HNE

Több
17 éve 9 hónapja #309113 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: HNE
Nekemis!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #309073 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE
nekem is jó :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308890 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Kincső (Thilanna) írta:

Leguanember írta: Hm, még szerencse, hogy ez a bűnbarlang nem nálunk vert tanyát :twisted:


Nem érzed véletlenül úgy, hogy vizet prédikálsz és bort iszol, drága csapvezem, Te, aki kihúztad a bujaság témát (hogy csak egy példát említsek)? :twisted: :wink:


És aki még az eseménysort is megerőszakolta... :P :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308883 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

dorwinion írta:

Kincső (Thilanna) írta: Január 20. támogatva. :wink:


Maximálisan! :bounce:


Minimálisan... :cry:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308858 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: HNE

Kincső (Thilanna) írta: Január 20. támogatva. :wink:


Maximálisan! :bounce:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308848 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE

Leguanember írta: Hm, még szerencse, hogy ez a bűnbarlang nem nálunk vert tanyát :twisted:


Nem érzed véletlenül úgy, hogy vizet prédikálsz és bort iszol, drága csapvezem, Te, aki kihúztad a bujaság témát (hogy csak egy példát említsek)? :twisted: :wink:


Január 20. támogatva. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308843 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE
Hm, még szerencse, hogy ez a bűnbarlang nem nálunk vert tanyát :twisted:

A kertben azért jó lesz, addigra lenyugszanak a kedélyek. Mármint a beszélgetés. És nemsoká virágzik az orgona...


Hogy valami szakmai is legyen: a Túrin történetéből írt bábmesét hogyan lehetne kanonizálni?
(Beleg halála kimaradt, és kicsit más sorrendben halnak meg a szereplők, továbbá a mese Glaurung halálával ér véget, mikor a nagy káoszban senki sem tudja, hogy mikor kellene meghalnia, így inkább örülnek egymásnak, mielőtt mind meghalnak.)

Szóval szeretném megkérni a HNE-t, hogy segítse enyhíteni az eseménysor megerőszakolásából eredő lelkiismeret-furdalásomat.

Köszöhnöm, Leguanember/Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308825 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: HNE
Akkor galád módon elsőként "visítok" (bár már korábban is céloztam rá), hogy nekem elvileg megfelelő a 20-a. :) (Ha Murphy nem szól közbe, de ne szóljon... :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308824 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
No, akkor térjünk a lényegre (külön hozzászólásban írom, nehogy egy kalap alá vegyétek a kettőt :) ). Mit szóltok a január 20-ához, mint következő időponthoz? Tessék visítani hogy kinek jó és kinek nem!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308823 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Alyr Arkhon írta:
Idril is? Nínielt? ne keverjük a sztorikat... :) )))


Tudod, Idril Celebrindal kevésbé rajongott a rokonházasságokért, mint Níniel! ;) Talán túl érzékenyen érintette a téma... :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308812 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE

Remzymama/Tünde írta:

Angwen írta: Nem kezdek el kimagyarázkodni, mert attól csak rosszabb lesz. (Ha ez valakit megnyugtat, Idril már így is meg akart ölni... :D ) Hát, annyi biztos, hogy az ehavi HNE valamiért erősen 18 karikásra sikerült. De ez ne riasszon el senkit! :) (Vagy inkább vonzóbb színben tünteti fel? :evil: )


tudod... ízlés kérdése... :wink: :P


Idril is? Nínielt? ne keverjük a sztorikat... :) )))

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308807 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Nem kezdek el kimagyarázkodni, mert attól csak rosszabb lesz. (Ha ez valakit megnyugtat, Idril már így is meg akart ölni... :D ) Hát, annyi biztos, hogy az ehavi HNE valamiért erősen 18 karikásra sikerült. De ez ne riasszon el senkit! :) (Vagy inkább vonzóbb színben tünteti fel? :evil: )


tudod... ízlés kérdése... :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308801 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Phaedra/Namarie írta:

dorwinion írta:

Angwen írta: Szeretnétek esetleg, hogy nicket váltsak Nienorra? :P :oops: :( :D


Felesleges. A nevetek immáron örökre összefort! :lol:


Én nmem voltam ott, de Isten őrizz!!!!!!!! Nem elég egy "nomen est omen"?


Nem kezdek el kimagyarázkodni, mert attól csak rosszabb lesz. (Ha ez valakit megnyugtat, Idril már így is meg akart ölni... :D ) Hát, annyi biztos, hogy az ehavi HNE valamiért erősen 18 karikásra sikerült. De ez ne riasszon el senkit! :) (Vagy inkább vonzóbb színben tünteti fel? :evil: )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308765 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: HNE

dorwinion írta:

Angwen írta: Szeretnétek esetleg, hogy nicket váltsak Nienorra? :P :oops: :( :D


Felesleges. A nevetek immáron örökre összefort! :lol:


Én nmem voltam ott, de Isten őrizz!!!!!!!! Nem elég egy "nomen est omen"?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308685 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Celebrom írta: Ha ezután Nienorra gondolok te jutsz az eszembe és fordítva is... :-)


Nem is vagyok szőke! :P :morc: :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308658 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: HNE

_Newra írta: Igen Olosta, általában ilyen szokott lenni. :wink:


Akkor lehet, hogy létre kéne hoznom egy HNE-alapítványt, amibe majd mindig gyűjtöm a vonatjegyre valót. :mrgreen:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308656 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE
Sziasztok!

Szóval végre tudok életjelet adni magamról.
Köszönöm elsősorban Alyrnak és Angwennek, másodsorban pedig mindenkinek, aki eljött! Nagyon jól éreztem magam!
A könyv második felét is Alyr fogja feldolgozni?

A bátyám tényleg kérdezte, hogy mikor megyünk legközelebb. (Bennel megbeszéltük, hogy ez valószínűleg azért lehet, mert nem volt ott végig :lol: :D :P )

Szóval előre jelezném, hogy nekem nem jó január 13-a. De gondolom, akkor még amúgy is nagyban vizsgaidőszak van.
Tehát vagy 20-a vagy 27-e.

És a végére néhány örökzöld:
Angwen: Állj Melian öve! Belépés csak Szilmarillal!
Melian: Fa favon nem marad.
Melian: Támdúcok (majonézek)
:P :) :D :lol:

Igen Olosta, általában ilyen szokott lenni. :wink:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308578 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: HNE
Ha ezután Nienorra gondolok te jutsz az eszembe és fordítva is... :-)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308520 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Szeretnétek esetleg, hogy nicket váltsak Nienorra? :P :oops: :( :D


Felesleges. A nevetek immáron örökre összefort! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308503 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Newra, a csodálatos helyszínre mennyire számíthatunk a jövőben?

Elnézést a belebüfiért, Newra nekem tegnap azt mondta, h a bátyja azt kérdezte, mikor megyünk legközelebb. :D Szerintem számíthatunk rá, de majd ő kifejti, tudtommal jelentkezik a héten. :)

Időpontjavaslatot lehet tenni? Mert akkor szerintem január 20 az pl. kényelmes, nem? Nincs túlzottan a LEP nyakán, meg vizsgaidőszak sincs már annyira talán. [size=9:1suh8ycn]Egyéni szocproblem, h nekem vsz nem jó a 13-a (se 27-28.), meg ha jól tudom, nem csak nekem. :P De ne én legyek a releváns. :) )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308502 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Celebrom írta: Igen!Naon jó volt, Angwenről tök "érdekes" dolgok derültek ki :D , csakúgy mint az egyes faji keveredésekről Középföldén :) .

Remzymama írta: Angwennek a családjáért icon_wink.gif


Én is titeket... akarom mondani nektek... meg egyébként is mindenkinek... Szeretnétek esetleg, hogy nicket váltsak Nienorra? :P :oops: :( :D

Na, komolyra fordítva a szót, mikorra hirdessem a következő alkalmat? Alyr, mennyi maradt még elmondatlanul a második kötetből: kitelik még belőle egy alkalomnyi boncolgatás? És ami a fő kérdés, ki vállal témavezetést?
Newra, a csodálatos helyszínre mennyire számíthatunk a jövőben?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308409 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE

Irmo/MissKarrde írta: Tényleg nagy mázli kell hozzá, nekem már volt :) Nyugati aluljárójában van egy Eiffel antikvár, ott idén nyáron meg tudtam venni egyben a kettőt (sőt tavaly külön a második kötetet, de azt már közben továbbadtam). Néha érdemes benézni, hátha akad. Vidéki vagyok, ritkán járok arra, mégis összejött (jó néhány év után).


köszönöm :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308387 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: HNE
Tényleg nagy mázli kell hozzá, nekem már volt :) Nyugati aluljárójában van egy Eiffel antikvár, ott idén nyáron meg tudtam venni egyben a kettőt (sőt tavaly külön a második kötetet, de azt már közben továbbadtam). Néha érdemes benézni, hátha akad. Vidéki vagyok, ritkán járok arra, mégis összejött (jó néhány év után).

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308382 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE
köszi, majd jelentkezem :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308381 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE

Remzymama/Tünde írta: megvenni? antikvárium?

Hát, ez gyakorlatilag kizártnak tekinthető, ez a legritkább a magyarul megjelent Tolkien-könyvek közül. Nagyon nagy mázli kell hozzá, hogy akár csak 1 kötetet is elcsípj.

Ha kéri valaki, szívesen kölcsönadom akár huzamosabb időre is, csak vigyázzatok rá. Legközelebb LEP-en leszek fent. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308374 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE

Alyr Arkhon írta: A könyv kis szerencsével kivehető a SzabóErvinből.


És gondolod hogy 1 olvasásra megértem? A Szilmarilokat 4.x olvasom és most kezdem felfogni :P me öreg :P :lol: megvenni? antikvárium?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308369 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE
A könyv kis szerencsével kivehető a SzabóErvinből.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja - 17 éve 10 hónapja #308358 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: HNE
Tudom, csak amikor már te magad is belekeveredsz abba, hogy mit hogyan hívtak és a harmincnegyedik névváltozata mi volt, akkor szvsz érdemes továbbmenni a sztoriban, vagy ilyesmi.))
szal nemtom, valahogy úgy beszéljetek az ilyesmről, hogy az egyszerű halandó is értse mint én:)

Mikor lesz megint?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308337 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: HNE
Hahó!
Bocsi, hogy végülis nem mentem, csak fájlaltam a fogam :( remélem, azért jól éreztétek magatokat. pusz :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #308335 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE
Köszi a képeket Olosta
Alyr: a könyvhöz hol lehet hozzájutni? Én sem olvastam :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.528 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére