Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 2 hete #143854 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Morgul írta: Gandalf!

A trailerben csak a pók feje látszik! Tehát mi csak egy apró részletét láthattuk a Banyának. Ez a hivatalos nagy minőségű videóban jól kivehető. az ázsiai előzetesben én is kicsinek láttam.


Ez így igaz, de a fejéből lehet következtetni a testére is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143764 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf!

A trailerben csak a pók feje látszik! Tehát mi csak egy apró részletét láthattuk a Banyának. Ez a hivatalos nagy minőségű videóban jól kivehető. az ázsiai előzetesben én is kicsinek láttam.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143763 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta: magas, nyúlánk, kb. olyan alkat, mint Faramir. A haja sötét, természetes göndör, vállig érő, a szeme nagy, ha lehet inkább világos, szürke vagy kék. Nem túlságosan fiatal. Az arca sima, nincs szakálla. Szép, finom vonásai vannak, az arca intelligenciát és komolyságot sugároz.

Bocs, de nekem erről elsőre Soltész Rezső ugrott be :lol: de gondolkodóba estem, hogy mennyire természetes göndör... + nincs szakálla igaz, de van bajsza :) aztán még problémák lehetnek az intelligencia és komolyság sugárzásával kapcsolatban :)
:lol: :wink:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143729 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ÉN?
:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143725 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tán emlékeztek, a múltkor levertem a hisztit, hogy nem lesz Imrahil. :x

Benne vagytok 1 játékban? :wink:
Címe: Ki játszhatná el Imrahilt?
Sztem Imrahil így nézett ki: magas, nyúlánk, kb. olyan alkat, mint Faramir. A haja sötét, természetes göndör, vállig érő, a szeme nagy, ha lehet inkább világos, szürke vagy kék. Nem túlságosan fiatal. Az arca sima, nincs szakálla. Szép, finom vonásai vannak, az arca intelligenciát és komolyságot sugároz.
Na, most ennek fényében, ha van kedvetek hozzá, vágjatok rá EGY NEVET, a közismertebb színészek közül!!!
Jó poén lenne olvasni a különböző javaslatokat! Kösszke!!

[size=9:38dtt2wa]1ébként nekem már van konkrét név a tarsolyomban, de először a tieiteket hallanám szívesen! [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143691 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Biztos, hogy ez a pók a Banya? Túl picinek tűnik... nem lehet, hogy valamelyik gyermeke? (Esetleg PJ több kisebb pókot is berakhatott a hatás kedvéért a Banya mellé, nem?) :roll:


Az már nagyon HP-s lenne...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143673 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztos, hogy ez a pók a Banya? Túl picinek tűnik... nem lehet, hogy valamelyik gyermeke? (Esetleg PJ több kisebb pókot is berakhatott a hatás kedvéért a Banya mellé, nem?) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143670 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elessar király... írta: A www.clockdown.com oldalon van Király Visszatér világpremier visszaszámláló! Aki tudja, töltse le.

Viszont ez dec. 17-ig számol vissza :( Jó lenne hamarabb látni, de kicsi hazánkban január 8-ig kéne a visszaszámlálás... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143646 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Közben Círdan is feltett egy csomó képet, elemzéssel (németül):
katt ide

Arden Borough írta: az utolsó kép Banyapók előtt van?

Természetesen Cirith Ungol tornya. Ha megfigyeled, Frodó köpenye pókhálós.
És eredeti változatban ez a kép kb ilyen sötét :wink: :
katt ide

azért klérdeztem mert amugy furcsa lett volna...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143642 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Közben Círdan is feltett egy csomó képet, elemzéssel (németül):
katt ide

Arden Borough írta: az utolsó kép Banyapók előtt van?

Természetesen Cirith Ungol tornya. Ha megfigyeled, Frodó köpenye pókhálós.
És eredeti változatban ez a kép kb ilyen sötét :wink: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143638 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

csillaglany írta: Nekem inkább a másik tünde szúrt szemet, aki Figwit mellett ült (nem tudom a nevét)... nem lehet, hogy ő az?

Hát, éppen lehet ő is... Felraktam pár képet, és próbáltam javítani is rajtuk egy kicsit, csak nem igazán jött össze:
katt ide - 1. sz. kovács (Elrond, Figwit mellett ülő nonametünci, vagy valaki más... :roll: )
meg ide - 2. sz. kovács (Figwit vagy Arwen?)
katt ide - itt a kiszáradt fa, és mellette meg mintha egy hobbit állna
katt ide - és ahogy Frodó megy felfelé a lépcsőn, egy pillanatra még a torony is látszik... 8O
folyt. köv...

szerintem szinte biztos hogy nem Arwen van a második képen...
az utolsó kép Banyapók előtt van?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143636 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

csillaglany írta: Nekem inkább a másik tünde szúrt szemet, aki Figwit mellett ült (nem tudom a nevét)... nem lehet, hogy ő az?

Hát, éppen lehet ő is... Felraktam pár képet, és próbáltam javítani is rajtuk egy kicsit, csak nem igazán jött össze:
katt ide - 1. sz. kovács (Elrond, Figwit mellett ülő nonametünci, vagy valaki más... :roll: )
meg ide - 2. sz. kovács (Figwit vagy Arwen?)
katt ide - itt a kiszáradt fa, és mellette meg mintha egy hobbit állna
katt ide - és ahogy Frodó megy felfelé a lépcsőn, egy pillanatra még a torony is látszik... 8O
folyt. köv...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143631 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Már fenn van a lordoftherings.net-en is a trailer! (Kaptam egy e-mailt, amiben ezt megírták. Érdekes...)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143600 Írta: .Elessar király.
Emberek!
A www.clockdown.com oldalon van Király Visszatér világpremier visszaszámláló! Aki tudja, töltse le. Lehet rajta képet is választani:
Aragorn, Gandalf, Gollam, Frodó&Samu

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143599 Írta: .Elessar király.
Van már hír a trailer szinkronos változatáról?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143597 Írta: Eleniel (csillaglany)
Szerintem sem Elrond az... :roll:
Láttam, hogy néhányan még Figwit-re tippelnek, és van ott egypár kép a tanácsból, hogy össze lehessen hasonlítani...
Nekem inkább a másik tünde szúrt szemet, aki Figwit mellett ült (nem tudom a nevét)... nem lehet, hogy ő az?

A másik pedig nem hiszem, hogy Arwen. Inkább Elrond egyik fiára tippelnék. 8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143596 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: A kovácsban viszont biztos vagyok, hogy nem más, mint Elrond... :D


Hát, nem is tudom. Elsőre én is azt hittem, de jobban megnézve a kovács szerintem egy fiatalabb tünde. De az is lehet, hogy tévedek. Túl sötét a kép.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143586 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: A kovácsban viszont biztos vagyok, hogy nem más, mint Elrond... :D


Elrond egy ezermester? Hmmm...

Vagy csak nem maradt már más Völgyzugolyban mert egymás után indította a turnusokat Valinorba hogy hátha az egyikkel elmegy a lánya is... :roll: :D


UI: Az msn-ről néztem mpegben a trailert, még full screenen is élvezhető a 300K-s változat

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143558 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A fene essen már megint a theonering.net-be! :evil: Épp el akarom újságolni, hogy micsoda nagy felfedezést tettem, miután az előbb a tesóm gépén (mivel neki jóval nagyobb képernyője van) megnéztem a trailert kockánként (meg csináltam is screencap-eket), erre már ők is tudják... :cry: :evil: A hír egyébként az lett volna, hogy a kard kovácsolásánál ketten vannak: egy, aki kovácsol, a másik meg tartja. 8O És a kovács meg aki a vízben tükröződik, nem ugyanaz.
www.theonering.net/staticnews/1064926535.html
www.theonering.net/scrapbook/view/8802
A tükörképet még mindig nem tudom kicsoda, de a Figwit-teóriám most kicsit megingott. Már nem vagyok benne olyan biztos, hogy nem Arwen, mert tényleg hasonlít. És abban igazuk van a theonering.net-eseknek, hogy a Figwitnek nem ilyen a füle... (A szeme stimmel, de a füle valahogy nem az igazi. :? ) És hát izé, amikor sikerült egy tiszta képet elkapnom a tükörképről, akkor majdnem felkiáltottam, hogy "ez Arwen... ne már!"... :oops: A kovácsban viszont biztos vagyok, hogy nem más, mint Elrond... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143553 Írta: Eleniel (csillaglany)
Ezer köszi mindenkinek, aki közreműködött abban, hogy végre láthassuk ez a fantasztikus trailert!!! :hello:

Ta jó ég, mennyi van még hátra a bemutatóig?
Egyébként Jacoponak igaza van - utána már nem lesz mit várni, sajnos... de hát, nincs győzelem veszteség nélkül.

Muszáj még egyszer megnéznem... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143525 Írta: Elza Eldaniella

Alyr Arkhon írta: Csak azt nem értem, Galadriel mit keres ott Frodóval vmi erdőben?
Lehet hogy Frodó a Banyapók hatására (a hátán vannak a háló szálai) álmodja?


Úgy emlékszem a könyvből - de nem pontosan, mert utoljára 1 éve olvastam -, hogy ez segíti át valamin Frodót - az üvegcsében lévő fény segít neki, de nem emlékszem, hogy ez a Banyapókos eset után vagy akkor történt mikor Samu kiszabadította a fogságból.
Lehet PJ így - Galadriel megjelenésével - oldotta meg ezt a segítséget Frodónak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143512 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta: Csak azt nem értem, Galadriel mit keres ott Frodóval vmi erdőben?
Lehet hogy Frodó a Banyapók hatására (a hátán vannak a háló szálai) álmodja?


Szvsz valami illúzió-szerűség amikor a csillag-üveget használja...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143496 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elza Fischer írta: Letöltöttem a hivatalos oldalról a large zip változatott.
Imádtam a trailer minden másodpercét, annyira nagyon, de nagyon jó.
Kedvencem mikor a nazgulok és hátasaik intéznek támadásokat (különösen mikor zuhanó repülést végeznek), ha itt ilyen jók akkor leírhatatlan lesz a moziban a filmet nézve!
A kép tiszta, minden pici részlet élvezhető.


Én is letöltöttem a large zip változatot, egész gyorsan leszedte.
Nagyon jó....

Csak azt nem értem, Galadriel mit keres ott Frodóval vmi erdőben?
Lehet hogy Frodó a Banyapók hatására (a hátán vannak a háló szálai) álmodja?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143492 Írta: Elza Eldaniella
Letöltöttem a hivatalos oldalról a large zip változatott.
Imádtam a trailer minden másodpercét, annyira nagyon, de nagyon jó.
Kedvencem mikor a nazgulok és hátasaik intéznek támadásokat (különösen mikor zuhanó repülést végeznek), ha itt ilyen jók akkor leírhatatlan lesz a moziban a filmet nézve!
A kép tiszta, minden pici részlet élvezhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143482 Írta: Lord Maul
Lord Maul válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Lord Maul írta: Nekem a WinZip aszongya nem jó a file. =(

Azt a "van mááásik"-as linket nézd. Az nincs is bezippelve. :wink:

Ó, és most már a hivatalos oldalon levőnek is jónak tűnik a mérete...


Köszi, a máááásik működik. =)

Csak a minőséggel nem vagyok kibékülve.. a tartalommal viszont maximálisan.

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143480 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lord Maul írta: Nekem a WinZip aszongya nem jó a file. =(

Azt a "van mááásik"-as linket nézd. Az nincs is bezippelve. :wink:

Ó, és most már a hivatalos oldalon levőnek is jónak tűnik a mérete...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143478 Írta: Lord Maul
Lord Maul válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Amit az előbb belinkeltem, az a nagy változat helyes, működőképes formában. :wink:


Nekem a WinZip aszongya nem jó a file. =(

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143477 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egyébként imádom benne az olyan apró részleteket, mint pl. ahogy látjuk Samu tükörképét a vízben, amikor Gollam magában beszél, meg pl. amikor Gandalf belovagol a Fellegvárba, és ott a halott fa (bár abból nem sok látszik egyelőre)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143476 Írta: Lalaith Scarlett

Sil írta: Amit az előbb belinkeltem, az a nagy változat helyes, működőképes formában. :wink:


Köszi, köszi, most töltöm :) :D :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143475 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Én a mediumot töltöttem le. Tök jó! Már fenn van a trailer a hivatalos oldalon is. :D

Klikk ide

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére