MTT InfoCsoport

Több
15 éve 5 hónapja #374208 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kincső: alapvetően az a baj, hogy az emberek legalább 90%-a nem szívesen áll neki ilyesminek. Nem véletlen, hogy nem tolonganak az emberek az ICs-n belül... :roll:

A másik alapvető probléma pedig valóban az,hogy nincs idő és nincs energia (!). Mindenkinek elégé le van kötve az ideje, és egyszerűen _nem_ tudjuk megoldani.

Másrészről amikor kiküldtem az adott rendezvény szervzőihez az adott rendezvényre vonatkozó infókat, akkor 3 típsú vissza (nem) jelzést kaptam:


:arrow: jobbik estben: "ez így jó lesz"
:arrow: másik jó esetben: kaptam néhány módosítási javaslatot, de ezek általában nem a rendezvény leírt infóira vonatkoztak, hanem kisebb nagyobb (rend szerint a tartalmat nem befolyásoló) javaslatok voltak
:arrow: nemkaptam választ

(Ez úton is elnézést a kivételektől, mert 1-2 ilyen is akadt! )

Vagyis lényegében nem jutottunk előrább azzal, hogy lküldtük ellenőrzésre az emberekhez, ellenben rengeteg időt igényel, arról nem is beszélve, hogy Gilg nem tudja rendesen megszerkeszteni a Hírlevelet addig, amíg nincs vélgleges "anyag". Ezen kívül neki is van munkahelyi beosztása amihez igazodnia kell és volt már rá precedens, hogy korábban kellett összeállítani a dolgokat,mint az eredeti határidő igényelte volna.


Ui.:Bocsánat a szókézhiányért meg a be nem gépelt betűkért, ritka vacak billentyűzetet sikerült kifognom... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374195 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm a helyesbítést, de nekem személy szerint annyira nem tűnt fel a hiba (vagy feltűnt, de annyira nem tartottam fontosnak), hogy ha most véletlenül el nem olvasom ezt, eszembe se jut. De elfogadom a bocsánatkérést, és a javításért még egyszer kösz :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374189 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Egyébként nem lenne egyszerűbb dolgotok, ha azokról a rendezvényekről, amin nem vett részt ICS-s, megíratnátok valakivel aki igen? Már többször volt ebből baki... Vagy csak átnézetni a megírt verziót

Ha jól emlékszem, Panni engem anno megkérdezett, hogy nincs-e kedvem írni a delegációról a hírlevélbe, de idő hiányában nem vállaltam. Ellenben az átnézés nem hangzik rosszul.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374183 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Akkor nem tudom, Kincső mondta, hogy javítsuk át erre. :P


Igen, mert az volt, hogy csak pénteken utaztunk le, pedig csütörtökön. (Eredetileg volt úgy h. pénteken megyünk, de megváltoztattuk - glom a topic elejéből jött az infó.) Lehet, h. kicsit későn csináltuk? :mrgreen: :oops: Illetve a tartalmi résznél asszem csak mondtam a javaslataimat, és utána Te átküldted a javítottat, és ezexerint nem v. nem mindent olvastam át újra. + nekem a péntek vs. csüt szúrt szemet, azzal már nem foglalkoztam, h. ebből úgy érthető-e, hogy a teljes rendezvény volt ekkor. Sorry, sok volt egyszerre.

Egyébként nem lenne egyszerűbb dolgotok, ha azokról a rendezvényekről, amin nem vett részt ICS-s, megíratnátok valakivel aki igen? Már többször volt ebből baki... Vagy csak átnézetni a megírt verziót - pl. Panni nekem rendszeresen átküldte tavaly a TLV-s részt... vagy ez elvileg más rendezvényekkel is így van, csak gyakorlatilag nem mindig jut idő?
Igen, tudom, most pl. én láttam, de teljesen más egyben a 4 oldalt, ráadásul formai, helyesírási-nyelvhelyességi és tartalmi szempontból egyszerre átnézni (ráadásul úgy, h. véletlenül folytam bele), mint egy pár soros szöveget...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374174 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Snuffles írta: Ja, csak ciki, hogy annyi javítás volt a TLV-leírásban, hogy nem is az én nevem alatt került ki :)


Válaszoltam priviben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374171 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Snuff: neked meg Namarinek még lógok egy levéllel (esküszöm, hogy nekiálltam, csak eltérítettek :D ), szóval legkésőbb holnap titeket is megkereslek!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374168 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Remélem ettől eltekintve azért a havi Hírlevelünket is érdemesnek tartjátok az elolvasásra! :wink:

Ja, csak ciki, hogy annyi javítás volt a TLV-leírásban, hogy nem is az én nevem alatt került ki :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374167 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374166 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Mert hivatalosan pénteken kezdődött a hepaj, de Ti már csütörtökön leutaztatok. :P Legalább is Kincső így informált engem. Hogy a hivatalosan meghívottak közül kik voltak ténylegesen ott, azt nem részleteztük. :P A képgaléria linkje nemtom miért maradt le.

Hivatalosan ez egy egész hetes hepaj volt (igaz, mi csak a végére voltunk hívva), és az osztrákok is csütörtökön mentek le. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Mert hivatalosan pénteken kezdődött a hepaj, de Ti már csütörtökön leutaztatok. :P Legalább is Kincső így informált engem. Hogy a hivatalosan meghívottak közül kik voltak ténylegesen ott, azt nem részleteztük. :P A képgaléria linkje nemtom miért maradt le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374163 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kaptam a kgy-meghívó mellé egy féléves hírlevelet is, és bár nagyon tetszik, a szlovénes részben még mindig maradt pár hiba. Pl "augusztus 7-8-9-10-én, amely egy péntekkel egybekötött hétvége volt" (4 nap, ami 3... :P ), meg "hivatalosak voltak rajtunk kívül még az osztrák, holland, horvát és olasz tolkieniták követei is" (csak a horvátok nem jöttek el, és mintha a hollandokat is csak Fangorn képviselte volna... viszont ott volt a németek elnöke is). És kimaradt az én galériám linkje.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Remélem ettől eltekintve azért a havi Hírlevelünket is érdemesnek tartjátok az elolvasásra! :wink:


Tudod hogy nem úgy értettem :P

Egyébként az előző hírlevélben a vezetőségi döntéseknél szerepelt Esgal is. De mi is elgondolkoztunk rajta Gandalffal, h. főszervezőnek vagy "csak" logisztikusnak számított, de nekünk rendelkezésünkre állt az az infó, hogy ő meg a másik két főszervező így kommunikálta magát/őt.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373416 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Annyit még hozzáfűznék, hogy - mint minden más rendezvény esetében - a KÖMT-nél is a fórumon olvasható információkra tudunk elsősorban hagyatkozni és noha tisztában voltam/voltunk vele, hogy Esgál is és mások is rengeteget tettek a rendezvényért (ez úton is köszönjük nekik!!!), de a KÖMT topicjában az első kiírásban még csak Cueddo és Nido szerepeltek főszervezőként.

Esgal: tőled pedig ez úton is szeretnék elnézést kérni! Gilg elvileg már orvosolta a problémát :oops:

Panni


igen, jó sokáig tartott, mire megleltük az ideális logisztikust.... :D D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373413 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Annyit még hozzáfűznék, hogy - mint minden más rendezvény esetében - a KÖMT-nél is a fórumon olvasható információkra tudunk elsősorban hagyatkozni és noha tisztában voltam/voltunk vele, hogy Esgál is és mások is rengeteget tettek a rendezvényért (ez úton is köszönjük nekik!!!), de a KÖMT topicjában az első kiírásban még csak Cueddo és Nido szerepeltek főszervezőként.

Esgal: tőled pedig ez úton is szeretnék elnézést kérni! Gilg elvileg már orvosolta a problémát :oops:

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373412 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elnézést kérünk a pontatlanságért Esgaltól és a Hírlevél olvasóitól is!

Az e-mailben küldött Hírlevelekben nyilván erre már nincs lehetőségünk, de a Tolkien.hu-ra feltöltött Hírlevélben pótoltam a hiányosságot!

Remélem ettől eltekintve azért a havi Hírlevelünket is érdemesnek tartjátok az elolvasásra! :wink:


Gilg
cs.k.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373377 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta:

nido írta: nagyon szépen köszönjük, nagyon megható volt a hírlevélben a kömfös rész!
annyit szeretnék hozzátenni, h 3 főszervező volt, Esgal, a logisztikus kimaradt. (remélem, azért helyben mindenki kiszúrta!)

Ha a féléves hírlevélre gondolsz, abban benne van. :wink:


Szerintem a havira gondol. A félévest együtt néztük át Gandalffal, és én is most láttam, hogy ugyanabból az alapanyagból készült a havi, de ebbe nem kerültek bele azok az - általában apróbb, finomító - javítások, amik a félévesbe igen. Szóval érdemes lesz elolvasni a félévest :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373373 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

nido írta: nagyon szépen köszönjük, nagyon megható volt a hírlevélben a kömfös rész!
annyit szeretnék hozzátenni, h 3 főszervező volt, Esgal, a logisztikus kimaradt. (remélem, azért helyben mindenki kiszúrta!)

Ha a féléves hírlevélre gondolsz, abban benne van. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373372 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
nagyon szépen köszönjük, nagyon megható volt a hírlevélben a kömfös rész!
annyit szeretnék hozzátenni, h 3 főszervező volt, Esgal, a logisztikus kimaradt. (remélem, azért helyben mindenki kiszúrta!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371275 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Átjavítottam a feltöltött változatban, szóljatok, ha maradt még benne valami hiba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371274 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A javítás jogos, elnézést kérek a hibáért! :oops: (Nem tudom miért "olasz" maradt meg bennem, pedig esküdni mertem volna rá hogy az... és mégsem... :oops: ) Máris megkérem Gilget, hogy javítsa a feltöltött verzióban.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371264 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Egy pontosításom viszont lenne: a salmacai Mereth Aderthad nem az olaszok, hanem a spanyolok rendezvénye. (És amúgy ez a meghívás teljesen független a szlovén úttól.)

És "mellesleg" az Salamanca, ha jól tudom.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371261 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nagyon csini az új hírlevél :) az új ICS-seknek csak így tovább. És persze Nektek is további kitartást, Panni és Gilg, én mondtam hogy biztos a szokásos minőségi színvonalú lesz az eredmény 8) ;)

Egy pontosításom viszont lenne: a salmacai Mereth Aderthad nem az olaszok, hanem a spanyolok rendezvénye. (És amúgy ez a meghívás teljesen független a szlovén úttól.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371062 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Amit feltöltünk Hírlevelet, azt (tudtommal) mindenki láthatja. Korábban volt külön Hírmondó is, de mivel nem volt aki el tudta vállalni ennek az elkészítését, feltöltését és lényegében ugyanaz volt benne, mint a Hírlevélben, ezért összevontuk a kettőt. A vezetőségi döntések pedig külön kerülnek feltöltésre (Gandalf által) - természetesen csak MTT tagoknak.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371056 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Aeglos írta: Egy gyakorlati tennivalóval kapcsolatban:
Amikor a havi hírleveleket felrakjátok a Tolkien.HU rovataiba, kérlek ne pakoljátok bele a Középfölde, Könyvek, Filmek, stb... kategóriákba, még akkor sem, ha mondjuk a hírlevélben szó van A hobbitról, vagy a Húrin gyermekeiről. Ez azért lenne praktikus, mert aki pl.: Középfölde kategóriában szeretne írást olvasni, az nem a Hírlevélre kiváncsi, hanem konkrétan Középföldéről szóló cikkekre.
Ezentúl a hírleveleket a Tolkien HU rovatba tegyétek, bár lehet, hogy megérné nyitni nekik egy saját kategóriát...
Remélem nem probléma. Köszi! :)


Nu, megbeszéltük, a hírleveleket csak a MTT főkategória általános tudnivalók rovatába tegyétek be. Be kell ixelni az MTT főkategóriaként és egy újabb X-et kell tenni az ált. tud. mellé is.
Ja, és ixeljétek be, hogy csak MTT-tagok láthassák.
Köszi! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371040 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ugyan közömhozzá, de én is egyetértek. Ugyanúgy Szofi neve is hiányzik a Verses Topik "éléről". :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371033 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Igaz... de akkor is hiányzik onnan a neved :P :)


:egyetért:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371031 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igaz... de akkor is hiányzik onnan a neved :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370940 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Köszönjük! :)

bár azt nem gondoltam, hogy a Te neved ezzel egy időben eltűnik :roll:


Semmi vész, moderátor vagyok és mindegyik topicot tudom szerkeszteni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370911 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük! :)

bár azt nem gondoltam, hogy a Te neved ezzel egy időben eltűnik :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370810 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük szépen! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére