Képzőművészet

Több
22 éve 2 hónapja #67358 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telu: ok, majd megpróbálom :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67313 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:Megpróbálom kiszinezni de egyenlöre 100 felé áll a fejem... Cueddo:Nem tood lefényképezni és bescennelni???
Engem naon érdekel....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67301 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sziasztok!

Csináltam egy üvegfestményt Aldarionról és Erendisről :wink:


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67298 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Küldd a többit is, plz!!! :)
Figy! A tipp: színezd ki...bármilyenre...attól csak szebb lesz :) (már ha nem rontod el) :) és ha mégis, akkor majd rajzolsz egy másikat....szóval várom a többi képet....sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67234 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A csajszit már elküldtem csak olyan izé lett...mármint a scennelés miatt....
Túl erős azaz éles lett...Nah min1...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67159 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam, megkaptam...woww....naon naon jóóóóóó....Engem tegnap éjjel elkopott az ihlet és reggelig rajzoltam.....3 kép lett kész....
1 tünde nö, szentem ez a legjobb de naon egyszerü..
1 hobbit....a haja Aragornos lett de a ruhát és nem a hajat kell nézni...
1 nazgúl..háááát ez elég silány lett...


Gollam ha kell akkor elküldöm öket....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67121 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Egyet értek, türelem...
Nemrég küldtem el őket ugyanis :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67115 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:A képek MÉG nem jöttek meg...türelem..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67104 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telumehtar! Akkor küldöm a képet, bár a scannelés jó rosszul sikerült. Ma elkészült az egyik gatya, talán holnap kész lesz a másik is, aztán elmegyek, és egy csajon - akire csinálva lett - lefotózom, és ha azt előhívom, be is tudom scannelni. Na, most megyek...byez

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67077 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:Küldheted nekem a rajzaidat....bármilyen ruhát szívesen megnéznék....A szindarab/musical:
A Találkozások és a Beszélgetős topicban van róla szó....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67016 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Én most varrok a táborra a tünde ruháknak "buggyos" gatyát. Nagyon szépek. Csak sajna olyan anyagból vanak, amit nem lehet mosni (bélésből) :)
Fodrászat??? Arra annyit, hogy vannak jó ötleteim, de nem tudom őket megvalósítani...szépen legalábbis biztos nem :)
Ma rajzoltam egy tündét, látszik, milyen ruhát képzelek el. Lehet ilyen ruhája nekik, de egy másik fajnak akár olyan is lehet, mint a nadrágos. Majd arról is mutathatok képet, ha kell valakinek. De amit ma rajzoltam, privizzetek rám, és elküldöm, akinek kell.

Telumehtar! Köszi szépen a dicséretet, nagyon jól esett :) Másfelől milyen ez a színdarab meg musical? Hol találjátok ki? Lehet még csatlakozni? Mert én aztán benne lennék :) De persze az is elég, ha jelmezkészítő lehetek...
Leli! Az emberek ruhája sem lehet nagy bökkenő, majd megpróbálok elgondolkodni rajtuk :) és ha úgy alakul, le is rajzolom őket...

Na pápáka, sziasztok..
u.i.: ha nincs színdarab, akkor majd írunk!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66849 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
shaira:Köszi!!!!!
Most már van fodrász diszlet és ruha CSAK SZINDARAB NINCS!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66848 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telumehtar: én szívesen segítek! Frizura területén elég kreatív vagyok. :wink: (kivéve a sajátomét)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66830 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Leli:OK! Megpróbálom összeszedni a gondolataimat....
De a tünde ruhák a színdarabhoz meg a musicalhoz is készülnek....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66815 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ai na vennui!

Most értem haza a filmes megbeszélésről, és van egy kicsi bökkenő. A filmben nem lesznek tündék. A negyedkorban fog játszódni, tehát csak emberek (2 nő és 3 férfi) lesznek (és talán 1 maya (és persze Richard, a hulla :cross: )). Úgyhogy szeretném, ha esetleg megpróbálnátok az ő ruhaterveikkel foglalkozni. Bár, amit most csináltok, az jó lesz valamelyik színdarabhoz, de azért néha gondoljatok ránk is.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66699 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:amiket képeket küldtél azok nagyon jók...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66698 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
shaira:Köszike..

A többieknek:Most kicsit idézek másképp a CINEMA (ez itt nem a reklám helye) Star Wars-os különkiadásából:
És vajon ki fogja befonni a tündék haját tökéletesre???
(Az eredeti:És vajon ki fogja Leila hercegnő haját perecformájura befonni?)

Na ezzel azt szeretném mondani hogy kéne majd pár fodrász is...vagy olyanok akik jól tudnak frizurát készíteni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66671 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt van két futkározó tünde. A ruhájuk szerintem jó, talán ötletet adhat:
www.colleenmeade.com/lordoftheri ... mrodel.jpg
www.colleenmeade.com/lordoftheri ... _tor31.jpg
Ha ezeket már valaki belinkelte, akkor úgy tűnik lemaradtam egy kicsit.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66659 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Bővebb, buggyos naci: DESZKÁS??????
Bocs de én annyi deszkás csávót ismerek hogy a bőnadrágra azonnal ezt vágom rá...
Gollam:A nő tündéknek jó ötlet a kivágás stb.
Viszont a nőknek olyan vidámabb színek kellenek....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #66630 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telu, Cica: köszi! :oops: :)

Gollam: az anyag neve muszlin :) Ebyébként én mosom kezeim, de nem igazán tudnék elképzelni buggyos naciban tündeférfiakat. Bár ha csak éppen hogy bővebb, mint kellene, akkor talán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66580 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telumehtar!Mit szólnál a férfi tündéknek egy ilyen bő nadrághoz? Ami ilyen buggyos. Kicsit olyan, mint az Aladdinban, mondjuk ilyen díszes övvel. Majd tudok képet is adni :o ))) Arról meg, hogy átlátszó legyen, szerintem arra gondolt, hogy ilyen áttetsző, hogy nincs olyan sűrűn az anyag. Nemtom elmondani, és az anyag nevét se tudom :o ))

Továbbá ruháknak lehetne nagyon trapéz ujjú, nagy kivágás. Ilyen selyemszerű anyagból, világoskék, világoszöld, stb.
Egyelőre ennyi. Sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66578 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae: Paff zseniálisra sikerdett!! :wink: Annyira aranyos! Grat'!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66561 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae:Az elképzelés nagyon jó....egyszerű mégis szép.....
Lilah:Nekem nem tetszik az átlátszó ujj dolog.....
A tündék Középföldén hogyajóéletbe varrnának olyat?
Gollam:FELTÉTLENÜL küld el a terveidet.....

Ja és van 1 ötletem:

Tünde (FÉRFI!!!!) ruha...:

Nos nekem nem tetszett az a ruha amit pl.: Legolas a köppenye alatt viselt...meg a többi férfi tündének sem....Olyan túl diszesek és világosak!!!
A pasikhoz férfias színek (pl.:fekete,szürke,sötétek) illenek....
Szóval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66536 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ruhaötletnek bátorkodom berakni egy rajzocskámat:

elfwood.lysator.liu.se/loth/s/i/sissy/destiny.jpg.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66450 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A ruhákhoz nekem is lenne egy jópár elképzelésem.

Tipp: egyes esküvői, koszorúslány ruhát (amik nem túl díszesek) rá lehetne adni a tünde-hölgyekre!


Mondjuk nem feltétlenül esküvői, de hosszú ruhák. Főként arany és ezüstös színekben, vagy mindenképpen nagyon világos árnyalatokban. a ruhák főként pasztelesen tündökölnének, de imitt-amott akadna valami csillogó arany/ezüst szál, vagy valami dísz. A felső részük meg mindig kivágott és a karjukat valami áttetsző anyag fedné.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66374 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szaszevics!
Telumehtar! 2: nem gombákat, de lehetne rá varrni lábujjakat...tudod, az elejére. Nah, majd meglátjuk, hogy AZ hogy sikerül
Nyulhopsz! Mit szólnál egy abszolúte egyszerű, trapézujjú ruhához, amit nagyonnagyon egyszerű megvarrni??? Mondjuk lehetne a mellkas részén egy kis átlátszó, hímzett rész. az nagyon szép tud lenni. Példának van is egy képem. Bár ez egy fekete ruha egyelőre. Szóval majd elküldöm. Neked is, Telumehtar! Telumehtar! Küldök még egy tündét meg egy kószát (Aragornt meg Legolast). Abból is lehet ötletet meríteni!!!
sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66344 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tipp: egyes esküvői, koszorúslány ruhát (amik nem túl díszesek) rá lehetne adni a tünde-hölgyekre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66316 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:

1.nyítótábor: Jaaa..... :oops:
2.És lehetne rá varni esetleg kis gombákat :lol:
3.Akkor van két jelmezkészítő.....
De még mit kell varni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66315 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telumehtar!
1: milyen nyitótábor? - ez a sulinkban a gólyatábor lesz. Sajna zártkörű és nagyon gyerekeknek lesz, de majd egyszer talán szervezhetek nektek is :o )
2: a hobbitok cipője ilyen mamusszerű lenne, csak azért, hogy ne fázzanak fel.
3: Segíteni nagyon szívesen mennék. Esetleg egyéb díszletet is tudnék segíteni csinálni!!!
Sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66300 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:
1.Miyen nyitótábor?
Mikor lesz????
ÉN IS MENNÉK!!! :)

2. hobbitoknak cipő???hát izé....

3.OK!Gyere segíteni nekem!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére