Képzőművészet

Több
20 éve 11 hónapja #143358 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Eressea: A feltöltés menetét alább olvashatod.

Brisa írta: Drágáim, amint láthatjátok, elindult végre az új TolkienHU. A linkek között találtok egy Kreatív Szekció nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd a felső linkek között kiválasztjátok a "Keresés"-t vagy az "Új írás"-t, láthatjátok, hogy van egy 'Rajzok, festmények' és egy 'Képzőművészeti alkotások' kategória.

Töltsétek fel ti is a műveiteket. Méghozzá egy kép egy "Új írás" legyen. Az enyém már fent van. :wink:

A feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció :arrow: 'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143201 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Suilad'
Nagyon szépek a képeitek'
Nekem is van néhány rajzom, amelyek elég GyU-ás hangulatuak (bár ezek inkább tájak, nem személyek). A beszkennelés után mit kell csinálnom, mielőtt még belépek a forumra és feltoltom a képeket (ha egyáltalán kell vmit a mentésen kivul) :?:

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141941 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
De ugye Darton is scannelésre kerül? az emlékszem hogy nagyon tetszett:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141869 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee Took írta: _Neo: csak ismételni tudom, amit már Szigeten is mondtam: nagyon jól rajzolsz!! most keverem, vagy a "pajzsos pasi" az Darton?? télleg nagyon szépek a rajzok:))


koszi szepen, Dodie
nem, a pajzsos egy lovag, valahonnan delrol (mokusban)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141834 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
_Neo: csak ismételni tudom, amit már Szigeten is mondtam: nagyon jól rajzolsz!! most keverem, vagy a "pajzsos pasi" az Darton?? télleg nagyon szépek a rajzok:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #141770 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezt most iderakom mert valahogy olyan képzőművészet.
www.tv2.hu/cikk.php?cikk=100000071000

ezt most jól megaszondtam :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141756 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: _Neo, nagyon egyedi hangulatúak a rajzaid. Nem tudom, ismered-e Ábrai Barnabás míveit, vhogy azokra emlékeztetnek. Mindenesetre nagyon jók 8)


koszi. nem ismerem az emlitett uriember kepeit... tudnal esetleg egy linket adni?

Nodlee: majd lesznek ujabbak is, Gumipok szkennelt

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141750 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nodlee, nekem is Yavanna tetszik a legjobban, és Pippin is nagyon Pippines, hiába kisgyerek :)

_Neo, nagyon egyedi hangulatúak a rajzaid. Nem tudom, ismered-e Ábrai Barnabás míveit, vhogy azokra emlékeztetnek. Mindenesetre nagyon jók 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141747 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Huuu, kösz szépen, aranyosak vagytok :-)
Laurelen: Corel Photo-paint 8 :wink:
_Neo: A koponya nagyon tetszik... Mostani rajzaid nincsenek? Mert azokat is szívesen megnézném

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141738 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Képzőművészet
neo: az íróasztalos a legjobb,a félkoponya is király, a pjzsos embernek a pajzsa neagyon ász.

nodlee:sztem yavanna a lgejobb :itscool:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141724 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet
_neo, tőled tec.jpg a kedvencem, nagyon szeretem a fél-arcokat. egyébként igazán jó rajzok!
Nodlee: a számítógépes rajzot hogyan csináltad? a haja nagyon tetszik!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141711 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mindkettőtök rajzai nagyon szépek bár szerintemteljesen más a stílusotok!
Nodlee,nálad nagyon tetszik a Yavi-s kép míg _Neo-nál főleg az Örök mosoly tetszik! sajnos véleményt szakszerűen nem tudok mondani mert nem vagyok hozzáértője a témának de mindkettőtöknek nagy dícséret!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141693 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
nodleerajzai.blog.korridor.hu/

Na. Rajzok. By Nodlee. Remélem tetszik :-)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 órája #141640 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139980 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Udvozlet Szinmuveseknek, Kepzomuveszeknek, es Jelmezeseknek!

LEP 2004

Esgallal egyutt en vagyok a koordinatora a jelmez,- es diszletkeszitesnek, ugyhogy megkernek mindenkit aki szeretne reszt venni a munkalatokban (olyanokat akik tudnak pl varrni eloszeretettel varunk :D ), vagy viselne jelmezeket a vetelkedo soran, vagy barmilyen modon tud segiteni (pl anyagot szerezni, vagy varrni tudo embereket), hogy nalunk jelentkezzen priviben. MINDKETTONKNEL.

A szinmuveseket megkernem, hogy jelezzek nekunk, hogy milyen kulon diszletre, vagy jelmezre lenne szukseguk. Pentekre szervez Kriszana egy talalkozot, melyen ott lesznek elvileg a kreativ munka szervezoi. Ha van kesz forgatokonyvetek, akkor nagyon szivesen atfutnam (sot kifejezetten jo lenne, ha ezt megtehetnem), es szolgalhatnek otletekkel a diszletekre vonatkozolag, amit aztan persze meg is csinalnank.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135021 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Celeb:

A feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció :arrow: 'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod, azaz feltöltöd a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.


Azaz az első "Mentés" gombra való kattintás után előugrik egy ablak, amelynek segítségével tallózni tudsz a gépeden és fel tudod tölteni a képet.

Szólj, ha így sem megy.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134842 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa!
Lehet, hogy kicsit hülye vagyok ehhez, de megpróbáltam feltenni egy rajzomat a Kreatív szekcióba (amit írtál), de nem találtam, hova lehetne írni azt a címet, ahonnan a gép tudni fogja, hogy milyen képről is van szó.
Magyarul :) : Volt ott a címnek hely, ami gondolom a kép címe, teszem fel 'Frodó', a kategória meg a leírás. Na most ha én ezt a három adatot adom meg a gépnek, honnan tölti le a képet? Mert nem adtam meg neki olyan címet, ahonnan ezt meg tudná tenni. Bocs, ha most nagy baromságot írtam, mondom, nem értek hozzá.
Kérlek segíts!

(Bocs, ha OFF volt :roll: )

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134634 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Finwe, lásd a Lassi-s topikot. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134615 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Támadt a minap egy ötletem. Arra gondoltam tudni illik, mi lenne ha a képzőmuveszeti szekció (és persze általában a kreatív szekció, de ez most nem ide tartozik)el kezdene kicsit szerveződni? Mire gondolok? Hát kezdő lépésnek pl. arra, hogy lehetne bizonyos rendszerességgel szervezni találkozókat, amelyeken pl. (összefogva a színdarabosokkal) díszleteket, háttereket, jelmezeket stb. együtt készítenénk színdarabokhoz, vagy csak úgy gyakorlásképp, meg poénból. Ezentúl lehetne olyan talikat is szervezni, amelyen az emberkék összejönnének, és megmutatnák egymásnak (elsősorban persze tolkieni ihletesu) munkáikat, véleményt is nyilvanítanának egymás munkáiról és el mondhatná mindenki az elveit arról, hogyan is lehet ő szerinte Tolkien műveit illusztrálni, vizuálisan megragadni, stb. Sőt miután kialakult a dolog, létrejött egy jó csapat és látjuk hogyan is működik mindez, egy idő után tovább is léphetnénk és lehetne mondjuk megkérni szépséges mtt-s leányzókat hogy álljanak modellt, es közös rajzoláson lehetne tündéket, hobbitokat rajzolni.
Persze mindehhez, hogy működjön nem csak lelkesedés és munka kell, hanem az is hogy mindenki hozzá tegyen egy kicsit a dologhoz, pl alapanyagokat, ötleteket. A végső cél az lenne, hogy létre jöjjön egy igazán aktív, és tényleg közösségi szekció, amely a lelkes és tehetséges alkotókat is egybe gyűjtené, továbbá szervezhetne akár néha napján rajzpályázatot (amennyiben az MTT ezt támogatja), vagy kisebb kiálltásokat, beszélgetéseket és találkozókat képzőművészekkel akiket esetleg megihletett Tolkien világa. Továbbá lehetne azon is munkálkodni, hogy a Lassi még szebb legyen; pl lehetne az ott megjelent verseket, cikkeket illusztrálni. Ezt koordinálhatná is valaki, aki tudná milyen cikkek, versek lesznek benne az újságban és megkérne valakiket, hogy készítsenek hozzá rajzokat.
Akit érdekel a dolog az kérem jelentkezzen nálam ötletekkel vagy anélkül, esetleg segítség felajánlással. Kezdő lépésként pedig ajánlanám, hogy a Tokaji fesztiválra elkésztett paravánt csináljuk meg szebbre, jobbra, majd beszéljünk meg egyidőpontot és alkossunk egyet. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy akinek kedve van az rajzolja meg és a vázlatot tegye fel a képzőművészet topikba, mi meg eldöntjük melyiket csináljuk meg (aki nem tudná miről van szó: egy karikatúra kell a gyűrűszövetségről, amit megcsinálnánk nagyban paravánra).
Szóval ha van legalább 4-5 elszánt ember akkor visszajelzek és megbeszéljük, hogy ki mit tesz a dologhoz (papír, festék, stb)

De egyébként ha van jobb ötlet, akkor tessék szólni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134415 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm szépen. :D
Igen, Arwen egy kicsit furácskára sikeredett, de majd ha lesz időm, meg kedvem újrarajzolom. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134391 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: Nagyon jók a képeid. Egyedül Arwen bizarr nagyon. :wink:

Emberek, töltögessétek már fel ti is a képeiteket :!:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134129 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Feltöltöttem két új képet a tolkien.hu-ra Arwen és Boromir címmel.
Mihelyst engedélyezik ti is megcsodálhatjátok őket. 8O :lol: :D
Ha már unjátok, hogy telenyomom a képeimmel a galériát szóljatok, és leállok. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132767 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Drágáim, amint láthatjátok, elindult végre az új TolkienHU. A linkek között találtok egy Kreatív Szekció nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd a felső linkek között kiválasztjátok a "Keresés"-t vagy az "Új írás"-t, láthatjátok, hogy van egy 'Rajzok, festmények' és egy 'Képzőművészeti alkotások' kategória.

Töltsétek fel ti is a műveiteket. Méghozzá egy kép egy "Új írás" legyen. Az enyém már fent van. :wink:

A feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció :arrow: 'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132598 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa... az eredeti jobban tetszik :? viszont a feje nagyon nem tetszik... azon még kell csinálni ezt-azt.... :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132572 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Fú, Gollam, egyszerűen gyönyörű lett ez a sárkány! 8O Nagyon-nagyon tetszik.

[size=9:n0gps3u2]Nekem nem tűnik úgy, mintha rosszul lenne beszkennelve.[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132551 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
sziasztok! Lehet, hogy már rettenetesen untok, de itt van még egy rajz... egy sárkány :roll:
kep.tar.hu/hadika/images/pic2765370.jpg
Kicsit rosszul lett bescannelve.... :? no majd legközelebb.... 8)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132527 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta! Nekem tetszik :D
Esetleg fel tudom tenni az egyik barátnőm által rajzolt képeket, ha érdekel valakit.....

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132492 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Feltettem egy új rajzomat:

kep.tar.hu/olosta/index.phtml?aid=27563686&pid=2758047

Kicsit érdekes a színe, mert most nem szkenneltettem, hanem lefényképeztem, de azért még tökéletesen kivehető a lényeg. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132313 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Laurelen! Egyértelmű, hogy nincs kiegyesúlyozódva a testén, és a ló fele annyira nehéz lenne, hogy leszakadna a szárnya.....
Arlith! A magyarázat egyszerű: nem tudok arcot rajzolni, és nem akartam azzal elrontani az egészet, mint tettem ezt már sok másik rajzommal...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132279 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gollam írta: itt van mégegy, ami kb Fantasy műfajba tartozik, ezt a lényt én találtam ki, és tudom, hogy nem tudná használni a szárnyait :wink: úgyhogy ne is mondjátok :)
kep.tar.hu/hadika/images/pic2727910.jpg


miért ne tudná?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére