Gyerekszoba

Több
18 éve 8 hónapja #266984 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Brisával beszélgettem a gyerekszobáról. Szeretek játszani, tervezni és nagyon sok ötletem és elképzelésem van. Mélben egyeztessünk majd egy találkozót (egy közös megbeszélést) és akkor összedugjuk a bucinkat!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266962 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
nekem lenne is mindjart megbizasom a relax taborba. Keszen alltok ra? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266839 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Sziasztok!

Rayan engedelmével egy kicsit kézbevenném itten a dolgokat. Ugyanis hamarosan jönnek újra az MTT kisebb-nagyobb rendezvényei, amikre kellenek játékok. Mivel eddig nagyon passzívak voltunk, ideje életre kelnünk.

Először is meg kell írnunk a csoportalakítási irományunkat, ugyanis sajnálatos módon ez még nem érkezett meg tőlünk a vezetőséghez. Így pedig még nem számítunk teljes értékű csoportnak.

Másrészt pedig szeretném bevezetni a havonkénti találkozókat, ahol egyrészt kitalánánk a játékokat, másrészt pedig mi magunk is jókat társasoznánk.

A tudnivalók:

:arrow: A csoport neve: Gyerekszoba
:arrow: Koordinátor: Rayan
:arrow: Célja: Tolkienes játékok kitalálása és megvalósítása az MTT nyilvános és belső rendezvényeire. (Játékok: Táblás- és óriás táblás játékok, kaland- és csapatjátékok, vetélkedők, akadályversenyek, kvízek stb.)
:arrow: A csoportba bárki beléphet. Nincs felvételi.
:arrow: Havonta csoportgyűlés.
:arrow: Az első projekt: a 2005-ös LEP-re kitalálni játékokat, valamint megvalósítani a helyszínen.
:arrow: Az alapítótagok: Rayan (MTT-tag), Brandir (MTT-tag), Gillz (MTT-tag), Szofi, Eldamyn, Laurelen (MTT-tag), Kriszana (MTT-tag), Brisa (MTT-tag)

Az eddigi Tolkienes játékok:

:arrow: Nazgúlos (gyilkosos)
:arrow: Tolkien Activity
:arrow: Kalandjáték (LEP)
:arrow: Középföldéről jöttem... (ilyet asszem még nem játszottunk)
:arrow: GyU társas
:arrow: Előadás (A GyU egyik jelenetét kell előadni másmilyen stílusban pl. Helm szurdoki csata sci-fi stílusban)
:arrow: GyU-s barchoba, ill. a látványosabb, közösségibb verziója a "Van benne, van benne, van benne valamiiiiii".
:arrow: Puzzle?: Kivágni szereplők képét, és összerakatni, ill. ismeretlenebb szereplőknél próbálják meg kitalálni, kit- mit ábrázolhat. Szilmarilos szereplőnél lehet kedvet csinálni a könyvhöz, úgy, hoyg elmondani, hol szerepelt, ki volt, mit csinált.
:arrow: Orkos


Kérek minden tagot, hogy erősítse meg a tagságát. Aki újonnan szeretne csatlakozni hozzánk, az dobjon meg egy privivel.

Augusztusban lesz az első tali, ahol megbeszélünk mindent, játszunk a "Mi lenne ha...?" nagyon jópofa társasjátékkal és nekiállunk ötletelni is. Kérek javaslatot a tali időpontjára és helyszínére.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233462 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: Megcsinálod, Alyr? Jó lenne...


Ma megbeszéljük.
(főleg ha ottlezs Gumipók)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233458 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Megcsinálod, Alyr? Jó lenne...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233416 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: Emberek a Gyerekszobába! Mi van a LEP-es játékokkal??? Készülnek?
A kalandjáték meglesz, mert Kicsővel dolgozunk rajta. De hogy áll a többi???

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ


Az orkos játék amit a közös talin (Gomuncs - Gyerexoba) találtunk ki?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233303 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Emberek a Gyerekszobába! Mi van a LEP-es játékokkal??? Készülnek?
A kalandjáték meglesz, mert Kicsővel dolgozunk rajta. De hogy áll a többi???

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230450 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Sirgon Esgalnor írta:

Brisa írta: Ha egyik sem jön össze, akkor legyen sztem a Grappa az Oktogonon.

Hol van a Grappa az Oktogonon? Én egyszer kerestem, de úgy nem találtam meg, mint egy mugli a Foltozott Üst bejáratát.


Teréz körút 25. Majdnem a Művész mozival van szemben.

De a megbeszélés a CD-fűben lesz csütörtökön...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230445 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brisa írta: Ha egyik sem jön össze, akkor legyen sztem a Grappa az Oktogonon.

Hol van a Grappa az Oktogonon? Én egyszer kerestem, de úgy nem találtam meg, mint egy mugli a Foltozott Üst bejáratát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230280 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Brandir írta: Helye: Holnap tudom megmondani. CDfű vagy K@V


Ha egyik sem jön össze, akkor legyen sztem a Grappa az Oktogonon.

És én 6-ig dolgozom, úgyhogy várjatok meg...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229966 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
GOMUNCS és Gyerekszoba Első összevont, Pán-csoportosulási találkozó!
A találkozó témája: A 2005-ös LEP (Ünnep Völgyzugolyban) eddig meghatározott feladatainak elindítása.
Időpontja: december 2. csütörtök 17 óra
Helye: Holnap tudom megmondani. CDfű vagy K@V

Utólagos kérdésekre válasz előre:
-Aki nem jön el, az majd jön máskor.
-Jöhet az is, aki nem tagja egyik csoportnak sem.
-Sokáig leszünk, tehát az is jöjjön, aki csak később tud.
-Akinek hamar el kell mennie az is nézzen be.

Minden segíteni vágyó emberke megjelenésére számítunk

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229280 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Összevonhatjuk végülis. Addig összeírom az ötleteket.

Szóval, gyertek LEP-es megbeszélésre. Aki ráér, mindenképp. És utána, vagy közben beszélgetünk.

LEP-s megbeszélés pénteken (november 26) este 17:00-tól a Teréz körúton (Oktogonnál) lévő Grappa Étterem első emeletén.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229019 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Mit szólnátok, ha a játékos megbeszélést összevonnánk a pénteki LEP-es megbeszéléssel?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228428 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Eldamyn írta:

Laurelen írta:

Eldamyn írta: Jövő hét szombat.

az közgyűlés, de lehetne mondjuk utána...?

Az pontosan mit takar? (Értsd: hány órakor?)


Papíron 10:00-18:00 tart a KGy. :wink:
[size=9:280hplnc](Bocsi hogy közbevau...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228375 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Laurelen írta:

Eldamyn írta: Jövő hét szombat.

az közgyűlés, de lehetne mondjuk utána...?

Az pontosan mit takar? (Értsd: hány órakor?)

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228211 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gyerekszoba

Eldamyn írta: Jövő hét szombat.

az közgyűlés, de lehetne mondjuk utána...?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228135 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
én nagyjából semmikor sem érek rá :twisted:
szóval jelöljetek ki egy időpontot és próbálok alkalmazkodni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228055 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Jövő hét szombat.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227923 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Rayan, jövö hét kedd 6-7 óra körül.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227899 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Egy játék eszembe jutott:
Két csapat van, az egyik kitalál egy középföldi nevet/tárgyat és mond egy arra rímelő szót/szókapcsolatot/mondatot a másik csapatnak. azoknak ki kell találnia, mi/ki az, akire gondoltak. Háromszor próbálkozhatnak.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227655 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Köszönöm mindenkinek, aki írt ötleteket, emilt vagy privátot, alakul a dolog. Na most nékem nincs internet odahaza, ergo sajni annyit nem tudom nézni a fórumot, mint a rendszeres hozzászólók.

Talááááááááááááálkozó: mivel a múltkorira senki nem jött el (lehet az időpont, vagy az időjárás), ezért az a javaslatom, a topic pont arra szolgál, hogy itt egyeztessünk. Tehát szeretnék kérni mindenkit, hogyha van elképzelésetek taliidőpontra, írjátok meg, mert az nem fog menni, hogy én jelölöm ki. Így talán egyszerűbb, és több mint valószínű, a csapat nagy részének jó lesz.

És továbbra is fennáll: bárki lehet aktív tag a fórumon is, az, hogy nem tudsz találkozókra járni, nem zárja ki a tagságot és az ötletelést. Ez senkit ne bizonytalanítson el.

Szóval
!kérek időpontjavaslatokat a Gyerekszobának

És végre kielégíthetjük Battit és az MTT-t.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226987 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Csak úgy közbe vetném, még mindíg tartozik a csapat az aláírt papírossal, amely a csapat alakításról szól. Ja és valami. A havi egyszeri találkozó, ha nem is fővesztés terhe mellett, de követelmény.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226909 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Emberek, a LEP már a nyakunkon van, nem kéne összehozni a talit végre?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225556 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Na, ez nem is olyan nehéz! :D Már eszembe jutott két játék, meg is írom mindjárt valakinek... de kinek? Írok Rayannak... :) (bocs, ez elég OFF lett)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225549 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Sziasztok!

Most látom csak ezt a topicot, és nagyon tetszik az ötlet. Tagnak is jelenkeznék szívesen, de netzni sincs hűdesok időm mostanában, talikra meg tutira nem tudok menni a távolság miatt. De majd ha eszembe jut esetleg valami jó ötlet, azt leírom ide...vagy írok egy mailt... :D :wink: :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225346 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Barátaim a Gyerekszobában! Az első „alakuló” alkalom régmúltba merülésére, és a LEP közeledtére való tekintettel kéne egyet röffennünk összefele! Akinek van valami eget rengetően frenetikus ötlete, az jöjjön el! Aki az ötletek kivitelezéséhez érez affinitást (nem a LEP-en, hanem az előkészületek során) az is jöjjön el! Akinek ötlete van az Nehogy ide beírja, mert akkor nem lesz meglepi! Hanem jöjjön el! Hogy mikor jöjjön el, arról gőzöm sincs! Tehát tessenek szóni mikó’ jó! Aki biztosan nem tud majd eljönni, az küldje el Rayannek e-mailben! Aki majd helyette is eljön! :twisted: Hely valszeg a CDfű lesz!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225339 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Itt az lenne a cél, hogy más, a gyerekek által nagy valószínűség szerint még nem olvasott művekre hívjuk fel a figyelmet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225290 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Ez jó ötlet, hogy ki kell találni, hogy kit ábrázol az adott kép a mitológiából. Csak tényleg jellegzetes képekre van rá szükség. Pl vala sorozat: melyik kép melyik valát ábrázolja. Vagy melyik tünde lehet a képen, aki éppen gyürüt kovácsol. stb...
Esetleg Artemisz vala sorozatának darabjairól is meg lehet kérdezni, melyik valáról szól a vers.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225184 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Ez anyag- és munkaigényes, de puzzle? Kivágni szereplők képét, és összerakatni, ill. ismeretlenebb szereplőknél próbálják meg kitalálni, kit- mit ábrázolhat. Szilmarilos szereplőnél lehet kedvet csinálni a könyvhöz, úgy, hoyg elmondani, hol szerepelt, ki volt, mit csinált.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #223323 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gyerekszoba
Elnézést, hogy nem voltam csoportgyűlésen, de ütötte a verses-csoporttalit! :oops:

Az ötletek szuperek. Majd én is próbálok kifundálni vmit!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére