Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 6 hónapja #356147 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

A most pénteki (holnaputáni) Synithos a tolkien-live szervezői megbeszélése miatt elmarad.

(Én most nem tudok ott lenni.)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355785 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
akik lesznek színitoszon, azokat várom 3/4 4től a Kazinczyn.
Sen-jünözni fogtok?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355775 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Közben meg úgy alakult, h nekem se lenne jó a holnap, és csak nagyonnagyonneccesen tudnám megoldani, és öt oldalról szednék le a fejemet, ha máshova nem mennék, szóval inkább jövőhét, jó? És akkor kaptok majd színes-szagos mindenféle terveket.

Bocs és kösz a megértést ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355768 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Színművek
lehet hogy nemtok menni most pénteken :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355726 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Esgal, szerintem azért mutasd meg a többieknek,
én is megnézem majd jövő pénteken.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355705 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: ezek szerint énm tartom a synithost pénteken. oké, gyertek :)
háromnegyedtől gyülekező, négytől tudom kezdeni, ha minden igaz.


szokás szerint vsz picit kések (még mindig 15:20-ig órám van).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355699 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Cue, akkor ne most vigyem a Senjünös jelmezterveket? nekem igazság szerint jelentene némi könnyebséget, ha nem kéne; de persze megoldom, ha mégis most kell, elvégre úgy készültem. Csak gondoltam, megkérdezem már...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355686 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
ezek szerint énm tartom a synithost pénteken. oké, gyertek :)
háromnegyedtől gyülekező, négytől tudom kezdeni, ha minden igaz.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355649 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

No,

mostpéntekkel az a helyzet, hogy én nagy valószínűséggel filmforgatáson leszek egész nap, bár lehet, hogy délutánig véget ér. Ezt nem tudom előre, úgyhogy szerintem a Kazyra szervezzük a Synithost. Illetve a Sen-jünt is.

Sajnos nem tudom most megígérni, hogy a kettő közül bármelyiken ott tudok lenni. A szándék megvan.


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355641 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
jahogy, akkor mégis beírtad, csak elkerülte a figyelmemet o.O. most pénteken mi légyen?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354994 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
SYNITHOS és SEN-JÜN-próba egybekötve:

február 22., péntek - 16.00-tól nálam.
(NEM a Kazyn!!!)
(15.45-kor találkozó a Dózsán)

SEN-JÜNhöz mindenkire szükség van, megnézzük egyben, felfrissítjük, amit lerendelkeztünk még ősszel!


Hmm... akkor most talán hogy elolvastam a második sort nem mennék megint (immáron harmadjára) kapásból rossz címre :P Már csak az időponton csúszhatok...
Hacsak nem kaszál el egy meteor odatolom a képem :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354949 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

SYNITHOS és SEN-JÜN-próba egybekötve:

február 22., péntek - 16.00-tól nálam.
(NEM a Kazyn!!!)
(15.45-kor találkozó a Dózsán)

SEN-JÜNhöz mindenkire szükség van, megnézzük egyben, felfrissítjük, amit lerendelkeztünk még ősszel!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354515 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
FIGYELEM! JEGYÁRUSÍTÁS ÉS FELLÉPŐK MEGHALLGATÁSA!

Idő: Csütörtök, feb. 14. 18-20 óráig
Hely: Battyhány Alapítvány, Eötvös u. 24. Az Oktogon mellett van, a körúttal párhuzamos utca, ha mondjuk a Nyugati felé nézel, akkor a jobb oldalon. Van egy csengő a kapuban, jókora réztáblával, nem lehet eltéveszteni.

Jöjjön mindenki, aki

:arrow: jegyet szeretne elővételben,
:arrow: levélben jelezte, hogy produkcióval jönne,
:arrow: aki nem jelezte levélben, hogy produkcióval jönne, de azóta eszébe jutott valami.

Aki nem talál oda, azzal 3/4 6kor találkozunk a 4-6 megállójában.

Akinekj nem jó az időpont meghallgatásra, eresszen meg egy mélt.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354423 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
A Nyugati aluljáróban lehet kapni parókákat műhajból. Van szőke is 1600 Ft-ért. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354395 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
nem lesz Synithos.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354382 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Giiiillz, akkor vegyem úgy h. holnap nem lesz synithos, és ne rohanjak át tablófotózás után a Kazyra?! (ha nem kapok választ ma akkor nem megyek...)

Ja, és majd ha a synithos est dátumáról leszen szó: szeretnénk, ha nem ütközne az ápr.26-ra tervezett TLV-döntővel. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354231 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Főnix honlap írta: Felvételi meghallgatások

a 2008-2009. tanév

0. évfolyamába


A FŐNIX Művészeti Műhely színiiskolája,
a FŐNIX Drámastúdió
tizedik alkalommal indítja el
felnőtteknek (18-26 év)

0. évfolyamát.


A kurzus lehetőséget ad arra,
hogy a hallgatók a színiiskola elkezdése előtt,
három hónapon át,
heti 4 órában csak a színészmesterséggel ismerkedjenek.

A 0. évfolyam alkalmas erőink felmérésére,
tehetségünk megpróbálására,
kíváncsiságunk kielégítésére,
félelmeink elcsitítására.
A 0. évfolyam hallgatói választ kaphatnak
a színházzal és önmagukkal kapcsolatos kérdéseikre.

Jelentkezés és információ a felvételi meghallgatásokról:
Bicskei Kiss László
06-20-384-6658


Amúgy klikk ide , de aki kéri annak a hírlevelet is átküldöm szívesen ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354205 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

SEN-JÜN!

Eléggé úgy fest most, hogy a vasárnapok nem lesznek jók, vagy mikor hogy.
Javasolnám, hogy Farsang utántól tegyük át a Synithost Senjünöstül hozzánk. Pénteken mindkettő. Az időpont változatlan maradna, 4-8.

Ez csak előzetes, mindenképp megbeszéljük még rendesen.
[/b]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354203 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Most pénteken (feb.8.) lesz synithos?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354166 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Színművek
Felhívás!

Vállalkozó szellemű, épkézláb férfi emberek (de felőlem akár vietnami rokkant veterán is lehet)! Adódna egy kb. 5 perces szerep egy készülő rövid filmben.
A szerep:
20-40 év közötti tehetségkutató, akin ugyan nem látszik teljesen nyilvánvalóan, de belül egy gennyes tetűláda... :D :twisted:

Szóval, aki érez magában késztetést, az jelentkezzen nálam priviben-emilben. De lehetőleg minnél gyorsaban!
:D

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353960 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
hümm, nekem beficcent némi adminisztráció, lehet, h nem érek ode, vagy csak annyi időe, amire már nem érdemes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353948 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
viszek könyvet és megyek. Akármennyien leszünk, szerintem megéri egy kicsit beszédtechnikázni, ahhoz úgyis jobb a kevés ember.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353946 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Színművek
Én is megyek! Remélem akkor jön valaki! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353920 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Színművek
Én mennék. Szóval ott leszek :)
Meg előreláthatólag a következőkön is, mert úgy alakul egyelőre az órarendem :)
[size=9:3rlptt1q]gillz: akkor hozol nekem J. Goldenlane könyvet? :) [/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353918 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Én kb. 16:45-re tudnék odaérni, de a MÁV sztrájk miatt ez is kérdéses. Így pedig részemről nem lenne érdemes.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353917 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
No, jelenetem még nekem sincs, bár én tudnék időben kezdeni... viszont én se keringőzöm, ami persze a két nem ráérő színitoszvezető jelenléti korlátait tekintve kevéssé számít. De ha csak hárman megyünk, akkor is csak félidőre, akkor inkább kihagynám. Szóval, várom egy illetékes visszajelzését.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353914 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Én megyek holnap de még nincs jelenetem. :P (és nem keringőzöm szal az nekem nem akadály, ellenben 4nél előbb nemigen fogok odaérni, sőt, rendszerint némi késés is előfordulhat, ugyanúgy mint tavaly)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353911 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Valószínűleg én is megyek keringőzni, csak majd késve :) .

Mittomén, beszuszakolom az időpontokat, szvsz beszédtechnikázunk/, illetve nekikezdünk azoknak a jeleneteknek, amiket elhoztok. Ha nem hoztok, akkor a résztvevőktől függően csinálgatjuk a Cohen könyvet.

Hanna: az a baj, h nekem előtte van még más dolgom, nem érek oda sokkal hamarabb...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353910 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
Hali! én is érintett vagyok keringőben, félénken a t. ház elé terjesztenék egy alternatív javaslatot: mivel a keringőpróbák öttől vannak, nem lehet hamarabb kezdeni a synithost egy órával? regisztrációs héten még reális próbálkozás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353909 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Tisztázzuk a helyzetet :)

Mivel a keringőpróbák most péntek 5-től lesznek, nekem teljesen kiesik a Synithos. Ez csak részemről jelenti azt, hogy nem tudok ott lenni - gillz, ha vállalod, hogy megtartod, akkor persze lesz :)

Én most Farsangig biztos nem tudok menni Synithosra,
Sen-jün próba sem lesz Farsangig.
Farsang után egyeztetünk időpontot.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.069 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére