Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 8 hónapja #352396 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta:

Orsie / Fraktál írta: nem vagy sem Farsang szervező sem Gondolint nem rendezed és nem szerepelsz benne, ezért kérlek bízd ezt az érintettekre. így is vagyunk épp elegen akik rágódunk a témán ;) ha ennyire nem akaródzik a dolog akkor annak oka van.


de szerepel benne.

egyébként pedig nyilván a döntéshozatalban nincs demokrácia, de szabad országban szabad ember azt mond amit szabad, úgyhogy miért baj hogy elmondta a véleményét? szerintem segítő szándékkal próbálta összeszedni az ellene-mellette szempontokat, és mindannyian mellékszereplők-statiszták alkalmazkodni fogunk a döntéshez. az optimális döntéshez viszont nem árt minden oldalról megvizsgálni a kérdést. szal pls ne harapjuk le egymás fejét :)


oops.. bocsi, én nem tudtam, hogy Aeglos is szereplő - igaz, hogy én később csöpppentem bele a sűrűjébe, nem voltam ott minden próbán, de mikor ott voltam, akkor egyszer sem találkoztam vele :D
komolyra fordítva a szót. sorry, ez nem Aeglos ellen irányult. csak már így is nehéz helyzetben van mindenki, hogy mi legyen.
Kincső, azért írtam, hogy Aeglos felvetésében van logika és meg is köszöntem az észrevételét mert így is értettem ;) szóval senki fejét sem szándékoltam leharapni.

a lényeg, hogy úgy néz ki, többen vannak ellene mint mellette. ettől még véleményt persze, hogy lehet mondani.
a végső döntés végül is két személytől függ - Hannától a rendezőtől, hogy próbálunk-e még, és Esgaltól aki a Farsang főszervezője és aki a lehetőséget adta a darabnak, hogy a Farsangon szerepeljen - ha megvannak hozzá a megfelelő körülmények.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352395 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek

Orsie / Fraktál írta:

Gandalf írta: Csak ne oda lyukadjtok ki megint, hogy a darabot újra kell írni és egy teljesen új Gondolin kellene, mert akkor sikítófrászt kapok!

szvsz attól Fox és Angwen is sikítófrászt kapnának.. ilyesminek senki se örülne és remélhetőleg senki se gondolja így.

Én a magam részéről nem kapnék sikítófrászt. Más kérdés, hogy szerintem időnk az nem lenne rá.
Persze akinek van türelme hozzá, meg érdekli, azzal nagyon szívesen megvitatom sorról sorra a szöveget, apróbb csiszolásoknak mindig van helye.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352392 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Április második felében lesz egy NEM-TOLKIENI synithos-est, amit már ősz óta tervezünk. Pénteken mostmár végleg elmondom a koncepciót, és elkezdünk készülni, jeleneteket választani, satöbbi.

Aki újonnan be szeretne csatlakozni, szerettel várjuk! A pénteki színitoszok már hosszabbak lesznek, fél 7-ig fognak tartani. (Ha esetleg kell majd a készülő jeleneteket külön próbálni, arra tartjuk fenn a maradék időt 8-ig.)

gillz: arra gondoltam, hogy én megtartanám a 60 perces beszédtechnika ÉS koncentrációs-játékos estébé bemelegítést - és te tartanád a 90 perces mesterséget, ha megfelel.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352378 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Orsie / Fraktál írta: nem vagy sem Farsang szervező sem Gondolint nem rendezed és nem szerepelsz benne, ezért kérlek bízd ezt az érintettekre. így is vagyunk épp elegen akik rágódunk a témán ;) ha ennyire nem akaródzik a dolog akkor annak oka van.


de szerepel benne.

egyébként pedig nyilván a döntéshozatalban nincs demokrácia, de szabad országban szabad ember azt mond amit szabad, úgyhogy miért baj hogy elmondta a véleményét? szerintem segítő szándékkal próbálta összeszedni az ellene-mellette szempontokat, és mindannyian mellékszereplők-statiszták alkalmazkodni fogunk a döntéshez. az optimális döntéshez viszont nem árt minden oldalról megvizsgálni a kérdést. szal pls ne harapjuk le egymás fejét :)

egyébként ha önálló estet szeretnénk, akkor ahhoz lehet, h. nem ártana egy közvéleménykutatás, hogy milyen feltételekkel jönnének el a népek... (pl. vidékiek feljönnének-e ennyiért, mennyit fizetnének (terembérlet), stb.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352376 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
gondolinról akkor élőszóban.

ettől függetlenül viszont szerintem jó ötlet koncepcionális esteket tartani, mint anno a synithos-előadás vagy a táncest volt. ott egyértelmű hogy miről szól a produkció és nem kell vele rohanni. Azt adhatunk elő amit akarunk - tolkien, nem-tolkien - és úgy ahogy akarjuk - 18karikavagybármi. kibontakoztathatjuk magunkat, korlátok nélkül.

egy jól megszervezett műsoros est pedig kihozható nullszaldósra, lásd táncest, ami még nyereséges is volt... :)

uff

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352317 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Színművek

Gandalf írta:

Orsie / Fraktál írta: mindenesetre Farsangtól függetlenül mint egyik apró szereplő, én javasolnám, hogy üljünk össze a vizsgaidőszak után egy megbeszélésre és vesézzük ki, hogy mik a gondok a darabbal (mind szereplők mind szöveg mind dramaturgia és rendezés szintjén), nagyon komolyan és őszintén, hogy ha vannak komoly gondok akkor lehessen őket orvosolni.

Csak ne oda lyukadjtok ki megint, hogy a darabot újra kell írni és egy teljesen új Gondolin kellene, mert akkor sikítófrászt kapok!
3 darab intenzív összpróba (mindenkivel) hiányzik minimum ahhoz, hogy színpadképes legyen.

szvsz attól Fox és Angwen is sikítófrászt kapnának.. ilyesminek senki se örülne és remélhetőleg senki se gondolja így.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352314 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek

Orsie / Fraktál írta: mindenesetre Farsangtól függetlenül mint egyik apró szereplő, én javasolnám, hogy üljünk össze a vizsgaidőszak után egy megbeszélésre és vesézzük ki, hogy mik a gondok a darabbal (mind szereplők mind szöveg mind dramaturgia és rendezés szintjén), nagyon komolyan és őszintén, hogy ha vannak komoly gondok akkor lehessen őket orvosolni.

Csak ne oda lyukadjtok ki megint, hogy a darabot újra kell írni és egy teljesen új Gondolin kellene, mert akkor sikítófrászt kapok!
3 darab intenzív összpróba (mindenkivel) hiányzik minimum ahhoz, hogy színpadképes legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352311 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Email ment, nézzetek fiókot!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352310 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
A következő félév első Synithos-alkalma:

január 11., péntek 15.45 - 18.30

két felvonásban, egy szünettel :) a helyszín változatlan, Kazy IV. em.


up, nehogy elkallódjon.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #352309 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Színművek
szeretném hangsúlyozni, hogy a Farsangi színpadi produkciók kb másfél-2 órát fognak kitenni, a 2 óra a felső határ. ha ebbe még belefér, akkor idő szempontjából mehet a Gondolin, ha más ellenvetés nincs. (ez azt jelentené, hogy kb 50 perc Gondolin, a többi meg az egyéb produkciók, közben egy szünettel.)

még mi sem tudjuk, hogy hányan és milyen jellegű produkciókkal jelentkeznek, vagy hányan gondolják meg magukat az utolsó pillanatban, hiszen most kértük meg hivatalosan a szerepelni vágyókat, hogy jelentkezzenek, tehát pls senki ne döntse el előre, hogy mire lesz és mire nem lesz idő a Farsangon :D és tudjuk úgy kommunikálni, hogy Gondolin lesz ha megszavazzátok, és emellé maximum 1 órányi produkciót kérünk, és akkor így is szelektálunk.
én konkrétan még csak arról tudok, hogy táncos produkció lesz mert a táncos szekció készül valamivel.

szóval időbe beleférni lehetséges, színpad van. ezek nem kifogások.

Aeglos: a felvetéseidben van logika és köszi az észrevételeidet, de azt tanácsolnám, hogy mivel tudomásom szerint nem vagy sem Farsang szervező sem Gondolint nem rendezed és nem szerepelsz benne, ezért kérlek bízd ezt az érintettekre. így is vagyunk épp elegen akik rágódunk a témán ;) ha ennyire nem akaródzik a dolog akkor annak oka van.

személyes véleményként megjegyezném, hogy semmi esetre sem szeretném ha a Gondolin elkallódna, de ha most nagyon ellene van a többség akkor valóban máskor kellene megtartani, mert akkor ez látszana a produkción is..

mindenesetre Farsangtól függetlenül mint egyik apró szereplő, én javasolnám, hogy üljünk össze a vizsgaidőszak után egy megbeszélésre és vesézzük ki, hogy mik a gondok a darabbal (mind szereplők mind szöveg mind dramaturgia és rendezés szintjén), nagyon komolyan és őszintén, hogy ha vannak komoly gondok akkor lehessen őket orvosolni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352306 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Aeglos, már megbocsáss, de ha a rendező, a főszereplők (többsége) kijelentik, hogy nem nagyon megy, akkor mégis miért agitálsz mellette? Tessék szépen csöndben maradni. Ha a rendező máshogy dönt (és Hannának jelen pillanatban úgy tűnik se kedve, se energiája), akkor megfontoljuk a dolgot.

Jelen esetben egy mellékszereplő magyaráz és rázza a többieket.

(És igen, egy darabban NINCS demokrácia. Tessék végre megtanulni)

Balázs a visszafogott.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352302 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek

Eruntale/Hanna írta: úgy tudom, többen már készülnek a farsangra produkciókkal, ez esetben a gondolin a maga kb 50 percével nem fér bele.


Nem feltétlenül. "A többen készülnek a Farsangra" nem jelenti, hogy nem férünk bele. Lehet, hogy teljesen jól beleférünk időben.

Eruntale/Hanna írta: most kb három intenzív (értsd: 3 órás) próba kellene becslésem szerint, de nem hinném, hogy a vizsgadömpigben lenne most erre idő és energia.


Most már 100%, hogy a Farsang 16.-án lesz, ergo vizsgaidőszak után kényelmesen meg lehet ejteni azt a 3 próbát.

Gondoljátok meg ezt nagyon. A Farsangon adott a színpad, a fény és hangtechnika, adott az összetoborozott közönség, le van foglalva a terem. Szerintem nagyon csábító lehetőség, amit kár lenne kihagyni. És ha ezt válszatjuk az nem jelenti azt, hogy nem tudnánk megszervezni egy önálló estet is neki, csak minek, ha a Farsang szervezői felajánlották a nagyszerű lehetőséget?

Tegyük már félre az olyan gondolatokat, hogy mekkora a színvonalkorlát és milyen produkciók mellett kell szerepelnünk. Mindenki tudja, hogy fél éve ezt csináljuk, és attól mert XY elénekel mellette egy nem túl komoly dalocskát az nem degradálja a munkánkat.

Mellesleg lesz az elkövetkező negyedévben:
1. Farsang
2. Színitosz est
3. Tavaszi tali
4. MTT szülinap
Most szedjük össze ötödször is az egész MTT-t egy Gondolin estre? Minek? Nem is beszélve arról, hogy a vidékiek Farsangra feljönnének, egy (50 perces) Gondolin estre meg nem...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352268 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
kedves nép!

úgy tudom, többen már készülbnek a farsangra produkciókkal, ez esetben a gondolin a maga kb 50 percével nem fér bele.
most kb három intenzív (értsd: 3 órás) próba kellene becslésem szerint, de nem hinném, hogy a vizsgadömpigben lenne most erre idő és energia.

úgy látom, a többség a jegelés mellet van. lehet, de március-áprilisnál tovább enm tarta a szavatossági ideje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352263 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Aeglos: Nem feltétlenül a tavaszi talin kell bemutatni, de kb akkor már kritkán felüli lesz.

Kincső: Synithos est nem jó. Mindenki a sajátjára (is) gyakorol. Megoldhatatlan.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352259 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Bájdövéj, synithos esttel egybekötve nagyon vad ötlet? :megszólalt a statiszta: (nékem egyébként mindegy, de ha feb.11ig nem kell próbálni, az vmivel jobb.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352258 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Az emberek kiöltöznek és tele a színpad, kell ennél inpozánsabb környezet egy színdarab előadásához?


:lol:
Kell "inpozáns" környezet egy színdarab előadásához egyáltalán?

Egy "Gondolinos" estre azért jönnének az emberek, h megnézzék a színjátszókat, akik előadnak valamit. Farsangra bálozni jönnek az emberek. Már volt probléma farsangi műsorral kapcsolatban, h bizonyos műsorszámok túl komolynak bizonyultak, akkor a Gondolinnal mi lenne?

Azt meg ugye nem gondolod komolyan, h a LEP színpadi előadásaival szemben ugyanaz az elvárás, mint a farsangiakkal szemben? Elvben az az a rendezvény, ahova minőséget kéne vinni. A farsang nem, vagy csak korlátozott szinten.

Ha anno meg tudtuk csinálni a Synithosos estet, akkor ez sem probléma. [/quote]

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352257 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: Jé, télleg volt színpad. :mrgreen: csak nem emlékeztem rá.
Ettől függetlenül nem egy bálnak alárendelve kéne színházat csinálni, vagy mi :P És legalább a szándéka legyen meg, hogy nem teljesen belterjes dolgot akarunk. A farsangi műsor pedig kifejezetten az "énekelgetünk verset mondunk showtáncolunk merazjó" cucc, még akkor is, ha van valami minimális minőségi elvárás néha.

(Azt is mondhatnám, h ha nem vagyunk képesek önálló előadásként megcsinálni a Gondolint, mindenféle árukapcsolás nélkül, akkor nem akarok rá időt szánni.)



Ha a LEP-re ment volna akkor meg a LEP-nek van alárendelve és ez mégis olyan ciki! Semmi baj nincs azzal, hogy bál. Az emberek kiöltöznek és tele a színpad, kell ennél inpozánsabb környezet egy színdarab előadásához? :D

Egyébként simán meg lehet csinálni csatolatlanul, önálló estként is, csak mondjuk 50 emberrel kevesebb látja, és több vele a szervezés (teremfoglalás, az pénz, ezért csak egy kis szűk lyukat tudunk bérelni, hogy az emberek ki tudják fizetni, stb...) Szóval sokkal méltatlanabbul jönnénk ki a végén.

Egy Gondolinos est, pedig sokkal belterjesebb lenne mint amilyen a Farsang. Oda mindig eljön 10-30 nem MTT-s is, fórumtagok, akiket máskor nem látunk, barátok, ismerősök. A Farsangot mindig reklámozzuk a főoldalon és plakátozás is van, minimális mértékben.

(Ezen felül meg A darab természetéből adódóan jobb, ha "belterjes" közegben adjuk elő.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352256 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Jé, télleg volt színpad. :mrgreen: csak nem emlékeztem rá.
Ettől függetlenül nem egy bálnak alárendelve kéne színházat csinálni, vagy mi :P És legalább a szándéka legyen meg, hogy nem teljesen belterjes dolgot akarunk. A farsangi műsor pedig kifejezetten az "énekelgetünk verset mondunk showtáncolunk merazjó" cucc, még akkor is, ha van valami minimális minőségi elvárás néha.

(Azt is mondhatnám, h ha nem vagyunk képesek önálló előadásként megcsinálni a Gondolint, mindenféle árukapcsolás nélkül, akkor nem akarok rá időt szánni.)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352253 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek
Gillz: A Faluházban van színpad! Nem tudom mi a baj. Lehet, hogy nem a világ legtutibb színpada, de színpad... :D

Ery: Tavaszi tali többnapos, és élő-szerepjátékos találkozó lesz, valószínüleg olyan helyen mint Várgesztes, vagy Csobánka, esetleg egy iskola vagy gyerektábor. Ilyen helyre nem való egy egy órás színdarab. (Arról nem is beszélve, hogy az összes szereplőnek rá kéne érnie egy hétvégei utazásra, és a közönség lenne 25-30 ember...)

A Gondolin a Farsangon mellett: összegyűlik a legtöbb MTT-s, azok is akik egyébként nem jönnének el egy sima estre, nagy közönség részesülhet a darab nyújtotta élvezetben. 8) Adott a (Gillz szerint nem) színpad. 8O
Tavaly volt a Hobbit csapat cucca, és az is tök jól belefért a keretbe.
Bennem fel sem merült, hogy mivel bál, ezért nem lehet előadni a Gondlint. Attól, mert van egy színdarab 6-kor, miért ne lehetne 8-kor keringőzni, 9-kor meg karaokee partyt csapni?

Gondolin a Farsangon ellen: Ha sok igényes produkció készül a Farsangra, akkor nem lenne jó őket visszaszorítani a fellépési lehetőségtől a Gondolin miatt. Szerintem a nézőközönséget 2 órán keresztül lehet egy bál keretei között a nézőtéren tartani. Ha ebből egy óra a Gondolin és egy óra az egyéb produkciók, az tök jó, de ha több lenne, akkor tényleg inkább egy külön estet kéne tartani neki, ahogy Lau is mondta.

(Az idő meg Szofitól is függ: ő a szervezője tudtom szerint a Farsang színpadi produkcióinak. Ha eleve kevesebb időt szántak rá, nincs miről vitatkozni, fel köll hívni a Zöld Macskát... :) )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352230 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: Összegzés:

Gondolin farsangon mellett:

Dreamer(neki mindegy mikor és hol)

Gondolin farsangon ellene:

Cueddo (nyár vagy más kreatív megmozdulás)
Lau (nem farsangra való)
Gillz (nincs színpad)
Ery (tavaszi talira)


"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352228 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

én továbbra is a nyarat vagy a KÖMF idei megfelelőjét javaslom.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352201 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: Összegzés:

Gondolin farsangon mellett:

Dreamer(neki mindegy mikor és hol)

Gondolin farsangon ellene:

Lau (nem farsangra való)
Gillz (nincs színpad)
Ery (tavaszi talira)


"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352200 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
+1 farsang ellen

Tavaszi talira inkább.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352199 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Összegzés:

Gondolin farsangon mellett:

Dreamer(?)

Gondolin farsangon ellene:

Lau
Gillz

A részemről mindegy, mondjátok meg, mikorra tanuljam újra a szöveget, és játszom. Akár farsangon, akár LEP-en, akár mittomén. hat nap múlva nagykovácsi budiján.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352197 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Laurelen írta: Gondolin.
Szeretném ha megcsinálnánk, ha belevetnénk magunkat és a legőrültebb ötletekkel állna színpadra belsősöknek. (...)


kulcsszó ;) és ez farsangon nincs.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352171 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok,

Gondolin.
Szeretném ha megcsinálnánk, ha belevetnénk magunkat és a legőrültebb ötletekkel állna színpadra belsősöknek. De szerintem egy egyórás darab nem való farsangra, mert a farsang nem erről szól.
Egy külön estre gondoltam, ahova azok jönnek el akik szeretnék megnézni a darabot, család, barátok és elvetemült mtt-sek.

puszi,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352170 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Dear Gondolinosok!

Eleinte levél írására gondoltam Hannának, de aztán úgy döntöttem, ne neki kelljen mindenkit összeszedni, halljátok hát egyszerre.

Ha van kedvetek, farsangon lemehetne a Gondolin. Illetve. A lehetőség megvan rá. Lesz egy válogató a farsangon előadni kívánt produkciók közt. A tárgyalások még folynak, de előreláthatólag jan. 18. után lehet erre számítani. Fogalmam sincs, milyen állapotban van a darab; azt hallom, hogy pár próba még elférne, de nem rossz. Ha ez így van, és még kedvetek is akad a dologhoz, a válogatáson (melynek időpointját mihamarabb igyekszünk közölni) szívesen megnézzük, és ha jó, akkor a farsangon előadhatjátok. Mivel a társaság nagyobb része remélhetőleg megjelenik, a megfelelő, méltó közönséget tudjuk biztosítani.

Ha megbeszéltétek, mihamarabb számítunk a válaszra!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351983 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

A következő félév első Synithos-alkalma:

január 11., péntek 15.45 - 18.30

két felvonásban, egy szünettel :) a helyszín változatlan, Kazy IV. em.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351890 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Színművek
Boldogabbat mint a tavalyi.

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351576 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kedves Színjátszók,

Boldog új évet kívánok mindannyiunknak! ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.964 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére