorult nagy bátorság, de paraszti ész<br> És hűségesen, elszántan vándorolt.<br> <br> Gyorsan átvágtak a csendes Megyén<br> De titokban Fekete Lovas követte nyomukat<br> Utol is érte őket, de menedék volt a gyökér,<br> Bozót, a lovas elment és ők folytatták utjukat.<br> <br> Töbörluykba értek, Frodó régi városába,<br> Ott Borbak Trufa fogadta őket<br> Egy szép házba elmentek vacsorára<br> Lakomára! baráti társaság körében.<br> <br> Jókedvű vacsora és mosdás után<br> Frodó rászánta magát a búcsúra<br> De egy ''összeesküvés'' segített sorsán,<br> Barátai mindenről tudtak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32529 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32528 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Meghallgattam!<br> Nem semmi! Nagyon szép... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32527 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
:) )<br> Oké!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32526 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Készülj fel rá, hogy _yéni_ helyett _in yar_-t fog mondani...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32525 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Nem hallottam, de most feltétlenül meghallgatom (ha letöltöttem :) )<br> Nagyon köszi!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32524 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ugye? :) ))<br> És hallottad már?<br> <br> www.freeweb.hu/samgamgee/tolkien2.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32523 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Estel: pont ma olvastam ezt a verset! Szerintem is gyönyörű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32522 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ai!laurië lantar lassi súrinen,<br> Yéni únótimë ve rámar aldaron!<br> Yéni ve lintë yuldar avánier<br> Mi oromardi lisse-miruvóreva<br> Andúnë pella,Vardo tellumar<br> Nu luini yassen tintilar i eleni<br> Ómaryo airetári-lírinen.<br> <br> Sí man i yulma nin enquantuva?<br> <br> An sí Tintallë Varda Oiolossëo<br> Ve fanyar máryat Elentári ortanë<br> Ar ilyë tier undulávë lumbulë;<br> Ar sindanóriello caita mornië<br> I falmalinnar imbë met,ar hísië<br> Untúpa Calaciryo míri oialë.<br> Sí vanwa ná,Rómello vanwa,Valimar!<br> Namárië!Nai hiruvalyë Valimar.<br> Nail elyë hiruva.Namárië!<br> <br> Hát nekem meg ez az egyik kedvencem, főleg mióta nemrég hallottam Tolkien előadásában is!<br> Igazán szép. Lassan már tudom kívülről!<br> :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32521 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
ha Tolkien, akkor az óangol sztorik is jöhetnek,nem? beírom akkor egy 2 évvel ezel?tti szerzeményemet<br> <i><br> Merlin halála<br> <br> Leszáll az este: s ahogy a fények utolsó cseppje<br> lassan szüremlik át a felhők dús szövedékén,<br> úgy távozik el tőlem a varázslóság minden öröme, kinja.<br> Ilyképpen készülök távozni én is az édes világból,<br> léptem ritmusát az Idő szivének bús ütemére igazitva.<br> Egyedül vagyok immár - Ártus a sirban hever rég, s a vitézek<br> szent edényt s szent erényt kergetni szanaszét futottak,<br> s a büszke lovagok csontja sorban fekszik ott az őszi porban<br> sem fényes Lancelot, sem a hű Galahad nem viv csatákat<br> Stonehenge sok köve közt Mordred zord seregével,<br> s a könnyű Perceval sem kutatja Montsalvat száz édes titkát - <br> elmentek mind, s mivégre? a temérdek kin közt nem vevék észre,<br> hogy a Vér veresét a lemenő Napban éppúgy benne találod,<br> mint a Kehelynek szép aranyát Guinever hosszú hajában.<br> S nekem, ki lassú léptemmel betűket hordtam halomba egyre,<br> nem maradt más, hogy ha ránk zuhan végre a sötétség,<br> reszkető ajakkal im a Nevet kimondjam, s elmulik lám a világ</i>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32520 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Az úton mindig várható<br> Rejtek-kapu,orv forduló<br> S bár gyakran jártam erre már,<br> Egy nap titkok ösvénye vár<br> Ne várj hiába,várj,megyek<br> Hold-Túl-Nyugat,Nap-Túl-Kelet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32519 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ász.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32518 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Ja igen:<br> <br> nem Tolkien költészete ugyan, de a weben sok ilyen Tolkien IHLETTE költemény van, némelyik nagyon szép.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32517 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
ide is átmásolom a BOROMIR topicból azt a verset, amit Finduilas talált a weben.<br> Mivel hiú vagyok, bemásolom alája a fordításomat is, amit én alkottam. Enjoy:<br> <br> <br> O Son of Denethor wither have you gone? <br> Journeying to the north, you departed ere long, <br> <br> Seeking there for the Sword that was Broken, <br> You travelled so far and was shown a token, <br> <br> That the doom of the world was near at hand, <br> And companions you found from many a land. <br> <br> Then returning home you found that doom, <br> For Isildur's bane hath the power to consume, <br> <br> And twist Men's thoughts beyond our ken, <br> This doom you found on high Amon Hen. <br> <br> But then in redemption you fought and died, <br> And stood so bravely at the Halfling's side, <br> <br> Winding your horn though no help it came, <br> Only the arrows of Orcs until you were slain. <br> <br> But now though you have passed down to the Sea, <br> Take heart brave lord, for your land is free. <br> <br> ---- Óda Boromirhoz ----<br> <br> Ó, Denethór fia, utad merre vitt?<br> Északra utaztál s oly rég nem vagy itt,<br> <br> Kettétörött Kardnak kutattad nyomát,<br> S messzeségben lelted végül zálogát<br> <br> Világ Végzetének, mely már közelít,<br> S számos messzi tájról lettek társaid.<br> <br> Visszatérvén rád hullt sorsodnak keze,<br> Isuldurnak Átka, s emésztő ereje;<br> <br> Ember-elmét gyötrő, meg nem értheted;<br> A Látás Hegyén így ért el végzeted.<br> <br> Megváltásért vívtál s nem féltél halált,<br> Mely a Félszerzetnek oldalán talált.<br> <br> Segélyért hiába szólt kürtöd szava,<br> S lebírt végül orkok nyilának zápora.<br> <br> Távoztál és immár a Tenger elragadt,<br> Bízz s nyugodj, dicső hős: országod szabad.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32516 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Az úton mindig várható<br> Rejtek kapu, orv-forduló,<br> S bár gyakran jártam erre már<br> Egy nap titkok ösvénye vár;<br> Ne várj hiába, várj, megyek,<br> Hold-Túl-Nyugat, Nap-Túl-Kelet!<br> Ez a kedvencem. Frodó mondja a legvégn.Számomra azt jelenti, hogy minden nap történhet vm. érdekes.<br> És azt, hogy ha valamit mag akrarsz tenni, tedd meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32515 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
A Cross Bornsról én is hallottam-olvastam egy matek előadáson-, mellettem pedig mondják, hogy hallották, hogy jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.091 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére