Gyerekszoba

Több
16 éve 11 hónapja #321237 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Kedves Gyerekszoba-csoport!

Ha véletlenül szeretnétek feltámadni, felvehetnénk a kapcsolatot a Tolkien Levelező Verseny "élő" döntőjének megszervezésével kapcsolatban! 8) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302033 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Sziasztok!

Van valakinek otthon rendben működő diavetítője, amit kölcsön tudna adni csütörtökre(október 5.)?

Légyszi, segítsetek!

Köszönöm!
M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301804 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Esgal írta: Nem tudom, mennyire tartozik ide, de én valsz fogok csinálni egy szerepjátékos sarkot (pályázati anyag már íródik), és ha jól értettem, csapatban kell pályázni. Ilyesmivel kihez/hova tudnék betársulni?


Csapatban ajánlott elsősorban, hiszen akkor nem változik utolsó utáni pillanazban a programod helyszíne és időpontja Tatán- egy ember mobilisabb. Meg persze több bolond többet csinál alapon jó, ha gruppban nyomjátok. Nem igaz?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301777 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Felagund írta: És írjatok 328 oldalas pályázatot a legapróbb részletekig kifejtve az ötletet, majd ellenjegyeztessétek ügyvéddel, és két példányban nyújtsátok be az elnökségnek, amely majd 2/3-os többséggel rendkívüli ülésen dönt rőla, és kiutalja a szükséges forrásokat... :roll:


Ha azt kérjük az emberektől, hogy virtuálisan tegye föl a kezét, aki szeretne/hajlandó programot szervezni, az kevésbé hallatszik bürokratikusnak?

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301776 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
És írjatok 328 oldalas pályázatot a legapróbb részletekig kifejtve az ötletet, majd ellenjegyeztessétek ügyvéddel, és két példányban nyújtsátok be az elnökségnek, amely majd 2/3-os többséggel rendkívüli ülésen dönt rőla, és kiutalja a szükséges forrásokat... :roll:

Cinizmus OFF

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301775 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Esgal írta: Nem tudom, mennyire tartozik ide, de én valsz fogok csinálni egy szerepjátékos sarkot (pályázati anyag már íródik), és ha jól értettem, csapatban kell pályázni. Ilyesmivel kihez/hova tudnék betársulni?


ilyenen én is gondolkodtam :D
esetleg szövetkezhetnénk :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301773 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Nem tudom, mennyire tartozik ide, de én valsz fogok csinálni egy szerepjátékos sarkot (pályázati anyag már íródik), és ha jól értettem, csapatban kell pályázni. Ilyesmivel kihez/hova tudnék betársulni?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301649 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Ha egy egész hétvégére nem is, de egy délutánra be tudnátok tölteni játékkal az egyik termet?

A tudnivalókat és a pályázatot többek közt az Aldeon topikban olvashatjátok.

Leguan

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299881 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Öhm... nem tudom, mennyire létezik még ez a csoport, de gondoltam, talán azokat az emberkéket, akik valaha játékszervezésre adták a fejüket, érdekelheti a "Hogyan tovább...?" topicban felvetett levelező verseny-dolog. :wink: Ha tényleg, akkor írjatok privit lécci. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292812 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289471 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Sziasztok!

A csoport-nyilvántartást átnézvén rájöttem, hogy Gyerekszobának nincsen hivatalos alakulópapírja. Ezt pótolni kellene. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: www.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

De ehhez kellene egy olyan emberke, aki kézbeveszi a csoportot... Ki az, aki szívesen magára vállalná e nemes feladatot?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276490 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Gondoltam, elég, ha egy helyen megvan, úgyhogy átmásoltam a választ IDE . ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276466 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: A megbeszélés 17:30-kor kezdődik a Batthyányi Alapítvány székházában (6. ker. Eötvös u. 24. I. emelet). 19 órától ugyanott általános LEP-es megbeszélést tervez Pók.


Öhm, oda hogy lehet eljutni úgy saccperkb?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276422 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: Nov. 9-én, szerdán 18 órakor ismét Gyerekszoba megbeszélés lesz, amikor is pontosítjuk az ötleteket és kiosztjuk a feladatokat meg a határidőket.


A megbeszélés 17:30-kor kezdődik a Batthyányi Alapítvány székházában (6. ker. Eötvös u. 24. I. emelet). 19 órától ugyanott általános LEP-es megbeszélést tervez Pók.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275816 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Üdv!

Nov. 9-én, szerdán 18 órakor ismét Gyerekszoba megbeszélés lesz, amikor is pontosítjuk az ötleteket és kiosztjuk a feladatokat meg a határidőket.

Akikre feltétlen számítunk Pókkal:
:arrow: ADIM
:arrow: Alyr és Felagund
:arrow: Tim, Panda, Lau és mindenki más, aki szeretne segíteni valamiban
:arrow: Kreatív MűvCsoport tagjai

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274822 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Szerintem Lau nem rajzolná a vásznat, csak a vázlat/körvonal alapján kifestené...
Kösz Tim, igénybe is veszlek majd... :-)
Részemről az anyagok első kanyarban:
- karton (bár abból most van egy rakás maradékom az előző megbízásomból)
- ragasztórúd
- hurkapálcák és gyurma (a nyílzáporhoz)

szerencsére ezek minimálisak...

továbbá, ha fejbedugóst akarunk csinálni:
- fehér lepedő
- alkoholos filc (2-3 db) a kontúrokhoz
- ecsetek és tempera a színezéshez (esetleg festékspray, ha mondjuk meglesz a vörös sárkány, aminek a szájába "bújhatnak" majd, mert nagy felületet sokáig tart kézzel festegetni)
- valami kemény, (amire ráfeszítjük rétegelt lemez a fejnek kivágott lyukkal), avagy olyan helyre kell kihúzni, ahol úgy meg tud állni, hogy mögé is lehet bújni a fotóznivágyóknak...

Kellene nekem sok kép, rajz vagy karikatúra a GYU-ban szereplő főbb karakterekről a játékokhoz. Sajnos csak a melóhelyen van net, ott meg nincs módom ilyesmi után kutatni. Aztán ezekből lesznek a kartonfigurák meg a társasjáték korongjain a fejek...
Jöhetnek még egyéb figurák is, mint olifant, entek, kalózok, orkok, gyűrűlidércek, élőholtak stb...
Majd válogatok. Kösz.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274485 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Noredhel (Voronwë) írta: Pedig azt nem lehet elégszer látni... a gyerekek meg élveznék... :lol: Azért a csúcs a rögtönzés volt, őrségben... "Júdás füle gomba"


És tudod mi a durva? Az, hogy van ilyen (Auricularia auricula-judae) ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274472 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Alyr Arkhon írta:

Brisa írta: Alyr- Hv táboros jelenete


He????
Ugye nem gondoltad komolyan?


Ez egy ötletbörze volt. Panda felírt minden ötletet, ami kicsúszott a szánkon. :D De mivel Póknak tetszett az ötlet, lesznek ilyen apróbb jelentek. :wink: Ennek szervezője Felagund. Vele tisztázd a dolgot Alyr.

Köszönöm az eddigi vállalásokat, várjuk a továbbiakat is.

Lau, esetleg készítenél egy vázlatot erről a paravánról?

ÖSSZE KELL ÍRNI AZ ANYAGIGÉNYEKET, ÚGYHOGY ÍRJÁTOK MEG MIELŐBB NEKEM PRIVIBEN.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274470 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Jelentkezem pultoskislánynak vmi játék v egyéb mellé, meg szívesen segítek az előkészületeknél is- kivagdos, kifest, ragaszt, összeállít ... ami kell.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274437 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Gondoltam rá, esetleg lehetne csinálni egy GyU Kártya versenyt.
Semmi kis, szinte jelképes díjért...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274429 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Holtak vezére írta:

Alyr Arkhon írta:

Brisa írta:

Alyr- Hv táboros jelenete



He????

Ugye nem gondoltad komolyan?


8O :D


Pedig azt nem lehet elégszer látni... a gyerekek meg élveznék... :lol: Azért a csúcs a rögtönzés volt, őrségben... "Júdás füle gomba"

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274428 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Alyr Arkhon írta:

Brisa írta:

Alyr- Hv táboros jelenete



He????

Ugye nem gondoltad komolyan?


8O :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274424 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta:

Alyr- Hv táboros jelenete



He????

Ugye nem gondoltad komolyan?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274417 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: :arrow: Műanyag lapra fejberakós- fotózkodós paravánt, amin lehetnek szereplők/ ork tábor- dárdák és a tetején vagy a lyuk ahova bedughatják a fejüket a népek/sárkány nyitott szája; ezt maguknak is fogják fényképezni értelemszerűen, meg mi is csinálhatunk róla és egy hónapra kitesszük a netre.


segítek paravánt festeni!

Alyr- Hv táboros jelenete

:mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274410 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Én vállalom a Csapatjáték kiagyalását, meg néhány egyéb játékét is. A hozzávalókról a játékok egyeztetése után beszélünk. Most egy kis időt kérek, de rajta vagyok az ügyön. :-) Logikai játékokat is tudok... de persze nem árt minél többet ismerni és bevetni...
Szerintem a diavetitéses dolgot hanyagolhatjuk, hiszen a filmalábeszélésnek csak egy válfaja lenne. Maradjon a film és a képregény szövegbuborékkal, ezek látványosabbak és később megtekinthetők a legjobbak.

A lebonyolítással már gondjaim lesznek, mert nem garantált az egész napos jelenlétem a rendezvényen. Babával nem ígérhetek előre ilyesmit...
Meglátjuk.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274314 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
LEP 2006. Játékötletek
(első ötletdömping, 2005. okt. 11.)
Lejegyezte: Panda


:arrow: Az egésznek lehet egy kerettörténete (ahogy tavaly Völgyzugoly volt), de ne nagyon határoljon be.
:arrow: Orkos- kardos- kinyírós, amilyen tavaly is volt (esetleg más történettel)
:arrow: Szinkronizáló játék, filmes jeleneteket kivetíteni és rögzíteni, amit alámondanak; este a legjobbakat bemutatni; ugyanez diavetítéssel, csak akkor nem lehet bemutatni másodszor, lehetne még képregény üres buborékokkal és bele lehet írni a szöveget, ezt kiállítani. Az eredeti szöveget előre megkapják papíron/kitesszük.(Ulmo?)
:arrow: Képregényt elkezdünk és tovább lehet rajzolni/ a könyvből egy- egy idézet, ezeket lehet folytatni.
:arrow: Egy jó nagy filccelírós fehér táblát kiállítunk és mindenki rajzolhat rá, percenként fotó róla, este ebből animáció.
:arrow: Műanyag lapra fejberakós- fotózkodós paravánt, amin lehetnek szereplők/ ork tábor- dárdák és a tetején vagy a lyuk ahova bedughatják a fejüket a népek/sárkány nyitott szája; ezt maguknak is fogják fényképezni értelemszerűen, meg mi is csinálhatunk róla és egy hónapra kitesszük a netre.
:arrow: Logikai játékok egy asztalnál, oda kell 1 ember/váltással 2
ördöglakatos céget meghívni, azt elnevezni Bombadil Toma játékbarlagjának :D
:arrow: Növényes- fabútoros céget meghívni, akik 2004- ben megcsinálták Völgyzugolyt.
:arrow: Tudományos pultnál tengwar meg másféle írásokkal neveket leírni, tanítgatni.
:arrow: Társasjátékok folyamatosan
:arrow: A kreatív tevékenységeket Középföldére helyezni, pl. csináljanak nyakláncot Yavannának.
:arrow: Kalandjáték szerűség: valamit össze kell gyűjteni, pl. karddarabok, kirakódarabok, amiből egy szereplő alakját lehet kirakni.
:arrow: Csapatvetélkedő: csapatos, többfeladatos játék a színpadon, 5 fős csapatok, így délelőtt 2- 3 óráig van vmi a színpadon, késő délután döntő; feladatok pl egymásnak háttal körbeállva, összekötött lábakkal átmenni a színpadon (entek), csatajelenet- középen két csapat kartonfigurái, mögöttük a csapatok és mindenki egyszerre dob gyurmás végű hurkapálcával, az nyer, akinek több bábuja marad állva, mocsárjárós- csak két papírlapra lehet lépni, egyik lába alól pakolgatja a másik alá menet közben. (Adim) Erre kellene majd valamilyen előszűrő,
:arrow: Piros Könyv (vagy ismertebb megfogalmazásban) hasonló legyen a LEP mottója (Nagy Könyv)
:arrow: hangulatot tartó elemek: programok úgy legyenek elosztva, hogy fokozódjon a jó értelemben használt "feszültség", izgalom.
:arrow: Hirtelen kis jelenetek a tömegben, pl jelmezesek vívnak(Felagund?), Alyr- Hv táboros jelenete, kisdobos- műsoközlő
a szponzoroktól kapott ételt- italt (amit úgyse lehet pénzért adni) negyedórákra kinyitó kocsmasarokban osztogassuk szét.

Jelentkezőket várok az egyes játékok megszervezésére és lebonyolítására.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #273478 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Mint ahogy olvashattátok, és többeteknek személyesen is emlegettem 2005. október 11-én, azaz kedden 18 órakor Gyerekszoba megbeszélés lészen a Pub stage nevezetű helyen (1052 Bp. Aranykéz u. 5., tehát a Vörösmarty tértől 2 perc séta - www.stagepub.hu )

Bizonyos értelemben LEP előkészületi szakasza lenne ez. [size=9:13t4qrm6](Remélhetően ott lesz a LEP főszervezője is.)[/size] Játékokat, vetélkedőket, a közönséget aktív formában szórakoztató cuccokat kell kitalálnunk.

Várunk mindenkit szeretettel, akár csoporttag, akár nem. Akik szívesen segítenének a LEP ilyen jellegű programjainak lebonyolításában, vagy csak van egy jó ötlete hozzá, az se maradjon otthon.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #273171 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: 2005. október 11-én (kedd) 18 óra körül megbeszélés lesz!


Aki jönne, az jelezze a topikban, hogy ennek megfelelően választhassuk ki a tali színhelyét.

Finwével arra gondoltunk, hogy a Gyerekszoba és a Kreatív MűvCsoport is összedughatná a fejét, mert vannak olyan ötletek, amiknél mindkét csoportra szükség lesz.

Az alapítótagok emlékeztetőül: Rayan (MTT-tag), Brandir (MTT-tag), Gillz (MTT-tag), Szofi, Eldamyn, Laurelen (MTT-tag), Kriszana (MTT-tag), Brisa (MTT-tag).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #272796 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Kedves gyerekszoba-lakók!

2005. október 11-én (kedd) 18 óra körül megbeszélés lesz!

Elsődleges feladatunk, hogy a LEP-re játékokat álmodjunk meg, és valósítjuk meg.
Hosszabb távon azonban egy Tolkienes játékgyűjteményt kellene létrehoznunk.

Gyertek minél többen, mert sok munka vár reánk!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #266988 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
ADIM-mal már vagyunk ketten. A tali aug. végefelé lesz majd valamikor.

Telco, amint látod igen passzív még a csoport. Nekem a relax túl közel van, és nem lesz időm ezzel foglalkozni, meghát nem is megyek a táborba. Ahogy ADIM mondta, ő is detto ugyanígy van. De ha csak ötletek kellenek, akkor fordulj hozzá bátran, mert abból neki sok van. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére