Novellák

Több
22 éve 5 hónapja #51688 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nekem lenne egy picit konkrétabb ötletem, amit már a Kószák Szöv-ben (de lehet, hogy a Találkozásokban) is felvetettem. Arról lenne szó, hogy mindenki írna egy (vagy több) történetet, merre járt a Gyűrűháború idején mint kósza, s mit tapasztalt a világban, milyen kalandot élt át. A kószálás útvonalát a térképen el lehet helyezni, és természetesen idő vonalat is.
A végén össze lehetne szedni az irományokat, és csapatmunkával könyvvé varázsolni. Ezt a művet hívtam én a Kószák Könyvének valahol.
(A Kószákt nagy lelkesedéssel fogadták, és holnap szó is lesz róla a találkozón.)
Milyen az ötlet?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51677 Írta: Vaníliafagylalt
Vaníliafagylalt válaszolt a következő témában: Novellák
ha megengeditek , hogy szerény személyen is nyilatkozzon a kószák szerintem is nagyon jó ötlet! :) ) ( pl. le lehetne írni a kalandjaikat stb . )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51324 Írta: szürketünde
szürketünde válaszolt a következő témában: Novellák
Namarie!
Én itt új vagyok, de olvastam amit írtatok, és szerintem az jó ötlet, hogy a kószkról szóljon(márha érdekel vkit). Ugyanis elég különös teremtmények, vagyis inkább titokzatosak és bennük ez a legszebb. Engem is ezért vonzanak! Mármint az életmódjuk!
Anar caluvar tielyanna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51007 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Novellák
Van 1 ötletem: a kószákról úgyis olyan keveset tudunk, miért ne szólhatna róluk?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50717 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Novellák
Minden kezdet nehéz...
:roll:
Van már valami elképzelés?Mert ha már ilyen előrehaladott állapotban vagyunk,és is szíves-örömest belekontárkodnék a munkába.

Ne nevezkedjek vissza Zsóf-nak? :?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50314 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Novellák
Jó,szerintem minél többen vagyunk,annál jobb!Persze könnyen beszélek,azt se tudom hogyén 1általán benne vagyok-e....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49945 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Novellák
Bocsánat laikusságomért, én most írok ide először, de egyébként ha még lehetséges szvesen csatlakoznék bármiféle irogatáshoz, sztorik kreálásában nagy vagyok:-)
pusszantás mindenkinek!
:)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49865 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Novellák
Kingus:Én arra gondoltam,hogy a humorban rengeteg jó paródia van,és ha bucimaci ennyire akar könyvet írni akkor oda rakja be az ötletét.....Mert a nevei háát....nem hiszem hogy a mi könyvünk stílusához mennének.......

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36874 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Go,Go,Go

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36873 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
www.gyaloglo.hu <br> ott a chat és könyviras szoba<br> ide holnap lépjen fel aki benne van<br> 15:00-kor.Oké?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36872 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Háthien akkor írj neveket!<br> És írd meg miről szóljon.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36871 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Szerintem akkor úgy kéne, hogy Középföldén játszódik egy másik korban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36870 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Parodia a GyU-rol már van,vaghy nem arrol beszéltek?<br> Bocsi de nem olvastam az egészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36869 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Milyen topicot?De különben tényleg nagy siker lenne egy parródia könyv....Na de ez off,inkább beírom a humorba....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36868 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
pipke!!Nem én írtam a topicot.Úgyhogy ne nekem mond. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36867 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
bucimaci:Nagyon jók a nevek,de inkább a humorban tegyél fel egy ötletet egy paródia könyvről.Tuti nagy siker lenne,és a nevek is maradhatnának.....<br> Különben a sztoriról:Mi lenne,ha miután Aragornt megkoronázták,elvette Arwent stb.rájönne,hogy mégsem olyan jó dolog királynak lenni mint képzelte és Arwenbe sem szerelmes már annyira,ezért lelép,visszamegy kószának és a vadonba találkozik egy bizonyos Kati nevű kb.14 éves barna hajú lánnyal( :-) )))) )és nagggggyon-nagggggyon belezúg?<br> De különben az nem lenne jó,ha a Gyűrűháború idején írnánk egy másik sztori,másokról,olyanokról,akik rgyáltalán nem tudják hogy van gyűrű.....Sszerintem még nagyon sok sztorilehetőség lenne.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36866 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Nevek:<br> Baromír<br> Vandalf<br> Haragorn<br> Szaron<br> Elemdil<br> Vandalf<br> Árwer<br> Barbár Tyufa<br> Mákos Hordó<br> Csalamádé Kamu<br> Tyuk Peregrőn<br> Bombadili Koma<br> Legócsap<br> Gumli<br> Szarómán<br> Elront<br> Szegalól<br> Celeron<br> :) )))))))))))))))))))))))))))))ENNYI,GAME OVER!<br> Gyűszűk Ura<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36865 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Egyetértek az előttem szóló pár emberrel:ne romboljátok le a legendát,ahogy pl G.Lucas is tette a SWban.Ugysem tudtok olyan színvonalú alkotást írni,és egyáltalán,miért kell hozzányúlni?Tolkien világa úgy tökéletes,ahogy van,az egyes mondák hiányosságaival együtt.Esetleg ezeket a hiányzó láncszemeket lehetne leírkálni..de inkább talán ne.<br> Bucimaci:óriásit röhögtem a neveken-gyártsál még egypárat,léci!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36864 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Minerva: Aragornnak lánya?...Hmmm... érdekes elgondolás...<br> Szerintem abban az időben kéne játszódnia, mikor Earnur királyt kihívta a Morgul-torony ura. De ez csak ötlet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #64 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Novellák
A Csináljunk könyvet téma folytatása

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36863 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Akkor lesz könyv?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36862 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Dettó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36861 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Én is elolvasnám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36860 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Még nem volt szerencsém elolvasni. hol találom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36859 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Oké, engem minden édekel.<br> Arwen, te ugye nem olvastad a novim?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36858 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Az rejtély. De az ötlet jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36857 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
De akkor mi köze a Gy.U.-hoz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36856 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Hééééé!ÍRJUNK EGYSZERÜEN EGY FANTSYT!OKÉ???SEMMI ARAGORN MEG FRODO!teljesn új szeperplők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36855 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Miért ne? :) Bármi lehetséges. MINDEN megtörténhet! ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36854 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Legolas elhajózott, és vissza egy tünde sem jön. Vagy mégis? :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.816 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére