Kósza Kommandó

Több
17 éve 11 hónapja #290368 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Először voltam Beltainon :D Nagyon jól éreztem magam :) Igaz a bagós tüdőmet majd kiköptem mire felmásztunk először a táborhelyre aztán meg Dodiee-ékkal a magaslatra, de a kilátás kárpótolt mindenért :lol: És az eső sem esett :P És az orosz srác fenomenális volt :lol: És jókat beszélgettünk, meg sztorizgattunk, és lefele jövet Balázs kocsija :D , na az volt a csúcs :!:
Köszönöm mindenkinek ezt a szép estét :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290362 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Remzymama/Tünde írta: Ha esik és ha 2 hetet tolódna, akkor a táncestesek is ráérnének (és én is mehetnék hál Erunak) :)


Meg akkor az idő is valószínűleg jobb lenne, meg talán Ethuil is tudna jönni... :D
Jobb lenne, ha inkább tolódna 2 héttel, aszondom.


Hát majd elválik :P [size=9:28og8sxj]ha lesz pótbuli...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290359 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Május végén Június elején jönni fog a következő Piliscsévi kiruccanás úgy tervezzen mindenki.

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290336 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Nos úgy tűnik lesz Beltaine de csak korlátozva, kinnalvás nélkül a magam részéről (jóformán csak kisétálok aztán tíz felé lelépek). És két hét múlva, ha jó idő van, tartunk egy kinnéjszakázós pótbulit.
Így jó?
17.30 Kolosy tér.


Sirály! 8)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290329 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Nos úgy tűnik lesz Beltaine de csak korlátozva, kinnalvás nélkül a magam részéről (jóformán csak kisétálok aztán tíz felé lelépek). És két hét múlva, ha jó idő van, tartunk egy kinnéjszakázós pótbulit.
Így jó?
17.30 Kolosy tér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ha nem lesz beltain (beborult) akkor is taljunk szerintem a busznál.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290324 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne legyetek punyák.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290322 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Derűre ború és borúra derű, kellemes meleg, estére hűvös idő várható. Átfutó záporok megeshetnek, tartós eső nem valószínű. Klasszikus változékony időjárás, a tavasz mégis részt követel magának az évből.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290319 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Remzymama/Tünde írta:

telcontar írta: Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog. Hűvös az éjszaka, ha még esik is, akkor nem fogjuk anyira élvezni.
Ha egész nap szikrázó napsütés lesz, akkor találkozzatok 17.30-kor, menjetek fel és rakjatok tüzet, én 8-9 körül csatlakozom.


Ha esik és ha 2 hetet tolódna, akkor a táncestesek is ráérnének (és én is mehetnék hál Erunak) :)


Meg akkor az idő is valószínűleg jobb lenne, meg talán Ethuil is tudna jönni... :D
Jobb lenne, ha inkább tolódna 2 héttel, aszondom.


Most jó az idő.
Lesz akkor Beltaine vagy nem?

Sokkal jobb dolgom is van mint beutazni Pestre potyára.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290309 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Tök jó az idő aki punny az jöjjön két múlva, mert várnak a hegyek!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290300 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Remzymama/Tünde írta:

telcontar írta: Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog. Hűvös az éjszaka, ha még esik is, akkor nem fogjuk anyira élvezni.
Ha egész nap szikrázó napsütés lesz, akkor találkozzatok 17.30-kor, menjetek fel és rakjatok tüzet, én 8-9 körül csatlakozom.


Ha esik és ha 2 hetet tolódna, akkor a táncestesek is ráérnének (és én is mehetnék hál Erunak) :)


Meg akkor az idő is valószínűleg jobb lenne, meg talán Ethuil is tudna jönni... :D
Jobb lenne, ha inkább tolódna 2 héttel, aszondom.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290297 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog. Hűvös az éjszaka, ha még esik is, akkor nem fogjuk anyira élvezni.
Ha egész nap szikrázó napsütés lesz, akkor találkozzatok 17.30-kor, menjetek fel és rakjatok tüzet, én 8-9 körül csatlakozom.


Ha esik és ha 2 hetet tolódna, akkor a táncestesek is ráérnének (és én is mehetnék hál Erunak) :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290296 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog.


Ha neadj'Eru tolódna, ne egy hetet tolódjék, mert akkor táncest van :idea:
De remélem szép idő lesz holnap :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290287 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ha holnapi nap folyamán esni fog vagy kinéz az eső, akkor Beltaine egy vagy két hetet tolódni fog. Hűvös az éjszaka, ha még esik is, akkor nem fogjuk anyira élvezni.
Ha egész nap szikrázó napsütés lesz, akkor találkozzatok 17.30-kor, menjetek fel és rakjatok tüzet, én 8-9 körül csatlakozom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 12 órája #290242 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Üdv Szofi!
Telcontaré a szervezés, a nemhivatalos álláspont ld. Gomuncs topikja, 17.30-as gyülekezés/kezdés. Én pedig olyan este tizenegyre érkezem csak, Kaláka koncert után.
Nyugtassatok meg, Ludmilla Dezső, a bogrács nem nálam van, ugye?!

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 15 órája #290234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ádám , én ott leszek Beltaine-en, csak most a szemétszedés miatt - amire egy kedélyes inszallag-húzódás miatt nem tudok menni - kissé bizonytalannak látszik a kezdés. Ha 10-kor kezdtek és 2 óra alatt végeztek, akkor mondjuk du. 3-ra kb visszaértek Belatine. gyülekezni a Kolossyra? Csak mert egy nagyon kedves barátomat is hoznám - ő meg a vadészgörényeit -, aki kocsival van és fel tudna vinni egészen a tisztásig, de én nem biztos, h el tudom odáig navigálni. Cuccot, kondért, embert fel tudunk még vinni. Szóval jó lenne, ha ezügyben meg tudnál keresni: 70/591 91 80.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 16 órája #290228 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rabyn írta: Én nem alszom kint, csak a vizes fa télleg nehezen éghető.


Hát ha így megy, szerintem Én sem fogok kint aludni... :(

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 16 órája #290224 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én nem alszom kint, csak a vizes fa télleg nehezen éghető.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 17 órája #290223 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
És lám, megjött az eső is! Megint olyan lesz ez, mint a Lammas, amikor arra ébredtünk a hegyen, hogy esik ránk az eső... :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #290147 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rabyn írta: Izééé mi van ha esni fog ma is meg a hét többi részén? A vizes fa nem éghető....


Volt már esős Lammas is, megoldottuk... :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #290144 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Izééé mi van ha esni fog ma is meg a hét többi részén? A vizes fa nem éghető....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #289985 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Biztos hogy az a jó időpont? Beltaine van szombaton és ott alszunk, szerintem kevesen akarnak közvetlenül utána továbbtúrázni.


Telcontar, jogos a meglátásod, (nem is én írtam be, hanem Mecsi, de gondolom, a stílusból többen rájöttetek :P )
Szóval úgy gondltuk, hogy nekünk már nagyon hiányzonak a csévi éjszakák, szóval vasárnap reggel hazamegyünk, alszunk egy kicsit, aztán felmegyünk a barlangba... De én sem vagyok benne biztos, hogy menni fog 8)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #289969 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Biztos hogy az a jó időpont? Beltaine van szombaton és ott alszunk, szerintem kevesen akarnak közvetlenül utána továbbtúrázni.

Melyanna írta: CSÉV 5 - 2006

Kispajtások! Ha megfelelő létszám megvan arra gondoltunk, hogy elindítunk a jövő hét vasárnap du egy Csévi szirtekes barlangos találkozót. Ott alszunk és tűz, meg miegymás. Tehát vasárnap kora du vagy kicsit eltolva indulnánk. És hétfőn jönnnénk haza. Akit érdekelne az rohamozza meg a postai cuccosát, és dobjon egy Privit Melyana Úrhölgynek, vagy Sámán gvenyónak.
Mert csak akkor indul ha kellő létszám megvan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #289965 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
CSÉV 5 - 2006

Kispajtások! Ha megfelelő létszám megvan arra gondoltunk, hogy elindítunk a jövő hét vasárnap du egy Csévi szirtekes barlangos találkozót. Ott alszunk és tűz, meg miegymás. Tehát vasárnap kora du vagy kicsit eltolva indulnánk. És hétfőn jönnnénk haza. Akit érdekelne az rohamozza meg a postai cuccosát, és dobjon egy Privit Melyana Úrhölgynek, vagy Sámán gvenyónak.
Mert csak akkor indul ha kellő létszám megvan.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #289951 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Május végefelé és Június elejefelé várlak titeket Piliscsév fölé természetbarátok egy barlangi kiruccanásra.

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #289918 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: Kispajtások,

népszavazásra bocsátom, hogy a vasárnapi KószaKommandó a 7:30-as vagy a 8:30-as busszal induljon az Arpád hídtól! Az odaút sajnos másfél óra, ezért a 7:30-at javasolnám továbbra is.


7.30-ra szavazok, de ha valaki nem tud addig felérni akkor elfogadom a későbbit is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289863 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Aki ott volt az mind emlészkik! 8)

Én vagyok a móriai balrog! :D


telcontar írta: Alison jól megfogalmazta a lényeget, talán a lufit, a bábszínházat, a méz világnapja alkalmából rendezett kóstolót és a fagyis saslikot még hozzátehetnénk a városligeti tömegnyomorhoz. Az elmúlt években a reggelig tartó buli miatt nem volt számomra normális majális a Ligetben. Most lesz. :)
Emlékszik valaki a móriai balrogra a héliumos lufi után? :)

Alison West írta:

Toma gazda írta:

telcontar írta: Beltaine - ápr 29


A kérdésem az lenne, hogy a május elsejét és Beltaint nem lhetene összevonni?

Vagy időpontilag nem fér össze?


Hneee... Május 1 az a virslievős-sörivós-kakasosnyalókás városligetben grasszálós nap, a Beltaine meg a hegyenalvós szombat-vasárnap. Ne vonjuk össze. :roll:


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289818 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kispajtások,

népszavazásra bocsátom, hogy a vasárnapi KószaKommandó a 7:30-as vagy a 8:30-as busszal induljon az Arpád hídtól! Az odaút sajnos másfél óra, ezért a 7:30-at javasolnám továbbra is.

Tervezett útvonal:
- Dömös
- Vadálló-kövek
- Prédikálószék
- Rám-szakadék
- Dömös

Idő függvényében beleférhet még Dobogó-kő alatt a Thirring-sziklák és a Táltos-körút (de ez már majdnem a túlélőtúra kategóriába tartozik :o h: de nem szeretnénk senkit kínozni)

Kérem szépen, hogy aki jönne, az jelezze Telcontarnak vagy nekem!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289817 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Emlékszik valaki a móriai balrogra a héliumos lufi után? :)


Nekem csak mesélte Estel, és a szívem hasadt meg, hogy nem lehettem ott... :(

:P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289809 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Alison jól megfogalmazta a lényeget, talán a lufit, a bábszínházat, a méz világnapja alkalmából rendezett kóstolót és a fagyis saslikot még hozzátehetnénk a városligeti tömegnyomorhoz. Az elmúlt években a reggelig tartó buli miatt nem volt számomra normális majális a Ligetben. Most lesz. :)
Emlékszik valaki a móriai balrogra a héliumos lufi után? :)

Alison West írta:

Toma gazda írta:

telcontar írta: Beltaine - ápr 29


A kérdésem az lenne, hogy a május elsejét és Beltaint nem lhetene összevonni?

Vagy időpontilag nem fér össze?


Hneee... Május 1 az a virslievős-sörivós-kakasosnyalókás városligetben grasszálós nap, a Beltaine meg a hegyenalvós szombat-vasárnap. Ne vonjuk össze. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.578 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére