Zene

Több
19 éve 7 hónapja #239878 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Zene
február 5.én lesz a szalagavatóm, addig sajnos egyik nap sem jó :cry:
próbák, vizsgák stb.

utána felszabadul pl. a hétfőm 4 után, a kedd 3tól, szerda,csütörtök 4től,és a péntek fél 5 után. a hétvége pedig kifujt mert tanitok, és tanulok.

Ne haragudjatok! Igyekszem 5.e után aktivizálni magam! addig már csak 2 hét! :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239727 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Kincső (Thilanna) írta: Halihó gitár önképzősök! :wink:

Most így LEP után újraindulnánk. :wink:
Viszont a vasárnap délutánunk (félig) kilőve, mert minden vasárnap lesznek Lepkhe próbák... nem tudom, pontyosan meddig, de esetleg utána. Mert a szombat nekem nem jó, péntek színjátszó csopi, csütörtök nem jó, kedden és szerdán 4-kor végzek a suliban (szakkörök), egyedül a hétfő marad nekem amit fel tudok ajánlani, ha nektek jó. :idea:
Jelezzetek vissza, akár itt, úgyis halódik a topic... :P

Kincső


"A világ megváltozott..." :wink:
Magyarán mivel min. február végéig nem lesznek Lepkhe próbák, miénk a vasárnap délután. :idea: :wink:

:arrow: mondjuk január 30. vasárnap 14:00 Boráros tér - ki mit szól?! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237680 Írta: november
november válaszolt a következő témában: Zene

„szép s hideg, mint egy koratavaszi reggel, mely még a tél jeges fuvallatát hozza”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237509 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Zene
Sajna nem gyó a hétfő. Főleg jan. 26-ig :arrow: klarinétvizsga. És 6me nem tud SEMMIT, szal muszáj órára mennie.
+ itt a félévzárás...

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237372 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Halihó gitár önképzősök! :wink:

Most így LEP után újraindulnánk. :wink:
Viszont a vasárnap délutánunk (félig) kilőve, mert minden vasárnap lesznek Lepkhe próbák... nem tudom, pontyosan meddig, de esetleg utána. Mert a szombat nekem nem jó, péntek színjátszó csopi, csütörtök nem jó, kedden és szerdán 4-kor végzek a suliban (szakkörök), egyedül a hétfő marad nekem amit fel tudok ajánlani, ha nektek jó. :idea:
Jelezzetek vissza, akár itt, úgyis halódik a topic... :P

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232281 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Zene
Eldamyn: Van benne valami, igaz hogy nem igazán taliztunk (és az elsőre sem tudtam elmenni) de lélekben önképzős vagyok. :)

Kincső: Az jó ötlet, hogy hanyagoljuk a Lepig, bár, ha neked előbb is jó, akkor összeegyeztethetjük.
ja, és már van gitárom, ugyhogy ha lesz tali elviszem, és akkor már 2 gitár lesz ennyi emberre. :)

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232033 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Eldamyn: azért van pár nép aki tud gitározni - igaz azok nem mi vagyunk... :P Jelzem, hogy szvsz az önképzőt LEP-ig hanyagoljuk, mert úgyse ér rá senki. És jó lenne, ha nem egyetlen ember lenne, akinek van saját gitárja - [size=9:14n8y0a4]sorry, de én nem ingyenes gitárkölcsönzést és -oktatást vállaltam, hanem másokkal közösen fejlődni szeretnék. :roll: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232015 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Zene

KÁJ írta: és gitárosaink is vannak (önképzősök) :wink:


Pontosítok: lesznek. Mert ugye az önképző nagyon jó meg minden, csakhogy nem működik... még. Az ulolsó (és egyetlen) talin is voltunk össz- vissz 3-an, beleértve Kincsőt, a házigazdát is (Eru áldja!).
Tehát a "vannak" kifejezést még nem igen használnám, de a "lesznek" az nagyonis helyánvaló- szvsz. :wink:
[size=9:ipqtyp02]És Nighiwish rúlz- kezdek rászokni.[/size]

Drizzt: tecc az 5leted. Csak 1 gond van vele: az általános időhiány. Különben benne lennék. Finoman oltsatok le, ha nem tarozom bele énekhang szempontjából az "amúgy jó" kategóriába!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231514 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Zene
és gitárosaink is vannak (önképzősök) :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231496 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Zene

Kincső (Thilanna) írta:

Celebriel írta: (Bár nálam a Nightwish az egyik alap, de... :wink: )


Öhm remélem tisztában vagy az irónia fogalmával?? :D :wink: (t.i. Drizzt NW-s hozzászólásában)


Ááá... :roll:
Ebből kifolyólag lett ez: :wink: , és nem ez :evil: ! :D

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231352 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Celebriel írta: (Bár nálam a Nightwish az egyik alap, de... :wink: )


Öhm remélem tisztában vagy az irónia fogalmával?? :D :wink: (t.i. Drizzt NW-s hozzászólásában)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231190 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: Azt akarom kérdezni, hogy van-e igény egy olyan csoport létrehozására, amelyet olyanok alkotnának, akik szeretnének kezdeni valamit az ( amúgy jó :) ) énekhangjukkal.. Meghatározott időközönként lennének csoportfoglalkozások, amiken gyakorolnánk...kellene foglalkozni a hangképzéssel, légzéstechnikával...gyakorolnánk mikrofonnal énekelni, és azt visszahallgatva tudnánk értékelni a dolgot. Nya ? Hm ?
Persze ez nem pótolhatja az énektanárt...azt mindenkinek magának kell elintéznie, de sztem sokat segíthet. Cél lehetne pl egy énekes est megrendezése, ami nemcsak MTT-seknek, és nemcsak RULZ...
Jaés ez nem egy karitatív csoport lenne...olyanokra gondoltam, akiken már most is hallani, hogy van hangja.
Ha mégsem jönne össze a csoport dolog, de van olyan, aki csatlakozna hozzám nemhivatalosan, kb ugyanazt csinálni rendszeresen, mint amit leírtam, az is írjon mán nekem privit, jó?


Nekem tetszik az ötlet... :roll:
(Bár nálam a Nightwish az egyik alap, de... :wink: )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231006 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Azt akarom kérdezni, hogy van-e igény egy olyan csoport létrehozására, amelyet olyanok alkotnának, akik szeretnének kezdeni valamit az ( amúgy jó :) ) énekhangjukkal.. Meghatározott időközönként lennének csoportfoglalkozások, amiken gyakorolnánk...kellene foglalkozni a hangképzéssel, légzéstechnikával...gyakorolnánk mikrofonnal énekelni, és azt visszahallgatva tudnánk értékelni a dolgot. Nya ? Hm ?
Persze ez nem pótolhatja az énektanárt...azt mindenkinek magának kell elintéznie, de sztem sokat segíthet. Cél lehetne pl egy énekes est megrendezése, ami nemcsak MTT-seknek, és nemcsak RULZ...
Jaés ez nem egy karitatív csoport lenne...olyanokra gondoltam, akiken már most is hallani, hogy van hangja.
Ha mégsem jönne össze a csoport dolog, de van olyan, aki csatlakozna hozzám nemhivatalosan, kb ugyanazt csinálni rendszeresen, mint amit leírtam, az is írjon mán nekem privit, jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230138 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Á, nálunk a NW tiltott zene...és...főleg _Neo-nak ne említsed meg, mert ő ölni is kész, ha meghallja ;) . Jaés hippigitárosaink sincsenek...egészen pontosona hippijeink nincsenek :D .
Lálááááááláláááááá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230125 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Zene
Nyiff!

Szereti valaki rajtam kívül Nightwisht? (Azon belül is a kis porcelánbaba Tuomast, de az más lapra tartozik... :oops: )

Ezenfelül keresem a hozzám hasonlóan "autodidakta módszerrel tanult" hippi-gitárosokat! :D Zenéljünk együtt!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228239 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Kedves Mindenki!

Rajtunk kívül álló okok miatt úgy alakult, hogy nem tudtuk megtartani a Musical Estet szombaton este 19.00-tól.
Engem is váratlanul ért a hír, és azzal töltöttem a délutánt, hogy próbáltam másik helyszínt szerezni. Nem ment. Minden le van foglalva. Az összes Műv.Házban program van szombaton este.
Az egyetlen megoldásnak az mutatkozott - mert fel sem mertül bennem, hogy elmaradjon a Musical Est - ha vasárnap este 18.00-tól tartjuk meg.

Tehát a VÁLTOZÁS:
VASÁRNAP 18.00-tól lesz a MUSICAL EST!

Lehet örülni, vagy nem örülni neki, ez van!
Én ma még azért is hálás vagyok, hogy ez nem szombaton délután derült ki, mikor oda mentünk volna készülődni...

Nyilván, sokan nem fognak tudni eljönni, így. Roppant mód sajnálom, komolyan!
Sajnos, nem rajtam múlt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227619 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Találkozások topicban /me írta: Hahó Népek!
Mint gondolom (az érdeklődők közül) sokan tudjátok, november 24-én, szerdán 19h-tól lesz a Kaláka 35 éves születésnapi koncertje a Zeneakadémián.
Szóval kérdezném, hogy ki jön(ne), és akarunk-e együtt menni, meg ilyenek? :wink:
Jegyekről itt .


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227278 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Zene
Hali!
Basszusgitáros-lelkületű társaimat keresem! Most csöppentem bele a dologba, (ölembe hullott majdnem szó szerint egy b.gitár), és arra lennék kíváncsi, ki van benne a témában, ki az akivel lehetne erről eszmét cserélni, mert még rengetem kérdésem volna a dologhoz :oops: :D
Ez már majdnem ilyen hirdetés rovat, bár kötődik a zenéhez, szal remélem nem off :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226080 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Meghívó

A MAGYAR TOLKIEN TÁRSASÁG Kórusa szeretettel meghív téged és családodat
2004. november 20-án 19.00-kor kezdődő Musical Estre. Helyszín: Ipartestületi Székház 1077 Budapest, Wesselényi u. 73.

Belépő: 400 Ft.

Megjelenés alkalomhoz illő öltözetben.


A műsorban részletek csendülnek fel
az Evita, a Nyomorultak, a Jézus Krisztus Szupersztár, a Padlás, A muzsika hangja, a My Fair Lady, az István, a király, és a Dzsungel könyve c. musicalekből.

Illetve többek között Pilinszky, Weöres Sándor és József Attila versei hangzanak el.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224660 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Tegnap megvolt végre az első alkalom 8)
Résztvevők: Eldamyn, Adelard +én.
Arra jutottunk, hogy ha marad a vasárnap (és mivel más nem igazán jó úgy össznépileg, ezért szvsz maradjon), akkor kéthetente olyankor, amikor nincs LEP-K(H)E próba (azaz tegnaphoz hozzáadva n*2 hetet :wink: ).
Eldamynnak viszont jobb lenne, ha délelőtt lenne, bár szvsz nem nagyon lehet értelmes időpontot találni, hogy korán se legyen és ebédre mindenki hazaérjen. De visszajelzéseket várok! :idea:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223870 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Nép!
Lehet nálunk vasárnap a gitárcucc! :idea: Mit szólnátok egy du. 2 órai talihoz a Boráros téren, én meg kimegyek elétek a Szent Imre téri HÉV-megállóba. :idea: Visszajelzéseket várok itt vagy priviben/e-mailben! :wink:
Akinek van kedve-ideje jönni, jöjjön! :wink:
Küldök privit is! :wink:
Kincső

u.i.: tel.számom: 06/30 520 6447

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223837 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Théodwyn: a DC++ nevq progit ajánlom..
Nekem miiind keeell:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223825 Írta: -Théodwyn-
-Théodwyn- válaszolt a következő témában: Zene
Az melyik?Mert nekem megvan néhány.
Nem tudja valaki,hol lehet letölteni A Gyűrűk Ura zenéjét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223823 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Nagyon szeretném ha valaki beírná nekem (vagy belinkené) az Into The West furulya kottáját. (ABC betük kellenek) mert van egy két rész ahol folyton elakadok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223302 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Zene
Jobbulást!

Hány nép lesz kb. az önképzőn?
Csak, mert igaz, hogy kinn lakom a -nektek- Világvégén (Értsd: Kőbányán: a metrótól busszal kell jönni) + elég kicsi is a hely, de, ha nincs más megoldás és elférünk esetleg +próbálhatok tenni vmit azügyben, hogy nálunk legyen a cucc.
[size=9:2d8wewwo]Elég magasan lakunk és nincs lift(KHE érti) :lol: , szal, ha ez a lehetőség lesz: kéretik edzeni. [/size]:lol:

De ha túl sokan vagyunk (több, mint 5 fő), akkor nem férünk el.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223272 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Zene
Kincső: Jobbulást a papádnak!
sajna nekem is úgy állnak a dolgaim, hogy nem tudok odamenni vasárnap... :cry: bár még nem egészen biztos

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222970 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Nos, sajnos az okt. 24. veszélybe került annyiban, hogy nagyon beteg a papám és lehet, hogy lemegyünk meglátogatni (ki tudja meddig tehetjük), ha biztosat tudok szólok.
Lyra: sajnálom... :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222967 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Zene
hát igen, az igaz hogy elég könnyű bejárni, de elég nekem hetente 5ször, igazából örülök, ha ilyenkor otthonlehetek, meg mittudomén, csak hétvégén egyébként is mindig annyi program gyűlik össze, de a legnagyobb akadály az hogy nem biztos, hogy elengednének, de végülis néha elképzelhető... nem tudom :roll: :oops: :lol:
[size=9:udmnayzk]naggyon off: tényleg fóti vagy??? ez tök poén!!! aszittem csak egyedül vagyok innen... de ugye nem ismerlek?[/size]

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222800 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Lyra írta: hétvégén meg nem nagyon tudok bemenni, mert Fóton lakom, meg hát nem hiszem, hogy elengednek :? :cry: :(


Az, hogy Fóton laksz, nem indok, hogy nem tudsz bemenni. Sőt! Fótról az egyik legkönnyebb bejutni Bp-re :) (perme is fóti :) ) Én rendszeresen jártam Fótról talikra Bp-re. Az már lehet indok, hogy nem engednek el... de nyugtatsd meg a szüleidet, hogy este 11-kor indul az utolsó busz haza :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222786 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Zene
bocsi, hogy ilyen későn írok, de mostanában nem nagyon volt időm... :cry:
nekem se a hétvége, se a péntek nem jó, sajnos
pénteken haza kell rohannom rajzra, hétvégén meg nem nagyon tudok bemenni, mert Fóton lakom, meg hát nem hiszem, hogy elengednek :? :cry: :(

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.663 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére