MTT InfoCsoport

Több
17 éve 4 hete #321077 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm szépen a felajánlásokat! :)

Sajnos az mtt.infocsoport@vipmail.hu egész héten nem működött nekem, egyetlen levelemet sem továbbította, a mailer-daemonok pedig napokkal később jeleztek csak vissza... :? Mi a fene lehet ezzel a levrendszerrel? :roll: Addig is, amíg vacakol, mindenki minden ICS-s levelet küldjön el mindannyiunknak külön! :idea:

Féléves hírlevél: utánanéztem: 2006. november 25. és 2007. május 12. közötti időszakot kell felölelnie (kgy-tól kgy-ig)! És még egyszer a nekem elküldés határideje: április. 15.!!!
:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #320943 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta:

Panni írta: a rendezvényeket is vállalom, feltéve ha Gilg nem ragaszkodik túlzottan hozzájuk :P


de, ragaszkodom hozzá! :)


Valahogy sejtettem :P De Te akartad :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #320914 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Pályázatokat és az aktuális tudnivalókat megcsinálom és a rendezvényeket is vállalom, feltéve ha Gilg nem ragaszkodik túlzottan hozzájuk :P


de, ragaszkodom hozzá! :)
+ a KGY-n is gondolkozom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #320887 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Pályázatokat és az aktuális tudnivalókat megcsinálom és a rendezvényeket is vállalom, feltéve ha Gilg nem ragaszkodik túlzottan hozzájuk :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320850 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Féléves Hírlevél, mindenki kedvence:

Eddigi rendezvényeink - Gilg, Panni?
Az őszi közgyűlésről - szerintem ez a Havi Hírlevélből megoldható
Vezetőségi döntések - Gandalf
Pályázatok és eredményeik - (a már hivatalosan meghirdetett pályázataink eredményei) Panni
Felhívások - (ugyanazt, mint a Haviba) Elendin
Aktuális tudnivalók - (ide a még aktuális pályázatok és a tervezett rendezvények, könyvmegjelenések, stb. kerülnek) Elendin, Panni?
Csoportok - Hanna

Április 21-én már el kell juttatni mogyhoz, ergo jó lenne egy április 15. határidőnek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320825 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nah, fény derült a rejtélyre. :) A vipmailtól most jött meg a mailer-daemon, jobb későn, mint soha, ott vesztek el a levelek, de most már működik, úgy tűnik. Most írtam levelet, fontos! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320725 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
a következő maileket küldtem el az előbb:

tolkien.hu -ról újra vipmail-re
> nem érkezett meg
freemailről vipmail-re
> nem érkezett meg
freemail-ről tolkien.hu-ra ----> megérkezett
tolkien.hu-ról tolkien.hu-ra
> megérkezett

ergo a vipmail-lel van a baj...

javaslom, hoyg Gilgnek az anyagokat ne a közös címre írjuk, hanem csak köülön az ő címére küldjük el.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320722 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha csak a tolkien.hu levélküldésével van a baj, megoldás, ha más emilcímről küldünk a vipmailos címre.

Elküldtem a részemet a Hírlevélhez, remélem, megérkezik majd (nekem még nem továbbította a vipmail)...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320719 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
hát... mivel a tolkien.hu-val az utóbbi időben elég sok galiba volt... bár időnként a vipmail is csinál karbantartásokat... szóval nemtudom... de ez így akkor sem állapot, valamit sürgősen ki kéne találni...

Szerkesztés:

megpróbálom kideríteni, hogy melyik mail cím a ludas... bocsi, ha fölösleges mail-eket kaptok, várom a kövezést érte... :oops:

megint szerkesztés:

úgy néz ki a vipmail a ludas...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320701 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320700 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem azzal van a baj, hogy a vipmail nem küldte tovább, hanem azzal, hogy magára a vipmail-es címre nem érkezett meg az üzenet... Ergo vagy a tolkien.hu-s cím nem továbította, vagy a vipmail a hülye és nem fogadta...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320698 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Vagy a vipmailes címben beállítani mindenkinek az összes létező emilcímét, inkább kapjuk meg többször, mint egyszer sem. :twisted: Jó, az átirányított címek értelemszerűen nem feltétlenül kellenek bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320685 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Olyan szinten gondoltam, hogy esetleg mindenki használhatná a már eddig meglévő valamelyik címét, mert a vipmail-nél nem áll semmiből átállítani... ugyanúgy maradhatna a közös, csak nem a tolkien.hu-s címekre érkeznének a levelek.... szerintem érdemes meggondolni... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320682 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320677 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem akarok ördögöt festeni a falra, de eddig nagyon úgy néz ki, hogy megint nem működik a tolkien.hu levelező rendszer, vagy a vipmail-nek van valami baja, ugyanis nem érkezett meg a közös címre se az a levél amit én küldtem, se az amit Gandalf. És mivel nem jutott el a közös címre, ezért továbbításra sem került... A tolkien.hu-s mail címem elküldött üzenetei között megvan a mail, tehát elvileg elküldte, gyakorlatilag viszont a vipmail-re nem érkezett még meg (tegnap este óta...) Mi lenne ha megpróbálnánk alternatív e-mail címekre váltani? :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320512 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta:

Remzymama/Tünde írta: a következő hírlevélbe a tábort kiemelnétek?
nagynagy köszönet :P

igen, igen, pont azon vagyok :) Ha jól tudok haladni, akkor zaklatlak is majd ha nem bánod :oops:

hálás köszönet
zaklass csak

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320511 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Remzymama/Tünde írta: a következő hírlevélbe a tábort kiemelnétek?
nagynagy köszönet :P

igen, igen, pont azon vagyok :) Ha jól tudok haladni, akkor zaklatlak is majd ha nem bánod :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320506 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
a következő hírlevélbe a tábort kiemelnétek?
nagynagy köszönet :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320242 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Gandalf írta: Melian, sürgősen kéne az a Hírmondó!!! Legkésőbb múlt hétre!

:?:

Jajjistenem... tapossatok és dobáljatok meg jóóó büdös záptojással, de teljesen átcsúsztam rajta :oops:
(az sem mentség, hogy csak szakdolgozatban létezem...)

Jajj... készül...!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320237 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Melian, sürgősen kéne az a Hírmondó!!! Legkésőbb múlt hétre!

:?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319872 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319830 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nagy-nagy szomorúsággal tölt el, hogy ekkora problémát okoz számunkra egy megbeszélés. :(
No mindegy...

Az első meg nem tartott (elhalasztott) megbeszélésünk után leírtam a gondolataimat, ötleteimet, uh. mondatokba foglalom és hamarosan elküldöm.

(szerk: 15:47
Elküldve! Bár furán viselkedett közben az onlinemail :roll: Ha esetleg nem érkezik meg küldöm mégegyszer ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319796 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Azt hiszem, e-mailes megbeszélést kéne inkább tartanunk, mert képtelenség összetrombitálni a csapatot egy időpontra. Mindenki írja meg észrevételeit és lereagáljuk, többek között Aeglos javaslatait is át kell beszélnünk! És meg kéne fontolni a csapat alapítóiratána módosítását, hogy ne kelljen 50%+1 fő a döntésekhez, mert ez megbénít!


E-mail-es megbeszélést támogatom...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319789 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Mornambar írta: Sziasztok... a Tolkien-napon még elhatároztam hogy egyefene tag leszek én is :D , csak aztán kicsit elmaradt, majd olyan patópáluras módon februárban fel adtam a jelentkezési levelet... mikor meg megláttam a tábor kiírását (miszerint "igazi" tagnak a már. 15 előtt befizetett tagok számítanak), a "legjobb múzsa a határidő" alapon át is utaltam múlt héten a tagdíjat, ami 12-ére elvileg be is ért... tagkártyát vagy visszaigazolást viszont nem kaptam sehol... :( Kérdés, hogy ha esetleg hétfőn kapok olyat, az még határidőn belül van?


Szia!

Az, hogy Hozzád nem jut el a visszaigazolás, az nem gond (ez elég lassan megy ugyanis...), elég, ha ideért a levél meg a pénz. Ha megírod priviben a polgári neved, utána is nézek ;)

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319788 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok... a Tolkien-napon még elhatároztam hogy egyefene tag leszek én is :D , csak aztán kicsit elmaradt, majd olyan patópáluras módon februárban fel adtam a jelentkezési levelet... mikor meg megláttam a tábor kiírását (miszerint "igazi" tagnak a már. 15 előtt befizetett tagok számítanak), a "legjobb múzsa a határidő" alapon át is utaltam múlt héten a tagdíjat, ami 12-ére elvileg be is ért... tagkártyát vagy visszaigazolást viszont nem kaptam sehol... :( Kérdés, hogy ha esetleg hétfőn kapok olyat, az még határidőn belül van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319776 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Azt hiszem, e-mailes megbeszélést kéne inkább tartanunk, mert képtelenség összetrombitálni a csapatot egy időpontra. Mindenki írja meg észrevételeit és lereagáljuk, többek között Aeglos javaslatait is át kell beszélnünk! És meg kéne fontolni a csapat alapítóiratána módosítását, hogy ne kelljen 50%+1 fő a döntésekhez, mert ez megbénít!

Melian, sürgősen kéne az a Hírmondó!!! Legkésőbb múlt hétre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317949 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hétfőn és csütörtökön és pénteken táncpróba, ez Hannát, Eryt és engem is érint, ergo ezek kiestek. Szombaton farsang. A kedd valószínűleg jó lesz, de még nem biztos. A szerda szabad.

[size=9:39a6fv3u]ICS tagok: Panni, Gilg, Melian, Ery, Elendin, Hanna, én.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317946 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
hétfő, szerda megoldható ha naghyon muszáj 6 után, de ha lehet akkor ne akkor... Péteket támogatom, akkor is inkább 6-tól, de szükség esetén négytől megoldható, kedden, csütörtökön 5-től.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317944 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
vsz a "többség", legalább is az aktív ICs tagok jelezték, hogy kinek mikor lenne jó. [size=9:1iod0vcv](bár már nem igazodom ki, hogy tul. képpen ki tag és ki nem)[/size]

Ezen a héten egyébként nekem sem lett volna alkalmas.

Jövőhét:
hétfő, péntek koradélutántól
kedd, szerda, csütörtök este, leginkább 8 után

Nyilatkozzunk ismét, mindannyian, a jövőhétre vonatkozóan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317847 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
SZENT PATRIK NAPI KELTA-ÍR FESZTIVÁL
2007. MÁRCIUS 17. SZOMBAT 18.00
FONÓ BUDAI ZENEHÁZ, 1116, SZTREGOVA UTCA 3. TEL: 206 5300, WWW.FONO.HU

Program:
18:30-19:00 Kovács Gáborján (BRAN) előadása (mesék)
19:15-20:15 ECLECTICA koncert
20:30-21:00 TESKÓ koncert
21:30-22:30 IRISH ROVERS koncert
22:30-23:00 Tombola
23:00- BRAN koncert és táncház

[size=9:5qjfir6y]A Bran együttes 1993 óta a magyarországi ír zenei élet egyik legfontosabb résztvevője, rangos népzenei rendezvények és fesztiválok állandó szereplője. A zenekar legfőbb erénye, hogy az általuk játszott dallamokat saját írországi gyűjtéseik anyagából válogatják össze - így képesek arra, hogy a hagyományos ír zenét teljes sokszínűségében mutassák be: repertoárjukon megtalálhatóak a vidám kocsmadalok mellett a balladisztikus hangulatú ír- és angol nyelvű énekek, a régi hárfás hagyomány dallamai és a virtuóz hangszeres játékot igénylő, friss tempójú népi tánczenék is.
Bodor Tibor (Teskó) a zenével gyermek kora óta foglalkozik. Klasszikus zenei tanulmányait zongorán kezdte, majd a táncházmozgalom hatására a népzene felé fordult. Először bőgőzni,majd később brácsázni és dudálni tanult, alapítója,szervezője és zenésze az 1987-óta a mai napig működő pécsi népzenészek táncházának. A kelta kultúra és zene a ’80-as évek közepétől foglalkoztatja, tagja volt a Folk Tone Drum nevű formációnak, mint harmonikás és hárfás. Írországból származó 30 húros hárfáján elsősorban Turlough O’ Carolan szerzeményeit, ír táncdallamokat és saját kompozícióit szólaltatja meg.
Az Eclectica együttes 2000-ben alakult Szathmáry Melinda kezdeményezéseként. Repertoárjukban a XVIII.- XX. sz.-i kelta eredetű tradicionális népdalok, breton és erdélyi táncdallamok és saját szerzemények kapnak helyet egy rockosabb, modernebb hangzásvilág keretében. A zenekar az ír és angol származású rockzenei előadók dalainak átdolgozása mellett hű maradt a kelta-breton tradicionális zenei gyökerekhez: új keletű népdalokat, régi táncdallamokat és hárfaművet is megszólaltatnak a több népcsoport hagyományaira és saját dalokra épülő repertoárban.
Az Irish Rovers 1992-ben alakult Budapesten, Patrick McMullan (Belfast) és Pejtsik Péter (Budapest) találkozásával. A jelenlegi trió-felállás harmadik tagja, Torma Ferenc 1994-ben csatlakozott a zenekarhoz.
Az IRISH ROVERS ír népzenét, tradicionális és kocsmazenét (drinking songs) játszik, saját feldolgozásában. A feldolgozásokban és Pejtsik Péter hegedűjátékában tradicionális ír, progresszív rock, és klasszikus zenei elemek ötvöződnek sajátos zenei és hangzásvilággá, amelyről az IRISH ROVERS mindig felismerhető. Magyarországon is az utóbbi években gyakran csatlakozik hozzájuk Nicole Janss (Németország) furulyán, dudán, ütőhangszereken. A mostani egyik azon ritka alkalmak közül, amikor Magyarországon is e négytagú felállás hallható.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.554 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére