MTT InfoCsoport

Több
18 éve 8 hónapja #281033 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg írta: Már 23-án elküldtem és nem mellékes hogy itt a fórumban is jeleztem ezt. Ezek szerint nem nem érkezett meg... Az ICs címére küldtem + Brisának (mint minden előző hírlevél esetében is). Nem tudom mi lehetett a gond. :(

azt hiszem az ICs címére nem ment el :roll: (most így visszagondolva, ha az Ics címére megy, akkor mindenki megkapja és én sem kaptam, ami eddig nem jutott eszembe, de mos, hogy így mondjátok tmár eszembe jutott, ergo nem érkezett meg a címre :( )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281015 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Már 23-án elküldtem és nem mellékes hogy itt a fórumban is jeleztem ezt. Ezek szerint nem nem érkezett meg... Az ICs címére küldtem + Brisának (mint minden előző hírlevél esetében is). Nem tudom mi lehetett a gond. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280954 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Tök jó az új hírlevél, de 2 megjegyzésem lenne:

1. Nincs benne az az 1%-os cucc, amiről a megbeszélésen szó volt.
2. Nem ment át az én kezemen a levél, ami mondjuk nem baj, csak nem egészen értem, miért.


Az 1%-os kampány még nincs meg. Azt külön (is) fogjuk megoldani.

Én is csodálkoztam. Kerestem azt a hírlevelet, amit te átnéztél, de csak Gilg verzióját találtam meg. Mivel teljesen megfeledkeztem a Hírlevélről ( :oops: ), tegnap éjjel 11-kor jutott eszembe úgy, hogy tudtam, ha nem csinálom meg azonnal, idén nem lesz meg. Így hát megcsináltam, szétküldtem meg minden...
Bocsika, hogy így alakult.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280949 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: 1. Nincs benne az az 1%-os cucc, amiről a megbeszélésen szó volt.


Pedig jó lenne lassan tudni, lehetne reklámozni az egész családban stb...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280948 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tök jó az új hírlevél, de 2 megjegyzésem lenne:

1. Nincs benne az az 1%-os cucc, amiről a megbeszélésen szó volt.
2. Nem ment át az én kezemen a levél, ami mondjuk nem baj, csak nem egészen értem, miért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280469 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A decemberi hírlevél elkészült!
Mindenkinek köszönöm az anyagokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280416 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Pssszt! A vezetőség tunyaságáról itt a fórumon is hallgatni kell, még meglátja valaki! :wink:


Késő... :twisted: Amúgy igazoltan voltam távol...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280415 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda, megjött, köszi! :)

Vezetőségi döntések nem voltak, így ez a rész kimarad. De sebaj, mert a LEP-es és a Médiás rész olyan hosszú lett, hogy a terjedelem alapján a vezetőségik senkinek sem fognak hiányozni! :lol:

Pssszt! A vezetőség tunyaságáról itt a fórumon is hallgatni kell, még meglátja valaki! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280414 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf, mert a Para rádiós cucc. Rövid lett, ahogy kérted. :wink: Sőt, asszem túlteljesítettem a tervet. :lol:

Vezetőségi izé nem volt decemberben, ez sztem maradjon ki a hírlevélből, a címe is. Különben mindneki rájön, hogy A Mélyentisztelt Vezetőség ugyanolyan tunya, mint mindenki más. :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280403 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az én részemet ne várjátok. Ha nálam a hírlevél, majd beírom, amit kell.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280402 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Aki még nem küldte volna el a hírlevélhez a maga részét, az legkésőbb holnapig tegye meg! (Én nagyjából kész vagyok már, még egy rövid beszámolóra várok Pandától, azt belerakom és utána küldöm is! Kb. 2 oldal csak az én részem...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280093 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nagyon köszönöm, megérezett! :)
A többieket pedig kérem, hogy Ti is lassacskán küldjétek az anyagokat (persze még nem annyira sürgős ;) ).
Határidő: dec. 23.
Köszönetel: Gilg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280082 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
részemről a hírlevél anyaga ment, csak nem vagyok biztos benn, hogy el is küldte :oops: gilg, ha nem kaptad meg, szólj rám!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279574 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Egy kis emlékeztető:

Havi hírlevél:
Panda: vezetőségi döntések
Brisa: csoportok
Gandalf: LEP, média
Ery: Kismaros
Panni: pályázatok és felhívások
Gilg: egyéb rendezvények, hírlevél összeállítása.
Határidő: dec. 23.


Jó munkát mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278830 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igen, köszönjük :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278805 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Ugye mindenki megkapta a megbeszélés jegyzőkönyvét?

most, hogy visszaköltözött a net, igen, megkaptam.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278744 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278349 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
lehet, hogy valamennyit késni fogok, de biztos jövök megbeszélésre! (feltéve ha el nem megy nyaralni a net, vagy anyuék le nem szedik piciny fejemet)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278337 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Üdv!

Én változatosság kedvéért nem tudok a megbeszélésen jelen lenni.... Ideje volna a tagságomat felfüggeszteni, vagy valami, mert sajnos időm nem engedi, hogy aktívan tudjak nektek segíteni.....

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278324 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Brisa: javított hírlevél ment!

Akkor MSN megbeszélés most csütörtök 18:00-tól! Várok midenkit (elvileg hatan biztosan leszünk)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278310 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!

Panda: Köszi az anyagot! :)
Gandalf, Brisa: Hírlevél ment!
(mostmár kibővített KGY-s beszámolót is tartalmaz, nézzétek meg hogy elég lesz e, a csoportoknál pedig csak az ICs-ről szerepel egy gondolat, amit Gandalf te küldtél)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278293 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Uh, igyekszem egy-két napon belül megcsinálni a kgy-s beszámolót, de alig vagyok itthon mostanság... :oops:

Eddig a csütörtök vezet, rendben, asszem nekem is megoldható.

Témák? Hát először is felmérés: hogy állunk a vállalt munkákkal, mi van még hátra. Aktualitások (LEP, hírlevelek, nemtommimég). Tagbővítés kérdése. Munkamegosztás újragondolása. Hogyan tovább, ICS, mielőtt széthullanál te is, stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278286 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A csoportok helyét hagyjátok meg nekem. Én oda egy általánosabb cuccot szeretnék most írni. Ha elém kerül az anyag, majd beleírom.

Nekem sem a kedd, sem a szerda, sem pedig a péntek és hétvége nem jó. Csak a csütörtök este...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278281 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Még élek, még élek! :)

Novemberi hírlevél majdnem kész. Köszönet a Panninak hogy ezúttal átvállata tőlem a rendezvények összegyűjtését, leírását! + köszönet az eddig beérkezett írásokért Gandalfnak és (megint csak) Panninak! :) Hiányzik még a Vezetőségi döntések és a Csoportok. Ezeket még várom. + Van egy rövid beszámoló a KGY-ről, de lesz egy bővebb is ha jól tudom!? Gandalf?

Megbeszélés:
- kedd, szerda, suli reggeltől estig
- csütörtök 5 - 6 után ok
- péntek meglátjuk
- hétvége ok

Gandalf: A megbeszélés témáiról kérhetné(n)k egy előzetes ismertetőt? Előre is köszi! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278265 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta:
Gilg nagyon eltűnt... Tud róla valaki valamit?


Egen... szegény nyakig benne van a munkában meg a tanulásban :?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278263 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én csak csütörtök este fogok ráérni ezzel foglalkozni. Addig el kellene jutni addig, hogy Gandalf átnézve eljuttatja hozzám az anyagot.

Gilg nagyon eltűnt... Tud róla valaki valamit?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278259 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
elméletileg nekem bármelyik délután jó, de én a csütörtökre szavaznék. Panda, légyszi a hírleveles anyagot nekem is küldd el!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278178 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Brisa, mail ment.

27- én kell küldeni a hírleveles cuccokat? 8O Hoppá. Rendben. Akkor ezúttal késnék egy napot, holnap du megy a csoportokról + vezetőségi döntésekről.

Msn- csoporttali: szerdától délutánonként, esténként egyelőre szabad vagyok. Legjobban szerdának vagy csütörtöknek örülnék, de ha nagyon rövidek leszünk, később is jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278166 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda, küldd át lécci az új, frissített tagnyilvántartást, hogy az e-mail címeket is frissíthessem.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278152 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Így van, küldjétek csak gyorsan az anyagokat!

Ki mikor érne rá egy MSN-es megbeszélésre a közeljövőben? Fontos lenne átbeszélnünk, hogyan tovább. :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.525 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére