Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 1 hete #144969 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Supersonica írta:

Ringbearer írta: Supersonica: Nem hiszem hogy vetítik a németeknél, vagy igen? :oops:
most elbizonytalanítottál..
az biztos, hogy nálunk november 6.-ától lesz.


Vetítik. Hír itt található: www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_764.php

Október 2-től megy már elvileg a németeknél (és ott a PotC és a Szövetséget említik, hogy azelőtt). Ezért csodálkoztam, hogy nekünk még 1 hónap :roll:
Mindenesetre tegnap megnéztem a Szövetséget, és előtte nem volt a levetített trailerek között (bár az első 10 perc reklámot buktuk, de pont a bemutatókra már beültünk ;) )


Szvsz nem a trailer hanem a Mátrix 3 bemutatója nov6, a trailert előtte is fogják játszani szerintem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144965 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezt figyi, egy igen-igen érdekes, és picike RotK-plakát 8O - két középponti figurával...:
www.theonering.net/scrapbook/view/8938

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144955 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ringbearer írta: Supersonica: Nem hiszem hogy vetítik a németeknél, vagy igen? :oops:
most elbizonytalanítottál..
az biztos, hogy nálunk november 6.-ától lesz.


Vetítik. Hír itt található: www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_764.php

Október 2-től megy már elvileg a németeknél (és ott a PotC és a Szövetséget említik, hogy azelőtt). Ezért csodálkoztam, hogy nekünk még 1 hónap :roll:
Mindenesetre tegnap megnéztem a Szövetséget, és előtte nem volt a levetített trailerek között (bár az első 10 perc reklámot buktuk, de pont a bemutatókra már beültünk ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144930 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Ulmo írta: Kovácsügyben van valami fejlemény? Izgatja a fantáziámat, hogy ki is lehet. 8O

Nem, még semmi új Egyeskéről és Ketteskéről... :cry: Pennie infóját várjuk.


Sziasztok, aaye, kia ora!

Dolengond(ion) aka Morithil aka Ketteske aka Kovacs Figwit (meg mindig ez a legjobb :lol: ) hatarozottan nem Elrond fiainak egyike, es nem is lesz a ROTK meglepeteshose.
Informacioforrasom legalabb annyira megbizhato, mint Pennie :wink: :D .

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144887 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szméagol: persze, idáig is kijött a bölcsessége :D , de
most tényleg tündésebb lesz, és ugye szomorúbb, és Szarumánnal
való beszélgetéséből ez tök jól kijön...
Supersonica: Nem hiszem hogy vetítik a németeknél, vagy igen? :oops:
most elbizonytalanítottál..
az biztos, hogy nálunk november 6.-ától lesz.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144883 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: Hát igen... Ki kellene találnunk, hogy a 10 méter magasan levő plakátokat, hogyan kerüljenek véletlenül a hónunk alá... :lol:


Oh,hát ha csak ez a probléma!Fantáziánk határtalan,csak kitalálunk valamit! :wink:


(pl:kerekes létra :lol: )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144833 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ringbearer írta: Attól félek, hogy Frodónak a "bölcsessége" nem fog kijönni...


Mih az, hogy nem fog kijönni?! Meg vagyok sértve. Mintha idáig nem látszana milyen bölcs. :wink: :D :P

Hát igen... Ki kellene találnunk, hogy a 10 méter magasan levő plakátokat, hogyan kerüljenek véletlenül a hónunk alá... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144817 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

csillaglany írta: Asszem a jövő hét szerdán az HBO-n angolul adják le A Gyűrű Szövetségét! Videót izzítani, akit érint!!


Hétfőn adják le angolul, mindig hétfőn adják a feliratos filmeket... (és 13-a az hétfő)

Supersonica: szerintem kb ettől vagy a következő filmhéttől fogják adni...
(Bár egy januári filmet minek ilyen korán? :twisted: :oops: )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144805 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ringbearer írta: Supersonica: nyet-nyet a mátrix november 6-án lesz a világpremierrel
együtt! Szerintem az az előzetese amit te hallottál!


Már ezt most nem értettem... Hogy nálunk a mátrix világpremierével együtt lesz bemutatva (ergo előtte, november 6-tól?)? Az egy kicsit szívás lenne ismét nekünk magyaroknak, mert már a németeknél is vetítik :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144799 Írta: Eleniel (csillaglany)
Asszem a jövő hét szerdán az HBO-n angolul adják le A Gyűrű Szövetségét! Videót izzítani, akit érint!!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144689 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Supersonica: nyet-nyet a mátrix november 6-án lesz a világpremierrel
együtt! Szerintem az az előzetese amit te hallottál!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144652 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Ithil írta: Én sajnálom, hogy nem lesz a Megye megtisztítása, mert így nyílvánvalóan nem lesz benne a Frodó-Szarumános rész sem a végén. Pedig szerintem az nagyon jó! De azért remélem Frodó vívódása benne lesz!


Tekintve hogy Szarumán a film elején elhalálozik mert Gríma a palantír helyett őt dobja ki az ablakon, és ráesik egy tüskés izére, nem is lehet benne a Frodó-Szarumán párbeszéd...


Köszi, de tisztában vagyok vele, hogy Szarumán már a film elején meg fog halni. Azért szoktam olvasni a híreket. :D
Egyszerűen csak leírtam, hogy sajnálom, hogy nem lesz benne ez a rész/hogy nem így csinálták meg, mert én nagyon szeretem.

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144615 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Eldafinde írta: Mátrix 3??????? (az november 6 )
Talán akkor. Azt úgyis megnézem, jó meglepi lenne... :wink: :lol: 8)


HÁT, az egy kicsit soká lenne. Valahonnan úgy hallottam, hogy a Szövetség előtt már adják (de lehet, hogy ezt az angol mozikra mondták :lol: , már nem emlékszem), holnap beszámolok, nézem este a filmet a Lurdyban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144603 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mátrix 3??????? (az november 6 )
Talán akkor. Azt úgyis megnézem, jó meglepi lenne... :wink: :lol: 8)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144583 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nefadar írta: Nem tudjátok a moziban mikor lesz film előtti bemutatója? Mert azt tudom, hogy a héten még biztosan nem.


Majd bejönnek előbb utóbb azok a filmek amik előtt majd adják...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144575 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudjátok a moziban mikor lesz film előtti bemutatója? Mert azt tudom, hogy a héten még biztosan nem.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144565 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem tök gáz, hogy nincs benne a Megye megtisztítása... :cry:
És Szarumán meg Frodó párbeszéde is iszonyú jó..
Attól félek, hogy Frodónak a "bölcsessége" nem fog kijönni...
Alyr: :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144564 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ezt figyeljétek, egy ilyen metróban végigmenni... 8O :
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/8844.jpg


Az Frodó elég béna innen nézve...
Nem nagyon tudnánk itthon ilyen metróban végigmenni...
kétszer egymásután biztos nem...
ugyanis akkor már nálunk lenne az összes plakát... véletlenül... :roll: ;) :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144563 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ugye a Matrix előtt már lesz? Én arra megyek el, ha egyáltalán megyek. Mert nem mondhatnám, hogy olyan jó lenne a film felhozal. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144561 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Előfordulhat, hogy más film előtt is lesz RotK előzetes. Angliában pl a Bay Boys II és az Italian Job (nálunk: Az olasz meló) előtt is adják. Mindkét film hazai bemutatója október 9. Tehát lehet reménykedni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144559 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
HŰHA!
Az biztos, hogy mindenhonnan elkésnék, és fájna a nyakam.... :D
Lehet tudni valamit a Secondhand lions magyarországi bemutatójáról? (Úgy tudom ez előtt játsszák a ROTK előzetest)
Én semmi infót nem találtam róla.
Esetleg más film előtt kapjuk meg :?: De mikor, mikor :?: :?: :?:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144541 Írta: Elza Eldaniella

Sil írta: Ezt figyeljétek, egy ilyen metróban végigmenni... 8O :
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/8844.jpg


Ha nálunk ilyen lenne, akkor biztos, hogy jó pár metrot hagynék elmenni mire felszállnék egyre, mert alaposan szemre vételezném az összes plakátot - valószínüleg még a nyakam is elgémberedne a nagy felfelé bámulásba. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144533 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Kovácsügyben van valami fejlemény? Izgatja a fantáziámat, hogy ki is lehet. 8O

Nem, még semmi új Egyeskéről és Ketteskéről... :cry: Pennie infóját várjuk.

Ezt figyeljétek, egy ilyen metróban végigmenni... 8O :
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/8844.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144528 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Ithil írta: Én sajnálom, hogy nem lesz a Megye megtisztítása, mert így nyílvánvalóan nem lesz benne a Frodó-Szarumános rész sem a végén. Pedig szerintem az nagyon jó! De azért remélem Frodó vívódása benne lesz!


Tekintve hogy Szarumán a film elején elhalálozik mert Gríma a palantír helyett őt dobja ki az ablakon, és ráesik egy tüskés izére, nem is lehet benne a Frodó-Szarumán párbeszéd...


Inkább mondjuk úgy, hogy Gríma a palantírt dobja ki, csak vele repül tisztelt gazdája is :) De ez már nem kifejezetten az előzetesek témakörébe tartozik :roll:

Kovácsügyben van valami fejlemény? Izgatja a fantáziámat, hogy ki is lehet. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144511 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ithil írta: Én sajnálom, hogy nem lesz a Megye megtisztítása, mert így nyílvánvalóan nem lesz benne a Frodó-Szarumános rész sem a végén. Pedig szerintem az nagyon jó! De azért remélem Frodó vívódása benne lesz!


Tekintve hogy Szarumán a film elején elhalálozik mert Gríma a palantír helyett őt dobja ki az ablakon, és ráesik egy tüskés izére, nem is lehet benne a Frodó-Szarumán párbeszéd...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144498 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lalaith Scarlett írta: Hát vesszek meg, de én örülök hogy nem lesz Megye megtisztítása. A könyvben se tetszett az a rész, és így legalább több idő marad másra a filmben (tudom, hogy ez nem ok, dehát örülök).
Valaki említette, hogy a tünde kovács Fingwit is lehet. Nem emlékszem nagyon az arcára, vki beszúrhatna róla egy képet... :roll:


FIGWIT :)

www.theargonath.cc/characters/figwit/pictures/ffotrex.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144491 Írta: .Elessar király.
Biztosan. Különben nem menne el a Szürkerévbe.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144489 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én sajnálom, hogy nem lesz a Megye megtisztítása, mert így nyílvánvalóan nem lesz benne a Frodó-Szarumános rész sem a végén. Pedig szerintem az nagyon jó! De azért remélem Frodó vívódása benne lesz!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144487 Írta: .Elessar király.

Sil írta: Elessar: Nem, nem a Gyűrű megsemmisítésével fog véget érni. Szürkerév benne van, és nagyon helyes, hogy benne van. :wink:

Tudom. Mármint én ezt tetőpontnak értettem. Nem kell a filmbe két tetőpont, tehát nem kell a Megye megtisztítása sem.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144485 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elessar: Nem, nem a Gyűrű megsemmisítésével fog véget érni. Szürkerév benne van, és nagyon helyes, hogy benne van. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére