Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 10 hónapja #156309 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Háát... A 72 éves sir Ian Holm elég furán mutatna fiatal Bilbóként :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156307 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt hallottátok, hogy Peter Jackson nem szakad még el Tolkientől, hanem, lehet, hogy megfilmesíti a Babót?

Én most olvasom sokadszorra, és ha eltekintek a nevektől (Nyelem, Babó, manó, tündér, stb) és próbálom a GYU Árpi bácsi féle fordításában használt nevekkel olvasni. El tudom képzelni ugyanazon szereplőkkel filmvásznon...

így lenne teljes a kép.

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156206 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Emberek!
Tudja valaki, mikor láthatjuk végre moziban a ROTK előzeteset???????


Sziasztok!

Ma láttam a Kapítány és katona c. filmet és előtte ment a Rotk előzetes. Véleményt sajnos nem tudok mondani, mert nem néztem oda, de amit halottam belőle az félelmetesen jó volt! Mindenkinek ajánlom a figyelmébe! Mégis csak más, mint képernyőn megnézni. :wink:

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156151 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Egy kis ízelítő, indulás a Holtak Ösvényére:

Klikk ide 5 mega, Quicktime
Klikk ide 2 mega, Windows Media

Ezek nagyon jók :!: Köszönöm Ulmo. Már alig várim a filmet :D :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156146 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Egy kis ízelítő, indulás a Holtak Ösvényére:

Klikk ide 5 mega, Quicktime
Klikk ide 2 mega, Windows Media


Nem bírtam megállni,hogy meg ne nézzem...
Nagyon jó volt...emlékeztek a könyvben Gimli mennyire félt...szerintem jól el fogja játszani John R.,ahogy ránézett a kapura....szvsz elég jó volt

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155955 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egy kis ízelítő, indulás a Holtak Ösvényére:

Klikk ide 5 mega, Quicktime
Klikk ide 2 mega, Windows Media

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155952 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az első képek a premierről a TORn oldalain:

Sajtótájékoztató
www.theonering.net/scrapbook/group/1185

Red Carpet
www.theonering.net/scrapbook/group/1186

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155930 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan Kenobi1 írta: Leírás alapján: háát... :roll: A képek és a bejátszások érdekesek lehetnek, szvsz nem hiszem, hogy Tolkient túlságosan befolyásolta volna a II. v.h., mert a kerettörténet megvolt, vagy tévedek?

A II. tuti nem, ezt ő maga is mondta, annakidején, hogy marhaság. :roll: Viszont az első v.h.-s élményei, azok valamennyire beszivárogtak... (De az sem úgy, hogy befolyásolta volna a történet alakulását, szvsz.) A Gy.U. nem allegória, Tolkien nem akart semmiféle történelmi párhuzamot sugalmazni, ráerőltetni az olvasóra vele... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155929 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Sorry, tévedtem. :oops:

www.nationalgeographic.hu/tv/lor ... lights.asp

Leírás alapján: háát... :roll: A képek és a bejátszások érdekesek lehetnek, szvsz nem hiszem, hogy Tolkient túlságosan befolyásolta volna a II. v.h., mert a kerettörténet megvolt, vagy tévedek?

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155924 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Kapcsolgattam, a videó programbeállítóját, mikor azt vettem észre egy pillanatra, h. a TVben megy a Király visszatér trailere (épp Andúril összekovácsolásának a jelenete volt) :!: :!: (nemhiába néztem meg vagy 15x egy nap :wink: :lol: ) Gyorsan visszalapoztam, kiderült, h. a National Geographicon, ha jól emlékszem, december 15-én nem tudom hány órakor ( talán este kilenckor), lesz egy Gyűrűk Urás film arról, h. milyen összefüggés van a GyU és a történelem között (szvsz legfőképp a II. világháborúval kapcsolatban). Ha vlki látta, meg tudná adni a pontos időpontot?

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155872 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta:

Sil írta:

Nilraen írta: A Szilmarilok megfilmesítését nem tervezik?[/color]

Az Estate nem tervezi, hogy valaha is eladja a jogokat, így elég valószínűtlen, hogy sikerüljön megfilmesíteni.

Nagy kár..szívesen láttam volna filmvásznon...De lehet,hogy jobb is ha hagyják,hogy ez a világ mindenkiben úgy megmaradjon a szereplőkkel együtt ahogy elképzelte...

Szerintem is jobb így, hogy magunk képzeljük el. Néhány részt (pl:Ainulindale) nem szívesen látnék filmen, mert szvsz biztos nem tudják úgy megcsinálni, ahogy elképzeltem :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155821 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Nilraen írta: A Szilmarilok megfilmesítését nem tervezik?[/color]

Az Estate nem tervezi, hogy valaha is eladja a jogokat, így elég valószínűtlen, hogy sikerüljön megfilmesíteni.

Nagy kár..szívesen láttam volna filmvásznon...De lehet,hogy jobb is ha hagyják,hogy ez a világ mindenkiben úgy megmaradjon a szereplőkkel együtt ahogy elképzelte...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155705 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: A Szilmarilok megfilmesítését nem tervezik?[/color]

Az Estate nem tervezi, hogy valaha is eladja a jogokat, így elég valószínűtlen, hogy sikerüljön megfilmesíteni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155688 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Az Ancanar hivatalos honlapjára felkerült néhány háttérkép:
www.ancanar.com/media/desktops.html
Szerintem nagyon Szilmarilok-os hangulatúra sikerültek, ugyanúgy, mint az előzetes. :wink:
Nemsokára egyébként az egész honlapot át fogják alakítani, remélem, most már elkezdenek majd jobban szállingózni az infók erről is. Bemutató továbbra is jövő nyárra várható. [size=9:3hvcbmt7]Az előzetest meg már belinkeltem nemrég, 2 oldallal van hátrébb innen.[/size]


Megnéztem a honlapot,a nevek kisértetiesen emlékeztetnek a Szilmarilokra (csak,hogy egy példát is mondjak:Figoldin... :? )...
Valamint a helyszínek(Rammoth)..
De azért viszont nagyon más,mert a Szilmarilokban jóval több 'főszereplő' van mint 6-7 ember...
A Szilmarilok megfilmesítését nem tervezik?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155644 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az Ancanar hivatalos honlapjára felkerült néhány háttérkép:
www.ancanar.com/media/desktops.html
Szerintem nagyon Szilmarilok-os hangulatúra sikerültek, ugyanúgy, mint az előzetes. :wink:
Nemsokára egyébként az egész honlapot át fogják alakítani, remélem, most már elkezdenek majd jobban szállingózni az infók erről is. Bemutató továbbra is jövő nyárra várható. [size=9:1ybu239p]Az előzetest meg már belinkeltem nemrég, 2 oldallal van hátrébb innen.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155470 Írta: Obi-Wan Kenobi1

A Gyűrűk Ura - A Király visszatér Bővített, nyolclemezes változat, a filmből kihagyott 60 perccel együtt!


A végén lehet, h. tényleg nyolc lemezes lesz a bővített, ha ennyi mindent kihagynak a filmből :evil: :bawling: ...

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155274 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

kovacstimi írta: Emberek!
Tudja valaki, mikor láthatjuk végre moziban a ROTK előzeteset???????

Én azt hittem, már lehet látni... :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155213 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Emberek!
Tudja valaki, mikor láthatjuk végre moziban a ROTK előzeteset???????

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154150 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nimrodel Melian!
Inkább hagyják elvarratlanul ezt a szálat... ;)
Viszont ez óriási üzlet! 2004 novemberében figyeld csak meg!
"Hiányzott A Király visszatérből kedvenc szereplőd, Fehér Szarumán, Vasudvard és Orthanc Ura? Kíváncsi vagy mi lett véle? Ő és még rengeteg plusz extra dolog vár rád! A Gyűrűk Ura - A Király visszatér Bővített, nyolclemezes (:D) változat, a filmből kihagyott 60 perccel együtt! Most csak 32 000 Ft, kihagyhatatlan!"
:lol: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154113 Írta: Flóra
Flóra válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szegény Szarumán? 8O
Inkább szegény Haldír! Nemcsak, hogy őt megölték, :cry: de Trufa sem tud majd kitöl segitséget kérni az "Esztendők Számlálása" c. művéhez. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154106 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A kérdés már csak az, hogy miként oldják meg úgy a kihagyását, hogy nekem ne legyen iszonyatosan hiányérzetem. Mert nekem a Könyv olvasása közben is megfordult a fejemben, hogy Szarumánt csak úgy hagyták elmenni, és ezzel egy eléggé lezáratlan szál maradt. De persze ott aztán kiderült, hogyan lett vége szegény Szarumán életének. De a Filmben ezek szerint nem fog. :o h: Persze, csak kitalálnak valamit a Film készítői - remélem. Már alig várom, hogy lássam!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154086 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Flóra írta: Bocs! :oops: Bénán fogalmaztam :oops: , a kérdés egypként így szól:

Nem tudjátok véletlenül, hogy akkor most mi lesz Szarumánnal?


de, kimarad a ROTkbol és asszem csak a bővitettben lesz?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154065 Írta: Flóra
Flóra válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs! :oops: Bénán fogalmaztam :oops: , a kérdés egypként így szól:

Nem tudjátok véletlenül, hogy akkor most mi lesz Szarumánnal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154062 Írta: Flóra
Flóra válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Lehet, hogy a téma nem igazán ide tartozik, de nem tudjátok véletlenül, hogy mi lesz Szarumánnal? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152261 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan Kenobi1 írta: Ezt figyeljétek:

www.origo.hu/filmklub/20031113szarumant.html

EZT NEM HISZEM EL :!: :!: :!: MOST EZ KOMOLY, VAGY KAMU :?: 8O 8O 8O 8O 8O (JÉÉ, DE JÓ ALLITERÁCIÓ:) )


Komoly. Már napok óta erről beszélgetünk a 3. rész topicban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152260 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Ezt figyeljétek:

www.origo.hu/filmklub/20031113szarumant.html

EZT NEM HISZEM EL :!: :!: :!: MOST EZ KOMOLY, VAGY KAMU :?: 8O 8O 8O 8O 8O (JÉÉ, DE JÓ ALLITERÁCIÓ:) )

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #152076 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ian és az érmék :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/group/1092/

Ez NAGYON ARANYOS!!! Jaj, úgy bírom ezt a drága Sir Iant!!! Hihetetlen fazon és hihetetlen jó színész! :up: :itscool: :sungl:

Amúgy én is örülnék egy ilyen érmének.. kíváncsi volnék, Christopher Tolkien mit szól ezekhez a dolgokhoz.. :roll: :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152075 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ilmina írta: Azt szeretném kérdezni hogy ami a tv csatornákon megy előzetes az úgyaz ami itt van, vagy van még hosszabb változat :?: :D is?


Ha megmondod, hol láttad a tv-ben azt az előzetest, könnyebben tudok válaszolni :)
De így látatlanban azt mondanám, hogy NEM. A tv-ben minden másodperc méregdrága, a tv-reklámok általában max 30 másodpercesek. És szoktak a filmekhez is csinálni ilyen rövid reklámokat. A TTT-nek volt vagy 10 ilyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152050 Írta: Ilmina
Ilmina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt szeretném kérdezni hogy ami a tv csatornákon megy előzetes az úgyaz ami itt van, vagy van még hosszabb változat :?: :D is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150941 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Upszika!! Ez nem jött össze!! Na majd most!! www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=218

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.087 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére