Képzőművészet

Több
20 éve 7 hónapja #170584 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Elkezdtem csinálni valamit, gondoltam a sok bíztatás után összeszedem magam, félreteszem az aggályaimat, és megosztom Veletek is (sajnos a scannelés túl kontrasztossá tette, a valóságban nem ilyen durvák a tónusok) :)
athanasios.tripod.com/opus.jpg
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170384 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Boci nem bici, de no problemo :wink:
Asszem még nem mutattam, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ezek is regényillusztrációk, bár lassan haladok vele.
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... eginnum=12
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... eginnum=24
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4289281
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4358757

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170379 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hi! Sikerült meggyőznöm a szaktanárom!!! :D :D :D Igaz rendesen bici szemekkel kellett néznem :roll: , de megengedte, úgyhogy a tanév végére el kell készülnie Mória kapujának! :P
Wana: Megnéznem, nem tudnád befotózni?

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170189 Írta: Wana
Wana válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem rajzolok túl szépen, de lerajzoltam Középfölde térképét, és arra nagyon büszke vagyok, mert elég jó lett, bár... vannak rajta hibák... Elég nagy méretű, és most a szobámat díszíti, barátaim mindig megcsodálják ;)

Rivendell, a bölcsek városa...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170014 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezer éve nem jártam itt (hosszú volt a szabadság...), úgyhogy most így utólag köszönöm meg mindenkinek a bíztatást!
Lalaith: melyik négyet nem tudod megnézni? Megpróbálom majd felpakolni valahova máshova.
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169850 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Heh, ezeket én élőben is láthatom :hello: Nagyon jól mutatnak mikor ki vannak rakva a falra szép üvegkerettel :D Jók Debrif!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169697 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok Debrif vagyok!
Hozztam még két rajzomat!
kep.tar.hu/debrif/index.phtml?aid=27620917

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169690 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae-elena/sissee nagyon köszönöm azt hogy megnézted a rajzaimat, és persze egy épitő jellegü hozzá szólást is!Semi féle képpen nem haragszom
azért mert összinte voltál! :P :P :P
Bocsi hogy ilyen késön reagálok ,de nem sürün kerülök géphez!Sajna!
Még egyszer köszönöm!!! :lol:

Debrif

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169435 Írta: Lalaith
Lalaith válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: Iszonyú jók a képeid! Csak az itteni négyet valamiért nem tudom én sem megnézni... Jó lenne, ha raknál még fel képeket! A Gyűrűk Ura vonatkozásában nem rajzoltál még? Kíváncsi lennék...ha nem is karaktereket, de tájakat, helyeket nem rajzolnál?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169415 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi! :itscool: , ebből már kell lennie valaminek. Csak a tanár bele ne kössön...

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169139 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Raweny:
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4313143.gif - a Gy.U.-ból
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /moria.jpg - Ted Nasmith képe
www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&mnu=110 - alul pár korai vázlat Tolkientől
www.theonering.net/scrapbook/view/2149 - a filmbeli kapu

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169128 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Help me! Kellenének (kellenek!) pontos rajzok-képek Mória Kapujáról, mert szakmából azt szeretném megvésni domborműnek (perzse nem az eredeti méretben), de a tanárom nagyon tud fikázni, ha nem jók a tervek! Kérlek segítsetek! Nagyon szeretném megcsinálni!
Előre is köszi!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168337 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Feltettem egy pár régi képemet a netre.
Semmi közük nincs a fantáziavilághoz, de ha valakinek tetszenek Victor Vasarely képei, akkor ezek is be fognak jönni neki [size=9:oiw94wp0](talán) [/size]. :wink:
kep.tar.hu/olosta/index.phtml?aid=27623465&beginnum=0

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168230 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: Nem baj, hogy beraktad sőt...Így nekem is egyszerűbb lesz, nem kell belinkelnem a rajzaim, csak szólok ha frissült az oldal. :D
Nekem tetszenek a térképeid!

Köszi Sil! :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168149 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sil: egy német térképről vettem a neveket, a Middle-East-tel kapcs. látszik, hogy nem tudok angolul... :oops: (leretusáltam a képekről)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168065 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hűűű... Még mindig nagyon tetszenek Orsi rajzai... :itscool:

Nem akar esetleg valaki egy Elrondot is rajzolni? *könyörgő tekintet* :roll: :wink:

Area: A térkép szvsz viszonylag rendben van, már amennyire ilyen nagyban meg lehet állapítani (mondjuk néhol kissé pontatlan, de gondolom, ez egy vázlat...), de érdekes elnevezéseket használsz... Pl "Liliomföld" Nősziromfölde helyett, meg van, ahol megmaradt az eredeti (vagy inkább német?) név, pl. Nurnenmeer... Az a nagybetűs "Midle East" felirat ugye Middle-Earth akar lenni? (Csak mert Middle-East Közel-Keletet jelent... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168004 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Találtam egy albumot amiben Tarathradiel rajzai vannak! Nem tudom szabad-e belinkelnem..... :roll: (ha nem, szólj rám, és kitörlöm)

<a target="_blank" href="www.councilofelrond.com/modules.php?op=m...set=0&orderby=titleA
">Tarathradiel galériája


egyébként azért jöttem, mert rajzoltam egy Középfölde térképet, és szeretném kikérni a véleményetek:
kep.tar.hu/galina/index.phtml?aid=27623095

a többi képem itt van, megint frissítettem:
kep.tar.hu/galina/index.phtml?ai ... eginnum=24

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167522 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem tetszenek, Raweny! Aragorn nagyon jó lett! :)
Én most lettem kész egy Frodó&Samuval majd ha be tudom linkelni, megmutatom.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166569 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
[b]Nimdraug[/b]: Mivel elég sokáig lómániában szenvedtem ezért elfogultan ítélek a rajzaidat illetően: Nagyon tetszenek!

Nem rég újítottam és még továbbiak is várhatók. Ennyi az, ami a Gy.U.-hoz kapcsolódik:
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4268021
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... eginnum=12
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4268023
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4268024
és itt megragadom az alkalmat az elnézéskérésre mivel a lapok elég hollámosak, ami aból adódik, hogy egy spirálfüzetből lettek bescannelve, az pedig már van két éves és tele van cikkekkel ragasztgatva.

Pá!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165243 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well, ezek is nagyon szépek!! :itscool: Nagyon tehetséges vagy!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165166 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm! És az ötletet is :) - ez még sosem jutott eszembe :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165142 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Debrif: jó rajzkészséged van, és hangulatosak a rajzaid. Ha megengedsz egy jótanácsot, fektess hangsúlyt az emberi anatómiára- akár ovosi könyvekből, akár hivatalos illusztrátoroktól :D

Well: csak azt tudom ismételgetni, hogy nagyon jók a rajzaid. Az apokaiptikus témák nagyon illenek a stílushoz. Nem gondoltál még rá, hogy illusztráld a verseidet? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164900 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!
Küldök még pár képet:
athanasios.tripod.com/kaszas.jpg
athanasios.tripod.com/templom.jpg
athanasios.tripod.com/oszlopfo.jpg
athanasios.tripod.com/fejfa1.jpg
Én is szívesen megnézném a ti rajzaitokat, de a kep.tar.hu sajnos keptelenul lassu innen kulfoldrol, ugyhogy nem nagyon megy a dolog :(
Minden jot:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164444 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jaj kösz, neked meg a szkennered király! :D :D :D

U.i.: Azért a rajzok messze elhúznak előtte:) 8)

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164268 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164006 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: tök jók a rajzaid, tetszenek nekem :)

Még raktam fel pár képet:

kep.tar.hu/nimdraug/index.phtml? ... eginnum=12

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163993 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae: Nem igazán, csak egy mezei biológus vagyok :) De igazán örülök, hogy tetszett!

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163989 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: tényleg nagyon jó rajzok! Határozott hangulatuk van. Nem vagy véletlenül profi grafikus? ;)

Nimdraug: nagyon szépen kezeled a színeket :) Csak így tovább, ritka a ilyen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163984 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Közben látom, hogy bejött a jobb egérgomb :)
Köszönöm, amint tudok, küldök még cuccot!

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163983 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm a bátorítást, igyekszem hétfőn még scannelni :)
(plusz megpróbálok valami tisztességes megoldást összehozni a képeim láthatóvá tételére, bár remélem, hogy közben a jobb egérgombos megoldás is működni fog. Elnézést a komplikációkért....)
Szép hétvégét:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.643 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére