Novellák

Több
18 éve 4 hónapja #291792 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
köhömm. kritikákat akarunk. lehetőleg átgodoltakat, meg legyen bennük valami azok közül a szempontok közül, amiket beraktam még anno a lj-re ;)

egyhetes határidő? (érettségizőknek úgyis mindegy, mer a hosszabb se jó... :twisted: )

ja, a második feladat határideje június vége? az jó? :D vagy legyen korábban?Ha hamarabb megírjátok, gyorsabban lehet kritizálni is ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291648 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Novellák

Ethuil írta:

Ancalima Anarórë írta: Ethuil: engem is... :P

[size=9:1ngoq5rc]hiányosság pótolva...lesz[/size] :oops:


Engem is elfelejtettél. :)
Nekem is neki kéne állnom kritikázni... kellene :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291277 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák

Ancalima Anarórë írta: Ethuil: engem is... :P

[size=9:17w6m4px]hiányosság pótolva...lesz[/size] :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291265 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
No, van vki, akit nem kritizáltam? (és most már asszem joggal sürgethetlek titeket, h tessék kritizálni!)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291193 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Ethuil: engem is... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291060 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290974 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta:

Ethuil írta: [size=9:xkq5o8iv]Ha valakit kihagytam kritikában légyszi jelezze.[/size] :oops:


asszem engem :D

[size=9:xkq5o8iv]a livejorunal hibája...[/size] :oops: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290964 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák

Ethuil írta: [size=9:14fl4smh]Ha valakit kihagytam kritikában légyszi jelezze.[/size] :oops:


asszem engem :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290914 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák
[size=9:xz82odio]Ha valakit kihagytam kritikában légyszi jelezze.[/size] :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290791 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Második Feladat:

1. Minden első körös novellára kritikát írni.

2. Olvasson el mindenki egy írástechnikáról szóló cikket, mondjuk itt

3. Novella: A pontból B pontba (helyszínek szabadon választottak) eljutni a novella nézőpontjával, végigvinni a kamerát. Akcióval, cselekvéssel lehetőleg, ne vonaton ülve beszélgessenek végig a szereplők.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290500 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
No, volt találkozó, hárman tolongtunk, találtunk szimpatikus kávézót :D fehér csokival.

Megvan a köv. feladat is, majd leírom, miután nem vagyok ilyen kóma.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290446 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Novellák
Hát ma igazán rossz az idő. Egész nap esik az eső.

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290445 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
sry, de mégsem volt jó nekem a ma, ugyanis szombaton istenesen megfáztam:(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290393 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák

Ancalima Anarórë írta: Én sajnos nemtudok menni... :oops:

dettó :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290389 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Én sajnos nemtudok menni... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290374 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Gillz: igyekszem ott lenni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290121 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Burárum. Írókör!

Május elsején mondjuk... kettőtől ráérünk A Deák téren a Princessnél találkozóra?

Hozzatok kinyomtatott novellákat, meg legalább olvassátok el őket!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290068 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Novellák
Kedves Csopvezek és Tagok, Novellisták!

Én lettem a Fan Fiction rovat szekesztője a Tolkien.hu-n.

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy a közérdekű közleményeket (próbákat, előadásokat) illetve az alkotásokat (rajzokat, zenét, verset, novellát, bármilyen kreatívot) a rovatomba is töltsétek fel. Nagyon örülnénk neki, hisz itt is keresgélnek a látogatók és a galéria eléggé üres még.

A következő kérésem az lenne, hogy a még meg nem alakult csoportok alakuljanak meg mielőbb, mert így az oldaluk üres marad.

A kevésbé aktív csoportokat pedig szeretném aktivitásra buzdítani, itt a tavasz, mindenki tele van energiával, ébredjetek fel Ti is téli álmotokból

Nagyon várom, hogy munkát adjatok nekem , mindenkinek sikeres alkotást kívánok

Remzymama/Tünde

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290052 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
No, szépségek! :twisted:
kritikákat írjatok. minél többet!
és elsején napközben/kora délután ki hogyan ér rá?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289924 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
vagy a jövőhéten hét közben érek rá vagy csak május 18-a után.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289848 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Novellák
akkor már én is felraktam egy hosszabb verziót. Igaz tegnap, de nem baj! ^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289674 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
én is rakom fel a javított verziómat :D

találka vmikor? ideje lenne...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Nya megpróbáltam kijavítani benne a hibákat és egy kicsit kibővíteni. Reményeim szerint még ma fel fogom tenni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289466 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv!

Hogy megkönnyítsem a dolgotokat a csoportalakulás kapcsán, készítettem egy egyszerűen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: ww.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

:D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289460 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Novellák
Mostanra sikerült kibékülnöm a livejournallal, de a töri az kész, szal már fennt pihen nelossel néven. Bocs (ha) az időtúllépésért, nem szeret az lj. :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289209 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Egy-két nap haladék nekem mindenképp kell. Rátok bízom,h megadjátok-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289095 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
*Nessa*:

A Gyűrűk Ura írta: Elnézést hogy ide írok, de talán ti tudnátok nekem segíteni! Van egy olyan című történet hogy: Történet. Az írója pedig *Nessa* (így írja). Nem tudjátok hol tudnám őt elérni? Vagy szokott itt fórumozni? Előre is köszönöm! :wink:


De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289073 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Novellák
Ki keres engem és miért is?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289055 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Drizzt te drága:)
Amyug könnyű ha az embör tud angolul... Jó tudom egy része magyarul van, de engem megkever egy csomo minden ottan:/
Kritikákat pedig a tavaszi szünet előtt nem tudok írni:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289038 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

A Gyűrűk Ura írta: Elnézést hogy ide írok, de talán ti tudnátok nekem segíteni! Van egy olyan című történet hogy: Történet. Az írója pedig *Nessa* (így írja). Nem tudjátok hol tudnám őt elérni? Vagy szokott itt fórumozni? Előre is köszönöm! :wink:


Írj neki privit. :wink: Ha erre jár, biztos megkapja.

Drizzt, tedd meg azt nekem, hogy megírod, milyen jellegű cuccra lenne nektek szükségetek a TolkienHU-ra. de úgy, h azt le is lehesen programozni. ;)

Gillz, Dodie, várom az alakuló papírt. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére