Képzőművészet

Több
20 éve 8 hónapja #162120 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nólindir írta: Tarathradiel, az Éowyn nem elérhető! :cry:
Nem lehet, hogy rosszul linkelted be véletlenül?


Hm...Ez érdekes...
Nem baj, akkor belinkelem máshonnan, mondjuk így sokkal kisebb lesz, de nem baj. :)

Éowyn

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162117 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: nagyon szépen rajzolsz. Fogadd szívből jövő gratulációmat. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162081 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel, az Éowyn nem elérhető! :cry:
Nem lehet, hogy rosszul linkelted be véletlenül?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162049 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Raweny nekem is tetszenek a rajzaid, érdekesek...Meg tényleg jól bánsz a színekkel, én nem vagyok valami ügyes ilyen téren... :roll:
Erda a tiédek is aranyosak. :)

Én meg hoztam egy Éowynt, a napokban lett kész...Figyelem, nem Miranda! :D
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/eowyn31.jpg

És persze B.U.É.K.!!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161959 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: Raweny: nekm bejött az oldal..... a képeid elég vérengzősek :twisted: de nagyon jól rajzolsz, és még jobban színezel (ezek ugye nem számítógéppel rajzolt képek...)

ja, és bővítettem a képtáramat, még mindíg ugyan azon a címen van:
kep.tar.hu/galina/index.phtml?ai ... beginnum=0

BOLDOG ÚJ ÉVET!


Köszi! Nem géppel lettek csinálva filctoll meg ceruza az egész. :) A vérengzés csak amiatt van, hogy vámpírregényhez készültek :twisted: . Azért vannak szelídebbek is, nemrég raktam fel azokat is.

Ja amúgy már megnéztem a rajzaidat (a bőítéseket még nem de mindjárt bepótolom!) és nagyon aranyosoak!!!

Mindenkinek B.Ú.É.K.!!!!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161937 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Raweny: nekm bejött az oldal..... a képeid elég vérengzősek :twisted: de nagyon jól rajzolsz, és még jobban színezel (ezek ugye nem számítógéppel rajzolt képek...)

ja, és bővítettem a képtáramat, még mindíg ugyan azon a címen van:
kep.tar.hu/galina/index.phtml?ai ... beginnum=0

BOLDOG ÚJ ÉVET!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161823 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos az én rajzaim nem Gy.U.-sok, azok még nincsenek bescannelve, de kíváncsi lennék rá, hogy amiket eddig felpakoltam a netre egyáltqalán megnyithatók e és ha igen, hogy tetszenek nektek. Ha bejön azt írja ki Feldolgozás alatt van- de elég duplán rákattintani és akkor bejön. Legalább is nekem sikerült. Ah, tiszta ideg vagyok miatta... 8O Csomószor próbálkoztam már vele, úgy néz ki ez sikerült... Bennetek van minden bizodalmam! :fight:
[size=9:1n31knko]Remélem nem voltam nagyon zöld[/size] :biggrin2:

Az igazság pillananta:
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?aid=27617775

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161396 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi... :) Mindenkinek Gandalf a kedvence. :D
A szént is meg lehet tanulni, eleinte én is féltem tőle...
Oké, semmi baj, akkor ha még lesz ilyen, ezt a fajta linkelést fogom inkább használni... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161393 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: gyönyörűséges ez az Arwen Bár nekem továbbra is Gandalf a kedvencem ;)
Minden tiszteletem a tiéd a szén miatt, azzal én sose tudtam bánni :)

Egyébként ne haragudj, egy picit beleszerkesztettem a hozzászólásodba, hogy ne húzza szét az oldalt. :)

Többiek is és mindenki! :) Kérem, hogyha nagyon hosszú url-t akartok belinkelni, használjátok ezt a formulát:

< a target="_blank" href="http://a kép url címe">a szöveg, amit akarsz, hogy megjelenjen a linken < /a>

Csak vigyázat! Az első, jobbra nyíló kacsacsőr és az "a" betű között, és a végén, a jobbra nyaló kacsacsőr és a perjel közt nincsen szünet!!!

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161345 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
:oops: :) :D
Juj köszi szépen mindenkinek...
Akkor válaszolok a kérdésekre. :D
Szénceruzával meg rendes grafittal szoktam általában dolgozni,
együtt használom őket, és az árnyékolással egy csomót elpepecselek. :lol:
Képzőbe jártam meg most is ott vagyok végülis, csak halasztok...De ez hosszú történet...

Akkor megpróbálom betenni Arwent.../Köszi Niphredil hogy ajánlottad ezt az oldalt :) /

<a target="_blank" href="www.picturevillage.com/photo/data/a979ca...ll_13606_p166088.jpg">klikk ide!



Most meg épp egy Éowynon dolgozok, ha meglesz azt is megmutatom...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161273 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel, gyönyörűek a rajzaid... Tényleg álomszépek...
Egyébként rajzolni tanulsz? Márminthogy úgy professzionálisan főiskolán vagy ilyesmi? Mert ezt a tehetséget ki kell ám használni. :wink:

Gandalf ráncai és kormos arca egyszerűen fantasztikusan élő, Galadriel csókját pedig szinte érezzük a saját bőrünkön. Á, ezt nem is lehet leírni. Tedd be inkább Arwent is! :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161257 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: 8O 8O 8O Ezek a rajzok egyszerűen hihetelenek! A Galadriel&Frodóssal asszem többször is összefutottam már, talán a Google keresőjében. Komolyan, fantasztikusak! Ha akarsz egy jó helyet, ahová felrakhatod a képeidet, ajánlom neked (és mindenkinek!) a www.picturevillage.com -ot. Ide azzal az Arwennel! :wink: :itscool:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161225 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: Jesszusom, egyet kell értenem az előttem szólókkal: ezek tényleg csúcsszuperek 8) Gandalf vezet, az sztem különösen jó lett. Milyen technikával dolgozol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161213 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta: Tarathradiel, ezek a rajzok olyanok, mintha fotók lennének! 8O
Ezzel nem azt mondom, hogy nem hiszem, hogy te készítetted, hanem azt, hogy nagyon-nagyon ( :!: ) jók!!!!!
Az "eredeti" rajzaidra is nagyon kíváncsi lennék!


Köszi neked is! :)
Majd megmutatom ha lesznek még kész ilyen más eredetű rajzok is, Arwent meg elküldhetem e-mailben is, ha nem sikerül majd belinkelni...Igazán azzal kapcsolatban érdekelne hogy mit gondoltok. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161206 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel, ezek a rajzok olyanok, mintha fotók lennének! 8O
Ezzel nem azt mondom, hogy nem hiszem, hogy te készítetted, hanem azt, hogy nagyon-nagyon ( :!: ) jók!!!!!
Az "eredeti" rajzaidra is nagyon kíváncsi lennék!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161201 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: Tarathradiel: ezeket te csináltad???? Majdnem kiesett a kezemből a tesesbögrém, amikor megláttam a képeket!!! Nagyon jól rajzolsz, de most komolyan! 8O Én csak álmodok az ilyen képekről... :roll:


Jaj köszi... :oops: :) Örülök hogy tetszenek...Esküszöm én csináltam őket. :D Élőben azért ennél világosabbak egy kicsit...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161200 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: ezeket te csináltad???? Majdnem kiesett a kezemből a tesesbögrém, amikor megláttam a képeket!!! Nagyon jól rajzolsz, de most komolyan! 8O Én csak álmodok az ilyen képekről... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161198 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Niphredil: Nekem a legjobban az Éowyn Faramir rajzod tetszik, az nagyon jó lett. :itscool:
Na jó, akkor belinkelek pár rajzom, remélem mindegyik link működni fog...
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/galadriel&frodo.jpg
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/frodo111111.jpg
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/eowyn4.jpg
img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/gandalf4.jpg

Még van egy csomó, hozhatok majd ha tetszik...A napokban rajzoltam egy Arwent is, ami NEM Liv, hanem az én elképzelésem, de azt sajnos még nem tudom belinkelni... :roll: Mostantól szeretnék egy két "eredeti" rajzot is összehozni. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161129 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Niphredil: nekem tetszenek. Én is próbáltam már Gyűrűk Urát rajzolni, de mindíg a színészeket akartam visszaadni, és soha sem sikerül... :roll:
Tarathradiel: Engem is érdekelnek a rajzok

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #161120 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mik ki nem derülnek :D Tarathradiel, ide a rajzokkal, Niphredil, a tieid meg tök jók :D Persze, gyakorolni mindenkinek kell haláláig ;) , de egyébként is nagyon jó a rajzkészséged, csak biztatni tudlak :D

Galapagos: köszönjük szépen, neked is :D Ezek a kívánságok azonban a Beszélgetős topikba valók, még egy ilyen és könyörtelenül kitörlöm :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161053 Írta: Galapagos
Galapagos válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Boldog karácsonyt!!!!!!!Galapagos

'Az élet egy olyan színdarab főpróbája,ami sose lesz megtartva'(Ámélie)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161042 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: hajrá! :wink:
(((és az enyémek mienek?)))

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161017 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem is vannak rajzaim, ha érdekel titeket, beteszek pár linket...Na? :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160579 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: ez tényleg fantasztikus! :up: :up: :up:
Area: nekem bejön! :wink: Különösen a Profil című kép tetszik.
Végre én is fel tudtam tenni néhány rajzomat és "festményemet".
*sunyin körbepillant, és linkelni kezd*
Éowyn
Éomer
Galadriel
Samu
Ez egy Éowyn-képből "fejlődött ki" (nem engedi kinagyítani, pedig jóval nagyobb ennél)
Galadriel a csónakján
Éowyn és Faramir
Aragorn
Ja, és még 1: Legolas és Aragorn a törikönyvemből :D
A Full size of photo-ra kattintva kijönnek nagyobban is. Nagyon amatőr vagyok, úgyhogy kíméletesen a kritikákkal! :roll:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160269 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi az elismerést, örülök, hogy tetszik :wink:
Mindent beleadtam, mivel egy nagyon kedves barátnőmnek adtam, aki Legolas-mániás :)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160241 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hűha, Nefrédiel, ez nagyon jó!! Tökéletesen visszadja a karakterisztikus vonásokat, a technikája meg nagyon illik a hangulatához! Gratula ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160191 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem egyetlen rajzom van fenn csak a neten, remélem a közeljövőben többet is tudok majd scannelni...
www.libraryofmoria.com/fanart/legolasbynefrediel.jpg

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159567 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Képzőművészet

E. Eia Ayna írta: Ha nekem nem teccik vmi, azt azért nem kétértelműen adom a világ tudtára...
egyébként meg teccik :D


Jó, persze... :D amúgy nekem is tetszik (miután bejött az oldal...)! Area, jók a képek! Gratula!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159313 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nólindir írta: Amúgy Leguán, honnan tudod, hogy Eia Ayna úgy értette? Lehet, hogy tényleg nem tetszik neki... :wink:

Ha nekem nem teccik vmi, azt azért nem kétértelműen adom a világ tudtára...
egyébként meg teccik :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159308 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi a hozzászólásokat, nekem jó az oldal, sőt! Most bővítettem a képgakériát. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.630 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére