Képzőművészet

Több
20 éve 8 hónapja #163981 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi így már sikerült megnézni!
Well, nagyon profin rajzolsz, én is kíváncsi vagyok még többre is, ha van...Nagyon jók! :itscool:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163958 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tarathradiel írta: Well-of-Souls: Nekem sajnos sehol nem jönnek be... :(

Próbáld meg a jobb egérgomb/ cél mentése... módszerrel. Nekem is csak így sikerült megnéznem.
Well: ha van még, ne habozz feltenni. Nagyon jók! :itscool:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163950 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well-of-Souls: Nekem sajnos sehol nem jönnek be... :(
Nimdraug: A tiédek nagyon aranyosak. :wink:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163532 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
(Most lehet, hogy hülyét fogok kérdezni:) A pályázatra beküldött rajzokat verseket meg egyebeket mikor lehet majd itt fent a neten is megnézni? Tudja valaki?

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163530 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: Nekem elsőre bejöttek...Mindkét értelemben. Kicsit komorak és valami furcsa elmosódást érzek benne, mintha a szél vinné az egész képet de épp ezek tetszenek benne.

Nimdraug: A sárkányok haláliak! Egyébként is oda meg vissza vagyok a sárkányokért, de a tieid :D :D :D

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163526 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Fene essen bele, próbáljuk meg itt - valamelyik majd csak jó lesz... :?
www.geocities.com/zsolt_nemethy/pantokrator.jpg
www.geocities.com/zsolt_nemethy/ketmorhaz.jpg
www.geocities.com/zsolt_nemethy/balvany.jpg
Üdv, és bízakodjunk. Ha nagyon nem megy, próbáljatok egy reply-t nyomni, az előbb nekem az segített...
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163524 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nimdraug: nagyon aranyosak a rajzaid. :) Tök szépen rajzolsz és a figuráid nagyon aranyosak. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163520 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Helló!

Well, nekem nem hozza be a képeidet a gép.

Szeretném megmutatni az eddig feltöltött képeimet, bár nem éppen Gyűrűk Urásak:

kep.tar.hu/nimdraug/index.phtml?aid=27620080

Véleményeteket várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163424 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv mindenkinek!
Van néhány rajzom, amiknek ugyan nem sok közük van a Gyűrűk Urához, de azért bátorkodom berakni ide, és kérni a véleményeteket. A scannelést illetően nem tudom, mi a helyzet - munkahelyi csinálmány, és az egyik gépen túl sötét, a másikon meg túl világos, úgyhogy elnézést... :?

virginblack.esmartmusic.com/rajzok/pantokrator.jpg
virginblack.esmartmusic.com/rajzok/ketmorhaz.jpg
virginblack.esmartmusic.com/rajzok/balvany.jpg

Előre is köszönöm!
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163224 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Értem. Szóval nem ártana járnom művtöri szakkörre :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163056 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én tudom hogy miért nem nyertem, ezen a pályázaton elsősorban az eredetiség számított, és hát az én rajzaimból az hiányzik /jó, mostanában csináltam két olyat is, de már későn :D /. Hiába van kidolgozva meg minden, itt nem az volt a lényeg...Hát majd jövőre belehúzok! :)

A felvételinek volt egy írásbeli része, abban általános műveltségi dolgokat kérdeztek, ezután volt egy nap amikor aktot kellett rajzolni, másnap valamilyen szabadon választott dolgot és az utolsó nap pedig egy rövid elbeszélgetés volt. :)
A napjaimat nehéz lenne elmesélni mert elég változatosak voltak... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162967 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mindenesetre majd tájékozódom, mit és hogyan kellene csinálnom, hogy valami ilyen helyre fölvegyenek... mert máshoz nem nagyon értek 8) Azazhogy, persze, értek máshoz is, csak ehhez a legjobban - illetve ebben lelem örömömet.
Jújj, szánom bánom bűnöm, de nem voltam ott a LEP-en :oops: És nem láttam a kiállításból semmit :cry: És ha te is pályáztál, és nem nyertél, akkor vajon aki nyert, az milyet alkothatott?? 8O Jesszus... Elképzelni sem tudom :o
Tudnál nekem egy két dolgot mondani, hogy te mit tanultál olaszban? MÁrmint hogy hogy zajlott egy napod, miket kellett csinálnod, mi volt a felvételiben, mennyire élvezted, satöbbi... Előre is köszi


A Lórienes képpel kapcsolatban: ezt a képet olyannak szántam, amilyen, bár azt hittem, én is tudok olyan vázlatot készíteni, mint amiket a GyU filmkönyvben a rajzolók készítettek, hát nagyot tévedtem :D De megtetszett a stílus, és megpróbálkoztam vele. HÁt az tény, elég kusza lett, de a lényeget asszem láttatja. :) Ne félj, nem a maximumot hoztam ki magamból :D Jogos, hogy hiányzik, de ez most ilyen lett. Direkt :P

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162915 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel, nagyon jól rajzolsz, érdemes a jövőre gondolnod! :D Szerintem is a Helm-szurdok a legjobb! De pl. Lórient miért nem dolgoztad ki részletesebben? Mármint a tónusokat felvinni, meg ilyesmik? Mert nagyon szép, pontos, amit rajzoltál, de valamiféle kitöltés nekem hiányzik belőle...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162880 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nefrédiel írta: Igen... erre gondoltam igazából, jólvan, igaz, idióta kérdés, hát hogy máshogy jutottál volna ki :D Én is szeretnék majd külföldre felvételizni, de persze itthon is. Azt nem tudod mi a különbség az iparművészeti és a képzőművészeti főiskolák közt? Az ilyen dolgokban még nagyon nem vagyok járatos, pedig már azt akarják tőlem, hogy gondoljak a jövőmre, és tanuljak mindenféle tantárgyat, amik kellenek a felvételihez. Nem tájékozódtam még a felsőoktatási intézményekről, pedig már csak másfél évem van erre :roll:


Nem volt idióta kérdés, én nem értettem meg. :D Ugyanis kijutni nem így jutottam ki, hanem apám munkája miatt és mikor már ott voltam, akkor felvételiztem...Hát pirulok, de ezt sajnos nem tudom. :oops:

Egyébként hogy tetszett a művészeti kiállítás a LEP-en? Nekem nagyon! :) Én is pályáztam, de sajnos nem nyertem, bár ebben biztos voltam hogy nem fogok...Talán jövőre. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162484 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Igen... erre gondoltam igazából, jólvan, igaz, idióta kérdés, hát hogy máshogy jutottál volna ki :D Én is szeretnék majd külföldre felvételizni, de persze itthon is. Azt nem tudod mi a különbség az iparművészeti és a képzőművészeti főiskolák közt? Az ilyen dolgokban még nagyon nem vagyok járatos, pedig már azt akarják tőlem, hogy gondoljak a jövőmre, és tanuljak mindenféle tantárgyat, amik kellenek a felvételihez. Nem tájékozódtam még a felsőoktatási intézményekről, pedig már csak másfél évem van erre :roll:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162478 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Raweny:Végülis kint is attól függ hogy épp milyen tanárhoz kerülsz...Az enyém ilyen szabadfelfogású volt szerencsére...De alapjában véve az olasz oktatás ezen alapszik. :lol:

Nefrédil: Igen, emlékszem rád a fórumról. :) Nekem nagyon tetszenek a rajzaid, gratulálok! :itscool: Nekem hogy sikerült? Hát felvételiztem. :lol: Vagy pontosan mire gondolsz?

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162453 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: ejha... nagyon jól rajzolsz!!!!! Nekem Helm szurdok tetszik a legjobban. :wink:

1100. 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162452 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel, én téged "ismerlek" az im-net fórumáról! A Frodó&Galadriel-es rajzodról ugrott be :wink:
Olvastam, hogy Itáliában voltál képzőművészetin. Ez nagyon izgalmas, mert én imádom Olaszországot, meg a nyelvet is elkezdtem tanulni, és én is valami "alkotós" továbbtanulást szeretnék választani. Neked hogy sikerült? Nagyon kíváncsivá tettél

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162451 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162450 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162448 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt van még egy pár rajzom, sikerült scannelnem
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic4128386.jpg
ezt az MTT táborban csináltam, aki emlékszik annak külön gratula 8)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162421 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tarathradiel írta:

Raweny írta: Tényleg nagyon jók! Az előbb az unokatesómmal is megnéztük és neki is tetszettek (annyira, hogy bele is pirult :oops: ). :roll:

Mesélnél nekem a sulidról?


Köszi neki is. :D
Hát mesélhetek, Olaszban jártam két évig képzőbe és onnan kértem az átvételt ide, de nem vettek át csak a pécsire úgyhogy most halasztok egy évet és megpróbálom még egyszer. Kint nem nagyon tanítottak rajzolni inkább az volt a lényeg hogy kifejezd magad mindegy hogy hogy, lehetett fotózni is, videózni is akár. :D Úgyhogy többnyire otthon gyakoroltam...És remélem tavasszal átvesznek a pestire is. Ha nem, irány Pécs... :lol:

Örülök hogy valakinek csak bejött az az Éowyn.


Nekünk bezzeg mindig kockákat, hokedliket, köcsögöket meg ehhez hasonló nyalánkságokat kell rajzolna, ja és a drapériát még ki is hagytam... Nem igazán érdekli a tanárokat, hogy tulajdonképpen milyen vagy, az a lényeg, hogy a beállítást jól rajzold le... ah, azok a rajzbakok... :cry: ... Abban viszont tényleg igazuk van: Az alap fontos. (A fotózást azért itt is bevezethetnék, habár néha még az agyagot is magunknak kell előkészíteni ha mintázni akarunk....ez egy magyar suli...)

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162388 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi mindenkinek! Hát mindenki másképp képzelte el Éowynt... :D
Péccsel kapcsolatban...Most aztán rendesen gondolkodóba ejtettetek. :lol: Na majd meglátom, hogy alakul, az biztos hogy oda már fel vagyok véve...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162289 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel: Olaszban tanultál? Wow! 8O Éowyn nekem is etszik, bár én nem így képzelem el. Pécshez kapcs., én úgy tudom, ott nagyon sokat műhelyeznek, és elég kevés a szabadidő (lehet, hogy csak a gimiben, de ott biztos).

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162281 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi Tarathradiel, így már meg tudtam nézni. Szép, ahogy ezt már sokan kifejtették... :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162213 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel, tényleg naon jó ez az Éowyn ! :) Tök jó, elmondhatom, h ismerek vkit, aki képzőművészetire jár :D

Egy kívülálló belekontárkodás: a pesti képzőről a rajztanárom szerint már évek óta nem hallani túl jó híreket, általános info, hogy már csak a neve nagy... Lehet, h a pécsivel jobban járnál, de te tudod. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162186 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Raweny írta: Tényleg nagyon jók! Az előbb az unokatesómmal is megnéztük és neki is tetszettek (annyira, hogy bele is pirult :oops: ). :roll:

Mesélnél nekem a sulidról?


Köszi neki is. :D
Hát mesélhetek, Olaszban jártam két évig képzőbe és onnan kértem az átvételt ide, de nem vettek át csak a pécsire úgyhogy most halasztok egy évet és megpróbálom még egyszer. Kint nem nagyon tanítottak rajzolni inkább az volt a lényeg hogy kifejezd magad mindegy hogy hogy, lehetett fotózni is, videózni is akár. :D Úgyhogy többnyire otthon gyakoroltam...És remélem tavasszal átvesznek a pestire is. Ha nem, irány Pécs... :lol:

Örülök hogy valakinek csak bejött az az Éowyn.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162178 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nólindir írta: Tarathradiel, az Éowyn nem elérhető! :cry:
Nem lehet, hogy rosszul linkelted be véletlenül?


Nekem behozta.
Tényleg jók a képek ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162167 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tarathradiel írta:

Fiona írta: Tarathradiel: nagyon szépen rajzolsz. Fogadd szívből jövő gratulációmat. :wink:


Jaj nagyon köszi... :D :oops:


Tényleg nagyon jók! Az előbb az unokatesómmal is megnéztük és neki is tetszettek (annyira, hogy bele is pirult :oops: ). :roll:

Mesélnél nekem a sulidról?

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162122 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Fiona írta: Tarathradiel: nagyon szépen rajzolsz. Fogadd szívből jövő gratulációmat. :wink:


Jaj nagyon köszi... :D :oops:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.631 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére