Képzőművészet

Több
20 éve 5 hónapja #185230 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: Tarathradiel] basszus.... 8O ezek valami csodák! Hidd el, már nincs sok fejleszteni valód... (ha egyáltalán van)

Biztos van de azért köszi... :D

Lilah, nagyon jó a rajz, meg a képek is/tényleg van hozzá tehetséged!/, nekem főleg az első kettő tetszik, azok gyönyörűek... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185203 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: img24.photobucket.com/albums/v72 ... /tuor_.jpg (amikor Tuor az első jelet kapja Ulmotól)


Szuper nagyon a satirozásod - egyre jobbak a garfikáid :itscool: ... (ja, mikor is voltak rosszak :?: :roll: :D )

Lilah írta: nem mindegyik művészi, de aranyosak :D .


Szerintem is :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185119 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü, Tarathradiel, Erda: örülök, hogy tetszenek a képeim :oops: , ennek örömére hozok még néhányat, meg egy ceruza rajzot:

img24.photobucket.com/albums/v72 ... /tuor_.jpg (amikor Tuor az első jelet kapja Ulmotól)

img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0435.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0355.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0249.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0244.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0144.jpg
nem mindegyik művészi, de aranyosak :D .

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185109 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: basszus.... 8O ezek valami csodák! Hidd el, már nincs sok fejleszteni valód... (ha egyáltalán van)
Lilah: nekem is vanak ilyen fotóim, de a tieid jobbak :D Majd ha lesz elég lelki erőm, és is felrakok párat, most nincs..... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184982 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm szépen mindenkinek... :oops: :) Azért még van mit fejlődnöm festés terén...

Lilah, tényleg nagyon szuperek a képeid, én is gondolkoztam azon hogy csinálok majd ilyen képeket, mert nagyon érdekel a fotózás... :) De te nagyon ügyes vagy!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184972 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok, köszönöm a dicséreteket, de én azért kritikát is elvártam volna, :oops: , mindegy...

Lilah: nagyon jók a fényképek, szerintem van művészi érzéked, nagyon is... :D

Tarathradiel: Olyan szuperek a rajzaid, hogy... szóval, ....le a kalappal, komolyan nem találok rá szavakat,.... meg nincs rá Emotikon sem, hogy mennyire jó, talán csak ez:

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184858 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Hoztam egy új képet:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... lmaril.jpg

valójában egy fotó, alap ötlete az,hogy Feanor Galadrieltől akart kérni néhány hajszálat a Szilmarillokhoz) ja én meg csináltam belőle egy ilyet.

Büzsü: nagyon jó a Szirmok tánca. :itscool: az alak jól kidolgozott.csak dicsérni tudom.

Tarthradiel: :itscool: :dance: egyszerűen nemtalálok szavakat,annyira hatásos képeid vannak. Gyönyörűek!!

ja,meg van egy-két egészen művészinek mondható fotóm is (nem baj,ha ide teszem?):
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0359.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0242.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0433.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184853 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
büzsü: nekem naggyon tetszik a rajzod a csaj haja iszonyat jó lett
Erda: nagyon tetszenek az Arien színei, meg az Erdák is jók :wink:
Tarathradiel: a tiedhez inkább nem szólalok meg, mert szokásosan nagyon jó, kül. a 2. :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184656 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Iszonyú rég voltam már itt, ég is miatta a fejem... :) Na de most itt vagyok és szép lassan visszanézem majd a rajzokat, egyenlőre az utóbbiakról amiket láttam csak annyit, hogy nagyon jók! :itscool:
Erda, tetszenek az Erdáid! :D

Én meg időközben elkezdtem festeni, bár rajzórán, ezért nincsenek igazán tolkien témában ilyen műveim, csak egy, de az se lett valami jó... Azért megmutatom:
egy tünde

Ezt meg rajzon festettem, modell után, nem tudom miért lett ilyen rossz minősége szkennelés után :( :
klikk ide

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184650 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
nem nagyon szoktam rajzolni, csak érdekelne a véleményetek egy képről.
Jézust ábrázolja, egy irodalom óra alatt született meg:
Jézus

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184294 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Oh, köszi minenkinek... nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog... :roll: :D Erda a páncélban rohír katona akart lenni, a nőiben, meg az az igazság, Éowynról koppintottam a ruháját.... :oops: Szóval ezek a hasonlóságok nem baj ha szembetűnnek, félig-meddig direkt volt.... :wink:
Amit még sajnálok a rajzaimban, hogy a skenner kifakítja őket. Ariennek is sokkal mélyebbek voltak a színei, és szerintem úgy százszor szebb, de ez van... :?
Büzsü: nekem tetszik a arajzod, főleg a haja... az igen jó! és a ruháját is eltaláltad... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184292 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: Büzsü: szépek a száj és orr vázlataid, tök jól látszik bennük,hogy hogyan kell(ene) megrajzolni. valamint köszi a véleményt :oops: . a portré életem második portréja volt, ahhoz képest egész jó lett (a szeménél tényleg nem tudtam :? , hogyan adjam vissza a legélethűebben)


Köszi! :oops: Amúgy rég nem küldtem már a tejes rajzaimból ( 8) csak a mintákból)... Szóval most elküldtem a köv rajzom. Remélem nem annyira szörnyű... :roll:

A szirmok tánca...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184247 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda:
én is egyetértek Olostával, nagyon jó a stílusod. kiváltképp az Arien tetszik. :D :D jól eltaláltad a színeit. a második Erda (amelyiken olyan szép hosszú ruha van) szintén gyönyörű lett, nem tudom nekem olyan filmbeli Eowynes hatása van :wink:

Büzsü: szépek a száj és orr vázlataid, tök jól látszik bennük,hogy hogyan kell(ene) megrajzolni. valamint köszi a véleményt :oops: . a portré életem második portréja volt, ahhoz képest egész jó lett (a szeménél tényleg nem tudtam :? , hogyan adjam vissza a legélethűebben)

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184130 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nagyon tetszenek az új rajzaid Erda niire! Csak Olosta-t tudom idézni:

Olosta írta: Tetszik a stílusodban, hogy kevés vonallal dolgozol, nem ragozod túl a részleteket.


Nagyon egyszerűek, és kifejezőek a rajzaid. Én csak, mint a vázlataimon is látszik, inkább a kidolgozott arajzokkat készítek, ezzel nagyon felűlmúlsz engem... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184099 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: Az Arien nagyon szép lett. Olyan jók a színei! Pedig általában nem szeretem a rózsaszínt (vagy mi ez a lepel rajta), de itt olyan frankón eltaláltad a többi színt hozzá, hogy egyáltalán nem zavaró (legalább is nekem).
Erda1 (páncélos): engem kicsit egy rohírra emlékeztet (átlag közrohírra). Kicsit ..... hogy is mondjam ...... kétdimenziósnak tűnik a rajz. Viszont a páncél kidolgozottsága nagyon bejön. :D
Erda2 (cucurucis): na, ez szvsz jobb. Nagyon tetszik a ruha újjának redőzöttsége, meg az arca is tök szép lett.
Eowyn: kicsit férfiasnak tűnnek a vonásai. Az árnyékolása viszont fantasztikus!
Tetszik a stílusodban, hogy kevés vonallal dolgozol, nem ragozod túl a részleteket.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184038 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
büszü: nekem is jó példák lesznek a rajzaid, köszi!
Dae: a bagoly szelleme igen király! Nagyon jól rajzolsz!

én is felrakom négy új képem (ha a net is úgy akarja)

Arien (a nap hordozója)
újabb Erda ezúttal páncélban
még1 Erda (kicsit sem vagyok egoista)
Éowyn a saját fejemből

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184030 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

büzsü2003 írta: A tegnap óta nem kaptam viszzajelzést, hogy igény van-e vagy nincs a mintákra... :D :D :D de úgy vélem, hogy igen... Ezek a mintáim csak azt mutatják, hogy milyen vonalakból/görbékből/alakzatokból jó ha a szem, orr, száj összeáll... remélem hasznát veszitek... 8)

aureentuluva2004.125mb.com/szem_szaj_orr.html

Ja, és ezt ne úgy vegyétek, hogy teljes rajz, ez csak első vázlat, ami szükséges az arc egyes elemeinek jobb kidolgozására... Ezeket csak úgy tegnap hamar papirra vetettem, hogy elküldjem...


SZIVESEN! :P


Köszi büzsü!
Azt hiszem hogy sokat fognak segíteni a rajzaid!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183826 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah,nagyon tetszenek arajzaid főleg a toronyőr, olyan tündések a vonásai... annyira tiszta!
Dae,nem is tudom mit szóljak A bagoly szelleme valami óriási, az ötlet is, a kidolgozás is gyönyörű!
Gratula :P

[size=9:220c64z2]Nemsokára majd én is felteszem a rajzaimat.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183814 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A tegnap óta nem kaptam viszzajelzést, hogy igény van-e vagy nincs a mintákra... :D :D :D de úgy vélem, hogy igen... Ezek a mintáim csak azt mutatják, hogy milyen vonalakból/görbékből/alakzatokból jó ha a szem, orr, száj összeáll... remélem hasznát veszitek... 8)

aureentuluva2004.125mb.com/szem_szaj_orr.html

Ja, és ezt ne úgy vegyétek, hogy teljes rajz, ez csak első vázlat, ami szükséges az arc egyes elemeinek jobb kidolgozására... Ezeket csak úgy tegnap hamar papirra vetettem, hogy elküldjem...


SZIVESEN! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #183669 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: nagyon vagányak a rajzaid... :D


:D

A múltkkor igértem Olosta-nak, hogy elküldöm, a szem, orr, száj mintákat. De csak holnap tudom bescannelni, ha most is megfelelne, akkor elküldöm... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183583 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
hello! megint hoztam néhány képet, remélem tetszenek.

img24.photobucket.com/albums/v72 ... imadar.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... farkas.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... /dani_.jpg
az utolsó egy portré( szerintem nem rossz), de kérlek mondjátok meg a véleményeteket, hogy hogyan fejleszthetném tovább a portrérajzolási technikám.

meg:
Dae: nagyon jó A bagoly szelleme című képed :itscool: . Nagyon tetszik,hogy egy kicsit sejtelmes, jó a kompoziciója.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182921 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: <a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/guardian.jpg">A testőr

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/bagolyszellem2.jpg">A bagoly szelleme ez egy nagyon kedves embernek volt ajándék...


És az egyik legszebb rajzod is egyben ^^P
Stílusod rulz, nő, bár ezt már mondtam elégszer, és mondani is fogom.

Well: az a tájkép fantasztikus... a színei és az ecsetkezelés főleg. Imádom.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182889 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos eredeti próbálkozásaim lassan készülgetnek, persze kizárólag Felagund kedvéért. :twisted:
A mai napirendi pont Saeros futása... a háttér még hátravan. Kíváncsi vagyok, mit fogtok szólni hozzá. :wink:

Ja, és van már egy Elladan is. Egyébként Artemisz a kép névadója, eredetileg simán egy tündének indult, aztán meglátta a vázlatot, és közölte, hogy tiszta Elladan. Felőlem... :wink: Úgyhogy megpróbáltam a vonásit kicsit "elrondosítani", mégiscsak a fia vagy mi... 8)
Amint tudom, beszkenneltetem.
Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182493 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well-of-Souls írta

Lilah: az "Eärendil hajója Valinor partjainál" üvegablak-szerű hatása szerintem egészen kiváló, és meghökkentően jó. Tényleg olyan mítosz-szerűvé, elbeszélővé válik tőle, mint a könyvben is - jól visszaadja az ottani hangulatot.


Köszi Well, a célom épp ez is volt, de nem sokára tényleg készen lesz üvegen, azt is felteszem majd az inernetre, csak az egy kicsit macerásabb.

És hoztam megint egy ceruza rajzot:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... _Tower.jpg
[size=9:1j9l6f3j]Volt egy hosszú és unalmas töri faktom tegnap és valamival el kellett foglalnom magam [/size]:roll:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182489 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi Erda!
Majd igyekszek, és megmutatom a "műveket".

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182307 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: egy ember feje durván hétszer fér rá a testére, ebből kb háromszor a törzsére. A karok combközépig érnek, a lábfej akkora, mint a kéz belső hajlatától a csuklóig. Az alsó kar (csuklóig) egy kicsit rövidebb mint a felső, a váll kétszer szélesebb mint a fej. Én ezeket a méreteket tudom (ha nem hiszed, mérd le :wink: ), és ez alapján dolgozok. Biztos van még egy csomó praktika, én azt ajánlom, fényképmásolással kezd... én is így csináltam... Sok sikert, aztán rakd majd be a műveid! :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182265 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
Hogyan kell megrajzolni egy embert? Úgy értem, hogy milyen arányokkal (fejhez képest mekkora legyen ez meg az a testrésze, meg ilyenek). Mert úgy magamtól (IQ-ból) nem nagyon tudok még egész emberalakot rajzolni, de nagyon szeretnék, csak sajnos nem tudok kitől segítséget kérni, hogy mégis az arányok.... :?
Szóval, ha valaki tud nekem segíteni, az légyszi dobjon meg egy privivel!
Előre is köszi!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182172 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, közben én is összeszedtem magam, és rendesen végignéztem mindent :) Volt mit, mert egy ideje nem nagyon tudtam hosszabb időt itt tölteni... :(

Erda niire: A múltkori képeden nagyon megtetszett a színezés, és már éppen javasolni akartam, hogy szerintem minnél többet próbálkozz a festékekkel, de közben láttam, hogy van egy új is (Erda niire) - szerintem ez is szép, hangulatos. Talán érdemes lenne ezen a vonalon (is) tovább haladnod! A rajzok közül legjobban a mogyorós pele tetszett, de a többi is szép hangulatos.
Lilah: az "Eärendil hajója Valinor partjainál" üvegablak-szerű hatása szerintem egészen kiváló, és meghökkentően jó. Tényleg olyan mítosz-szerűvé, elbeszélővé válik tőle, mint a könyvben is - jól visszaadja az ottani hangulatot.
Eleniel: Csatlakozom az előttem szólókhoz: Elrond, Aragorn, Arwen, Legolas árnyékolása nagyon jó, és (Artemisz!!! :) ) nagyon várom azt a másik képet is! De talán az Arwen tetszik a legjobban mert n

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182058 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!
[size=9:1xfvi0d0]mostanában elmaradoztam egy kicsit.[/size]
De megnéztem a rajzaitokat:

Eleniel: nagyon jó az Arwen és a Legolas rajz, élethűen hasonlítanak a színészekre [size=9:1xfvi0d0](nekem ez nem szokott így összejönni)[/size]

Area írta:

a második egy Cserháti számra született

nagyon jól sikerült, :itscool: a hangulata engem magával ragadott,
És az Erda niire festése nem is olyan rossz, de az alak nagyon jó.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181942 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ha szabad mindehhez hozzaszolnom, eloszor is koszonom, hogy ilyen kedvezo velemenyeket kapok a rajzaimra. :oops: :)
Masodszor elnezest, hogy keptelen vagyok tisztesseggel leulni, es vegignezni a Ti muveiteket. Ugyan mar mindegyiket lattam, es igerem, velemenyt is irok roluk hamarosan, csak megint nem jutok rendesen gephez, ugyhogy nagyon nem megy az elmelyules... :( Tenyleg Area, latom a rajzaidat - talan a kep.tar vegre magahoz tert....?
[size=9:2zkasdme]A biologusoktol meg elnezest, hogy amikor a munder becsuleterol volt szo, akkor "Gondor tavol volt" :) Egyebkent nem is rossz otlet, kene valamit rajzolni az Osszehasonlito Anatomiai Atlaszbol mindenki legnagyobb oromere[/size] :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére