MTT InfoCsoport

Több
15 éve 4 hónapja #375568 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Sötét Úr írta:

Náda írta: ...
Ha szükség van rá, mást is bevállalok :D

Őőő... beindult a perverz fantáziám. Baromira ráférne a kerítésünkre egy festés...


Nincs akadálya :D Mikor?Hol? :D (szeretek kerítést festeni:D)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #375563 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Oks, tehát akkor:

Szombat: 11:30 - megbeszélés (természetesen továbbra is msn-ről van szó)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375558 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Náda írta: ...
Ha szükség van rá, mást is bevállalok :D

Őőő... beindult a perverz fantáziám. Baromira ráférne a kerítésünkre egy festés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375552 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Ne rohanjunk ennyire előre :P ;)

Akkor szombat délelőtt megbeszélés, mondjuk 9-től... Ez mindenkinek megfelel vagy legyen inkább délután?

(Gandalf, Gilg, a fenti kérdés Nektek is szól ;) )

Az osztozkodást pedig majd ott eldöntjük :)

Nekem nem jó a szombat délelőtt, mivel kedden koncertem lesz, és szombaton próbát tartunk fél 9-től fél 10-ig. Csak 10:30 körül tudok gép elé ülni. 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375486 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tudom, hogy nekünk is szól, de magamrészéről, nem véletlenül vártam a válaszadással :P

Ám legyen, jelenleg a következőket tudom mondani :D :
5-én tartok előadást egy konferencián, uh addig nem jó!
Hétvégén jó lenne részemről is, de szintén a délelőtti órákra szavaznék! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375478 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: (Gandalf, Gilg, a fenti kérdés Nektek is szól ;) )

Ööö... nemtom.... egy nap haladékot kérek a válasszal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375475 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne rohanjunk ennyire előre :P ;)

Akkor szombat délelőtt megbeszélés, mondjuk 9-től... Ez mindenkinek megfelel vagy legyen inkább délután?

(Gandalf, Gilg, a fenti kérdés Nektek is szól ;) )

Az osztozkodást pedig majd ott eldöntjük :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375471 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Topicocban az MTT Kórust, az MTT-egyesületet, a LEP-et, és a TLV-t +azokat, amik adódnak, vállalnám. Ez most úgy tűnhet, hogy keresztbe vállalást csinálok/csinálnék, de a LEP-et, az MTT-Egyesületet, és az MTT Kórust, eddig én írtam, és szeretném ezeket tovább vinni. A TLV-t csak azért írtam, mert (nevessetek ki, vagy dobáljatok meg kővel) de (gondolom Náda is) ezt szívügyének érzem/érzi. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375470 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
húha, végülis miről is kéne nyilatkoznom? :D
Mikor érek rá? Ez egy jó kérdés :D Nah de konkrétan ömm most hétvége nekem teljesen megfelel :)
Melyik topicot vállalom? Mondjuk jó az amit eddig csináltam? :D
-TLV
-MTT Raktár és Helyiség
-MTT Külföldi Kapcsolatai és tevékenysége
-Nyári Tábor 2009
-Tolkien Születésnapi Kisrendezvények
és ha kell bevállaom még a Lassit is.
Ha szükség van rá, mást is bevállalok :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375418 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Ugye, engem is beavattok majd, hogy most pontosan miről is van szó? :wink:

Most nekiesek a tanulásnak, de most este vagy valamelyik nap elkaplak msn-en és mesélek..

Közben rájöttem, hogy Snuff elküldte milyen interjúkról van itt szó, amihez a következőt tudom mondani:

Az interjúk elkészítése már csak azért sem tartozik az ICs tevékenységéhez, mert egészen konkrétan a Tolkien.Hu szerkesztőség foglalkozott/foglalkozik a témával, úgyhogy ez esetben ha jól látom Gandalfot kell megrohamozni a felajánlásokkal. Továbbá ajánlom figyelmetekbe a következő hsz-t: katt ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375416 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Ugye, engem is beavattok majd, hogy most pontosan miről is van szó? :wink:


Arról, hogy voltak problémák azzal kapcsolatban hogy hónapról, hónapra ki melyik topicot vállalja hogy átnézi, és ír belőle egy összefoglalót. Ezt kellene kiküszöbölni, és megbeszélni.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375415 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ugye, engem is beavattok majd, hogy most pontosan miről is van szó? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375414 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Namarie: légyszi küldd át nekem is priviben, mailben vagy a közös címre, hogy mire gondoltatok pontosan...



Csütörtök, péntek plusz a hétvége úgy néz ki nekem is jó, de hogy pontosan hánykor tudok beesni a gép elé, még képlékeny részemről, de eddig úgy néz ki meg fogjuk tudni oldani ;)

Náda: kérlek Te is nyilatkozz, hogy mikor érsz rá! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375409 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Kérlek írjátok be ide, hogy kinek melyik időpont lenne jó és megpróbálok igazodni a hozzátok. --> (ez leginkább Attilára és Nádára vonatkozik, mivel a rendezvények külön vannak, de természetesen senkit sem szeretnék visszatartani a lehetőségtől icon_wink.gif )


Nos ha ebben a hétben kell gondolkodnom akkor azt mondanám, ma ne, holnap ne, csütörtökön 15 órától egész estéig, pénteken pedig 15 órától 18 óráig és 20 órától meghatározatlan ideig. A hétvégéim szabadok. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375405 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha benen vagytol az interjúkban, én szívesen vállalom, de ez nem kizárólag rajtam múlik. Vélhetőleg nem tudok logikai sorrendet felállítani az interjúalanyok között, mivel időpontokat kell egyzetetni. ha neketk így jó, akkor még ebben a hónapban összehozom, amit lehet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375356 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: Jó lenne megbeszélni az új tagokkal, hogy havonta, ki melyik topicocat vállalná. :idea:


A kérés jogos, bocsánat, hogy kiment a fejemből :oops:

Kérlek írjátok be ide, hogy kinek melyik időpont lenne jó és megpróbálok igazodni a hozzátok. --> (ez leginkább Attilára és Nádára vonatkozik, mivel a rendezvények külön vannak, de természetesen senkit sem szeretnék visszatartani a lehetőségtől ;) )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375354 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: Jó lenne megbeszélni az új tagokkal, hogy havonta, ki melyik topicocat vállalná. :idea:

Igazából ha Nam vállalja az interjúkat, akkor azzal el fog menni némi idő, és tulajdonképpen teljes egészében el tudom intézni a rendezvényeket. Már csak azért is lenne ez kényelmesebb, mert magammal egyeztetni könnyebb, mint mailben napok alatt bárkivel (Nam: de a számodat elmentettem!), de ez csak egy javaslat.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375349 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jó lenne megbeszélni az új tagokkal, hogy havonta, ki melyik topicocat vállalná. :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375202 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Namarie írta: Én most nem írtam, de támadt egy ötletem, viszont a Ti jóváhagyásotok is kell hozzá.

Prividet megkaptam, most csak itt válaszolnék röviden, ha nem haragszol: jó ötletnek tartom, volt is róla szó, hogy kéne interjúkat készíteni, habár ez nem az én hatásköröm alá tartozik, de amennyiben van beleszólásom, támogatom. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375197 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én most nem írtam, de támadt egy ötletem, viszont a Ti jóváhagyásotok is kell hozzá.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375164 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Halihó!

Itt a határidő, és még nem mindenkitől érkezett anyag, remélem nem felejtettétek el :!:

[size=9:cy51ud1o]Akinek nem inge, természetesen ne vegye magára ;) [/size]

Szóval légyszíves küldjétek az anyagokat, különben morcos leszek és azt senkinek sem kívánom...

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374926 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Halihó!

Ne felejtsétek el, hogy hamarosan itt az ideje a havi lapzártának!

Náda, Attila: Nektek küldtem mailt az imént.

Snuff, Namarie: nektek már korábban írtam, remélem sikerült azóta beszélnetek!

Jó munkát mindenkinek!

Panni


Válaszoltam rá, de egy kérdésben nem vagyok biztos. 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374920 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Huh, remek hír! :) 8)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374919 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Beszéltünk, én már kész vagyok a magam részével, már csak a változó információkat figyelem, hogy időban javítsam az aktuálisra és úgy küldjem; Namarieval meg egyeztettem többször is, most épp várom a válaszát. Remélem, épkézláb rovatot hozunk össze.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374918 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Halihó!

Ne felejtsétek el, hogy hamarosan itt az ideje a havi lapzártának!

Náda, Attila: Nektek küldtem mailt az imént.

Snuff, Namarie: nektek már korábban írtam, remélem sikerült azóta beszélnetek!

Jó munkát mindenkinek!

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374236 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Pont azért mertem megkérdezni, mert amúgy tényleg profizmusra törekvően múködtök. :wink: :D
Meg próbáltam provokálni, h. hátha valaki, aki szokott ilyesmit, ajánlkozik rendszeres lektorálásra...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374222 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Eddig ahányszor csak belefért az időbe, mindig átnézettük az anyagokat, de hát sokszor a résztvevők vagy egy-egy szervező átnézése sem szűri ki az összes hibát. Régen egyébként durva hibák voltak, ez a mostani néhány apróság semmiség. Óriásit fejlődött a hibakiszűrőkénk is, ebben is egyedülállóak vagyunk az MTT-ben. :P A fejlődés nem áll meg, cél a tökéletesség! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374219 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Egyébként nem lenne egyszerűbb dolgotok, ha azokról a rendezvényekről, amin nem vett részt ICS-s, megíratnátok valakivel aki igen? Már többször volt ebből baki...

nem látok bele az ics-be, de a megfelelő emberek kiválasztása-felkérése-zaklatása lehet, h csak bonyolítana. (a lassival is abból van a legtöbb meló, h felkérni-emlékeztetni-zaklatni kell. az ilyenek, h tervezett tartalom meg korrektúra nem olyan sok.)

egy-két hiba pedig ilyen mennyiségű adatba szinte biztosan becsúszik (akkor is, ha olyan írja a cikket, aki tényleg mindent tud). szvsz a hírlevélben nincs annyi elírás, h mindenféle reformintézkedéseket kelljen foganatosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374215 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Snuffles írta:

Kincső (Thilanna) írta: Egyébként nem lenne egyszerűbb dolgotok, ha azokról a rendezvényekről, amin nem vett részt ICS-s, megíratnátok valakivel aki igen? Már többször volt ebből baki...

Való igaz, hogy ha én rendezvényről írok, azt a fórumos beszámolók és egysoros "jó volt, köszi mindent" típusú hsz-ek alapján írom, de valóban nincs erre elég ember. Amit én írok, többen is átnézik, onnantól kezdve ez már nem azon múlik, ki volt ott és ki nem, mert olyan mindig akad, aki ott volt.

Sőt! Az elmúlt másfél évben pl. többnyire én csináltam a rendezvényeket, márpedig ha valaki visszaemlékszik, nem túl sok példa akadt rá, hogy én is részt vettem rajtuk...

Megelőzve egy igen egyszerű és logikus kérdést (Miért nem olyan csinálja aki ott volt?) : ez az egész egyszerűen azért van így, mert az elmúlt 1,5-2 évben az ICs-nek nem volt olyan tagja aki a rendezvényeken rendszeresen részt vett volna és lett volna ideje is rá. Innentől kezdve pedig nem olyan egyszerű kiküszöbölni a téves infókat,... (arról nem is beszélve, ha a fórumra esetleg ki sincs írva)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374213 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Egyébként nem lenne egyszerűbb dolgotok, ha azokról a rendezvényekről, amin nem vett részt ICS-s, megíratnátok valakivel aki igen? Már többször volt ebből baki...

Való igaz, hogy ha én rendezvényről írok, azt a fórumos beszámolók és egysoros "jó volt, köszi mindent" típusú hsz-ek alapján írom, de valóban nincs erre elég ember. Amit én írok, többen is átnézik, onnantól kezdve ez már nem azon múlik, ki volt ott és ki nem, mert olyan mindig akad, aki ott volt.

Gilg: köszönöm, megkaptam, válaszoltam.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.563 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére