MTT InfoCsoport

Több
18 éve 2 napja #290044 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kincső, amennyiben A csoportokról topikban leírtakat elkülditek nekem és Ulmonak, kitesszük az oldalra. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #290042 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megkérném szépen az infó csoportot, hogy az alábbi felhívást terjessze, és ha lehet, kikerüljön a főoldalra is! *szépennéz*

Figyelemfigyelem! Közhírré tétetik!

Táncest jegyek vásárolhatók már banki befizetéssel is!!!

:arrow: Mi az a táncest?
Az MTT tánc szekciójának (és néhány meghívott vendégének) "önálló estje", Lux Ferri - Fényhozó címmel. Aki látott már MTT-s táncprodukciót, az tudja, hogy kihagyhatatlan színvonalú lesz! :wink:

:arrow: Mikor és hol lesz?
Május 6-án, szombaton este 18:00-tól az Óbudai Művelődési Központban (Bp. San Marco u. 81.). (Kapunyitás: 17:30)

:arrow: Mennyibe kerül a jegy?
A normál jegy 900 Ft, az aktív (tagdíjfizető) MTT-tagok részére 700 Ft.

:arrow: Hogyan vehetsz jegyet?
Akár banki befizetéssel is!
Elsétálsz a legközelebbi OTP-be, és pénztári készpénzbefizetéssel, vagy ha van bankszámlád, átutalással. Ne felejtsd el egyik esetben sem, hogy feltüntesd a polgári neved, körülbelül ilyen formátumban: "Táncest - [polgári név]" FONTOS: bankon csak május 2-ig fizethetsz, különben nem kapjuk meg róla az értesítést, ami alapján félretesszük a jegyedet, amit a bejáratnál vehetsz fel a táncest napján.
Bankszámlaszám: 11709002-29902286

Személyes jegyvétel és készpénzes fizetés
:arrow: Április 27-én, csütörtökön 5-f6-tól az ADS-en (ELTE BTK épület, Ajtósi Dürer sor 19-21.)
:arrow: Április 28-án, pénteken 4-től ugyanott [size=9:3itqa0ma](de ekkor színkör van, szóval csak ha épp ráérek :P )[/size]
:arrow: Április 29-én Beltaine-on!!!

Esetleges májusi alkalmakról később.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #290025 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!

Az áprilisi hírlevél anyagát most kivételesen nekem küldjétek el (lehetőleg minnél hamarabb), ha kérhetem. (de ha nem kérhetem, akkor is) Köszönöm!

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288358 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnáljuk, Rana. De sok sikert is kívánunk a társszerkesztőséghez.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288355 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
bocsánat,hogy itt zavarok,de eltelt az egy hét..és sokat gondolkodtam..és nagyon hálás vagyok,hogy rám gondoltatok,de sajnos most nem tudom elvállalni a neketek való segítséget...mert nem csak,hogy a TolkienHu-ra írok..de egy más típusú honlapnak is társszerkesztője lettem....így nincs időm...már pedig itt az lenne a legfontosabb.
És még egyszer köszönöm...amennyiben valami változna ezzel kapcsolatban...azonnal szólok és amiben tudok segítek.
köszönöm
Ranamarth

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288352 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta:

Panni írta: ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

Gandalf írta: hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

:oops: ez valahogy kimaradt.... köszi!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288350 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

Gandalf írta: hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288332 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Épp most babrálok vele :D De ha már így felhoztad a határidőt... Please mondjatok egy nevet, hogy majd kinek küldjem... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #288330 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne felejtsétek, hogy hétfő éjfélig el kell küldenetek az anyagokat a hírlevélbe a csoport mailcímére!

Ez alól csak Panda (Vezetőségi döntések) kaphat felmentést, mivel 27-én lesz vezetőségi, így kap egy kis haladékot.

Panni: Rendezvények
Gandalf: Média, bevezető (ezt majd utólag írom hozzá)
Brisa: Csoportok (lehet, h. kapsz egy kis segítséget hozzá! :wink: )
Elendin: Pályázatok és Felhívások

Hajrá! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287984 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Aki szeretne belépni az InfoCsoportba, az jelentkezzen itt. Munka van bőven! :lol:

Különösen egy sajtófigyelőre vágyunk nagyon... (előny, ha van szkennere :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287803 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sajnos nem tudok jönni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287781 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jííhíííí, asszem tudok jönni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287766 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én is jövök! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287757 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Én ott leszek.

Mik lesznek a témák?

Témák: munkamorál, munkamegosztás, határidők betartása, hatékonyabb kampányok, sajtófigyelés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287750 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Remélhetőleg én is leszek...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287734 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én ott leszek.

Mik lesznek a témák?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287712 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor most péntek este 19:00-tól MSN-es megbeszélés, aki bújt, aki nem.
Várlak titeket! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287618 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csütörtök este (olyan 8 után), péntek este és talán a hétvégi esték.

+ A kedd este is jó!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287612 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287446 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Majd ha lesz otthon monitor (előre nem látható látható :P , mikor). Illetve kitaláljátok, mikor, és akkor esetleg nincs órám és van üres gép valahol, tok jönni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287072 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
megbeszélés:
kedd: most nem jó nekem
szerda: 3-4-től 8-8:30-ig
csütörtök: 6-tól 8:830-ig
péntek: 5-6-tól ameddig ki nem paterolnak a tesóim
hétvége: eddig úgy néz ki bármikor

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kedves InfoCsoport!

Több dologról lenne szó.

1. Elmaradt a februári megbeszélés. Ilyesmi a csoport fennállása óta nem fordult elő. Alig reagáltatok anno, így nem tudtam összehozni egyetlen éppkézláb időpontot sem. Ejnye!

2. Nem kaptunk szinte semmi anyagot a hírlevélhez és a hírmondóhoz. De vegyük végig konkrétan!
Vezetőségi döntések - Pandától megkaptuk (megkaptam) a jegyzőkönyvet, köszönöm szépen! :wink: Ezzel nem is volt gond.
Rendezvények - Panni jelezte, hogy nem fog ráérni, valaki vegye át tőle az ehavit. Senki nem reagált. Ejnye!
Média - Ez az enyém, tehát eleve nekem kell megírnom.
Csoportok - Brisa utólag kiegészítette, amit írtam.
Pályázatok és felhívások - Elendin Nimnárónak kellett volna, nem küldött semmit, sőt, hírt sem adott magáról. Az utolsó pillanatban Panni gyorsan összedobott helyette valamit. Ejnye!
Képek - Senki se küldött semmihez, ezeket is nekem kellett összeszednem. Ejnye!

3. Nienna Táralóm nem válaszol az e-mailemre. Ejnye! Ezzel úgy vélem, megszűntethetjük az ICS tagságát, a sajtófigyelést valakinek át kell vennie.

4. Nem érkezett javaslat senkitől sem arról, hogyan lehetne hatékonyabbá tenni a különféle rendezvények kampányát, ejnye!

Túl sok az ejnye ebben a hozzászólásban, jó lenne, ha ezen változtatni tudnánk! :wink:

Mikorra tudnánk végre összehozni egy szerény kis megbeszélés-félét végre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286965 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Figyelem!

Önkéntes segítőket várok március 11-én szombaton fél háromra a Raktárhoz. Rendrakás és rovancs céljából.
Jelentkezni a szokott módon lehet.
Előre is köszönöm!

Ery

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286924 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük Leguan! :)

ICs: a Hírmondót elküldtem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286891 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm a kalendáriumba tételt a Gomuncs nevében!
Jöjjetek, jöjjetek! Ide is beírom:

Kedves Mindenki!

Szükségünk van a véleményetekre, a részvételetekre! Tudjuk, hogy várjátok a következő ÉLŐ GONDOLATOK beszélgetést. Az előző alkalommal nagyon jót beszélgettünk huszonegynéhányan. Szeretnénk ezt megismételni, együtt gondolkodni.
A témánk ezúttal a kreativitás mibenléte, holléte és jövőképe, avagy hogyan ne dögöljünk bele a kedvtelésünkbe. Továbbá kiknek, mit és milyen szinten adjunk elő; igények és elvárások tisztázása; az elkötelezettség kérdéséről; szervezési, próbamenedzselési kérdések; dramatizálásról és Tolkien-történetek lehetőségeiről és csapdáiról, vagy amit akartok.
Minderről egymás véleményét március 4-én hallgatjuk meg délután 3 órától Rákos mezején. TALÁLKOZÓ KETTŐ ÉS FÉL HÁROM KÖZT AZ ÖRS VEZÉR TÉREN A METRÓNÁL.
A szünetben lehetőség lesz a talált tárgyak osztályának árverésére, ld. Színművek topik.
Szeretettel várunk mindenkit! Bögrét hozzatok!

A GoMunCs

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286821 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta:

Panni írta: Hírmondó? 8O

Ez a nem mtt- tagoknak szóló hírlevél, ami a tolkiren.hu- n van fent.

igen, már beszéltem Gandalffal :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286819 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta: Hírmondó? 8O

Ez a nem mtt- tagoknak szóló hírlevél, ami a tolkiren.hu- n van fent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286799 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tekintettel a sürgős helyzetre megcsinálom a Hírmondót, viszont - éppen a fennálló helyzet miatt - a továbbiakban nem vállalom a hírlevél szerkesztését. (folytatás a megbeszélésen...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286787 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Elkezdtem írni, meglátjuk, mire jutok vele.

A Hírmondót viszont jó lenne, ha valaki át tudná tőlem vállalni, mert az sok lenne most nekem. Ha lesz jelentkező, úgyis tud majd dolgozni a Hírlevél anyagaiból, a részleteket meg megbeszélem vele.

Hírmondó? 8O

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286786 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkezdtem írni, meglátjuk, mire jutok vele.

A Hírmondót viszont jó lenne, ha valaki át tudná tőlem vállalni, mert az sok lenne most nekem. Ha lesz jelentkező, úgyis tud majd dolgozni a Hírlevél anyagaiból, a részleteket meg megbeszélem vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.551 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére