Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Több
12 éve 2 hónapja #404515 Írta: Gandalf


Csak mert nem lehet elégszer hangsúlyozni:

A tolkien.hu főoldali cikke már jó ideje írta: FIGYELEM, az MTT-s kedvezményt csak aktív, tagdíjhátralékkal nem rendelkező tagok vehetik igénybe. A helyszínen tagfizetési lehetőség NINCS, csak a belépés után! Tehát kérlek, utaljatok előre (vagy sétáljatok be bármely OTP fiókba) a 11709002-29900181-00000000 számlaszámra (ne felejtsétek el a közleménybe írni a neveteket). A fizetési igazolást érdemes elhozni!


Magyarázat: a bejáratnál, ahol a jegyvétel lesz, nem lehet tagdíjat fizetni.
Akinek tehát hátraléka van, kénytelen holnap reggelig befizetni, vagy elesik az MTT-s kedvezménytől.
Akik az utolsó pillanatokban fizettek: érdemes az igazolást elrakni, hogy be tudjátok mutatni a bejáratnál, mivel azért nem lehetséges óráról órára követni az újabb befizetéseket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404514 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Kincső (Thilanna) írta: FIGYELEM, a program kis mértékben módosult, ellenőrizzétek az időpontokat!

Valamint gyertek dekorálni minél többet 7:45-re a sulihoz. ;)


7:45 ?! :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404512 Írta: Kincső
FIGYELEM, a program kis mértékben módosult, ellenőrizzétek az időpontokat!

Valamint gyertek dekorálni minél többet 7:45-re a sulihoz. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404507 Írta: Patiszon

Rabyn írta: Ne haragudjatok de Sillel értek egyet... Örülök ha ébren tudok majd maradni az esti részhez, tekintve, hogy reggeltől magán a rendezvényen leszek...


Nyilván nem kötelező jelleggel kell kiöltözni vagy átöltözni. Csak ha valaki a kor szellemében (a 20-as évek végén, 30-as évek elején kezdte írni a művet) szeretne megjelenni este, akkor ihletet adhat neki a leírás.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404504 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Sil írta:

Gandalf írta: Így öltözzetek ki estére, a pub-os blokkra:
gyalinoklub.network.hu/blog/noklub-a-net...eletmodja-es-divatja

Bocsi, de ez most nekem nem egészen tiszta. :oops:
- Hogy jön a 20-as évek a Hobbithoz és egy ír zenei koncerthez?
- Miért kevesebb mint 2 nappal az esemény előtt jut eszetekbe közölni?
- Komolyan gondoltátok, hogy az esti program előtt még mindenki hazaugrik átöltözni (még ha pesti is)? :shock:


nálad a pont

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404502 Írta: Rabyn
Ne haragudjatok de Sillel értek egyet... Örülök ha ébren tudok majd maradni az esti részhez, tekintve, hogy reggeltől magán a rendezvényen leszek...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404500 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Gandalf írta: Így öltözzetek ki estére, a pub-os blokkra:
gyalinoklub.network.hu/blog/noklub-a-net...eletmodja-es-divatja

Bocsi, de ez most nekem nem egészen tiszta. :oops:
- Hogy jön a 20-as évek a Hobbithoz és egy ír zenei koncerthez?
- Miért kevesebb mint 2 nappal az esemény előtt jut eszetekbe közölni?
- Komolyan gondoltátok, hogy az esti program előtt még mindenki hazaugrik átöltözni (még ha pesti is)? :shock:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404482 Írta: Gandalf

Maverick írta: Szeretném felhívni a figyelmetek arra, hogy a főoldali cikk jelentős mértékben frissült ;)

Ismét frissült, ezúttal a pub-os programmal.

Külön felhívnám a figyelmet arra, hogy a Koccintás ezúttal rendhagyó módon 20:00-kor lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404476 Írta: Gandalf


Szeretnénk kérni önkéntes helyszíni segítőket az esti, pub-os részre is!
Jelentkezni itt vagy privi nekem, vagy mail a vezetőségnek!



:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404464 Írta: Maverick
Szeretném felhívni a figyelmetek arra, hogy a főoldali cikk jelentős mértékben frissült ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404457 Írta: Arwena
Sajnos mostmár biztos, hogy nem tudok menni. Szóval jó szórakozást/munkát mindenkinek.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404449 Írta: Maverick
Késve, de remélem mostanra már odaért a levél :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404448 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély
Én írtam múltkor, de nem kaptam még választ. Megkaptátok egyáltalán?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404447 Írta: Gandalf

A LEP helyszíni lebonyolításához keressük azokat, akik indíttatást éreznek magukban arra, hogy besegítsenek elsősorban a beléptetésnél (Kapu) és Tolkien műveinek árusításánál (MTT-árusítás).

Jelentkezésed a tolkienszuletesnap@gmail.com e-mail címen várjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 2 hónapja #404444 Írta: Maverick
Kicsik és Nagyok! Hobbitok és Törpök!

Ezennel közhírré tétetjük, hogy a 2012. évben megtartott Tolkien Születésnap
teljes árú belépődíja 1100 Ft
mtt rendes/tiszteletbeli/támogató tag kedvezményének mértéke 200 Ft
pártolói kedvezmény nincs.
A rendezvény látogatása 10 éves kor alatt díjtalan.

Azok számára viszont, akik nem jönnek a nappali részre, csak este a pubba, lesz külön egy egységesen 200 Ft-os belépődíj

Kérdéseiteket és észrevételeiteket a tolkienszuletesnap@gmail.com e-mail címre várjuk.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404431 Írta: Gandalf
Jelenleg úgy néz ki, hogy a teljes árú jegy a nappali programra olyan 1000 Ft körül lesz, és ez érvényes lesz az esti pub-os blokkra is. Aki nappal nem jön, csak a pubba este, annak lesz külön 200 Ft-os jegy.

De hamarosan pontosítjuk és véglegesítjük mindezt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #404389 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Grondir írta: Megint lesz lehetőség jelmezes fotózásra, stb? :)


Hozok fényképezőt :]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404388 Írta: Grondir
Megint lesz lehetőség jelmezes fotózásra, stb? :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404387 Írta: Gandalf

Arwena írta: Mivel senki nem válaszolt megpróbálom mégegyszer:
Mennyi lesz a LEP belépő? Meg szerintem ezt lassan az oldalra is ki kéne írni.

Amint lefixálódik a pontos összeg, ki fog kerülni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404386 Írta: Arwena
Mivel senki nem válaszolt megpróbálom mégegyszer:
Mennyi lesz a LEP belépő? Meg szerintem ezt lassan az oldalra is ki kéne írni.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #404325 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély
Tudok hozni fényképezőt :) szívesen fotozgatok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404319 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Gandalf írta: Mi annyiban csalunk, hogy mindig a január harmadikához legközelebb eső szombaton tartjuk a LEP-et (kivéve, ha az január 1-re vagy 2-re esik) , mert akkor többen el tudnának jönni, mint ha hétköznap lenne. ;)

A vidékiek és a dolgozók nevében ezt amúgy nagyon helyesnek is tartom. ;)

(Bár most már jóval közelebb lakom, 1 óra 20 perc vonattal, az már igazán semmi... :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404318 Írta: Arwena

Sil írta:

Arwena írta: Régen nem 7-kor volt a koccintás? Miért került ilyen későre?

Bár az utobbi pár évben nem jutottam el LEP-re, a koccintás minden országban helyi idő szerint este 9-kor van, ez a hagyomány. (Bár a dátummal meg rendszeresen csalunk, mert ugye január 3. lenne...)


Én se voltam már egy ideje sajnos...
Mintha úgy rémlene, hogy nekem előbb el kellett jönnöm mint kilenc és ott voltam a koccintáson. De rég volt, lehet, hogy csak rosszul emlékszem :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404317 Írta: Gandalf
Igen, 10 éve mindig este 21-kor van koccintás, igazodva ahhoz a nemzetközi hagyományhoz, hogy a Tolkien Társaságok január 3-án helyi idő szerint 21-kor koccintanak a Professzorra.

Mi annyiban csalunk, hogy mindig a január harmadikához legközelebb eső szombaton tartjuk a LEP-et (kivéve, ha az január 1-re vagy 2-re esik) , mert akkor többen el tudnának jönni, mint ha hétköznap lenne. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404316 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Arwena írta: Régen nem 7-kor volt a koccintás? Miért került ilyen későre?

Bár az utobbi pár évben nem jutottam el LEP-re, a koccintás minden országban helyi idő szerint este 9-kor van, ez a hagyomány. (Bár a dátummal meg rendszeresen csalunk, mert ugye január 3. lenne...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404315 Írta: Arwena
Ez egyébként másnak is gond lehet aki nem pesti. Én is ha megyek, nem valószínű, hogy maradok koccintásra, mert akkor legkorábban a vonatom fél 11-re érne haza, és én csak 33 percnyi vonatútra lakom.

Régen nem 7-kor volt a koccintás? Miért került ilyen későre?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404314 Írta: Grondir

Elrenor írta: Boti, aludhatsz nálunk :)


Köszönöm szépen, de valószínűleg nem egyedül megyek, ezért még nem mondok rá semmit. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404310 Írta: Elrenor

Grondir írta: A koccintásosat nem lehet előrébb hozni, mint kilenc? Mert nekem 9-kor indul buszom visszafelé Árpád-hídtól, és előbb el kéne mennem.


Boti, aludhatsz nálunk :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404308 Írta: Grondir
A koccintásosat nem lehet előrébb hozni, mint kilenc? Mert nekem 9-kor indul buszom visszafelé Árpád-hídtól, és előbb el kéne mennem.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére