Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Több
9 éve 8 hónapja #411544 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Információra éhes népek, figyeljétek a táboros blogot! :)

tolkien.hu/index.php/kozosseg/blogok/gondor-dicsosege-blog

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Snuffles

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411542 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Eszter111 írta: Én már kaptam levelet a csapatvezetőmtől, de bármelyik linkre kattintok, az összes témánál azt írja ki nekem az oldal, hogy hozzáférés megtagadva. Így nem tudom megnézni se az arcképcsarnokot, se a többi táborral kapcsolatos témát.


Szia!
Úgy próbáltad, hogy előtte bejelentkeztél, és utána kattintottál a linkre?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411541 Írta: Eszter111
Eszter111 válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Én már kaptam levelet a csapatvezetőmtől, de bármelyik linkre kattintok, az összes témánál azt írja ki nekem az oldal, hogy hozzáférés megtagadva. Így nem tudom megnézni se az arcképcsarnokot, se a többi táborral kapcsolatos témát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411516 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Sil írta: A tábori levélben írtátok, hogy a táborhely nem biztosít tányért meg evőeszközöket. A normál napi étkezésekhez (pl ebéd) sem? Ez esetben hol fogunk tudni mosogatni?


Kedves Sil!

Nem, sajnos mivel nem a helyi étkezést vesszük igénybe, evőeszközöket sem biztosít a helyszín. A vizesblokk mosdóin kívül bizonyos faházakban is lehet mosogatni, illetve van egy mosogató-helység is. Lesznek szűrők a lefolyókon, hogy ne duguljanak el.

A topikokkal kapcsolatban vannak problémák, igyekszünk mindent helyresimítani, kis türelmeteket kérjük. A csapatvezetők remélhetőleg nemsokára felveszik a kapcsolatot a csapatukkal, neki lehet jelezni ilyen jellegű problémát, akár e-mailben.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Gandalf által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411515 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!

Íme az infók a látogató-hétvégéről.

Kedves Táborozni vágyók, akik nem tudnak eljutni teljes időre!
Nektek is biztosítunk lehetőséget arra, hogy bepillanthassatok táborunk varázslatos világába. Az utolsó három napra, péntektől vasárnapig látogathattok el, egy igen kedvezményes, 7.000 Ft-os díj befizetése ellenében. Cserébe azt fogjuk kérni tőletek, hogy az utolsó esti zenés-táncos mulatság (aka. buli) előkészítésében segíteni szíveskedjetek.
Jelentkezés módja: e-mailben a <logisztika-gondor2014@tolkien.hu> címén.
Kedvezményes jelentkezési határidő: július 15. (ezután +2000 Ft-ot kell fizetni)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411512 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Az utolsó hétvégés látogatóknak hol kell jelentkezni? (Ill. hol vannak róla infók? pl. díja). Sajnos elég hülye vagyok a facebookhoz, hogy ne találjam meg. Be tudtok rakni egy linket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411487 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
A tábori levélben írtátok, hogy a táborhely nem biztosít tányért meg evőeszközöket. A normál napi étkezésekhez (pl ebéd) sem? Ez esetben hol fogunk tudni mosogatni?


Balin írta: Az baj hogy nekem csak a rend topikja jelenik meg? Amúgy az e-mailt én is megkaptam már.

Kérdés: az ilyeneket kinek jelezzük, hogy ne ez a topik legyen szétchatelve? Én pl a rendemet nem látom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Sil által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Snuffles

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411486 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!

Az baj hogy nekem csak a rend topikja jelenik meg? Amúgy az e-mailt én is megkaptam már.

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411485 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Snuffles írta: Én pont egy órája kaptam emailt arról, hogy hova vagyok beosztva, talán azóta neked is megérkezett a tájékoztatás, esetleg a spambe került.


Visszaigazolás. ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411483 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Én pont egy órája kaptam emailt arról, hogy hova vagyok beosztva, talán azóta neked is megérkezett a tájékoztatás, esetleg a spambe került.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411479 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Bár még semmilyen konkrét információt nem kaptam a tábori beosztásról, feltételezem, mivel hozzáférek a lebennini nemesek és az írórend témához, ebben a két közegben fogok részt venni a táborban. Ha így van, kérek szépen visszaigazolást! Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411476 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
FIGYELEM! SEGÍTSÉG KERESTETIK -> CSERÉBE INGYEN TÁBOR!
Kedveseim!
Szükségünk lenne a nyári táborunkba egy kisegítő személyre aki felvállalná az ételallergiával és intoleranciával rendelkező táborozók ételeinek elkészítését.

Amit kérünk:
-minden nap kb. fél napos elfoglaltság
-kb 8 fő meleg ebédjének és hideg reggeli-vacsorájának elkészítése (egy főétel+ szendvicskrém jellegű dolgok)
-folyamatos kitartó munka a táboron keresztül

Amit cserébe ajánlunk:
-11(+1) nap szállás és teljes ellátás a festői szépségű Mátrában
-Felszerelt külön konyha használata biztosított, alapanyagok úgyszintén
-Segítünk a menü összeállításában, többen vagyunk tapasztaltak a témában, kezdő szakácsság nem hátrány!
-A másik fél nap teljesen szabad, részt lehet venni az esti előadásokon, jeleneteken, át lehet élni az igazi "Középfölde hangulatot"
-örök hálánk.

Jelentkezni privát üzenetben nálam, vagy a logisztika-gondor2014@tolkien.hu-s e-mailcímen PÉNTEK (07.11) ESTIG!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411475 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Ide is, ha valaki nem nézné a facebookot, és még nem jutott volna el hozzá az információ:

tolkien.hu/index.php/kozosseg/blogok/gondor-dicsosege-blog

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411455 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Sil írta: A Facebook esemény sajnos a tavalyival ellentétben nem látható kívülről, néztem volna már többször. :(

Amíg nem nyílnak meg a csapattopicok (legalábbis én még csak egy töküres témakört látok), addig át tudná valaki dobni emailben (sil kukac tolkien pont hu) legalább a csapatszíneinket? Holnap (azaz ma) megyek Pestre, úgy nézelődnék...


Írtam.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411454 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
A Facebook esemény sajnos a tavalyival ellentétben nem látható kívülről, néztem volna már többször. :(

Amíg nem nyílnak meg a csapattopicok (legalábbis én még csak egy töküres témakört látok), addig át tudná valaki dobni emailben (sil kukac tolkien pont hu) legalább a csapatszíneinket? Holnap (azaz ma) megyek Pestre, úgy nézelődnék...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Sil által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411453 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Készülnek :)

A probléma amúgy az, hogy új a fórumrendszer, és egy hete szenvedünk vele...
De már készek a topikok, remélem nemsokára élet is lesz bennük :)

Nemsokára mennek a levelek is, valószínűleg holnapra tudjuk kiküldeni.
Már csak órák kérdése! :)
Addig is:
blog: tolkien.hu/index.php/kozosseg/blogok/entry/foszervezoink
keretjáték: tolkien.hu/index.php/mtt/rendezvenyek/to...14-keretjatek-hatter
novella: tolkien.hu/index.php/mtt/rendezvenyek/to...4-ut-az-ismeretlenbe
kártyajáték: docs.google.com/file/d/0B-5OWLfZFfsjTXJnV2o3TGNXdk0/edit
facebook (pl infó a csapathősökről): www.facebook.com/events/686574014720606


Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Idhren által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411452 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Hopp, ha jól látom, a csapattopikok már készülnek... :)
De idén nem viszitek túlzásba a kommunikációt, az biztos...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411451 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Csatlakozom az előttem szólóhoz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411450 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Köszönöm a választ.
És kb mikor derül ki a csapatbeosztás? Most már azért több napja lejárt a jelentkezési határidő, jó lenne némi infó... (Bocs a sürgetésért, csak ez a legnehezebb része a várakozásnak.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411449 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
A közösségvezetők (csapatvezető-csapathős-segéd):

Nati-Gery-Banshee
Pillangó-Gillz-Boti
Ági-Dodie-Csaszi
Tucsi-Brandir-Ada
Icke-Narb-Éogil

:)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411448 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Azt esetleg eláruljátok, hogy kik lesznek a csapvezek/csapathősök?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411447 Írta: Eszter111
Eszter111 válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Ez jól hangzik, köszönöm a választ! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411446 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Hogy pontosan mi lesz idén, azt nem tudom; de a korábbi évek tapasztalatai alapján ilyenekre számíthatsz, mint mászás kötélen, fán, sziklákon; különböző fizikai és szellemi feladatok, próbák; nyomolvasás, kód/rejtvényfejtés, egy kis harc, akadályok leküzdése; mászkálás az erdőben és mindenféle bozótban, stb. Indiana Jones képző Középföldi keretek között. :)
De ez csupán találgatás. Hogy mi lesz végül, azt majd remélhetőleg Márk mester megírja!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411445 Írta: Eszter111
Eszter111 válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves Szervezők!

Azt szeretném tudni, hogy a kalandozó rend tagjaira pontosan miféle kalandok várnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411443 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves Táborozni vágyók!
Még mindig lehet jelentkezni a táborba, ráadásul július 1.-ig kedvezményes a tábordíj!
A harmadik részlet befizetéséről, plusz egyéb részletekről szóló tájékoztató e-mailt csak július 1.-je után fogunk tudni kiküldeni, de mindenki megtalál minden részletet a csatolt cikkben! A rendi beosztás és a prémium házak díja is kiderül hamarosan, minden mást ki lehet számolni a cikkből.

Gondor Dicsősége cikk

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411440 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves János!

Ne haragudj, hogy eddig nem válaszoltunk, de sajnos a prémium házak, és a rendek miatt nem tudtuk megírni eddig az összeget.
Most viszont már nincs akadálya ennek, szóval 1-2 napon belül mindenki kiértesítésre kerül.

Információk is kerülnek nemsokára, ígérem ;)

Üdv:
Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411439 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
A tábla készen áll, a bábuk mozognak. ;) Már tényleg csak pár nap.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411438 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Sil írta: ...Szóval türelem...

Na, épp abból kezdek kifogyni! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411437 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Schreiner János írta: Lassan elérkezik a harmadik részlet befizetésének ideje, és még azt sem tudom, hogy mennyi is lesz a konkrét összeg (ti. a beosztástól is függ).

A beosztás viszont nem szokott meglenni a jelentkezési határidő előtt, ami július 1. ;) Szóval türelem.
(Mondjuk én is még csak egy automatikus visszaigazolást kaptam, most nem jött külön levél, hogy akkor milyen határidőig mennyit kell befizetni, mint máskor, bár lehet, hogy csak azért, mert elég későn jelentkeztem.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411435 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves Szervezők!
Azt nem állíthatom, hogy információ áradatban fuldokolnék, sőt elég aszályos időszak volt eddig. Lassan elérkezik a harmadik részlet befizetésének ideje, és még azt sem tudom, hogy mennyi is lesz a konkrét összeg (ti. a beosztástól is függ). És akkor még csak a rideg valóságról esett szó, középföldei énem pedig szinte már tetszhalotti állapotban senyved. :(
Bár tudom, "Gandalf azt mondta: - Vannak, akik előre szeretnék tudni, mi kerül az asztalra, de akik a lakomát készítik, inkább titokban tartják: mert a csodálkozás hangosabbá teszi a dicsérő szavakat", de kérlek szánjatok meg minket, Sima Mezei Táborozókat, és csöpögtessetek a túlélésünkhöz szükséges mennyei mannát nekünk! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.600 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére