Képzőművészet

Több
20 éve 4 hónapja #194289 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta:
Batikolás:
www.sulinet.hu/altisk/ugyeskedo/batikolas.html
Van egy másikfajta technika is, amikor viasszal megfested a mintát (a viasz alatti rész marad ugye az eredeti szín)... Ha több színt használsz, mindig a világosabbaktól kell a sötétek felé haladni.

És egy elég hasznos link:
kezimunka.lap.hu/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194269 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Csele írta: A szabásmintát nagyon megköszönném!!!!!
Már keresek egy ideje vmi hasonlót Anyu régi újságaiban, de eddig nem találtam, úgyhogy jól jönne!!!!!!!!
Egyenlőre küldök érte egy Legolast!!!!!! :legolas1: :lol:


OFF: Hmm..... egy Aragornnak jobban örültem volna. :twisted: :lol: 8)

ON: Ki szeretném próbálni a batikolást. Tudnátok segíteni, hogy milyen technikával milyen mintát lehet csinálni? Meg, hogy hogyan lehet tartósítani a színeket?
Előre is köszi!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194246 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Addig is, míg nincs ilyen topic (a nyitását én is magasfokon támogatom! :D ), megkérdem, van-e itt olyan, aki gobelin-ezni szokott!

Ugyanis azt csodálom legjobban, de eleddig nem volt merszem megpróbálkozni vele! :? Pedig annyira szép!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194221 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: Úgy gondoltam, megdobom Svint privivel meg méllel, és megkérem, hogy csináljon nekünk egy ilyet. Szvsz megoldható.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194213 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta:

Csele írta: Olosta, végre egy rokonlélek!!!
Én is imádok hímezni (azt hittem mi már kevesebben vagyunk mint a tündék :wink: )
A táskád nagyon tetszett, én is egy hasonlót akarok (mármint formailag), csak még nincs hozzá szabásmintám. Megkérdezhetem hogy te honnan szedted? :roll:


A szabásminta saját kútfőből pattant ki. Ha nagyon akarod priviben elküldök egy kis ábrát, meg méreteket, meg mindent. Ebbe a táskába egyébként egy normál méretű (A4-es) dosszié is belefér, mert úgy csináltam, hogy a vázlatfüzetem is benne lehessen, meg egy mappa, hogy mindig nálam lehessenek a legfontosabb "irataim" (azaz írásaim, és képeim, meg stb.)

Öööö..... a hímzésfélékben nem vagyok otthon, azt sem tudom, hogy annak mi a neve, amit én a legjobban szeretek csinálni. :roll: (Én már csak ilyen hülye vagyok: csinálok valamit, de nem tudom, hogy mit. :lol: )

A szabásmintát nagyon megköszönném!!!!!
Már keresek egy ideje vmi hasonlót Anyu régi újságaiban, de eddig nem találtam, úgyhogy jól jönne!!!!!!!!
Egyenlőre küldök érte egy Legolast!!!!!! :legolas1: :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194185 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Csele írta: Olosta, végre egy rokonlélek!!!
Én is imádok hímezni (azt hittem mi már kevesebben vagyunk mint a tündék :wink: )
A táskád nagyon tetszett, én is egy hasonlót akarok (mármint formailag), csak még nincs hozzá szabásmintám. Megkérdezhetem hogy te honnan szedted? :roll:


A szabásminta saját kútfőből pattant ki. Ha nagyon akarod priviben elküldök egy kis ábrát, meg méreteket, meg mindent. Ebbe a táskába egyébként egy normál méretű (A4-es) dosszié is belefér, mert úgy csináltam, hogy a vázlatfüzetem is benne lehessen, meg egy mappa, hogy mindig nálam lehessenek a legfontosabb "irataim" (azaz írásaim, és képeim, meg stb.)

Öööö..... a hímzésfélékben nem vagyok otthon, azt sem tudom, hogy annak mi a neve, amit én a legjobban szeretek csinálni. :roll: (Én már csak ilyen hülye vagyok: csinálok valamit, de nem tudom, hogy mit. :lol: )

Esgal írta:

És lenne egy javaslatom: mi lenne, ha nyittatnánk a Képzőművészet mellett egy Iparművészet topicot is? Csak, hogy ha másnak is vannak ilyen (vagy másmilyen) munkái, azokról is lehessen beszélgetni, de úgy, hogy ne zavarjunk bele az itteni képekbe.




Támogatom!


Esgal: akkor most hogyan tovább?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194111 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet

És lenne egy javaslatom: mi lenne, ha nyittatnánk a Képzőművészet mellett egy Iparművészet topicot is? Csak, hogy ha másnak is vannak ilyen (vagy másmilyen) munkái, azokról is lehessen beszélgetni, de úgy, hogy ne zavarjunk bele az itteni képekbe.


Támogatom!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194099 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Csele írta: Én eddig még csak kalocsait próbáltam, keresztszemest soha.

Okvetlen próbáld ki! Sokkal pihentetőbb, mint bármelyik kézimunka! Élmény!

[size=9:18e88sba]Az avatárod amúgy bizony hárfázik! :wink: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194094 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Artemisz (Celebthil) írta:

Csele írta: Olosta, végre egy rokonlélek!!!
Én is imádok hímezni (azt hittem mi már kevesebben vagyunk mint a tündék :wink: )

Nekem a keresztszemes hímzés a mániám!! Órákra le tud kötni, (ami azért nálam igen nagy szó! :wink: ) és még hihetetlenül szórakoztató is!

De a kalocsait is szeretem, bár kevésbé.. túl kötött. A keresztszemesnél ott az a sok kicsi kocka, és szárnyalhat a fantázia! :D


Én eddig még csak kalocsait próbáltam, keresztszemest soha. De most kedves csináltál hozzá!:wink:
Amugy a mostani ötletem: egy rajz alapján, amit a Képek fórumban lévő linken találtam, egy Lúthien-es táska. Furán hangzik, de ha olyan lesz amire gondolta, akkor nagy lesz a mellényem :D !
Csak még olyan alapvető gondjaim vannak, hogy milyen szövet lenne a legjobb alapanyagnak, ahhoz milyen hímzőfonál illik, s egyáltalán a szabásminta!
Van egy táskám, amit vállon átvetve hordok, s hasonlót szeretnék, olyant amibe beleférnek az A4-es méretű füzeteim.
Remélem, nem voltam off

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194085 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah, komolyan lenyúgözőek a grafikáid :wink: :) ... annyira tetszenek az egyszerű vonalakból osszerakkor rajzaid. A mostani, Beren luthien-ed teljesen megragadott. Annyira szép, ahogy a testük beleolvad a természetbe! :wink: :D Ja és az első fényképed is nagyon tetszik... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194074 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Csele írta: Olosta, végre egy rokonlélek!!!
Én is imádok hímezni (azt hittem mi már kevesebben vagyunk mint a tündék :wink: )

Nekem a keresztszemes hímzés a mániám!! Órákra le tud kötni, (ami azért nálam igen nagy szó! :wink: ) és még hihetetlenül szórakoztató is!

De a kalocsait is szeretem, bár kevésbé.. túl kötött. A keresztszemesnél ott az a sok kicsi kocka, és szárnyalhat a fantázia! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194069 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta, végre egy rokonlélek!!!
Én is imádok hímezni (azt hittem mi már kevesebben vagyunk mint a tündék :wink: )
A táskád nagyon tetszett, én is egy hasonlót akarok (mármint formailag), csak még nincs hozzá szabásmintám. Megkérdezhetem hogy te honnan szedted? :roll:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194018 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, emberek és egyebek, jó régen nem hoztam már új képet. Most viszont szúrok be 3 fotót. De itt nem a fénykép a lényeg, hanem az, amit ábrázol.
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én nagyon szeretek kézimunkázni, főleg hímezni. Néha, ha elkap a hév, varrok magamnak egy táskát (kérésre akár másnak is), és hímzek rá valami szépet (vagy kevésbé szépet). Persze a horgolást sem vetem meg, meg néha nagyon-nagyon ritkán kötök is.
Ezeken a képeken a kedvenc táskám látható, amit még szeptemberben varrtam és hímeztem.
:arrow: Táska
:arrow: Lovas minta
:arrow: Felírat - Ez a nevem, vagyis Olosta lenne tünde betűkkel.
Elég gagyi a képek minősege, ezért bocsi. :oops:

És lenne egy javaslatom: mi lenne, ha nyittatnánk a Képzőművészet mellett egy Iparművészet topicot is? Csak, hogy ha másnak is vannak ilyen (vagy másmilyen) munkái, azokról is lehessen beszélgetni, de úgy, hogy ne zavarjunk bele az itteni képekbe.

Finwe: én nagyon szívesen taliznék veletek [size=9:3qdbhff2](már ha tartotok arra méltónak, hogy közétek merészkedjek)[/size], de felvételi előtt már nem szándékozok Pestre utazni. Esetleg, amikor felvételizek (még nem tudom pontosan mikor), akkor tudnék elmenni a találkozóra. De ha nem jön össze megfelelő számú embör, akkor meg a táborban úgyis talizunk, ott is lehetne egy kis képmegmutit csinálni, nem?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193914 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Emberek tényleg senki nem szeretne itt talizni? :)
Egyáltalán nem érdekel senkit vagy csak mostanság nem ér rá senki? Szívesen venném ha azok visszajeleznének akik benne lennének csak jelen pillanatban nem érnek rá éppen, mondjuk felvételi meg ilyenek miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193839 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!
köszi Büzsü, örülök, hogy tetszenek a rajzok és fotók.

Area: a kedvenc helyeimet választottad ki, Párizs :itscool: De szertnék ezekre a helyekre visszamenni.

Timonia: tetszenek a fotóid :itscool: . különösen a naplementések, azok nagyoon jók! Gratula!

ma is hoztam egy grafikát:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... uthien.jpg

És néhány fotót:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0811.jpg
( délután érdekes felhők voltak Buda felett)
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0794.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0788.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193359 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi, most megvan!

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193350 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: itt van egy másik helyen:
Minta
8)
[size=9:145nvzcv](Szerkesztő, köszönöm, az igazítást, bocsi...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193275 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü: nincs meg még valahol véletlenül az a száj-orr-szem mintád, mert akárhányszor meg akarom nézni, mindig Bandwidth Limit Exceeded-et ír ki :(
Kösz előre is:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193235 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezidáig nem nagyon irtam ebbe a topicba főleg csak olvasgattam és nézegettem a képeiteket. Állitom, hogy csomó tehetséges ember vani itt!Én már évek óta nem rajzoltam, pedig imádtam és talán nem is ment rosszul, de valahogy nincs rá időm igazán kidolgozni egy- egy képet.
Viszont fényképezni én is szeretek, ezért megkockáztatom, hogy berakok pár képet én is:

:arrow: Ezek egy nyári kiránduláson készültek a Balaton felvidéken
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027344
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027345
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027385
:arrow: Séta közben csináltam pár képet
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027553
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027554
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027555
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027556
:arrow: Lilaakácok
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027557
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027558
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027559
kep.tar.hu/timona/index.phtml?ai ... id=5027560

Tudom, hogy nem túl jók, de a jobb képeim a jelenleg a behalt winyómon vannak, ezért csak ezeket tudom megmutatni, remélem azért nem fárasztottalak le vele benneteket túlzottan :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192871 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszöntjük Tömpe Lia Önt is itt a fórumon...
(Kedves Büzsü, a tegeződést az idősebbnek kell felajánlania, egyéb körülményekről nem is beszélve ;) - a szerk. )

Lilah: Nagyon tetszik főlg a második rajzod, és a képek....Húúúh inkább NO COMMENT :D :) :wink:

Luine: Tetszik nagyon a sárkányod. Az arcon szépen használod az árnyékolást, csak egy kissé laposnak tűnik a rajz, ill. a szájat + orrot + szemet jobban is ki lehetett volna dolgozni. Segítségül mégegyszer belinkelem ide a száj+orr+szem mintáimat, amit még a múltkor Olosta kedvéért készítettem :D :
Minta 8) :D - CIM JAVITVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192866 Írta: visart
visart válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedves Olosta,

Éppen sétálgattam itt a fórumon, amikor megakadt a szemem a Visart Művészeti Akadémiával kapcsolatos észrevételén, mármint hogy drága. Hát biztosan sokan vannak olyanok akiknek sajnos ez drága, ám ha összehasonlítjuk az Iparművészeti Egyetem fizetős szakával, akkor azt kell hogy mondjam hogy olcsó, ugyanis míg nálunk éppen nem éri el a kettőszázezer forintot, addig az Iparon háromszázezer forint a tandíj. A Visart-on végzett diákok egy francia diplomát kapnak ehhez fantasztikus, fiatal, nagyon lelkes tanári gárdát és egy olyan szemléletet amely megfelelő önbizalmat ad nekik hogy a diploma után sikeresek legyenek az életben, ne legyenek pályaelhagyók és lehetőleg minél rövidebb idő alatt térüljön meg a befektetett tőkéjük. Bízom benne, hogy egyszer az iskola hallgatói között üdvözölhetem Önt is. Addig is sok sikert!
Üdvözlettel: Tömpe Lia, Visart Művészeti Akadémia www.visart.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192632 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192594 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Eddig még nem volt bátorságom betenni ide rajzom, de most egy-kettőt megmutatnék, ha nem gond. :roll:

Ezt irodalom órán rajzoltam, mert unatkoztam kissé :)
Egy drow
Ezeket meg földrajzon:
punk sárány
punk sárkány2

[size=9:l6v8w5xq]bocsánat a rossz minőségért, vmi gond van a scannerrel, úgyhogy fényképezve van[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192165 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mindenkinek köszi a dicséreteket, örülök tetszenek a képek.

Area: én annyit tennék hozzá Olosta és Well tanácsai hoz, hogy érdemes szűrőket használni. én a kék( az ég színét nagyon jól kiemeli), Zöld (ragyogó napsütésben,ha pl. a füvet fényképezed), Piros(olyan kellemes hatást ad, meg kiemeli a piros színeket) szűrőket, vagy polarizálót (főleg vízfelület vagy üveg fényképezésénél).

Na, ma hoztam 2 grafikát:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... lmaril.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... dience.jpg

meg tegnap kinn fényképezgetem napnyugtakor, és ez lett belőle:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0064.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0650.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0668.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0653.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191921 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi a fényképes trükköket, mától kezdve odafigyelek az ilyenekre is. :wink: Szerintem egyébként még akkor lehet szép képeket csinálni, ha egy kicsit párás a levegő, így a távoli dolgok kicsit ezüstös, füstös beütést kapnak, és ez nekem annyira tetszik....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191911 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Szeretnék szervezni egy képzőművészeti talit, amelyiken megmutatnánk egymásnak munkáinkat, beszégethetnénk, meg ilyenek. És ha jól jönne ki a dolog, többször is megismételhetnénk, sőt akár közös rajzolásokat is lehetne idővel szervezni. Szóval érdekelne a véleményetek és az hogy kit érdekelne a dolog;)
Ha jelentkezik 3-4 ember akkor szerintem már megbeszélhetünk egy időpontot
Köszi szépen, várom a visszajelzéseket! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191806 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ha már az időpontokról beszélünk... képzeljétek én mindig éjjel 1-2 felé szoktam nekifogni rajzolni, nem tudom a magyarázatát. Egyik barátom azt mondta, hogy biztos azért van, mert akkor nincs annyi figyelemelterelő dolog... :roll: Szerintetek? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191771 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Azt nem tudom, mert olyankor általában még rendszerint szédelgek az álmosságtól :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191729 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: esetleg az lehet némi segítség, hogy szerintem késő délután nagyon jó fotózni, mert akkor a fények egészen mások: kicsit az egész olyan furcsa, meseszerű lesz az alacsonyan álló Naptól, és a színek is mintha élénkebbek, kontrasztosabbak lennének


Nemcsak késő délután, de kora reggel is ugyanez a helyzet. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191719 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm a dícséretet! :)
Area: sajnos én nem nagyon tudok a technikai háttérről konkrét dolgokat - esetleg az lehet némi segítség, hogy szerintem késő délután nagyon jó fotózni, mert akkor a fények egészen mások: kicsit az egész olyan furcsa, meseszerű lesz az alacsonyan álló Naptól, és a színek is mintha élénkebbek, kontrasztosabbak lennének (ezeket a vízeséses dolgokat is nagyjából 6 óra magasságában csináltam, kivéve a négyest, az egy kicsit korábbi - iszonyú szerencsém volt, mert a fény pont besütött a völgybe...)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.681 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére