Képzőművészet

Több
20 éve 6 hónapja #174775 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tisztelettel hoztam egy Gimlit, és betettem a Fan Fiction szekcióba ( ide ). Remélem, nem szúrtam el a linket...
Entreri: én is szeretném megnézni a rajzaidat, de a megtalálásuk nekem is meghaladta a képességeimet :)
Raweny: nagyon tetszik a rajzod vonalvezetése, gratulálok!
Lyra: az a színes portré valami iszonyatosan jó! Hangulatos, érdekes, nagyszerű!
Szép napot mindenkinek:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174740 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nagyon szépen köszönöm!Bocs ,de most csak ennyit tudok írni mert órán vagyok!!!Köszi

Debrif
:lol:

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174543 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Debrif: ennek nagyon szép az arca...... nagyon tetszik... egyébként, részemről meg van bocsájtva minden..... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174534 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jól van lehet ,hogy egy kicsit eltuloztam, de az azért volt mert mérges voltam!Bocsánat mindenkitől!Mostantól megprobálok diszkrétebb lenni!
Ujabb rajzok ,ha persze még érdekelnek benneteket?! :lol:
kep.tar.hu/debrif/index.phtml?aid=27620917
kep.tar.hu/debrif/index.phtml?aid=27629626


Debrif
Ui:Remélem ez már nem törlödik! :wink:

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174321 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Entreri: én sem találtam meg a rajzokat... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174303 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Entreri, meg tudnál adni egy közelebbi linket is a rajzaidhoz? Mert így egy kicsit bajos megkereseni (lagalább is számomra :? ).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174248 Írta: Entreri
Entreri válaszolt a következő témában: Képzőművészet
üdv mindenkinek! :hello:
Akit érdekel néhány rajz (amiket persze én csináltam :? ), annak itt egy cím: visionklub.srv.hu - az egyik haverom megengedte hogy feltegyem a lapjára őket! ha bármilyen véleményetek van a képekkel kapcsolatban ide írjatok: artemis_entreri@freemail.hu !
Zaijien! (kínai viszlát)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173923 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Tarathradiel: Neked is köszönöm, és nagyon várom már a Lúthient (meg a többit)!

Hát az még nem tudom mikor lesz, de akkor hozom. :)

Nagyon jók a rajzok! Lyra, nekem is az a színes tetszik igazán! :wink:
Raweny: :itscool: Tényleg nagyon tetszenek, jól értesz a színezéshez!
Örülök hogy már lehet feltenni a tolkienre is, majd akkor nekiállok pakolni én is.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173782 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jaj, a rajzok jók :D rágom is a körmöm (na jó azt azért nem), de nagyon zavar, hogy csak 7-ig maradhatok, utána tűzni kell tanulni, nem tudok mindenkihez írni, pedig :cry:
A photobucket tényleg gyors és csak engem tüntet ki a lassúságával vagy úgy általánosságában olyan, mint egy részecskelassítós csiga?
img24.photobucket.com/albums/v73 ... ampire.jpg
[size=9:2037ucjd]Ennyit sikerült felerőszakolnom, többhöz, már nem volt se időm se idegem.[/size]

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173658 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Heliodos írta: Köszönöm a tippet, nemsokára fölrakom ide az oldalra! :)
Csak még valahogy át kéne szenvednem ezeket bmp-ből jpg-re...


Windows Paint - Mentés másként, a megjelenő ablakban alul elméletileg át lehet állítani a kiterjesztést ;)

[size=9:1tb7dyxy]Areácska, imádlak!!! :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173633 Írta: Heliodos
Heliodos válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm a tippet, nemsokára fölrakom ide az oldalra! :)
Csak még valahogy át kéne szenvednem ezeket bmp-ből jpg-re...

May the Light watch over us on our Way!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173582 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Area: aranyosak :D Miért nincs arcuk? ;)


Mert általában az arcokkal rontom el a dolgot..... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173501 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Lyra: nagyon szép mindkettő! Az a színes különösen hangulatos. Kit ábrázol? ;)

Köszi :D Hogy kit ábrázol, azt nem tudom, egy miniatűr fénykép felnagyított és továbbgondolt változata... :roll: :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #173380 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönjük, Brisa! :)

Lyra: nagyon szép mindkettő! Az a színes különösen hangulatos. Kit ábrázol? ;)
Area: aranyosak :D Miért nincs arcuk? ;)

Csak hogy tiszta legyen, nem azért töröltem ki Debrifet, mert engem kritizálni merészelt, hanem, ahogy Sil mondta, ezt meglehetősen nagyképű és nem emberi stílusban csinálta. Tudom, hogy fejlődnöm kell sok mindenben, többek között anatómiailag is, de ezzel így van a publikáló művészek többsége is. Éppen ezért tartom mindennél fontosabbnak ezt másoknak is kihangsúlyozni, nem azért, mert olyan hű, de jó rajzos volnék. Ügyet lezártam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173340 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Újra tudtok képeket feltölteni a TolkienHU-ra. Svin megcsinálta. Lécci töltsétek fel a tolkienes képeiteket. Ott mindinki látni fogja őket. :wink:
(A közvetlen linket ezentúl is be fogjátok tudni rakni a topikba.)

Brisa írta: A TolkienHU linkjei között találtok egy Fan Fiction nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd onnan a Kreatív Szekcióba :arrow: Rajzok, festmények-be mentek tovább és a felső linkek között kiválasztjátok a "Cikkek"-et, megjelenik az 'Új cikk' nevezetű gomb (szintén fent).

A feltöltés menete egyszerűbben és részletesen:

1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Fan Fiction :arrow: Kreatív Szekció :arrow: Rajzok, festmények :arrow: 'Cikkek' (fent) :arrow: 'Új cikk' (fent)
3. Cím: A műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. Nem kötelező ezt kitölteni. (TEHÁT NEM IDE KELL BETENNI A MŰVEDET!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát! Így: tegyél pipát a Fan Fiction, a Kreatív Szekció és a Rajzok, festmények mellé.
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet az előugró kis ablak segítségével :arrow: 'Tallózás', kikeresed a gépedről a fájlt, majd 'Feltöltés' gomb. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van. Lehet szöveget is írni hozzá a nagy ablakba.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezzük. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.



Debrif-t én töröltem...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173336 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
üdv!
Megint frissítettem a képtáram, de most egyesével berakom a képeket, hátha így nagyobb a hatás.... :P (ezek csak a GyU témájúak. A többit megtaláljátok ugyanitt....)
rohír
lovasrohír
glorfindel
rohír lovas megint
Glorfindel színes
Trufa & Pippin

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173309 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well, Dae: Köszi :oops: :lol: majd megpróbálom őket felrakni erre a photo-s izére, hogy te is mondhass rájuk vmit
Sil: :lol: köszi
Most hoztam színeset is:(nem GYUs):
img22.photobucket.com/albums/v66 ... c344bb.jpg :arrow: eredetileg világosabb...

Meg egy GYUs Éomert:ezt csak úgy rajzolgattam, nem nagy szám :oops:
img22.photobucket.com/albums/v66 ... C01232.jpg

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173192 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Debrif: Nem tudom, mi bajod van Sissel, de szvsz hagyd ezt abba, mielőtt még errejár egy moderátor, és letilt. Amit csinálsz, az minden, csak nem konstruktív kritika: flame-elsz, személyeskedsz, sértegetsz, és itt ez tilos.

Igaz, hogy Sissnek van még mit fejlődnie, pl az anatómia terén is, de ez nem megy egyik napról a másikra. Fejlődni szvsz csak sok-sok gyakorlással lehet.

Csak egy példa: gondolom, most már elég sokan ismerik egyik kedvenc művészem, Jenny Dolfen képeit ( gold-seven.deviantart.com/gallery/ ). Pár napja belinkelt néhány képet, amit ő rajzolt, 10 éve... Szvsz eléggé észrevehető a különbség... :wink:
Itt lehet megnézni a képeket, a linkek a legelső hozzászólásban vannak hozzá, a felsorolásban:
gold-seven.deviantart.com/journal/1838049/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173183 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: Köszönöm a dícséretet, meg a képeket is: ezek is nagyon jók. Különösen az op_art-08.jpg tetszik, meg a piros - utóbbi egészen váratlanul csavarodik.
Tarathradiel: Neked is köszönöm, és nagyon várom már a Lúthient (meg a többit)!

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173160 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aeglos írta: Akkor majd rajzolsz nekünk Szilmarilos képeket is? :) :roll:
A Gy.U.-sok szerintem nagyon jók lettek, csak kár, hogy a színészek alapján rajzoltad a legtöbbet...


Erősen gondolkozom egy Lúthienben, csak még nem tudom hogy fogjak hozzá...De szerintem előbb utóbb csak összehozom... :) Egyébként köszi! Igen ez igaz, sok rajzom színészek alapján készült, azért is akarom most egy kicsit a fantáziámat is használni...

Well, ismételten köszi a dícséretet, örülök ha tetszenek. Azon már nem is lepődök meg hogy a legújabb rajzod is fantasztikus lett! :itscool:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173155 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tarathradiel írta: Köszi! :) Nekem nagyon tetszenek a rajzaid, főleg most hogy nemrég fejeztem be a Szilmarilokat és friss még az élmény... :D


Akkor majd rajzolsz nekünk Szilmarilos képeket is? :) :roll:
A Gy.U.-sok szerintem nagyon jók lettek, csak kár, hogy a színészek alapján rajzoltad a legtöbbet...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173148 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Olosta: nagyon jók! Különösen a nazgulos tetszik azzal az elmosódó hatással, meg a hobbitok, mert kicsit olyan, mint egy fametszet, ami mindig is közel állt a szívemhez :)


Köszönöm.
Bár én a nazgulost tartom a legkevesebbre. :roll:
A hobbitshoz meg csak annyit, hogy azt küldtem be az MTT pályázatára, de sajna nem állították ki. :(

Well, a "hétfő reggeli" Szarumántól készen vagyok! (Értsd: padlót fogtam, nagyon jó :itscool: ). Ugyanígy vagyok a Frodós képeddel is. :wink:

Ja, és még egy kis "kedveskedés" neked: az OP-ARTos képeket is kitettem. Tudom, hogy nem a legjobbak, meg nem éppen ide illőek, de hát ez is én vagyok...

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173132 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm, hogy gondoltatok rám a tar.hu-ügyben! :) És persze azt is, hogy megnéztétek a rajzaimat - nagyon köszönöm mindenkinek!
Olosta: nagyon jók! Különösen a nazgulos tetszik azzal az elmosódó hatással, meg a hobbitok, mert kicsit olyan, mint egy fametszet, ami mindig is közel állt a szívemhez :)
Lyra: gyönyörü a rajz, köszi Sil a színezést és hogy láthatóvá tetted számomra is :) Tényleg van benne valami szinte jelkép-szerüen tiszta érzés. Gratulálok!
Dae: Hasonlóképpen! Mind a kettö nagyon tetszik: egyéniek és kifejezöek + a "Maedhros és Fingon"-ban a színek szerintem nagyon jól illenek a hangulathoz, a másik pedig hatásosan komor.
Tarathradiel: Na ja, ehhez megint nehéz lesz valami értelmeset hozzászólni, annyira jók :) A mostaniakból - szokás szerint - mindegyik nagyon tetszik, de a Csendéletben az a kicsit hullámos vonalvezetés még további pluszt is ad az egyébként tökéletes rajzokhoz.
Nekem is van egy hétfö reggeli Szarumánom:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/graphic.html
A scannelés sajnos kicsit tönkretette, nagyon durva és kontrasztos lett helyenként, de azért talán használható valamennyire.
Szép hetet mindenkinek:
Well
(ma hosszú ö-m és hosszú ü-m nem volt, bocsánat....)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173087 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Debrif hozzászólását töröltem. Majd ha megtanul központozni és emberi módon hozzászólni (ezt inkább), akkor jöhet megint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173043 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Tarathradiel, nagyon szép ez az új is, de azt Tőled már megszokhattuk ;)


Köszi! :) Nekem nagyon tetszenek a rajzaid, főleg most hogy nemrég fejeztem be a Szilmarilokat és friss még az élmény... :D

Well, ez a Frodó nagyon jó lett!! És színesben sem rossz, Sil... :lol:
Egyébként én ide pakolom fel a rajzaim, Niphredil ajánlotta még régebb ha jól emlékszem: klikk ide
Remélem hamarosan majd a tolkienre is fel lehet tenni.

Hoztam 3 rajzom, nem Gyűrűk Urásak...
fejrajz, ez fényképezve van, azért nem olyan jó a minőség
csendélet
mégegy

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173005 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sil írta: Csináltam egy hevenyészett színes verziót belőle :wink: (kb ilyenek az eredeti számítógépes színek, ez nincs sötétítve):
img17.photobucket.com/albums/v50 ... szines.jpg


Wow, ez nagyon jó lett 8O Így tiszta Yavanna a kép :wink:

Olosta, a középföldés térkép tetszik a legjobban.

Én is bátorkodtam cserélni a linkeket:

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/maedh_finkicsi.jpg">Maedhros és Fingon még1x

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/finrodkicsi.jpg">Finrod Morgoth börtönében még1x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173003 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Gratulálok az eredti és a színes Frodóhoz is! Sil, nem is hittem volna, hogy számítógéppel ennyire valósághű színezést lehet csinálni.

Én azt nem hittem volna, hogy ez ilyen könnyű... :wink: De tegnap olvastam Jenny Dolfen (lásd: Feanoros képek a deviantart-ról, Képek topic) leírását arról, hogy hogyan csinálja a képeit, és ő írta... Hogy ő fekete-fehérben festi meg a képeket (úgy könnyebb az árnyékolás is), aztán beszkenneli, és kiszínezi... És szvsz elég meggyőzőek a képei, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom... :wink: Nekem nagyon tetszik ez a technika, csak sajnos rajzolni nem tudok... :oops:

Dae-elena/sissee írta: Lyra: ez tök jó! Nagyon hangulatos, el tudnám képzelni színesben is ;)

Csináltam egy hevenyészett színes verziót belőle :wink: (kb ilyenek az eredeti számítógépes színek, ez nincs sötétítve):
img17.photobucket.com/albums/v50 ... szines.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172993 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos, bátrokodtam kitenni erre a photobucket-re a GYU-s képeimet , csak hogy Well is megleshesse. :wink:
[size=9:o6j5mm55]Nagyon remélem, hogy bejön a link.[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172983 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Meg ugye még mindig itt van a TolkienHU... Csak az a gáz, hogy most valamiért nem enged képet feltölteni. De szóltam már Svinnek, úgyhogy türelem. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172979 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Akinek van javaslata még ilyen képfeltöltő helyekre, ne fojtsa magába!

www.photobucket.com
Csak regelni kell, aktiválni, és már lehet tölteni a képeket. Ajánlom, mert naon gyors és egyszerű kezelni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.719 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére