MTT InfoCsoport

Több
19 éve 1 hónapja #267494 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nagyon szépen köszönjük a munkádat, Gilg, és külön köszönjük, hogy időre elkészültél! :wink: Sokat dolgozhattál vele! Holnap készül el a végleges változat, miután Brisa és én átrágtuk magunkat rajta.

Köszönet azoknak, akik tudtak segíteni, akik meg nem (és nem azokra célzok, akik ebben akadályoztatva voltak, tudom, hogy sokatoknak egyszerűen nem állt módjában a dolog), azok fontolják meg azt, hogy mit keresnek az InfoCsoportban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267493 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkészültem. Kicsit késve (ezért elnézést Brisától és Gandalftól), de talán még időben. Hálás köszönetem mindenkinek aki segített! Elsősorban Brisának, Gandalfnak és Pandának. Továbbá Panninak, hogy elküldte (Ő egyedül + Gandalf szóban) a vállalt feladatok listáját!
Aki nem küldött semmit arra most csúnyán nézek... (na jó ez nekem úgy sem megy igazán :P ) node komolyra fordítva a szót, azt hiszem hogy közös cél miatt léptünk be az ICs-be! ilyenkor ez hol van? :roll: persze ez alól kivétel akinek jelenleg nem volt feladata, vagy önhibáján kívül nem tudott részt venni a munkában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267275 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf: én rágom Lam fülét, hogy írja már meg nekem azokat a bizonyos válaszokat, mást jelenleg nem tudok tenni. Amíg nem válaszol, addig én csak ülni tudok a gép előtt....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267217 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:
Panni, Te egyeztess Eryvel a pályázatok ügyében!


Már beszéltem Eryvel msn-en. Van ki foglalkozzon a pályázatokkal, sőt már körül is néztem csak még egyszer át kell nézni őket és rendezni, ha ez megvan, küldöm.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267193 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
KEDVES CSOPTAGOK!

Az idő szorít és még semmilyen anyagot nem küldtetek a hírlevélhez! Irgum-burgum!

Emlékeztetőül, hogy kitől milyen anyagokat várunk:
- Eia: Relax-tábor, nyárzáró buli
- Ery: Nagy Nyári Tábor (valami hivatalos tájékoztató pár mondatban róla utólag), legutóbbi vezetőségi megbeszélés és egyéb elnökségi határozatok e hónapban
- Panda: munkacsoportok
- Gilg: olvasókör
- Léli: tudományos cuccok
- én: Tolkien.hu, ICS-s megbeszélés Brisánál

A HATÁRIDŐ SZOMBAT ÉJJEL! Van 2 napotok elküldeni az anyagot az infocsoport@tolkien.hu -ra, hogy Gilgnek legyen 1 napja rá megírni!

Brisa, ha bármiben tudsz anyagot küldeni (Tolkien.hu, Lassi, vezetőségi cuccok), azt is szívesen vesszük!

Panni, Te egyeztess Eryvel a pályázatok ügyében!

Nienna, Neked majd küldök mailt a sajtófigyeléssel kapcsolatban valamikor!

MUNKÁRA FEL!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267192 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Egy újabb emailt küldtem az ICs címére. Kérlek benneteket, hogy lássatok munkához!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266672 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Most, így a táborból, kipihenten, és energiával telten hazatérve :twisted: ;) szeretném, ha mihamarabb válaszolnátok az emailemre, hogy lássam miben kire számíthatok.

Köszönettel: Gilg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266632 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jövő hétfőre újabb hírlevelet kell összeállítanunk, mindenki lásson munkához! Az anyagot az infocsoport@tolkien.hu -ra küldjétek, a levél összeállításáért Gilg felel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264147 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köhöm, Sopronról még nem készült el a beígért beszámoló.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263764 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Rendkívül eredményes és hatékony megbeszélésünk után azonnal munkához láttam, 2 e-mail vár Rátok, munkára fel, az idő sürget! :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263311 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nyugtázva.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263289 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
ÉLŐ CSOPORTTALI JÚLIUS 5-ÉN, KEDDEN BRISÁNÁL!
GYÜLEKEZŐ 14:00-KOR AZ OKTOGONON A VILLAMOSMEGÁLLÓBAN!

AKINEK NEM OKOZ GONDOT, HOZZON NASIT, ÜDÍTŐT!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263237 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én meg sajna úgy néz ki nem leszek :( ... Csekély esély van rá :cry:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263229 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Mondjatok időpontot, helyszínt, és ott leszek. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263121 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262964 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem hétfő, kedd, szerda jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262782 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Jövő héten élő tali valamelyik este? Nekem a péntek este kivételével valószínűleg mindegyik este jó lenne.

Többiek?


Nekem elvileg jó lenne bármelyik nap (jelenlegi állás szerint, legalábbis....).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262687 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én júli 9.-től elutazom egy hétre, az biztos kiesik.

Tudom, először Brisához aztán hozzám kell igazodnotok, ne haragudjatok érte, de egyikünk a kommunikációért felelős elnökségi tag, másikunk meg az InfoCsoport koordinátora... :oops:

Esetleg tábor előtti hét, de az már zűrös. Jobb lenne a jövő hét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262668 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
És ha eltolnánk egy héttel?
Nekem anyámék azt mondták, hogy sok mosogatásba fog ez nekem kerülni... :lol: Ez azt jelenti, hogy nagy esély van rá, hogy mehetek...
A hétvégi időpont szerintem mindinkinek jobb lenne, legalábbis a vidékieknek mindenképpen... De nem akarok más nevében beszélni :oops:

És nálam is kérdéses, hogy mennyire este azaz este... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262619 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
:cry: hááát meglátjuk. Továbbra is kérdezem, hogy mennyire este, mert esetleg munka után (negyed három, de előtte még haza is kell mennem 10 km, + a vonat mikor indul Pestre; az út nem sokkal kevesebb mint 2 óra). De ez már egy kis szevezést igényel. Megpróbálom összehozni.
Ez esetben viszont teljesen mindegy, hogy melyik nap. Ha lesz megfelelő vonat, akkor, hétfő, kedd, szerda és a csütörtök is jó, tudok alkalmazkodni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262615 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilgolwen Nimrandir írta:

Gandalf írta: Jövő héten élő tali valamelyik este? Nekem a péntek este kivételével valószínűleg mindegyik este jó lenne.

Többiek?


Számomra a szombat volna jó. A hét többi napján dolgozom (persze vasárnap nem, szóval ez is szóba jöhet). Kérdés, hogy mennyire este az az este?

Jogos, nem mondtam, hogy nekem a hétköznap a jó :oops: szombaton elutazom 1 hétre.

Tehát akkor hétfő/kedd/szerda/csütörtök este?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262609 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Jövő héten élő tali valamelyik este? Nekem a péntek este kivételével valószínűleg mindegyik este jó lenne.

Többiek?


Számomra a szombat volna jó. A hét többi napján dolgozom (persze vasárnap nem, szóval ez is szóba jöhet). Kérdés, hogy mennyire este az az este?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262606 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jövő héten élő tali valamelyik este? Nekem a péntek este kivételével valószínűleg mindegyik este jó lenne.

Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262233 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kösz a pontosítást, én csak azt írtam, ami a levélben volt.

Olvasókör: köci!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262211 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A Nyári Táboros hírhez egy kis pontosítás: nem mindenkinek 9000 és 16000 ft a részvételi díj! Gondolom, mindenki tudja, hogy mennyit kell fizetnie, (MTT tag/diák), de azért megtévesztő lehet...
Kijavítom, ha nem baj :oops:

Az olvasókörös hírt kirktam.

Most látom, hogy már Lau is szólt a találkozásokban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261944 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ok, köszönöm! :)

Más: már csak egy vizsga és "teljesen" leszek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261646 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261573 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem most megérkezett :itscool:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261561 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf és többiek!

Tegnap küldtem egy körímélt, de előfordult már, hogy nem érkezett meg. Ha most is így történt, akkor valaki szóljon és küldöm mégegyszer.

Köszi!

Gilg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261373 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.525 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére