Képzőművészet

Több
20 éve 3 hónapja #199186 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area: tetszenek a képeid, különösen az utólag belinkelt vagyis ez:

kep.tar.hu/galina/images/pic5298689.jpg

Well: Micsoda vázlat! Wow! :eek4: alig hittem a szememnek.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199137 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area, ez nagyon szuper.... :D Gratu!!!
Majd holnap vagy holnapután küldök én is egyet, ez attól függ, hogy mikor javitsák meg a scannert... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199136 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ja, és tegnap elfelejtettem felrakni a mostani legjobb rajzom:
kep.tar.hu/galina/images/pic5298689.jpg

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199044 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area: Szuperek a fényképek, a rajzaid is jók...
Well: Nekem még a teljes rajzom sem olyan jó, mint neked a vázlataid :roll: :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199029 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Hoztam megint egy vázlat-szerűséget:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/buhl1.jpg
Minden jót:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198786 Írta: Erda niire (Area)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198661 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet

büzsü2003 írta: Ancalima, ezek gyönyörűek... Szivesen elmennék ide. Amúgy édesanyád fényképezéssel foglalkozik? :roll: :?:


Nem, újságírónő, és sima (nem digitális) fényképezőgéppel borzasztóanm rossz felvételeket szokott csinálni. 8) Hát igen, ehhez viszont van tehetsége... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198634 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ancalima, ezek gyönyörűek... Szivesen elmennék ide. Amúgy édesanyád fényképezéssel foglalkozik? :roll: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198584 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: mama... 8O Ancalima, hol vannak ilyen gyönyörű hegyek? Annyira fantasztikusak, hogy csak na! Ámultam rendesen.


Hát Innsbruck pont közöttük fekszik... :lol: Vannak városi képek is, de a tájképeket jobb szeretem... :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198581 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
mama... 8O Ancalima, hol vannak ilyen gyönyörű hegyek? Annyira fantasztikusak, hogy csak na! Ámultam rendesen.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198576 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198394 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos hát, bocsi, hogy bepofátlankodok ide, rajzomat még nem láthattátok, mivel szkenner nyista, de már nagyon régóta figyellek benneteket... :D Annyira jók vagytok... 8O
Amivel majd ha meglesz, bepofátlankodnék, az anyukám szerintem szépen sikerült képsorozata... (Innsbruck) :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198061 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area: megint gyönyörű képeket hoztál,ezeket látva szívesen elmennék nyaralni most azonnal (de jó is lenne).

Well: nagyon szépek a fotók a rajzokról nem is beszélve!

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198011 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Kalibur, köszönöm :) , és íme a nagyobb változat (csak el van forgatva, bocs :( ):
web.freewebsite.hu/well-of-souls/Dscn1411.jpg
Üdv:
Well

Inkább én köszönöm ^___^

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197745 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kalibur, köszönöm :) , és íme a nagyobb változat (csak el van forgatva, bocs :( ):
web.freewebsite.hu/well-of-souls/Dscn1411.jpg
Üdv:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197744 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: A fotók:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/watzmann.jpg (a Kleine Watzmann a főcsúcs északkeleti faláról)

Well

Ne vedd tolakodásnak, de megkérdezhetem, hogy ebből nincs-e nagyobb verziód? Igazán jól tudnám használni egy kép hátterének... persze csak ha nem baj...
Ja, ne felejtsem: Irdatlan jók azok a vázlatok, és nekem nagyon tetszettek a fotók is... ^^

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197631 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Elég jól kimaradtam az eseményekből az utóbbi időben - most próbálom csak átnézni a rengeteg (számomra) új képet. Nagyon tetszenek, őszintén! Kritikát viszont most inkább nem lenne képem írni ennyi kihagyás után :oops: :)
Én sajnos nem sok mindennel szolgálhatok (Tolkienes cuccokkal meg pláne nem... :oops: ), legfeljebb pár vázlattal, és néhány új fotóval.
A vázlatok:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/harrer.jpg (elnézést a személyes kommentárért, de ez az egyik nagy hobbim: hegymászó-történelem - Heinrich Harrer 1938-ban az Eigeren, a Hinterstoisser-harántban :) )
web.freewebsite.hu/well-of-souls/fej.jpg (ez meg csak egy ronda fej...)
A fotók:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/watzmann.jpg (a Kleine Watzmann a főcsúcs északkeleti faláról)
web.freewebsite.hu/well-of-souls/watzmann1.jpg (úgyszintén, kicsit lejjebbről :) )
web.freewebsite.hu/well-of-souls/felho.jpg (ez meg csak egy felhő -a fények miatt tettem be, bár nem nagyon sikerült visszaadni az eredeti hatást... :cry: ).
Mindenkinek szép napot, üdv:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197535 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt van még pár apu féle kép, ezek már nem annyira jók...
tengeri naplemente
beépült félszigetecske
a tenger kicsit ferdén...
sziget
naplemente
hegyhát a tengeren
kep.tar.hu/galina/images/pic5241700.jpg
egy város (nemtommelyik)
utcarészlet
fa belelól a fízbe

Na, aztán remélhetőleg még ma hozzáférek a skennerhez, és akkor már saját képeket is fel tudok rakni. :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197516 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area írta:

de szerintem annyira jók, hogy megérdemlik, hogy berakjam őket....

szerintem is. ezek a képek annyira jók! A vízesések olyan gyönyörűek! némelyik kép olyan mintha egy festmény lenne, különösen a kikötős.

ma hoztam egy színes képet:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... ithian.jpg
ennek láthattátok már a vázlatatát, de most megcsináltam színesben. a kép különlegessége, hogy papirusz papírra készült, attól ilyen furcsa a háttere.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197348 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Annyira nem nagy.... Ezek a képek már több mint három évesek, a Párizsi-Brüsszeli út meg szinte a szerencsémnek köszönhető. Ha már az utazásnál tartunk, itt van még pár kép, ezeket apa csinálta Jugoszláviában 30 éve, de szerintem annyira jók, hogy megérdemlik, hogy berakjam őket....
kep.tar.hu/galina/images/pic5230559.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230558.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230557.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230556.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230555.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230554.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230552.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230553.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230550.jpg
kep.tar.hu/galina/images/pic5230551.jpg

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197275 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi mindenkinek a dicséretet.örülök,hogy tetszenek a képek. most olvasom a Végtelen történetet, asszem mostanában ilyeneket rajzolok majd .
Area:nagyon tetszenek a képeid különösen a Pantheon belseje, meg a taplocai barlang. Múltkor a párizsi és brüsszeli képek,most olaszországiak, ilyen nagy utazó vagy?

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197227 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: a sárkányok nagyon jók, imádom őket. 8)
Nimrodel: Faramir & Éowyn nagyon jóóó! 8O
Lyra: Én le tudtam így ülni. :P A ruhája szuper, és az arca.... *olvadok*
Lilah: Végtelen Történet lurz. 8) A kép szuppppi!!!!

Hoztam pár képet én is:
diadalív
Sümeg
híd
Forum Romanum kupolája
egyik kedvenc képem magamtól, Siena
Tapolca
olasz városka
Vatikán kupolája

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197137 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi Lilah!
Asszem felismertem az első képedben, hogy a Végtelen Történrtből van!!!Hurrá!
Szerintem negyon jó lett, és a második: még te mondod, hogy nem tudsz lovat rajzolni?! :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197083 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Az első kép nagyon tetszik, Lilah!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197076 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!
Lyra: nekem tetszik a kép, szerintem arányosan rajzoltad meg a testet és az arc is szép lett.

hoztam én is két grafikát:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... gstory.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/paci.jpg
megpróbálkoztam egy lovacskával, egész jó lett (bár van még mit javítani).

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197065 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
img22.photobucket.com/albums/v66 ... 1aa60e.jpg

Hoztam egy új rajzocskát,elég összevissza,( mivel egy irodalom és egy fizikaórán készült) és rájöttem, hogy ilyen pózban képtelenség leülni, :oops: :oops: de azért keményen kritikáljátok meg :roll: (asszem ilyen szó nincs, de nem baj)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196917 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
úgy érzem ez ide illik:

Nimrodel Melian írta: Silima rajzai:
Denethor
Faramir és Éowyn
Gollam


Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196911 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Finwe, Kalibur :köszi a tanácsot, nagyon igazatok van és megpróbálom fejleszteni a technikámat. Le fogok fényképezni néhány pacit, aztán majd a fotókról rajzolgatok. Az eredményt majd felteszem a netre.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196753 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah, fel a fejjel! Ha ez megnyugtat, a legtöbb ló amit rajzolok, még mindig nem tetszik nekem sem. De pont ezért rajzolom őket! Talán egyszer eljutok egy olyan szintre, ahol már én magam is meg leszek elégedve velük...javaslom neked is ugyanezt!
Finwe hozzászólása nagyon tetszett ^^ bár nem nekem szólt egyik se, de teljesen lelkesítően/bátorítóan (ez szóhasználat v. vérmérséklet kérdése) hatott XD

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #196414 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta: sárkány1 - a másik szárnya lemaradt, mert nem tudom, hogy hova is kéne rajzolni

Hát nem olyan nehéz azt végiggondolni. Sőt akár papírból ki is hajtogathatod és onnan lelesheted, mert hát a szárnyak síkjai számítanak. Hidd el nem olyan nehéz az, meg tudod csinálni:) Inkább hibásan rajzold le, mint feladd! Abból nem tanul az ember!

Várjuk a kijavított művet :)

Olosta írta: Bocsi, hogy sosem hozok kész képeket, de félek belevágni egy "nagy" munkába (nem vagyok én olyan jó még).

Ez nem gyakorlat vagy tehetség kérdése, hanem kizárólag bátorságé. Arra pedig most kell törekedni, nem majd! :)

Lilah írta: Olosta, azért nem tudok lovat rajzolni, mert már rég nem rajzoltam és a mostani próbálkozásaim nem tetszenek (nekem legalábbis). A pacik kövérek lesznek, nem sikerülnek a lábaik, meg ilyesmi.

Nah ez a nyafizás ismerős:) Én is valahogy így kezdtem és még nem lábaltam ki belőle egészen. Azért nem sikerülnek a lovaid, mert nem hiszel benne, hogy sikerülhetnek. Ha egyszer tudtál olyat rajzolni amik tetszettek akkor most is képes lehetsz rá :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.670 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére