Csevegés

Több
14 éve 2 hónapja #389999 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
Antathor pedig épp most lépett le Londonba :mrgreen: :( de kinézem belőle, hogy onnan is fel fog mászkálni ide :)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389976 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Üdvözlünk itthon!
London jó hely ;)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389975 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!
Csak jelezném, hogy élek, épp most jöttem meg Londonból,úgyhogy bemutatkozás meg minden egyéb kicsit később következik. :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389974 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta:

Byris írta: hehe átmentem 2 hibával 8-) Missy neked hogy ment? :) a kressz szerintem is nagyon könnű,viszont sok autóssal voltunk együtt akik idegesek hogy nem sikerül a vizsga meg minden és elbizonytalanít :roll: (azért az autós teszten 4 hibaponttal írtam meg... :P ) rutinról: hajaj...ne mondjátok hogy nehéz,valószínűleg a héten kezdem a tanfolyamot :? tábor elött valszeg meg is lesz a rutinvizsga(ha átmegyek) :D :D


Gratulálok!!! :P

Ahhoz képest, hogy 5-kor volt és most értem haza...hát rendesen el vagyok pilledve.

Nagyon köszönöm mindenkinek a szurkokat, de előttük is a legjobban Attilának azt, hogy picit már több, mint fél éve megtanította nekem az ABC-s hangokat az 5vonalas rendszerben( :ugeek: :lol: ). Köszönöm Attila!

Hát az Éothéodok szerencséréje az induló jól ment, de a halódó hattyúba én is majdnem belehaltam. De semmi gond, sikerült továbbvonszolni a döglött madarat és ez a lényeg. :mrgreen:


Gratulálok Missy :D
A döglött madár tovább vonszolása pedig minden előadáson fontos. Köszönöm a köszönetet, bár felesleges megköszönni, csak a saját képességeidből jutottál el idáig...és innen túl egészen a Carnegie Hall-ig, ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389933 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta:

Missy írta: De semmi gond, sikerült továbbvonszolni a döglött madarat és ez a lényeg. :mrgreen:


Ez nagyon LOL :D

xD jaja Gratt! :) elhozod majd a táborba vacsira? :D :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389928 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta: De semmi gond, sikerült továbbvonszolni a döglött madarat és ez a lényeg. :mrgreen:


Ez nagyon LOL :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389914 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Byris írta: hehe átmentem 2 hibával 8-) Missy neked hogy ment? :) a kressz szerintem is nagyon könnű,viszont sok autóssal voltunk együtt akik idegesek hogy nem sikerül a vizsga meg minden és elbizonytalanít :roll: (azért az autós teszten 4 hibaponttal írtam meg... :P ) rutinról: hajaj...ne mondjátok hogy nehéz,valószínűleg a héten kezdem a tanfolyamot :? tábor elött valszeg meg is lesz a rutinvizsga(ha átmegyek) :D :D


Gratulálok!!! :P

Ahhoz képest, hogy 5-kor volt és most értem haza...hát rendesen el vagyok pilledve.

Nagyon köszönöm mindenkinek a szurkokat, de előttük is a legjobban Attilának azt, hogy picit már több, mint fél éve megtanította nekem az ABC-s hangokat az 5vonalas rendszerben( :ugeek: :lol: ). Köszönöm Attila!

Hát az Éothéodok szerencséréje az induló jól ment, de a halódó hattyúba én is majdnem belehaltam. De semmi gond, sikerült továbbvonszolni a döglött madarat és ez a lényeg. :mrgreen:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389910 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta:

Byris írta: hehe átmentem 2 hibával 8-) Missy neked hogy ment? :) a kressz szerintem is nagyon könnű,viszont sok autóssal voltunk együtt akik idegesek hogy nem sikerül a vizsga meg minden és elbizonytalanít :roll: (azért az autós teszten 4 hibaponttal írtam meg... :P ) rutinról: hajaj...ne mondjátok hogy nehéz,valószínűleg a héten kezdem a tanfolyamot :? tábor elött valszeg meg is lesz a rutinvizsga(ha átmegyek) :D :D

Nem azt mondtam, hogy nehéz, csak azt, hogy nekem az volt a nehéz, de van olyan ismerősöm, aki most fog menni 4-ik alkalommal a KRESZ vizsgára. Mindenkinek megvan a mumusa.

köszi megnyugtattál :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389906 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Byris írta: hehe átmentem 2 hibával 8-) Missy neked hogy ment? :) a kressz szerintem is nagyon könnű,viszont sok autóssal voltunk együtt akik idegesek hogy nem sikerül a vizsga meg minden és elbizonytalanít :roll: (azért az autós teszten 4 hibaponttal írtam meg... :P ) rutinról: hajaj...ne mondjátok hogy nehéz,valószínűleg a héten kezdem a tanfolyamot :? tábor elött valszeg meg is lesz a rutinvizsga(ha átmegyek) :D :D

Nem azt mondtam, hogy nehéz, csak azt, hogy nekem az volt a nehéz, de van olyan ismerősöm, aki most fog menni 4-ik alkalommal a KRESZ vizsgára. Mindenkinek megvan a mumusa.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389904 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Csevegés
hehe átmentem 2 hibával 8-) Missy neked hogy ment? :) a kressz szerintem is nagyon könnű,viszont sok autóssal voltunk együtt akik idegesek hogy nem sikerül a vizsga meg minden és elbizonytalanít :roll: (azért az autós teszten 4 hibaponttal írtam meg... :P ) rutinról: hajaj...ne mondjátok hogy nehéz,valószínűleg a héten kezdem a tanfolyamot :? tábor elött valszeg meg is lesz a rutinvizsga(ha átmegyek) :D :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389885 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta: :D
Gergő (Rodarth) is oroszlán :D
aug.22 :)


Izé... Az aszcendens ér? Mer' akkor Ikrek Oroszlán aszcel.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389878 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
:D
Gergő (Rodarth) is oroszlán :D
aug.22 :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389875 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Athramien írta: hajrá nektek^^ (én holnap megnézem az Elisabethet színházban - lehet irigykedni:D) jogsi meg szerencsére tavasszal kész lett (vezetni még nem tudok), és nem hiszem, hogy nálam sok bénább kezdő lett vna, és ahhoz képest csak KRESZ-ből kellett kétszer mennem, szal ha nekem ment, hát bárkinek:D

Attila én aug 13-án születtem (ÉLJENEK AZ OROSZLÁNOK:D:D:D) és én is 17nek vallom magam;)

(bocs mindenkinek a nem közérdekű közleményért;))


Remek :D , annyira örülök, eddig olyan kevés oroszlán ismerősöm volt és váááá :D királyság.
Missy: :D xD :mrgreen: erre nem nagyon tudok mit mondani. :D Ezek szerint még élsz, szóval, annyira nem lehetek veszélyes a társadalomra.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389871 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
hajrá nektek^^ (én holnap megnézem az Elisabethet színházban - lehet irigykedni:D) jogsi meg szerencsére tavasszal kész lett (vezetni még nem tudok), és nem hiszem, hogy nálam sok bénább kezdő lett vna, és ahhoz képest csak KRESZ-ből kellett kétszer mennem, szal ha nekem ment, hát bárkinek:D

Attila én aug 13-án születtem (ÉLJENEK AZ OROSZLÁNOK:D:D:D) és én is 17nek vallom magam;)

(bocs mindenkinek a nem közérdekű közleményért;))

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389856 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta:

Missy írta:

Attila írta:

Byris írta: köszi szépen^^

Bár tudom, hogy mindenkinek más a kisördög, de szerintem a KRESZ az egyik legkönnyebben letehető része. Nekem a rutin volt a fentebb nevezett dolog...harmadszorra sikerült csak. :oops: :D



Gyenge vagy, a barátnőmnek hetedszerre lett meg a jogsija. :P

Amúgy..Attila, ma nem vezettél a Gellért térnél valami fekete autóban egészen véletlenül?


:D :D De, könnyen elképzelhető, mentem haza Székesfehérvárra Ibolyával.



AKKOR TÉGED LÁTTALAK A 47-ESRŐL!!!!!!!!!! Azt hittem rosszul látok, csak nem Attila húzott el mellettem. :D :D LOL :D :D Még néztem is utánad. :-) :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389855 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta:

Attila írta:

Byris írta: köszi szépen^^

Bár tudom, hogy mindenkinek más a kisördög, de szerintem a KRESZ az egyik legkönnyebben letehető része. Nekem a rutin volt a fentebb nevezett dolog...harmadszorra sikerült csak. :oops: :D



Gyenge vagy, a barátnőmnek hetedszerre lett meg a jogsija. :P

Amúgy..Attila, ma nem vezettél a Gellért térnél valami fekete autóban egészen véletlenül?


:D :D De, könnyen elképzelhető, mentem haza Székesfehérvárra Ibolyával.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389850 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta:

Byris írta: köszi szépen^^

Bár tudom, hogy mindenkinek más a kisördög, de szerintem a KRESZ az egyik legkönnyebben letehető része. Nekem a rutin volt a fentebb nevezett dolog...harmadszorra sikerült csak. :oops: :D



Gyenge vagy, a barátnőmnek hetedszerre lett meg a jogsija. :P

Amúgy..Attila, ma nem vezettél a Gellért térnél valami fekete autóban egészen véletlenül?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389843 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Byris írta: köszi szépen^^

Bár tudom, hogy mindenkinek más a kisördög, de szerintem a KRESZ az egyik legkönnyebben letehető része. Nekem a rutin volt a fentebb nevezett dolog...harmadszorra sikerült csak. :oops: :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389835 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Csevegés
köszi szépen^^
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389805 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Kresz!
Vá, nekem is le kellene mán tenni azt a nyüves jogsit...
Lassan kiöregedek, pedig mindig is akartam vezetni :P

Akkor neked is hajrá :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389790 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Byris írta: nagyon sok szerencsét kívánok az előadásodhoz!biztos szépen fogsz játszani :D én kedden kresszből vizsgázok... :? gondolok majd rád ;) :D


én mg rád :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389783 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Csevegés
nagyon sok szerencsét kívánok az előadásodhoz!biztos szépen fogsz játszani :D én kedden kresszből vizsgázok... :? gondolok majd rád ;) :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389772 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
drukk!! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389728 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta:

Attila írta:

Missy írta: Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:

Missy, nyugalom és csigák vére, nem lesz semmi probléma. Bravúrozni fogsz, mert borzasztóan jól játszol. Apropó, mit fogsz előadni? :)


MiKEt a pontos kérdés. 8-)

Hát... a klasszikus részben a Hattyúk tavából egy részletet, a kelta részben a Brian Boru ( Brian Boru király temetési/vagy halotti -kinek hogy tetszik- indulója) egyik változatát, és talán még a Come under my Plaidie(aranyos pajzán, vidám kis esküvői dalocska) elejét is. :mrgreen:

Bár az utolsó kettőt nem ismerem, de az elsőt igen, és az nagyon csodálatos. Gratulálok :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389723 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta:

Missy írta: Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:

Missy, nyugalom és csigák vére, nem lesz semmi probléma. Bravúrozni fogsz, mert borzasztóan jól játszol. Apropó, mit fogsz előadni? :)


Ó, köszönöm! :P

MiKEt a pontos kérdés. 8-)

Hát... a klasszikus részben a Hattyúk tavából egy részletet, a kelta részben a Brian Boru ( Brian Boru király temetési/vagy halotti -kinek hogy tetszik- indulója) egyik változatát, és talán még a Come under my Plaidie(aranyos pajzán, vidám kis esküvői dalocska) elejét is. :mrgreen:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389721 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta: Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:

Missy, nyugalom és csigák vére, nem lesz semmi probléma. Bravúrozni fogsz, mert borzasztóan jól játszol. Apropó, mit fogsz előadni? :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389719 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés
Ilyet alapvetően nem szoktam tenni, de kedden min. 20 ember elé kell kiállnom, illetve kiülnöm(életemben először) csíra fél év "tudással" hárfán játszani. :? Kérhetnék egy kis szurkot, hogy ne süljek bele? :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389713 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Mindig is nehéz volt valami épp-kézláb blablát összeállítani az emberekről. Ennél már csak az a nehezebb, hogy ha saját magadról kell mindezt megtenned.
Leég a pofámról a bőr, ha belegondolok, hogy ti már itt aktívan beszélgettek, meg idhrentitást gyűjtötök én meg még mindig nem írtam, mentségemre legyen szólva, hogy a születésnap szervezése meg a Civilek éjszakájás rendvezetés most kicsit energia-vámpír, de ez majd megoldódik.
Tehát, azon kevés és ritka fehér holló emtétések közé tartozom, akiknek nincsen tolkieni neve, hanem megőrizték, megtartották a saját nevüket ebben a komplex Tolkien-világban is. Bármennyire is meglepő ez a polgári keresztnevem is (döbbenet). Besse Attilának hívnak, civilben, meg hát úgy amúgy is, Székesfehérváron élek, tehát tagja vagyok azon "kisebbségnek" akik nem Budapesten élnek, szörnyű. :D
17 éves vagyok, a világért sem öregíteném meg magamat, minek, augusztus 14-én úgy is 18 leszek, de most még 17, meg a tábor alatt is.
Idén érettségiztem előrehozottan énekből, tehát alapvetően az érettség még várat magára egy keveset.
Ha meg kellene mondanom, hogy mik azok a dolgok, amelyek jellemeznek, amik a hobbijaim, vagy azok amiket szeretek csinálni, biztos, hogy az első 3-ban lenne, fokozati skálától függetlenül a zongora, a könyvek és a beszélgetés. Lehetnék képmutató és mondhatnám azt, hogy "neeeeem, ez nem én vagyok..." de akkor nem lennék önmagam. De valóban, ami a zongorát illeti, az idei lesz a, Jézusom, hányadik is?, 12. éve, hogy zongorázom. A táborba nem hinném, hogy elfogom vinni a koncertzongorámat, mert egy kicsit nehéz, de az MTT továbbra is gyűjt felfújható koncertzongorára. Azt, hogy milyen szinten játszom, azt nem tudom és nem is szeretném megítélni. Ezt azoknak kell tudnia, akik hallottak már, és itt is vannak olyanok.
Könyvek, nos igen, ez az ami kiteszi életem egy másik, jelentős részét. A táborban vélhetően Dosztojevszkijt fogok olvasni, mivel a Bűn és Bűnhődéssel már LEP (Tolkien Születésnap) óta küzdök. Ami a Tolkien illetve Tolkien ihletésű olvasmányaimat illeti, olvastam, A Gyűrűk Urát, a Szilmarilokat, a Hobbitot, Tolkien meséit, meg azokat amik fent vannak az adatlapomon. :D Bocsi a lustaságomért, de ha valaki megkérdezné tőlem, hogy mi at az athelas, akkor nem azt válaszolnám rá, hogy "gyógyító a levele?" :D .
Itt MTT-s berkekben, mint azt látjátok 2006 óta vagyok. Az első bemutatkozó rendezvényem a 2007-es Művészetek Völgye volt, akkor még, meg most is segítő voltam, persze azóta bekebelezett az MTT feneketlen gyomra, és hát...itt maradtam. Az elmúlt években sokat változtam. Az idei illetve a tavalyi MTT Születésnapnak voltam a főszervezője Nádával együtt, valamint az idei LEP-en és most a Civilek éjszakáján pedig dalnok/ének/singers foglalkozást vezettem.
Röviden ennyi, ha van kérdésetek, akkor nyugodtan tegyétek fel és én szívesen válaszolok rá. :) ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389593 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!

Úgy néz ki, én is az Éótheod népet fogom gazdagítani felemelő társaságommal. :) Úgyhogy tartok is egy kis bemutatkozást gyorsan.

Polgári nevem Takács Gergely, az MTT-ben Rodarthként, vagy (kapaszkodjatok!) Gergőként ismernek a népek. 24 éves végzős főiskolás vagyok Kőbányáról. A Gyűrűk urát úgy hat, vagy hét évvel ezelőtt olvastam, nagyon nem merültem el a tolkieni mitológiában azóta sem, leginkább a társaság miatt vagyok itt az MTT-ben, most már úgy 3 éve..

Idén valószínűleg nem sokat fogtok látni, ugyanis én leszek az éjszakai őrség kapitánya, és leginkább éjszaka fogok tevékenykedni (MUWHAHAHAHAHAAAA!!), így nappal kell bepótolnom az éjszakai rosszalkodást.

Civilben egyébként PR-t és kommunikációt tanulok (bár mire eljutok a táborig addigra remélem már nem), szabadidőmben szerepjátszom (Lassan több mint tíz éve már), rajzolok, illetve a lovagi kardvívással foglalkozom (fogok is szabadrendi órát tartani majd, tessék jönni, jó lesz!:))

Nos, azt hiszem nagyjából ennyi. Igyekszem azért majd annyit lenni veletek, amennyit csak tudok. :)

Ring, te meg gyógyulj meg hamar!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389578 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Na, tökjó, hogy így gyűlünk népek, jó látni, hogy cseverésztek :)
Mindenkinek nagyon örülök!

Ringnek küldjetek pozitív energiákat, mert szegény leforrázta a lábát, és most nincs túl jól!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére