Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 8 hónapja #170176 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igen a Fotr elején is Ian Holm van amikor megtalálja a gyűrűt. Szerintem is neki kéne játszani a Babóban Bilbót. Ha jól emlékszem a kamu trailer készitője is őt rakta bele...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170143 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ellana írta:

Nilraen írta: Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)


Szerintem is jó lett. Egyébként szerintem azért írta Elijah-t, mert Sir Ian Holm már kicsit idős lenne ehhez a szerephez. Elvégre is Bilbó annyi idős kb. mint Frodó, amikor elindul a nagy útra. (Ha rosszul emlékszem, akkor bocsi! :oops: )

Asszem tényleg annyi idős: 50 éves (ezért is találtam Elij-t egy kicsit fiatalnak Frodó szerepéhez). Szvsz ha a Babót megfilmesítenék, biztos hogy Ian Holm játszaná Bilbót. Gondoljatok csak a Fotr elejére... az is Ian volt nem :?:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170002 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)


Szerintem is jó lett. Egyébként szerintem azért írta Elijah-t, mert Sir Ian Holm már kicsit idős lenne ehhez a szerephez. Elvégre is Bilbó annyi idős kb. mint Frodó, amikor elindul a nagy útra. (Ha rosszul emlékszem, akkor bocsi! :oops: )

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169946 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Bízom benne, hogy kb 3 év múlva már a valós előzetesről beszélhetünk itt. De szép is lenne :roll:


Fuh, az annyira jó lenne! :roll: Remélem, hogy megcsinálják... nagyon jó lenne megint egy Tolkien műből készített filmet látni, Peter keze munkája alól... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169927 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)


Ez egyike a "fake" barkácsolt posztereknek. Nem csak Wood neve kakukktojás rajta. Még hogy a vizuális effekteketek az ILM csinálta?! :rmad2: És a WETA már el van felejtve? Meg zeneszerző Hans Zimmer? Howard Shore az igazi! Andy Wajnát már nem is említem...

Bízom benne, hogy kb 3 év múlva már a valós előzetesről beszélhetünk itt. De szép is lenne :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169921 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)


Ettől a kis elirástól eltekintve nagyon jó lett a plakát!!! :D Bárcsak már ott tartanánk, hogy biztos legyen az elkészitése...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169918 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)


Nagyon jó ez a kép. Mondjuk az igaz, hogy inkább Ian Holm, hisz Ő játszotta Bilbot... és a Hobbitos videoban (amit ugye megint csak egy rajongó csinált, :D de szuper lett) is Ő van.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169915 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nézzétek mit találtam:
katt
Gyanítom ez is egy rajongó műve,de nem is rossz...(bár Elijah Wood nevét nem igazán értem..inkább Ian Holm,nem?)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168930 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Az egyik jelenetét pl. így képzelem el:

Mikor a társaság Völgyzugolyba érkezik, Gandalf éppen Elronddal beszélget a Fehér Tanács egy közelgő üléséről illetve a növekvő Homályról, mikor észreveszik, hogy egy fiúcska (kinézetre nem több tíz évesnél) áll az egyik oszlop mögött és érdeklődve figyeli a beszélgetésüket. Elrond hosszan elnézi a fiút, majd elmosolyodva azt mondja neki sindául: "Menj szépen Estel. Az emberi esztendőkből még soknak kell eltelnie, hogy Te is nagy dolgok részese légy."

Ez nagyon szép :itscool: Igen... Valószínüleg kiemelné Estel-t a film. Eddig ez eszembe sem jutott, de most, hogy ezt olvastam, már szinte természetesnek tartom. :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168914 Írta: Durin
Durin válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Az egyik jelenetét pl. így képzelem el:

Mikor a társaság Völgyzugolyba érkezik, Gandalf éppen Elronddal beszélget a Fehér Tanács egy közelgő üléséről illetve a növekvő Homályról, mikor észreveszik, hogy egy fiúcska (kinézetre nem több tíz évesnél) áll az egyik oszlop mögött és érdeklődve figyeli a beszélgetésüket. Elrond hosszan elnézi a fiút, majd elmosolyodva azt mondja neki sindául: "Menj szépen Estel. Az emberi esztendőkből még soknak kell eltelnie, hogy Te is nagy dolgok részese légy."


Hmmm, ügyes, nagyon ügyes. :up:

Khazâd ai-m

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167641 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is reménykedek benne... bát szerintem itt mindenki. :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167528 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta:

Cerebrum írta: Mikor a társaság Völgyzugolyba érkezik, Gandalf éppen Elronddal beszélget a Fehér Tanács egy közelgő üléséről illetve a növekvő Homályról, mikor észreveszik, hogy egy fiúcska (kinézetre nem több tíz évesnél) áll az egyik oszlop mögött és érdeklődve figyeli a beszélgetésüket. Elrond hosszan elnézi a fiút, majd elmosolyodva azt mondja neki sindául: "Menj szépen Estel. Az emberi esztendőkből még soknak kell eltelnie, hogy Te is nagy dolgok részese légy."

Ez szép volt :itscool: Bárcsak benne lenne :)


Ez tényleg szép. :D Én is hallottam már sokszor, sok helyen :) , hogy a King Kong után PJ megcsinálja a Hobbitot. Én speciel reménykedek benne. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166825 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Mikor a társaság Völgyzugolyba érkezik, Gandalf éppen Elronddal beszélget a Fehér Tanács egy közelgő üléséről illetve a növekvő Homályról, mikor észreveszik, hogy egy fiúcska (kinézetre nem több tíz évesnél) áll az egyik oszlop mögött és érdeklődve figyeli a beszélgetésüket. Elrond hosszan elnézi a fiút, majd elmosolyodva azt mondja neki sindául: "Menj szépen Estel. Az emberi esztendőkből még soknak kell eltelnie, hogy Te is nagy dolgok részese légy."

Ez szép volt :itscool: Bárcsak benne lenne :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166817 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Aldarion írta: Christopher-t megkérdezik egyáltalán ebben az ügyben? Vagy neki nincs joga beleszólni. :?:

Ha jól tudom, a család eladta a filmjogokat, így nincs beleszólása...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166788 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

Timona írta: Hirtelen azt hittem, hogy én vagyok félretájékozódva Hobbit ügyben, mert csak utalások történtek arra, hogy esetleg megcsinálják. A trailer láttán viszont elbizonytalanodtam egy kicsit, de ezek szerint sajnos jól tudtam :( Reméljük azért egyszer megcsinálják 8)


Van rá esély. A forgatási jog a New Line tulajdonában van, tehát akár neki is kezdhetnének. A gond a forgalmazási joggal van, az ugyanis a United Artists társaságnál van. Jelen helyzetben PJ leforgathatná a filmet, de se ő, se a stúdió egy petákot nem kapna az eladott mozijegyek árából. Ezt a helyzetet kell rendezni.


Tyű, de jó lenne! Az egyik jelenetét pl. így képzelem el:

Mikor a társaság Völgyzugolyba érkezik, Gandalf éppen Elronddal beszélget a Fehér Tanács egy közelgő üléséről illetve a növekvő Homályról, mikor észreveszik, hogy egy fiúcska (kinézetre nem több tíz évesnél) áll az egyik oszlop mögött és érdeklődve figyeli a beszélgetésüket. Elrond hosszan elnézi a fiút, majd elmosolyodva azt mondja neki sindául: "Menj szépen Estel. Az emberi esztendőkből még soknak kell eltelnie, hogy Te is nagy dolgok részese légy."

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166723 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Christopher-t megkérdezik egyáltalán ebben az ügyben? Vagy neki nincs joga beleszólni. :?:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166713 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azért a United Artists se hüle :) Gondolom megkéri az árát :)
De ha nem is adja el, százalékot még kaphat (mármint a New Line), én így csinálnám :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166703 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Iszonyat jó ez a Hobbit előzetes!!! Szinte látom magam előtt a filmet...
Egyébként már több helyen olvastam hogy PJ a King Kong után szeretné leforgatni, a New Line is meg akarja csinálni, és mivel a LOTR kb. 3 milliárdot hoz nekik, nem hiszem, hogy gondot jelent megvenni a jogokat. Szóval szerintem bizakodhatunk :D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166673 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Timona írta: Hirtelen azt hittem, hogy én vagyok félretájékozódva Hobbit ügyben, mert csak utalások történtek arra, hogy esetleg megcsinálják. A trailer láttán viszont elbizonytalanodtam egy kicsit, de ezek szerint sajnos jól tudtam :( Reméljük azért egyszer megcsinálják 8)


Van rá esély. A forgatási jog a New Line tulajdonában van, tehát akár neki is kezdhetnének. A gond a forgalmazási joggal van, az ugyanis a United Artists társaságnál van. Jelen helyzetben PJ leforgathatná a filmet, de se ő, se a stúdió egy petákot nem kapna az eladott mozijegyek árából. Ezt a helyzetet kell rendezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166657 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hirtelen azt hittem, hogy én vagyok félretájékozódva Hobbit ügyben, mert csak utalások történtek arra, hogy esetleg megcsinálják. A trailer láttán viszont elbizonytalanodtam egy kicsit, de ezek szerint sajnos jól tudtam :( Reméljük azért egyszer megcsinálják 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166642 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Arden Borough írta: Tudtommal még nincs megegyezés arról hogy PJ megfilmesíti a Hobbitot...A rajongó csak magától írta oda azt a 2006.dec 19-es dátumot...vagy tévedek??


Kár... de azért elég valószínű időpontnak tűnik... reméljük PJ megcsinálja... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166641 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Arden Borough írta: Tudtommal még nincs megegyezés arról hogy PJ megfilmesíti a Hobbitot...A rajongó csak magától írta oda azt a 2006.dec 19-es dátumot...vagy tévedek??

Nem, nem tévedsz :) Ez egy ún. kamu-trailer :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166639 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Iowa írta:

Sil írta: Ha valaki még nem látta volna az ún. "rajongói" RotK-trailert :wink: :
www.lathamfilms.com/king.html

És a híres Hobbit-trailer:
www.lathamfilms.com/hobbit.html

(Új címe van az oldalnak, azért nem találtuk egy darabig...)


Fuh, ez a Hobbitos NAGYON JÓ!!! Baromira tetszik nekem. Ráadásul imádom ezt a zenét... Biztos meg fogom nézni.
A másikat még most tölti...

Tudtommal még nincs megegyezés arról hogy PJ megfilmesíti a Hobbitot...A rajongó csak magától írta oda azt a 2006.dec 19-es dátumot...vagy tévedek??

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166638 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ha valaki még nem látta volna az ún. "rajongói" RotK-trailert :wink: :
www.lathamfilms.com/king.html

És a híres Hobbit-trailer:
www.lathamfilms.com/hobbit.html

(Új címe van az oldalnak, azért nem találtuk egy darabig...)


Fuh, ez a Hobbitos NAGYON JÓ!!! Baromira tetszik nekem. Ráadásul imádom ezt a zenét... Biztos meg fogom nézni.
A másikat még most tölti...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166609 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ha valaki még nem látta volna az ún. "rajongói" RotK-trailert :wink: :
www.lathamfilms.com/king.html

És a híres Hobbit-trailer:
www.lathamfilms.com/hobbit.html

(Új címe van az oldalnak, azért nem találtuk egy darabig...)


Víííí, Siiiiil, imádlak! Tudtam, hogy Rád mindig lehet számítani! :mrgreen:
*szalad letölteni*

/Szerkesztve:/

Te jószagú málnabokor, ez valami fantasztikus. 8O Az eredeti a nyomába sem ér. *imádja az "O Fortuna"-t* Libabőrös lettem, komolyan.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166604 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha valaki még nem látta volna az ún. "rajongói" RotK-trailert :wink: :
www.lathamfilms.com/king.html

És a híres Hobbit-trailer:
www.lathamfilms.com/hobbit.html

(Új címe van az oldalnak, azért nem találtuk egy darabig...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166306 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A CNBC-n Andy van, a Conan Obrien műsorban.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165683 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sok-sok videócska a RotK világpremierről, interjúk meg ilyesmi:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #163010 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tarantino írta: ...elhiszem, hogy nehéz értelmes választ adni, e nehéz kérdésre, de mindenki jelentkezne, aki a duna Plaza-ba megy éjjel, csak hogy tudjam ki lesz még ott rajtam kívül a tagok közt....köszi


Ezt ugye nem kéred komolyan? Ugyanis kb 160-an megyünk szerda este a Plázába a feliratos premierre. De ha nagyon érdekel a névsor, nézz be a Nézzük meg együtt a filmet topicba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #163003 Írta: Tarantino
Tarantino válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
...elhiszem, hogy nehéz értelmes választ adni, e nehéz kérdésre, de mindenki jelentkezne, aki a duna Plaza-ba megy éjjel, csak hogy tudjam ki lesz még ott rajtam kívül a tagok közt....köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.737 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére