MTT InfoCsoport

Több
18 éve 6 hónapja #286784 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Hát, a rendelkezésemre nem áll semmi, mivel senki nem küldött semmit, magyarán nekem kéne megírnom az egészet úgy ahogy van, utána meg a hírmondót is. Ez péntekig nem fog menni.

nálam van valamennyi, de nemsok, mert kegyetlenül el vagyok havazva, de amire tegnap jutottam, azt küldöm.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286750 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hát, a rendelkezésemre nem áll semmi, mivel senki nem küldött semmit, magyarán nekem kéne megírnom az egészet úgy ahogy van, utána meg a hírmondót is. Ez péntekig nem fog menni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286744 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gilg vagy Gandalf, vagy valaki: gyorsan dobja össze a Hírlevelet annyi infó alapján, ami rendelkezésedre áll, aztán küldd el mindenkinek. Berakjuk a hiányzó dolgokat és szétküldöm. Péntek este elutazom, úgyhogy tempósan kellene.

Ne a megbeszélést sürgessük, hanem a hírlevél összeállítását! :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286741 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Már ötödik hete tart az új félév, de az órarendi zür-zavarok még mindig nem álltak helyre úgyhogy ismét fenntartom a változás jogát.

Elméletileg ma fél 5 körül itthon vagyok, holnap úgyszintén, a péntekről viszont nem tudok nyilatkozni... órarend szerint nincs előadás, gyakorlatilag bőrgyógyászat előadást tartok. (Amit még el is kell készítenem ma ill. holnap valamikor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286705 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Emberek, sürgősen meg kéne tartani azt a beszélgetést, uh please reagáljatok!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286698 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jujujujujuj.... gáz... :oops:

Szóval nekem a szerda és a péntek (+hétvége) kivételével minden este jó.

Este körülnézek témaügyileg.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286696 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Nem lesz ez így jó gyerekek.

Túl kevesen reagáltatok a kérdésre. Két héttel ezelőtt kellett volna megbeszélést tartanunk, így most csúszni fog a hírlevél is meg minden. Legalább anyagokat gyűjtött valaki?

:bólogat: igen, én... de még nem vagyok meg :(

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286692 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem lesz ez így jó gyerekek.

Túl kevesen reagáltatok a kérdésre. Két héttel ezelőtt kellett volna megbeszélést tartanunk, így most csúszni fog a hírlevél is meg minden. Legalább anyagokat gyűjtött valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286143 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hááát, nekem olyan fél6- 6- tól kb jó minden nap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285937 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az új órarendem egyenlőre mégy nagyon képlékeny. Jelen állás szerint ezen a héten holnap 17:00-től; szerdán 18:30-tól; csütörtökön 18:00-tól pénteken pedig 15:00-tól tudok jönni, de a változ(tat)ás jogát fenntartom. A jövőhétről még nem tudok nyilatkozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285792 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Nos, lassan megint össze kéne dugni a fejünket és megbeszélni mindenféle szép és jó dolgot MSN-en, kinek mikor lenne jó?

jövő hét (mármint most hétfőtől) nekem végig kilőve, utánna a szokásos időpontokban jó (hétköznap 5-től (de hétfőn csütörtökön csak 6-tól) 8-ig, fél 9-ig bármikor, hétvégén meg elvileg bármikor...

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a február csak 28 napos, ebből következően ha jól sejtem a hírlevélhez is korábban kell majd leadni az anyagot. Nagyon szépen szeretnék megkérni valakit, hogy erre az egy alkalomra vegye át a rendezvényeket, mert (tőlem független okok miatt) nem leszek netközelben. :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285782 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nos, lassan megint össze kéne dugni a fejünket és megbeszélni mindenféle szép és jó dolgot MSN-en, kinek mikor lenne jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285100 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jelentem, elolvastam a januári megbeszélés jegyzőkönyvét.
Észrevételeket majd ha legközelebb megbeszélünk. :)

Tetszik, hogy van Hírlevél és Hírmondó. :) A Hírmondóról:
Ne dícsérjük annyira magunkat, nem kell a LEP végére, hogy a szervezők de jók voltak. :oops: :lol:
A csoportoknál valahogy kevésbé részletekbe menően kéne (színjátszók szervezeti felépítése :lol: nem sok embert érdekel, és az se nagyon tudja, aki benne van), de azért legyen benne szöveg. Nemtom, érti- e valaki... Olyanokat kéne írni, amik egy külsőst érdekelnek, nézzünk egy vidéki diákot, aki nem sokat jár találkozókra és valaki üzletasszony/számviteli főmunkatárs/sportrajongó szülejét, akit érdekel, mi ez az egész, amit a gyereke úúúúgy bír. :biggrin2:
A Gomuncs- talit bővebben is ki lehet fejteni, hogy miről lesz szó.

Köhhömmm... a Tolkien Fogadót valóban egyszerű volt a pályázatból kimásolni. :lol: :P Szerintem ne legyen benne feltételes mód. (Ugyanez a LEP- nél múlt időben) Sugározzuk, hogy magabiztosak vagyunk, mindent tudunk, mindenütt ott vagyunk. Akkor jobban megbíznak az mtt- ben. :P Soha ne legyen feltétles mód.
A betűtípusa azért más lesz, ugyi? Lehetne színes háttér, a hírlevélbe is, ha nem túl nagy.
Ha Brisa már csoporttag és fent van a levlistán, nem kell külön az ő mailcíme a végére.

Amúgy jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285095 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: A "külsősöknek" gyártott Hírmondóra nem kaptam semmilyen visszajelzést...

Ennyire vacak vagy ennyire tökéletes? Én egyiket se hinném! :lol:

egyik sem, csak permi kissé idő és energiavesteségben szenvedett, ioll még a jövő héten is szenvedni fog, aztán remélhetőleg ismét életre kelek :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285092 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A "külsősöknek" gyártott Hírmondóra nem kaptam semmilyen visszajelzést...

Ennyire vacak vagy ennyire tökéletes? Én egyiket se hinném! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284113 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No, elküldtem Nektek az új hírlevelet, véleményezzétek nekem mailben! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284059 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az msn-es megbeszélés mentett változatát elolvastam! Bocsi mindenkitől, hogy még sem tudtam megjelenni. (A jegyzőkönyv hozzám is megérkezet!)
A hírlevél összeállítását és szerkesztését továbbiakban is szeretném folytatni.

[size=9:27t8vjwt]Egy kérdésem lenne a hírlevéllel kapcsolatban, de ezt majd személyesen (msn).[/size]

ja és (ha utólag is):
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT INFOCSOPORT!!! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283875 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: A megbeszélés jegyzőkönyvét elküldtem, várom az anyagaitokat az új hírlevélhez!

jegyzőkönyv megérkezett, anyagot meg elvileg küldtem még a megbeszélés alatt...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283831 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A megbeszélés jegyzőkönyvét elküldtem, várom az anyagaitokat az új hírlevélhez!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283684 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megerősítettek koordinátori posztomban, volt szó a hírlevél reformjáról, a sajtófigyelésről és a kampányolásról, részletek majd a jegyzőkönyvben.

Most megpróbálkozunk egy új hírlevéllel, az anyagokat nekem küldjétek minél előbb, ne Gilgnek, mert most én állítom össze, aztán majd meglátjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283644 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elnézést kérek mindenkitől, de úgy néz ki, hogy jó esetben 18:00-kor beesek a megbeszélésre és maximum 18:50-ig maradhatok. [size=9:3iuaa5ue](A nővérem diplomamunkát ír és nagyon sürgeti a határidő. Még a múlthéten megbeszéltem vele, hogy ma délután /me lesz gépnél, de sajnos csak a fent írt módon tudom összehozni)[/size] Emiatt ezen a héten ritkán voltam gép előtt, így az ehavi hírlevéllel gyakorlatilag még sehogysem állok - és bár Panni volt olyan kedves hogy összeszedte a részemet (rendezvények) de - nagyon kérdéses a hogy a jövő hét elejéig gép elé jutok e egyáltalán. Szóval egyenlőre nem tudom, hogy mikor és hogyan állítom össze ill. írom meg a januári hírlevelet.

Megértéseteket előre is köszönöm!
Gilg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283609 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Panda írta: Ööö, már kevésbé biztos, hogy tudok jönni 6- ra, még farsang- megbeszélünk. Igyekszem egyszerre két helyen lenni, hátha sikerül. :lol:

Élő megbeszélésetek lesz?


Igen, mert a két pályázat ügyében az elnökség ill. a két illetékes nem tud még dönteni. Döntetlen az állás.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283599 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Egy kis nosztalgia:
2005. január 16-án a Tolkien Klubon írtuk alá az ICS alapítóokmányát. 31-én lettünk hivatalos csoport és kaptuk meg a topicot. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283544 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panda írta: Ööö, már kevésbé biztos, hogy tudok jönni 6- ra, még farsang- megbeszélünk. Igyekszem egyszerre két helyen lenni, hátha sikerül. :lol:

Élő megbeszélésetek lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283526 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ööö, már kevésbé biztos, hogy tudok jönni 6- ra, még farsang- megbeszélünk. Igyekszem egyszerre két helyen lenni, hátha sikerül. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283497 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csütörtök? Nosizé..... fogalmam sincs.... aznap még vizsgázok reggel 8tól, max este 8ig.... komolyan mondva: nem tudom, meddig.
Ha el tudok jönni, akkor se sokáig.... Szóval lényeg az, hogy nem ígérek semmit, ha nem vagyok itt 6kor, ne várjatok.

(ha biztosat tudok, akkor majd írok privit Gandalfnak)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283409 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A csütörtök jó nekem ha:

1. Megjavul az internet és nem kell 10 percig várni míg betölt egy oldalt.
2. Szabad lesz otthon a gép.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283369 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én csütörtökön 18-kor végzek a munkahelyemen, úgyhogy én csak 19-kor leszek online.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283346 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor meglesz az 50% + 1 fő.

Csütörtök este 18:00 MSN!

Témák:
- Beszámolók, értékelések
- Koordinátor-választás
- Hírlevél-reform
- Az ICS jövője

Számítok Rátok! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283336 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csütörtök nekem valszleg jó, max kések kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.504 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére